Vyhlášení soutěže o Bestiář Harryho Pottera

3. září 2015 v 5:01 | Snapeova |  soutěže
Čas na posílání odpovědí uplynul a nyní je tu vyhlášení. Tato soutěž měla opravdu ohlas, zapojilo se rovných sto lidí. Sedm z nich však nebylo zařazeno do losování, kvůli špatným odpovědím. Když už si někdo vylámal zuby, tak to bylo na poslední otázce, ale jsem ráda, že naprostá většina emailů byla správně a téměř všichni, co se zapojili, měli opravdu šanci vyhrát.

Každý z vás dostal číslo, podle toho, kdy váš email přišel. Ten kdo zaslal email jako první měl číslo jedna a tak dále. Čísla jsem napsala na papírky, zmuchlala a velice pečlivě protřepala v uzavřeném sáčku. Pak už byla na řadě moje šťastná ruka. :D Štěstí se usmálo na email číslo 75. a ten poslala Veronika P. Ve své schránce by již měla mít email s žádostí o adresu. I zde jí srdečně blahopřeji!

Velice mě mrzí, že cenu může dostat jen jeden z vás. Nejraději bych vás odměnila všechny, kdyby to nějak šlo, ale bohužel. Tak to chodí. Třeba se mi v budoucnu povede uspořádat další zajímavou soutěž a štěstí se usměje na někoho, komu se tentokrát vyhnulo.

Byla opravdu radost pro vás tuto soutěž pořádat. Každý se se svým emailem popasoval jinak. Někdo zcela jednoduše, jiní posílali trochu vtipnější zprávy, u kterých jsem měla možnost se i pobavit. Někteří z vás byli opravdu moc milí a psali mi tam mimo jiné chválu ohledně blogu nebo prostě jen děkovali za soutěž.

Já vám děkuji za účast. Když jste knihu nevyhráli, určitě na ni časem našetříte nebo se stane vašim vánočním či narozeninovým dárkem. Věřte, že za to stojí. Můžete se přesvědčit v mé recenzi.

Pokud už nechcete otálet a chcete knihu brzy vlastnit, znovu připojuji odkaz, kde si ji můžete objednat

Ještě jednou děkuji nakladatelství Slovart za možnost tuto soutěž uspořádat.

PS: pokud někdo z vás chce dál pokoušet štěstí a ještě jste se nezapojili do soutěže u Veroniky, tak do toho. Pořádá stejnou soutěž o jeden výtisk Bestiáře a emaily můžete posílat až do 14. září. ;)

Snapeova
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti design 5.1. - Dark Lord ?

Ano, miluju Voldyho :D 39.3% (66)
Moc se mi líbí 22.6% (38)
Ano 11.3% (19)
Mohl být i lepší 12.5% (21)
Ne 7.7% (13)
Je to stejný odpad jako mudlové, skřeti a moho dalšího 6.5% (11)

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 3. září 2015 v 19:32 | Reagovat

Škoda, že sa na mňa neusmialo šťastie, ale čo sa dá robiť, gratulujem výherkyni :D

2 Rowana Rowana | 4. září 2015 v 16:23 | Reagovat

Díky za super soutěž. :-) A výherkyni blahopřeji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

I am a member