Novinky z knižního světa Harryho Pottera

19. září 2015 v 21:59 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Určitě si pamatujete na nádherné ilustrované vydání kamene mudrců, které ilustroval Jim Kay. S radostí vám mohu říct, že kniha bude vydána i v češtině a to již 6. října. Já si tento kousek rozhodně nenechám ujít, protože to vypadá opravdu překrásně a po ilustrovaném Harrym jsem vždy toužila. Tvořit se budou samozřejmě i další díly. Jednou jsem psala, že by se měl jeden vydávat každý rok a dle všech informací to tak opravdu bude a to i pro nás. Odhaleny byly i další ilustrace z této knihy a tak se na tyto nové přírustky můžete podívat i v galerii. Nově uveřejněné jsou: Voldemortova tvář pod turbanem, kresba Harryho, Bradavice a Hagrid na Siriusově motorce. Mimo to ještě další dvě ilustrace, které jako ochutnávku uveřejnilo nakladatelství Albatros.
image host image host image host image host


Jody Revenson nenapsala jen Bestiář Harryho Pottera, (v originálne: Creature Vault) ale už od ní jsou další dvě knihy. Již vydaná Harry Potter - Magical Places from the films a chystaná Character Vault (vyjde na konci října). Jistě jste pochopili, že ta první se věnuje místům z filmů jako jsou: Bradavice, Příčná ulice, Doupě nebo Azkaban. Ta druhá jednotlivým postavám. Obě knihy mají přes dvě stě stran, jako Bestiář. Podívejte se na dosud uveřejněné náhledy do obou knih v galerii. Myslím, že když vyšel Bestiář, můžeme u nás v budoucnu očekávat i tyto knihy.
***
image host image host image host image host


Video, kde je tak trochu prolistována kniha o magických místech↓

A nakonec žhavá novinka. Nic s novými informacemi nebo něco podobného, ale některé fanoušky to jistě také velmi potěší. Zaznamenali jste dalo by se říct "módu" poslední doby ohledně omalovánek pro dospělé? I já jsem si jedny pořídila a je to moc fajn věc. Právě omalovánky s Harry Potter tématem budou v zahraničí vydány už ke konci tohoto roku, přesněji 24. listopadu.

Zrovna nedávno jsem si říkala, jestli by se i něco takového nemohlo objevit a byla jsem překvapená, když jsem později zjistila, že už se to chystá. Upřímně nevím, jestli bych si tyto omalovánky koupila. Zatím je známa jen obálka, ale možná mě zláká až se objeví nějaký náhled zevnitř. Na tom jestli bude kniha v českém vydání u omalovánek až tak nezáleží, ale uvidíme také jaká bude cena u nás. Co vy? Víte jistě, že si omalovánky koupíte nebo se také ještě budete rozhodovat? Nebo vás naopak něco takového vůbec neláká? To by pro dnešek ohledně knížek bylo vše.

***
zdroj: snitchseeker.com, the-leaky-cauldron.org, amazon.com a albatros
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti design 5.1. - Dark Lord ?

Ano, miluju Voldyho :D 39.3% (66)
Moc se mi líbí 22.6% (38)
Ano 11.3% (19)
Mohl být i lepší 12.5% (21)
Ne 7.7% (13)
Je to stejný odpad jako mudlové, skřeti a moho dalšího 6.5% (11)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

I am a member