Daniel Radcliffe-Articles

Daniel se loučí s Broadway

3. ledna 2012 v 17:40 | Snapeova
V noci na včerejšek absolvoval Daniel Radcliffe své poslední vystoupení v roli J. Pierreponta Finche v muzikálu Jak uspět v podnikání aniž , by jste se o to snažili, čímž se po téměř roce rozloučil s New Yorskou Broadway.

Během svého vystupování v muzikálu Daniel absolvoval osm představení týdně (s výjimkou týdne, kdy se zúčastnil premiér Relikvií Smrti II), přičemž se každý týden zisky z představení pohybovaly na úrovni jednoho milionu dolarů a Daniel soustavně slýchal pochvalné kritiky za své pěvecké a taneční výkony . Jeho úspěšné účinkování vyvrcholilo ziskem ocenění bavič roku od časopisu Entertainment Weekly a Hvězda roku od stránky Broadway.com. Navíc byl hostitelem předávání diváckých cen Broadway.com (Nejlepší herec v muzikálu a Nejlepší duo), předával cenu na Tony Awards, vystupoval v mnoha televizních show a na tradičním průvodu obchodního domu Macy 's a podílel se na nahrávání tradičního alba k muzikálu i charitativního vánočního alba.

Danovo rozloučení s muzikálem si můžete prohlédnout níže. Očití svědci tvrdí, že Dan plakal poslední dva dny, vždy na konci nejznámějšího čísla Brotherhood of Man.

Daniela po krátkém (zaslouženém) oddychu čeká uvádění show Saturday Night Live a propagace filmu Žena v černém. Muzikál Jak uspět ... pokračuje od 2. ledna s Darrenem Crissem v hlavní roli, po třech týdnech ji přebere Nick Jonas.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

Broadway miluje Daniela

31. prosince 2011 v 14:09 | Snapeova

Daniel Radcliffe, který se v těchto dnech loučí s rolí J. Pierreponta Finche v broadwayském muzikálu Jak uspět ..., předevčírem vyhrál hlasování o Hvězdu roku 2011 na stránce Broadway.com. Zároveň se tak stal prvním dvojnásobným nositelem ceny Hvězda roku, protože ji získal iv roce 2008 za Equus.

V článku k této události se píše:
"Víme, že fanoušci Daniela Radcliffa milují ... Ačkoliv na to, proč tuto šarmantní mladou hvězdu milovat, existují tucty důvodů, my jsme je zúžily na pět."

Pokud vás zajímá, jaké jsou ty důvody, najdete je v celém článku.

Nové zvěsti k připravovanému projektu Daniela

2. prosince 2011 v 13:19 | Snapeova
Před pár dny tu byla informace,že si příští rok Daniel možná zahraje gay postavu. Z tohoto rozhovoru jsme se nic konkrétního nedozvěděli. Podle nejnovějších informací by však mohlo jít o biografický snímek ze života tří spisovatelů, Bítníků Allena Ginsberga, Jacka Kerouace a Luciena Carra s názvem Kill Your Darlings. Daniel by v tomto filmu zahrál právě Allena Ginsberga.

Thriller založený na skutečných událostech zobrazuje především vztahy mezi těmito spisovateli. Co se týče Carra, připisují se mu zásluhy za to, že dal dohromady Ginsberg, Kerouac a Williama S. Borroughsa, avšak nejznámější je tím, že si odseděl trest za vraždu svého milence Davida Kammerera v roce 1944. Informace zatím nejsou potvrzené,proto to berte jen jako fámu.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

Danovo vzdělávací Interview

22. listopadu 2011 v 17:29 | Snapeova
Moderátorce stránky Broadway.com Susan Blackwellové se podařilo připravit rozhovor s Danielem Radcliffem, který by si zasloužil minimálně ocenění rozhovor roku. Nejprve na něj prozradila, že je bordelář, který nechává věci tam, kde je pustí z ruky, a podlahu prakticky využívá jako skříň. Dan to přiznal a přispěl i již známou historkou o utírání rozlité coly ponožkou. A tak se Susan rozhodla, že čas, který jim rozhovor zabere, mohou využít na to, aby ho naučila něco o domácích pracích.

Daniel o nadcházejícím projektu

20. listopadu 2011 v 16:39 | Snapeova
Daniel Radcliffe se tento týden věnoval různým zástupcům tisku v rámci propagace svého nadcházejícího filmu Žena v černém. Při té příležitosti francouzskému časopisu tetu prozradil, že s největší pravděpodobností si v průběhu příštího roku zahraje ve filmu gay postavu. "Více však neřeknu," dodal. Už se těší na všechny ty řeči, co kolem toho budou. "O této gay záležitosti se ještě řekne hodně věcí, ale já rovnou řeknu, že v tomto projektu jde o mnohem více." A co líbání se s chlapcem? "Nejsem si jistý, že se mi to bude líbit," usmívá se. "Domnívám se, že to zjistím."

***
zdroj:priori-incantatem.sk

Dan chystá svatbu

28. srpna 2011 v 13:50 | Snapeova
Další bulvární článek je teď velmi probíraný a objevuje se snad všude. všechny překvapilo,že Daniel už rok tají svou přítelkyni,kterou si prý chce nyní vzít. No,budiž mu to přáno :)

Britský herec Daniel Radcliffe (22), jehož kariéra je nerozlučně spjata s postavou kouzelníka Harryho Pottera, chystá svatbu. Informace, kterou zveřejnil deník The Sun šokuje o to více, že jen málokdo dosud věděl, že má Dan přítelkyni.

Mladý herec svůj vztah s o dva roky starší Rosanne Coker důsledně tajil na přání filmových studií. Ty se totiž obávaly, že by se tak Daniel stal pro fanynky potterovské série méně atraktivní. Jakmile ale přišel do kin poslední díl Harry Potter a relikvie smrti 2, herec přestal svůj vztah skrývat.

"Jsou do sebe bláznivě zamilovaní, Dan si ji chce vzít," prozradil deníku jeden z hercových kamarádů. Jeho láska je natolik silná, že sebral odvahu a svou milou už požádal o ruku. Daniel se s Rosanne seznámil, když pracovala jako asistentka při natáčení filmu Harry Potter a relikvie smrti 1

***
zdroj:super.cz

Rozhovor pro Access Hollywood

20. srpna 2011 v 21:39 | Snapeova
K vidění jsou dvě videa z rozhovoru Daniela Radcliffa pro Access Hollywood. V prvním z nich Dan vypráví o tom, jak je spokojen s ukončením potterovek; o bizarních zkušenostech s fanoušky v Japonsku; o vztahu s Robertem Pattinson a o životě v New Yorku.

V druhém rozhovoru Dan vypráví o své muzikálové postavě a o tom, proč ji rád ztvárňuje, jakož i o tom, jaký trapný okamžik zažil, když byla v obecenstvu Katie Holmesová.

obě videa najdete zde.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

Rozhovor s Danem pro Yahoo

19. srpna 2011 v 12:49 | Snapeova
Daniel Radcliffe nedávno poskytl rozhovor pro blog stránky yahoo movies, ve kterém se s Mattem McDanielem bavil především o Ženě v černém a hororových filmech, ale nevyhnutelně se dotkli i potterovek a Danielových (hereckých) plánů do budoucnosti.

Překlad celého příspěvku na blogu najdete níže

Dana nahradí Darren Criss

2. srpna 2011 v 17:39 | Snapeova

Nedávno se objevila zajímavá informace o tom, že v lednu 2012, kdy Daniel Radcliffe ukončí účinkování v muzikálu Jak uspět ..., samotný muzikál bude ještě pokračovat minimálně po dobu tří týdnů. Během těchto tří týdnů by měl Daniela nahradit Darren Criss.

Darren Criss je fanoušek Harryho Pottera, který má-spolu se svými kamarády - na svědomí fanouškovský Harry Potter muzikál, jakož i jeho pokračování. Jednotlivé epizody muzikálu se na internetu setkali s takovým ohlasem, že Darren se dostal do pozornosti producentů seriálu Glee, ve kterém se nakonec zařadil mezi hlavní hvězdy (a mimochodem, mohli jsme ho vidět i na červeném koberci během londýnské premiéry Relikvií Smrti II).

Producent seriálu Glee už udělil své požehnání (Darren, "vynechá" jen jeden díl seriálu).

Tato informace je nyní oficiálně potvrzena. Daniel v muzikálu ukončuje svou účast k 1.1.2012 a do 20.1. ho od 3.ledna nahradí Darren.

***
zdroj:priori-incantatem.sk a snitchseeker.com

Datum premiéry Ženy v černém změněno

2. srpna 2011 v 15:49 | Snapeova
CBS Films původně oznámili, že thriller Woman in Black (Žena v Černém) s Danielem Radcliffem, vtrhne do amerických kin 20. ledna 2012. Datum se nyní změnilo a Danův první celovečerní po Potterovský, film s kolegou Ciaranem Hindsem (Aberforth Brumbál),má od nynějška v plánu vstoupit do kin již 3. února 2012 - týden před jeho vydáním v UK, 10. února.

***
zdroj:snitchseeker.com

V Total Filmu bude uveřejněn rozhovor s Danem

10. května 2011 v 16:39 | snapeova
V příštím čísle časopisu Total Film,které vyjde 12.května bude mimo jiné rozhovor s Danielem Radcliffem o jeho učinkování v Potter filmech. Total Film již vydal náhledový obrázek,který podle všeho ukazuje nové promo Harryho k druhé části.Dan diskutoval hlavně o tom,že Relikvie nebyly rozděleny především kvůli větším ziskům,ale proto,že jinak by se do filmu vešlo žalostně málo věcí. Dle Dana by Relikvie nikdy nešli dát do jednoho filmu. "Když ke mně přijdete s uspokojivou adaptací sedmé knihy do jednoho filmu, pak můžeme vést tuto diskusi! Všechny knihy od Ohnivého poháru byly velké, ale u každého bylo možné snížit počet scén bez narušení příběhu," řekl Radcliffe. Proč je tohle jiné, Dan vysvětlil takto : "V Relikviích smrti nejsou žádné vedlejší zápletky. Je to všechno stejný příběh a je těžké odstranit třeba jen jedinou stránku. "
***
zdroj:snitchseeker.com

Daniel dostane ocenění Trevor Project Hero Award

22. března 2011 v 19:59 | Snapeova


Harry Potter herec Daniel Radcliffe, velký zastánce Projektu Trevor, bude oceněn za jeho přínos a inspiraci mladým LGBTQ (většinou lidé jiné sexuální orientace,nebo lidé,kteří mají problémy kvůli své rase) na Hero awards v New Yorku letos v červnu, podle Associated Press. "Trevor Hero Award, oznámila v pondělí, že je to člověk, který slouží jako inspirace pro sexuální menšiny mladých lidí a zvýšení viditelnosti a porozumění LGBTQ, komunity."

"Je to fantastické," řekl Radcliffe. "Skutečnost, že si myslí, že to, co jsem udělal pro zvyšování povědomí o tomto projekt, který funguje na podporu a pomoc, je velká čest."

"Lidé, kteří dělají hrdinné věci jsou lidé, kteří jdou 24 hodin denně na telefonu v call centrech Trevor," řekl. "Myslím, že ze všeho, co jsem udělal v mé kariéře, je toto naprosto jedno z nejdůležitějších, ne-li nejdůležitější, jsem s tím spokojený.

***
zdroj:snitchseeker.com

Zůčastní se Daniel poslední premiéry ?

5. března 2011 v 13:09 | snapeova

Jen několik dní po zveřejnění informací o naplánované světové premiéře filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II začaly světová média spekulovat o tom, jak to bude s účastí hlavního filmového představitele Daniela Radcliffa.

Jde o to, že Danielův pracovní kalendář je během celého července přeplněný divadelními představeními muzikálu Jak uspět ....Hraje každý den kromě pondělí, ve středu a sobotu dokonce dvě představení.A divadelní producenti řekli, že je to sice hezké, že poslední Potterovka a vše kolem, ale proč by oni měli přijít o své zisky?

Dan se objeví v televizních Show : The Today Show a Live with Regis and Kelly

5. března 2011 v 11:29 | snapeova
Na podporu muzikálu Jak uspět v podnikání aniž by jste se o to doopravy snažily ,který se začal hrát na Broadway koncem února, se bude Daniel účastnit několika televizních rozhovorů. Jako první se Dan zůčastní The Today Show televize NBC v úterý 15. března, kde by podle všeho měl Daniel zahrát nějaké číslo právě z onoho muzikálu. Není však zatím specifikováno,které to bude a jestli to bude sólo nebo číslo předvede se svými kolegy.

O dva dny později,tedy 17.března ho bude možné vidět na televizi ABC v rozhovoru s Regisem a Kelly.
Kromě této informace vám přináším i tři nové fotky s Danem. První se týká nějakých večerních zpráv televize CBS,kde je Dan s proslulou reportérkou Katie Couric při rozhovoru v zákulisí divadla Al Hirschfeld.

Další fotka je s hlasovým trenérem Bobem Marksem v herecké šatně.Fotka by měla pocházet z minulé středy.
No a poslední fotka je opět ze zkoušek na muzikál.

Dan bude hrát v novém filmu "The Amateur Photographer"

17. února 2011 v 19:29 | Snapeova
snapeova.blog.cz
Variety uvedlo,že Daniel Radcliffe by se měl stát hvězdou dalšího filmu,který se jmenuje "The Amateur Photographer".Jde o komedii,kterou bude režírovat Christopher Monger autor filmu The Englishman Who Went Up a Hill But Came Down a Mountain.

Film vypráví příběh,který se odehrává v roce 1970,sleduje cestu mladého muže,který objevil své umělecké vlohy po tom,co si ho obyvatelé v jeho vesnici vybrali,aby jim sloužil jako fotograf jejich nejintimnějších chvil.

***
zdroj:snitchseeker.com

Kdyby byl Dan čarodějem...

26. ledna 2011 v 17:29 | Snapeova
snapeova.blog.cz
V novém publikovaném rozhovoru Daniel Radcliffe odpověděl na převážně zvláštní otázky o tom, jaké by to bylo, kdyby měl magickou moc.No to, že je otázka zvláštní neznamená, že zvláštní musí být i odpověď. Dan odpověděl naopak velmi zajímavě. Jen posuďte sami.

Datum premiéry The woman in black

31. prosince 2010 v 18:23 | Snapeova
snapeova.blog.cz
Jestli jste si mysleli,že Danielův nejnovější film uvidíme nejdříve v době,kdy vejde do kin druhá část Relikvií, byly jste stejně jako já na omylu.Hammer Films, producent filmu The Woman In Black odhalil datum vydání tohoto filmu ve Velké Británii.Mělo by se tak prý stát 29.února 2011 a podle Blague.com o několik týdnů později i ve světě.Tak uvidíme zdali jsou to pravdivé informace,doufám,že se film dostane i do Českých kin.

***
zdroj:gradcliffe.net


Sedm věcí,které chce Daniel stihnout ve svém životě

29. prosince 2010 v 21:20 | Snapeova
Včera se na internetu objevil krátký videoklip natočený pro televizi MTV. V něm herec Daniel Radcliffe Vyjmenovává sedm věcí, které by ještě chtěl stihnout zrealizovat do konce svého života.

  "Ahoj, jsem Dan Radcliffe a toto je mých sedm věcí, které bych rád stihl udělat, než zemřu:"

1.Chci napsat knihu.
2.Chtěl bych číst víc knih.
3.Jet do Austrálie a sledovat, jak anglický kriketový tým porazí Australany.
4.Za pouhý jeden den proběhnout malou zemí.
5.Každý mluví o plavání s delfíny, ne? Kdyby to bylo možné, rád bych "bruslil" s delfíny na kolečkových bruslích, to by byla zábava.
6.Oženit se a mít děti.
7.Byl bych rád, kdybych dokázal napočítat více než do sedmy. Super.


***
zdroj:priori-incantatem.sk

Daniel v žebříčku nejziskovějších herců roku 2010

27. prosince 2010 v 15:03 | Snapeova
snapeova.blog.cz
Časopis Forbes sestavil žebříček nejziskovějších herců roku 2010 podle zisků jejich filmů.
Daniel je na pátém místě.

1.Leonardo DiCaprio (Prokletý ostrov a počátek)
2.Mia Wasikowska (Alenka v říší divů a Děcka jsou v pohodě)
3.Johny Depp (Alenka v říši divů a Cizinec))
4.Robert Downey Jr. (Iron Man 2)
5.Daniel Radcliffe (Harry Potter a Relikvie smrti 1)

Dan se ještě tento měsíc vrátí do studií

9. září 2010 v 18:10 | Snapeova
snapeova.blog.czPřed dvěma dny se objevila informace,že Danielův nový film (první od konce natáčení Harryho Pottera) Žena v černém ( The Woman in Black ) se začne natáčet tento měsíc.Producent filmu potvrdil,že první klapka padne již 26.září.Jak už jistě víte,film vypráví příběh mladého právníka Arthura Kippse a právě jeho si Dan zahraje.V tomto filmu mimochodem hraje i další Potter a herec a to Ciarán Hinds jež si zahrál Aberforta Brumbála.Film se bude natáčet ve studiích Pinewood,kde se také natáčely scény do Potter filmů a to zejména do Relikvií Smrti.Přeji Danovi ať si natáčení užije a ať má film úspěch :)

***
zdroj:snitchseeker.com a oclumencia.com.br
 
 

Reklama

I am a member