Nové Pottermore

14. října 2015 v 23:09 | Snapeova |  J.K.Rowling
V srpnu začaly velké změny na Pottermore. Naposledy byl vyhlášen vítěz školního poháru a tím Pottermore, jak ho známe, skončilo. Zmizely i momenty z knihy a zdá se, že se už nevrátí. kdo všechny neprošel, má zřejmě smůlu, tedy i já. Přijde mi to jako neuvěřitelná škoda. Co lidé, kteří Pottermore teprve objeví? Proč staré Pottermore nemohlo být zachováno? Momentálně není možné se ani přihlásit.

Nová verze je podle slov tvůrců více zaměřená na dospělejší část fanoušků a také se dá snadno používat i na mobilních telefonech. Původní Pottermore bylo možné pořádně používat v podstatě jen na počítačích. Pottemore teď bude mít i vlastní redakční tým a to s cílem vytvořit "digitální srdce kouzelnického světa". Najdete tam i informace o Fantastických zvířatech a Prokletém dítěti. Jednoduše mi to teď připadá jako jedna ze stránek s HP novinkami, obohacená o materiály od J.K. Rowling.

Mám pocit, že jen málo z nás si nyní připadá jako dospělý HP fanoušek. Komu nebude chybět vaření lektvarů, získávání kolejních bodů, souboje, házení skřítků přes plot a další věci?

Každopádně, tvůrci slibují, že se zase půjde přihlásit, vrátí se moudrý klobouk a připraví test, kde zjistíme, jaký by byl náš patron. Uvidíme tedy, jestli nové Pottermore dosáhne aspoň tohoto zlepšení. Momentálně jsem ze změn trochu smutná, ale časem se s tím snad vyrovnám, obzvlášť, když se na Pottermore vrátí to, co po změně postrádá většina uživatelů.

To, co je použito jako úvodní obrázek, je nové logo Pottermore↑

***
zdroj: snitchseeker.com a pottermore.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti design 5.1. - Dark Lord ?

Ano, miluju Voldyho :D 39.3% (66)
Moc se mi líbí 22.6% (38)
Ano 11.3% (19)
Mohl být i lepší 12.5% (21)
Ne 7.7% (13)
Je to stejný odpad jako mudlové, skřeti a moho dalšího 6.5% (11)

Komentáře

1 Accuracy Accuracy | 15. října 2015 v 23:59 | Reagovat

Já si taky Pottermore celé neprošla. To mě štve. Na druhou stranu ten seznam věcí, které udělám „až na ně bude čas“ je tak dlouhý, že si ani nejsem jistá, že bych se k tomu dostala. Každopádně pokud je nové Pottermore teprve ve fázi vzniku, ještě se tam můžou ty zmizelé informace objevit...

2 MaikelL MaikelL | E-mail | 16. ledna 2017 v 22:11 | Reagovat

I found this page on 19th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

I am a member