Daniel Radcliffe-Articles

Danielova hvězda na chodníku slávy bude odhalena 12. listopadu

2. listopadu 2015 v 12:59 | Snapeova
Koncem října bylo oznámeno, že hvězda s číslem 2565 nesoucí jméno Daniela Radcliffea na Hollywoodském chodníku slávy bude odhalena 12. listopadu. Daniel od doby natočení posledního Harryho Pottera už hrál v různorodých filmech, seriálech a divadelních hrách. Je také mluvčí The Trevor Project, který cílí na LGBTQ mládež. Získal už také nejedno významné ocenění za svou práci. Hostující řečníci na ceremonii budou Chris Columbus (režisér HP 1 a HP 2) a Chris Hardwick. Událost proběhne v 11:30 tamního času a bude živě přenášena zde.

Když už jsme u Dana, nahrála jsem do galerie jeho photoshooty z tohoto roku, tak si je můžete prohlédnout.

image host


image host
***
zdroj: snitchseeker.com a gradcliffe.net

Daniel Radcliffe hostem u Ellen + fotky z premiér Horns

8. listopadu 2014 v 15:59 | Snitch
Daniel Radcliffe byl minulý týden hostem u Ellen Degeneres, kde například mluvil i o tom, co pro něj Halloween znamenal, když byl dítě. Kratičký rozhovor s Danem, vypadajícím jako Boba Fett ze Star Wars, najdete ve videu níže. A pod videem je i jeho překlad do češtiny.

Nové fotografie a první videa k Horns

1. října 2014 v 18:19 | Snapeova
Od minule se na internetu objevily další parádní stills z filmu Horns, které slibují zajímavý film, u kterého se budeme bát. Do galerie jsem přidala vše, co jsem našla, včetně nových fotografií ze zákulisí. Jedna fotka nabízí úžasný pohled na make upové umění těch, co na filmu pracovali. Dočetla jsem se, že dnes by snad měl být propuštěn soundtrack k tomuto filmu, takže pokud se časem něco objeví na youtube, pokusím se vám to zprostředkovat. Sama jsem zvědavá, jaká hudba ve filmu bude. Objevují se také první videa, jelikož propagace filmu je teď v plném proudu, když má premiéru 31. října. Mám tu pro vás jeden klip a skvělý TV spot. Tak doufám, že videa i fotky se vám budou líbit. Já pořád doufám, že se film dostane i do našich kin a nejradši bych se to pokusila nějak zjistit, ale nejsem si jistá, komu přesně bych měla napsat, když nevím, která společnost si u nás vezme film do distribuce.

Nové plakáty a trailer k Horns

3. září 2014 v 14:49 | Snapeova
Objevil se skvělý nový plakát Daniela i s jeho hereckou kolegyní a v galerii najdete ještě další novější postery a všechny jsou velmi vyvedené. Doplnila jsem tam také všechny promo fotky z filmu a objevil se i nový trailer, který toho ukazuje mnohem více a ještě víc mě navnadil, takže opravdu moc a moc doufám, že se filmu dočkáme i v našich kinech. Tak koukněte na trailer a do galerie a řekněte, jak to působí na vás? :)

Plakát, fotky a první trailer k Horns s Danem Radcliffem

16. července 2014 v 12:59 | Snapeova
Mandalay Pictures uveřejnili první oficiální plakát k Danovu filmu Horns (Rohy) v zajímavém stylu. Možná si vzpomínáte na nádherný plakát z ledna, co jsem zveřejnila, ale ten byl téměř se stoprocentní jistotou jen dobrým výtvorem někoho schopného. Předevčírem už byl dokonce vypuštěn i teaser trailer, který vypadá fakt dobře. Film má být ve spojeném království odpremiérován 31. října, tedy na Halloween. Jestli se vůbec dostane do našich kin, to asi zatím nikdo neví. Na IMDB jsou pouze další dvě data vydání a to pro Kanadu a Nizozemsko, tak nevím, ale zatím můžeme doufat. V celém článku najdete jak trailer a plakát, tak také tři nové stills fotky. Myslím, že by to mohl být fakt dobrý film a ráda bych ho viděla. Pokud nevíte o čem bude. Podívejte se do starého článku s již zmíněným nepravým plakátem. Film má mít stopáž dvě hodiny. Jak se tyto novinky líbí vám? Také vás film zajímá?

Daniel Radcliffe - nové stills z What If + Trailblazers

30. června 2014 v 13:42 | Snitch
Na internetu se objevilo 16 nových oficiálních fotek z Danielova filmu What If (The F Word). Na fotky se můžete podívat v galerii.

image host image host image host image host
Daniel Radcliffe > Movies & other projects > 2013: The F Word > Promotional Stills

Daniel byl také hostujícím moderátorem show Trailblazers televize Logo TV minulý týden. Epizoda s Danem poctí celebrity zapojené do LGBTQ komunity, jako je např. hráč NBA Jason Collins nebo seriál Orange Is the New Black. Fotky si prohlédněte níže.

image host image host image host image host
Daniel Radcliffe > Appearancess > 2014 > Logo TV's "Trailblazers" (24.6. 2014)
***
zdroj: snitchseeker.com

Daniel Radcliffe na Tony Awards 2014

10. června 2014 v 8:00 | Snitch
Daniel Radcliffe se včera zúčastnil předávání Tony Awards 2014 v City Music Hall v New Yorku, kde mimo jiné vystupoval (se hrou The Cripple of Insihmaan). Na tato prestižní ocenění byla nomimována Danielova divadelní hra The Cripple of Inishmaan a nominována byla i Danielova kolegyně ze hry, ale obě nominace bohužel nebyly proměněny v ceny.
Daniel poskytl i interview, ve kterém mluví o vystupování na jevišti Tony Awards, si můžete poslechnout zde.
Fotky z akce najdete v galerii.


***
zdroje: mugglenet.com, snitchseeker.com

První trailer na film What If s Danielem Radcliffem

4. června 2014 v 13:06 | Snitch
Na internetu se objevil první oficiální trailer k filmu What If s Danielem Radcliffem. O tomto projektu jsme psali už zde.


***
zdroj: snitchseeker.com

Daniel na předávání Drama League Awards

19. května 2014 v 14:01 | Snitch

Na začátku května se Daniel Radcliffe spolu s kolegyní ze hry The Kripple of Inishmaan, Sarou Greene, zúčastnil předávání Drama League Awards, které probíhají již 80. rokem. Daniel si bohužel žádnou cenu neodnesl. Na fotky se můžete podívat v galerii.


***
zdroj: snitchseeker.com

Daniel Radcliffe - první klip z filmu What If

30. dubna 2014 v 17:32 | Snitch

Na internetu se objevil první klip z romantické komedie What If (The F Word), ve které si zahraje Daniel Radcliffe. Společně s ním si hlavní role zahrají Zoe Kazan a Adam Driver. V klipu vidíme Danielovu postavu Wallace, který se seznamuje s Chantry na večírku.

Děj filmu: Wallace, který nedokončil studium medicíny,se na párty seznámí s mladou animátorkou Chantry, která má dlouhodobý vztah s přítelem Benem. Wallace a Chantry se stávají nerozlučnými přáteli, ale sami cítí, že je mezi nimi chemie a proto se začíají zaobírat otázkou, zda láska jejich života může být ve skutečnosti jejich nejlepší přítel?

The Cripple of Inishmaan - NY

30. března 2014 v 12:54 | Lioness
Mám tu pro vás další článek, který není o Emmě ale o... Danovi!
Hra The Cripple of Inishmaan ve které Daniel zářil již na londýnských prknech se přesouvá do New Yorku, na Broadway, a s ní i celé obsazení a štáb. Hra bude mít premiéru 20. dubna, což je příhodné, protože 24. dubna je poslední den na nominace na ceny Tony. Už teď držím palce! Ještě bych připomněla, že se jedná o černou komedií o mladém muži s mořem problémů, který se snaží stát filmovou hvězdou.

Níže najdete odkaz na nové fotky ještě z londýnských zkoušek.

A podívat se můžete i na fotky přímo ze hry, které jsme sem dosud nedaly. Najdete je v galerii.

Dan shodil hřívu

23. března 2014 v 20:59 | Snapeova
Jak víte, Dan měl v poslední době dlouhé vlasy kvůli natáčení filmu Frankenstein. Film už ovšem dokončil a tak včera dlouhé vlasy ostříhal a je to zas ten Dan, jak ho obyčejně známe. Včera na svůj účet Google+ uveřejnil i dvě fotky. :)
***

***
zdroj:gradcliffe.net

Daniel Radcliffe a Kill Your Darlings - synopse + fotky

30. ledna 2014 v 10:30 | Snitch
Film Kill your darlings, ve kterém si jednu z hlavních rolí zahrál Daniel Radcliffe, měl premiéru v kinech v listopadu roku 2013. Zde na blogu jste si mohli prohlédnout jak trailer, tak fotky z natáčení. Snímek byl poprvé představen už v lednu minulého roku na Sundance Film Festival 2013. Režie se ujal John Krokidas a hlavní postavy si zahráli: Daniel Radcliffe, Dane DeHaan, Jack Huston, Ben Foster, Michael C. Hall, Elizabeth Olsen a další. Dnes vám přiblížím děj filmu a podíváme se i na fotky z akcí, které sloužily jako propagace k tomuto vydařenému projektu.

Daniel Radcliffe v The Kumars

30. ledna 2014 v 0:09 | Lioness
Daniel Radcliffe se 15.1. objevil jako hostující hvězda v prvním díle nové řady obnoveného seriálu The Kumars. Původně tato komediální show nesla název 'The Kumars at No. 42' a běžela od roku 2001 do roku 2006. Nyní se po osmi letech snaží o návrat s trochu jiným konceptem a částečně obměněnou sestavou herců.
O co jde? Sanjeev Kumar se snaží prosadit coby moderátor talk show. Do svého domu si zve celebrity (v každém díle se objeví tři) a snaží se je zpovídat. Jeho snahy se však vždy rozletí na kusy, když se do toho začne plést jeho rodina.
Z níže přiložených fotek to vypadá, že Dan si natáčení opravdu užil. Z těch dlouhých vlasů ale opravdu nejsem nadšená, nějak mi to k němu nesedí.

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

***
Zdroje:snitchseeker.com, imdb.com

Má Dan novou přítelkyni ?

26. ledna 2013 v 19:51 | Snapeova
Víme, že Dan se před pár měsíci rozešel se svou minulou přítelkyní Rosie Coker, zdá se, že nyní je čerstě zamilován a musíme doufat, že mu to tentokrát vyjde.

Svou údajnou lásku poznal na natáčení filmu Kill Your Darlings. Společně byli zamilovaní poprvé viděni při příležitosti největšího festivalu nezávislých filmů v USA nesoucí jméno Sundance Film Festival.

Podle zdroje magazínu US Weekly se k sobě dvojice chovala mile a laskavě, vyměnila si několik něžných polibků a doteků. Jeden bez druhého prý neudělal ani krok a velmi jim to slušelo. Ačkoli je Daniel šťastný, jako dlouho nebyl, není ještě připraven se o své lásce jakkoli vyjadřovat médiím. Na dotaz novinářů, týkající se jeho vztahu vždy rychle změní téma, proto není nic potvrzené a naprosto jasné. Jeho novou dívkou by měla být herečka Erin Darke.

***
zdroj:magazin.osobnosti.cz

Dvě nové role pro Daniela

22. července 2012 v 15:29 | Snapeova
O Danovi se toho teď zas tak moc neobjevuje. Momentálně natáčí film "A Young Doctor´s Notebook" a tak se aspoň můžeme podívat na zajímavou novinku o dvou nových rolích.

Na základě hry od T. J. Daewho a Michaela Rinaldiho Gigars and Toothpaste vznikl scénář k nové romantické komedii z pera Elana Mastaie. Snímek ponese název The F Word a režie se ujme Michael Dowse. Hlavní postavou je mladý muž, který se zamiluje do mladé ženy. Ovšem své city skrývá do té doby, než budou vzájemné. Písmeno v názvu filmu totiž odkazuje, že do té doby chce být "pouze" přítelem (friend). V hlavních rolích se představí Daniel Radcliffe a Zoe Kazanová. Natáčení by mělo začít v srpnu v kanadském Torontu.


A druhá role je další hororový snímek. Do hlavní role Dana obsadil režisér Alexandre Aja. Jako předloha k filmu posloužil román spisovatele Joa Hilla.

Po sérii o Harrym Potterovi a letošní Ženě v černém si britský herec Daniel Radcliffe zahraje v dalším filmu pro fanoušky fantastiky. Režírovat jej bude Francouz Alexandre Aja (Hory mají oči, Piraňa 3D) a ponese název Horns (Rohy). Půjde o temně laděný thriller s prvky nadpřirozena. Inspirací pro film se stal stejnojmenný román spisovatele Joa Hilla, syna uznávaného autora hororů Stephena Kinga. Alexandre Aja přiznal, že jej Hillova kniha naprosto vtáhla. Její příběh označil za divokou jízdu, která v sobě spojuje zločin, hřích i romantiku.

***
zdroj: filmfan.cz a fanzine.topzine.cz

Dan si zahraje v nové hře "The Cripple Of Inishmaan"

25. června 2012 v 22:00 | Snapeova
Daniel Radcliffe získal roli a bude s ní vystupovat na londýnském West Endu, kde se bude hrát v 12 týdnů a nese název "The Cripple Of Inishmaan". Hrát se bude od 8. června do 31. srpna 2013. Představení bude probíhat v divadle Noela Cowarda. Bude to jedna z mnoha inscenací režiséra Michaela Grandage.

Mrzák Billy, je od narození sirotek, který hledá způsob, jak uniknout z ostrova Aran a cestovat až do Hollywoodu, kde by přesvědčil malé společenství Islanders a realizoval svůj sen. Děj se odehrává v roce 1934 a je o mladém muži s odumřelou rukou a nohou, který žije mimo západní pobřeží Irska, a je známý jako "Cripple Billy". Daniel prozradil, že velmi hledal něco, při čem by se mohl vrátit do Londýna.

Připravuje se Žena v Černém 2

18. června 2012 v 21:39 | Snapeova
Snímek Žena a černém běžel v únoru v kinech a měl opravdu úspěch, proto už filmaři pracují na jeho pokračování. Druhý díl ponese název The Woman in Black: Angels of Death. Autorem scénáře je Jon Crocker. Vše se odehrává 40. let od příběhu, který jsme mohli vidět v první Ženě v Černém. a bohužel vás musím trochu zklamat. Nadpis sice vypadá nadějeně, ovšem mluví se o tom, že nikdo z minulých hvězd, tudíž ani Dan Radcliffe či Ciarán Hinds si v tomto filmu nezahrají. Leda, že by vstali z mrtvých apod. I režisér bude jiný. Bude se tedy jednat v podstatě o úplně jiný film. Otázkou je, zda-li opět dokáží do hlavní role ( Ta nyní bude ženská) získat tak zvučné jméno, jakým bylo Daniel Radcliffe. Právě tento herec totiž na Ženu v černém přitáhl většinu diváků. Bude tedy Žena v černém 2 stejně dobrá a úspěšná jako ta první nebo to bude jen nepovdený pokus o pokračování? No, to se časem dozvíme, stejně jako jména herců nebo režiséra.

Zápletka je následující:
Eel Marsh Harsh bylo vládou zabráno a změněno v průběhu II. světové války na vojenskou psychiatrickou nemocnici. Ovšem příjezd vojáků rozrušil toho nejtemnějšího obyvatele sídla. Eve, krásná mladá sestřička do domu přijíždí pečovat o pacienty a rychle si uvědomuje, že je musí zachránit před něčím strašnějším, než před jejich vlastními démony. Navzdory Eviným snahám ji zaatavit, jeden po druhém se stávají obětmi Ženy v černém.

***
zdroj:filmfan.cz + mé úpravy

Nové projekty pro Dana

22. května 2012 v 20:30 | Snapeova
Stránka Variety přinesla zprávu o čerstvě potvrzené seriálové roli pro hvězdu potterovské plátna, Daniela Radcliffea . Ten si v čtyřdílném britském seriálu A Young Doctor 's Notebook (volně přeloženo jako Zápisník mladého doktora) zahraje spolu s Jonem Hammamem téhož doktora v různých časových obdobích.

Děj dramatického seriálu je založen na novele ruského autora Michaila Bulgakova a odehrává se v době ruské revoluce.

Dan kromě potvrzení tohoto hereckého obsazení dodal, že už pár let je posedlý čtením Bulgakova, takže když se mu naskytla příležitost být zahrnut v tomto projektu, málem vybuchl vzrušením.

"Ta kniha je zábavná a groteskní, stejně jako upřímná a už se těším na spolupráci se skvělými lidmi, abych pomohl probudit ji k životu."

A zdá se, že Dan se nehrne jen do tohoto jednoho projektu, ale hned do dvou. Ačkoli v tomto případě ještě nic není potvrzeno, stránka IndieWire informovala, že Daniel Radcliffe kontaktoval režiséra Guillerma Del Tora a projevil zájem v dabování hlasu v jeho připravovaném projektu Pinocchio, který má být hotový v roce 2014.

Pohádka by měla být provedena technikou Stop-motion (rychle se střídající fotografie, na kterých se předměty vždy o kousek posouvají). Režisér Del Toro už delší dobu plánoval zfilmovat tuto pohádkovou klasiku, která bude obsahovat hudbu Nicka Cava (ta se objevila i v Harrym Potterovi), avšak jen minulý týden potvrdil, že ji bude spolurežíroval s Markem Gustafsonem. Nedávno o připravovaném Pinocchiovi vyprávěl se zúčastněnými skupinami lidí ve francouzském městě Cannes, aby tak pomohl zvýšit prodej, a prozradil, že i sám Harry Potter by se v jeho projektu nakonec mohl objevit.

Del Toro potvrdil, že Daniel, který by se velmi chtěl podílet na dabování Pinocchia, ho sám vyhledal. Je prý jedním z mnoha známých jmen (jmenuje Toma Waitse a Christophera Walkena, kterému nabízí roli lišky), které, jak sám doufá, by se také do projektu mohli zapojit.

Režisér však veřejnost seznámil s faktem, že dosud ještě nebyly potvrzeny žádné dabingových úkoly, na druhé straně však musí být na poměrně bezpečné půdě, pokud veřejně jmenuje jména možných herců. Takže mohl by Daniel Radcliffe nakonec dabovat malého dřevěného chlapce? Byl by rozhodně silnou volbou.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

Dan hostujícím redaktorem časopisu Premiere

17. března 2012 v 14:39 | Snapeova
Francouzský časopis Premiere oznámil, že Daniel byl jako hostující editor na jejich (nových) webové stránky na podporu ženy v černém, která vstoupila do francouzských kin 14. března. Danielovy články najdete níže. Bohužel jsou však ve Francouzštině, jak se dalo čekat a tak si to nejspíše přečtou jen ti co tento jazyk ovládají.


***
zdroj:danieljradcliffe.tk
 
 

Reklama

I am a member