Harry Potter a Relikvie smrti: část 2. - Vystřižené scény, Chyby ve filmu, videa z natáčení, fotky...

22. srpna 2015 v 0:16 | Snapeova |  HP 7-Articles
Scházíme se u posledního tematického článku. Těch osm sobot rychle uteklo, končí léto, končí prázdniny a končí příběh Harryho Pottera v letošním televizním maratonu. Od oficiální premiéry filmu uplynuly už čtyři roky. Tehdy to bylo opravdu smutné. Vyšly všechny knihy a filmy a zdálo se, že je všemu koec, ale není. Harryho příběh je možná v podstatě kompletní, ale jeho svět je neuvěřitelně velký a zajímavý. Už jen knihy nám poskytly mnohé a neustále k tomu přidává J. K. Rowling pomocí Pottermore, odpovědí na Twitteru a dalším věcem. Nikdy nepřestanu obdivovat jak obrovský svět vymyslela, jak o všem a o všech ví úplně všechno. Svět Harryho Pottera nikdy nemůžu přestat milovat a těším se co přinese nový příběh z HP světa v podobě filmu Fantastická zvířata a kde je najít, který se odehrává mnoho let před Harrym.

Doufám, že tematické články se vám líbily a užili jste si je. Sešly se i nějaké komentáře, takže věřím, že určitý úspěch tyto články měly. Nejvíc komentářů bylo u článku k Princi dvojí krve. Za všechny komentáře děkuji, jsem ráda, že jsem někomu udělala radost. Je spousta možností, co udělat příště, až zase bude HP maraton v televizi a když mi v tom nic nezabrání, něco z toho využiju a připravím opět tematické články, jen zase jiné než byly tyto.

Poslední film je řekla bych nejtemnější a nejsmutnější. Zobrazuje konečné zúčtování a rozhřešení všeho. Málokterý fanoušek u něj neuronil slzu. Pokud si vzpomenu na knihu, probrečela jsem asi její poslední půlku, když jsem ji četla poprvé. Samozřejmě kvůli Snapeovi, kvůli všem těm zjištěním. Nikdy už to nemůže být jako poprvé, ale vzpomínky Severuse ve filmu mě dojmuly zatím pokaždé. Je to pro mě skoro nejlepší část filmu. No, ale neopoměňme momenty jako cesta tria za viteály do banky Gringotových, setkání s brumbálovým bratrem, poslední návrat do Bradavic, první polibek Rona a Hermiony a celý souboj Harryho s Voldemortem.

Vystřižené scény zachycují přípravu tria na akci u Gringotových, jejich rozhovor s Aberforthem, cestu všech studentů, skrávajících mezi sebu Harryho, do Velké síně, nastražení výbušnin na most, uvěznení i osvobození zmijozelských nebo útěk Rona a Hermiony před Nagini.

Nějaké ty chyby

Zkažené klapky z tohoto dílu. Dobré je, jak Severuse odzbrojí kamera :D

Krátké krásné i smutné video nazvané Všechno končí. Převážne je o loučení.

Video z posledního natáčecího dne. Zachycuje natáčení poslední scény a emotivní záběry s loučením. Jsou tam také záběry z různých natáčení. Převážně z jednotlivých natáčecích dní. U některých se zasmějete. Při mnoha z nich se slavily narozeniny někoho z herců. Je to opravdu úžasné video a podotýkám, že některé fanoušky může dohnat k slzám. Obsahuje pár stejných záběrů jako předešlé video.

A ještě se zasmějeme při vtipných záběrech z natáčení všech filmů.

Vzpomínka na poslední premiéru

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adél Adél | 22. srpna 2015 v 13:50 | Reagovat

Pochopil jste někdo, co a proč patlá Hermiona na ruce, když vylezou z tý vody? :-)Já nad tím přemýšlím pokaždé, když vidím ten film :-D

2 Snapeova Snapeova | 22. srpna 2015 v 21:27 | Reagovat

[1]: nepamatuju si ted, jestli to bylo v knize, kazdopadne se domnivam, ze je to na popaleniny

3 Livi Livi | Web | 24. srpna 2015 v 0:20 | Reagovat

Ze scén vystřižených z tohohle dílu mě nejvíc zaujala ta alternativní verze k místu, kdy se ukáže, že je Harry naživu. Ale uznávám, že kdyby do filmu dali scénu, kdy se Draco nakonec vzmuží, vytrhne se rodičům a hodí Harrymu hůlku, tak by úplně zvrátilo charakter jeho postavy. Ale fanoušci Draca by měli radost. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

I am a member