Daniel Radcliffe-Articles

Daniel Radcliffe prozradil začátek druhé části Relikvií Smrti

18. srpna 2010 v 14:59 | Snapeova
snapeova.blog.czPřed necelým týdnem časopis Entertainment Weekly odhalil,kde bude ukončena první část filmových Relikvií Smrti.Pokud vám tato informace z nějakého důvodu unikla,najdete ji zde.

Nyní tu máme další skkvělou informaci,tentokrát se týká začátku Drhé části Relikvií. Stránka Empire online včera přinesla nový rozhovor s filmovým představitelem hlavního hrdiny Harryho Pottera, Danielem Radcliffem. Herec v něm přiblížil, v jakém duchu se bude nést první část a také to, jak začnou Relikvie Smrti II.

"První část je tajemným filmem odehrávajícím se během cesty. Ve srovnání s druhou částí se nese v pomalejším tempu, ale to je spíše relativní.Jde více o zkoumání vztahů mezi postavami.Jejich přátelství je poprvé podrobenyo skutečné zkoušce.
Druhá část je nepřetržitou směsí bitev a loupeží.Začíná se krádeží a plynule přechází do všude přítomné války. "

Daniel Radcliffe má novou přítelkyni a plánuje děti ?

9. srpna 2010 v 16:49 | Snapeova
snapeova.blog.czČasopis In Touch zabívající se světem celebrit dnes na své stránce na Facebooku zveřejnil krátky článek,jež mě upoutal.Tento čtrnácti deník napsal o tom,že Daniel si údajně našel novou přítelkyni a dokonce ve svých 21.letech již touží po dětech. Těžko říct kolik je na tom pravdy,ale něco málo asi ano. Článek si můžete přečíst níže.A vytvořila jsem si nový avatar Dana. Líbí se vám ? :)

Herec Daniel Radcliffe (21) je samé překvápko! Nejenže si našel novou slečnu, navíc se do ní tak zbláznil, že uvažuje i nad založením rodiny! "Chodí společně na procházky, nakupovat nebo sledují kriket. Dokonce ji pozval i do Ruska na svou oslavu narozenin," říkají paparazzi, kteří herce v posledních týdnech nevidí jinak než po boku záhadné brunetky. Zaláskovaný "Harry Potter" k tomu jen blaženě dodává: "Neměl bych nic proti tomu stát se tátou. Přece jen už stárnu. Rád bych se usadil, měl děti a dál si na čas pauzu od filmování." Pěkné, pěkné takhle v 21 letech.

***
zdroj:facebook.com/In touch

Daniel bude hrát ve filmu: Žena v černém

17. července 2010 v 17:29 | snapeova
snapeova.blog.cz
Objevila se teď již potvrzená informace,že Daniel už má další filmový projekt po Harry Potterovi.
Měl by se objevit v nadpřirozeném Thrilleru Žena v Černém.

Příběh popisuje cestu mladého právníka Arthura Kippse, který cestuje do domu zemřelého klienta za účelem získání jeho dokladů.Zatímco je v klientově domě, je zasvěcen do jejich tajemství, a ocitá se v přítomnosti záhadné a titulární ženy v černém.

Mimochodem tento příběh už byl jednou zfilmován a to v roce 1989. Roli,kterou nyní bude hrát Daniel si zahrál jeho filmový otec z Harryho Pottera (James Potter) Adrian Rawlins.

***
zdroj:snitchseeker.compřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

Daniel je závislý na hře LEGO HP 1-4 years

14. července 2010 v 16:50 | snapeova
Nevím co je na tom pravdy,ale je to docela vtipné. Neumím si Dana představit ,jak tu hru hraje :D
snapeova.blog.cz
Herec Daniel Radcliffe, hvězda série Harry Potter, dokončil své práce na posledním filmu a v současné době je na dovolené, jak už víme. k Danovi se dostala kopie nové hry Lego Harry Potter: Roky 1-4..

Daniel chtěl tuto hru původně věnovat jednomu ze svých mladších příbuzných, nicméně, rozhodl se jí vyzkoušet a rychle se stal "závislý".
Nyní tráví téměř veškerý volný čas tím,že se snaží dokončit tuto hru. "Daniel tu hru miluje" řekl jeden člověk blízký k herci.
***
zdroj:scarpotter.compřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

Danovi už nevadí jeho malý vzrůst !

6. července 2010 v 17:19 | snapeova
snapeova.blog.cz
Herec Daniel Radcliffe je prý smířen s faktem,že už nevyroste nad svých 160 centimetrů.
Britská herecká naděje se přitom až dosud trápila tím,že ji kolegové Emma Watson a Rupert Grint přerosrou.Když začali natáčet první díl o Harry Potterovi,byli všichni ještě malé děti.
Dnes už jsou dospělí a jejich růst je již ukončen.
Daniel tvrdí: "Chtěl jsem být vyšší,ale už jsem se smířil s tím ,že jsem malý".

"Dříve mi to tolik nevadilo, protože Emma s Rupertem mě nijak dramaticky nepřerůstali, takže jsem vedle nich nevypadal divně. Všichni jsme vypadali relativně stejně vysocí. Všechno bylo v pohodě," uvedl Daniel s tím, že mu role Harryho Pottera dodávala na sebevědomí.

"Já jsem se trochu trápil na osobní úrovni, protože jsem chtěl být ideálně trochu vyšší, než jsem. Ale teď už jsem se smířil s tím, že jsem malý. Už před časem mi došlo, že se tím člověk může trápit a být naštvaný, nebo si z toho může dělat legraci. Dnes, když potkám někoho a on mi říká, že jsem probůh menší, než čekal, tak odpovím, že je to jen tím, že stojí dál, než si myslí. Tím všechny dokonale zmatu," dodal dvacetiletý Radcliffe.

***
zdroj:osobnosti.cz+mé malé úpravy

Nová role pro Daniela

24. června 2010 v 21:20 | snapeova
snapeova.blog.cz
Objevila se nová informace,,že herec Daniel Radcliffe byl vybrán pro hlavní roli v remaku filmu na Západní frontě klid (v originále All Quiet on the Western Front ),který byl natočen podle knižní předlohy autora,který se jmenuje Erich Maria Remarque. Producent filmu hovořil o tom, proč si vybrali Dana pro hlavní roli Paula Bäumera

"Daniel přináší zranitelnost, nevinnost s Paulem. Když jsme si uvědomili, jak moc miluje scénář, byli jsme opravdu nadšeni, protože víme, že může reagovat na křehkou rovnováhu mezi intenzitou a věrohodností, která je rozhodující pro tuto náročnou roli."

Natáčení filmu by mělo začít na jaře 2012, rok poté, co Dan začne pracovat na Broadway v muzikálu Jak uspět v podnikání aniž by jste se o to doopravdy snažily..

***
zdroj:snitchseeker.compřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

Nové informace+fotka týkající se Danovi práce pro projekt Trevor

24. června 2010 v 17:39 | snapeova
Bylo potvrzeno,že herec Daniel Radcliffe opět přispěl Trevor Projektu, což je linka pomoci pro lidi,kteří mají problémy například kvůli své sexuální orientaci. Dan se v poslední době setkal se zástupci Trevor projektu v Orlandu během jeho návštěvy kouzelnického světa Harryho Pottera minulý týden. jednu fotografii můžete vidět níže.
snapeova.blog.cz
***
zdroj:snitchseeker.compřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

Dan se zůčastní 64.ročníku Tony Awards

9. června 2010 v 22:09 | snapeova
Herec Daniel Radcliffe se bude na účastnit letošních Tony Awards, kde společně s herečkou Katie Holmes, představí a předají cenu nejlepší herečce ve hře.

64. ročník Tony Awards se bude vysílat v přímém přenosu na rozhlasu New York City Music Hall tuto neděli 13.června ve dvacet hodin na CBS.

Kromě toho,  Oficiální stránky Tony Awards byly aktualizovány právě s touto informací, a byla na ně nahrána nová fotografie herce,Tu můžete vidět níže.
snapeova.blog.cz
***
zdroj:snitchseeker.compřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

Daniel Radcliffe málem nerozdýchal setkání s Kylie Minogue

1. června 2010 v 18:49 | snapeova
Nyní malý článek z bulváru :D
snapeova.blog.cz
Jako rozjásaný teenager reagoval při setkání se zpěvačkou Kylie Minogue herec Daniel Radcliffe. Když se s australskou zpěvačkou potkal, začal povykovat: "Nemůžu uvěřit, že jsme se potkali, to je báječné!" Pak si prý s Kylie pořídil řadu fotografií a jednu MMS poslal své matce.

"Můžu se s vámi vyfotit? Pošlu to mámě," jásal Daniel při setkání s Kylie. Ji setkání s představitelem Harryho Pottera velmi bavilo, ale snímek v mobilu mu zkritizovala. "No tak, vyfoť to pořádně," komentovala jeho první obrázek Minogue.

Dvacetiletý Daniel nedávno také přiznal, že právě poslední dny natáčení Harryho Pottera v něm vyvolávají úzkosti s otázkou: "Co bude dál?"

"Budu potom určitě zničený. Všechno v tom filmu je tak protknuté s mým skutečným životem. Ale zároveň je to vzrušující. Je konec," přiznal Radcliffe.

***
zdroj:osobnosti.cz

Daniel Daroval podepsané hodinky na Charitu

10. května 2010 v 19:09 | snapeova
Herec Daniel Radcliffe přispěl svými podepsanými, náramkovými hodinkami na Charitativní aukci the Broadway Cares/Equity Fights AIDS "Time to Give", která se bude konat v hotelu Four Seasons v New Yorku v pondělí 17. května. Zatím není znímo jestli se na aukci objeví i samotný herec.
snapeova.blog.cz

Charitativní večeře pro kaskadéra

2. května 2010 v 18:29 | snapeova
Tak toto je podle mě od Dana velmi pěkné...
snapeova.blog.cz
Daniel Radcliffe byl tento týden hostitelem na charitativní večeři, kterou pořádal, aby pomohl svému zraněnému kaskadérovi vysbírat peníze, které by pokryly jeho účty za lékařskou péči.

O zranění kaskadéra Davida Holmese jsme se dozvěděli začátkem minulého roku, utrpěl ho v přípravné fázi natáčení Relikvií Smrti a v jeho důsledku zůstal ochrnutý. David v minulosti zastupoval právě Daniela při natáčení nebezpečných scén v ostatních potterovkách.

Lístek na charitativní večeři vyšel jednu osobu na £ 100 (115 €).Součástí večeře byla kromě chutného jídla i dražba boxerských rukavic, které pro tento účel věnovali Angelina Jolieová a Brad Pitt. Prodali se za £ 4000 (4600 €), tato částka také putovala na konto 26-letého kaskadéra.

***
zdroj:priori-incantatem.skpřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

Daniel se vrátí na Brodway

17. dubna 2010 v 19:00 | snapeova
snapeova.blog.cz
Herec Daniel Radcliffe, se koncem minulého roku zůčastnil čtení scénáře k muzikálu :Jak uspět v podnikání aniž by jste se o to opravdu pokoušeli (v originále:How to Succeed in Business Without Really Trying) o čemž jsem informovala zde.

 Nyní potvrdil návrat na Broadway na podzim roku 2011.To je podruhé co herec půjde hrát do divadla, poprvé to bylo s hrou Equus v roce 2007.

Tentokrát, se jedná o již zmiňovanou hru "Jak uspět v podnikání aniž by jste se o to opravdu pokoušeli"

Původní muzikál byl vydán v roce 1961.

Daniel by měl začít zkoušet od června, po skončení natáčení Harry Potter a Relikvie Smrti část 2 , a to bude prvním projektem tohoto herce poté, co se natáčení série Harryho Pottera s konečnou platností uzavře po 10 letech.

***
zdroj:oclumencia.com.brmůj překlad , text je z větší části vlastní takže nekopírovat a to bez vyjímky...!!!!!

Dan skončil v nemocnici !

10. března 2010 v 17:19 | snapeova
Herec Daniel Radcliffe se o víkendu vrátil z New Yorku, kde podporoval organizaci Trevor Project pomáhající mladým gayům a lesbičkám smířit se s tím,že jsou jiní. Ale pobyt v USA britské hvězdě neudělal příliš dobře , lépe řečeno dobře mu neudělalo některé z jídel, z něhož dostal vážnou střevní infekci. Dva dny musel dokonce strávit v newyorské nemocnici kvůli silné dehydrataci organismu.

Dvacetiletý představitel Harryho Pottera se ale v sobotu 6. března rozhodl i přes silný průjem vrátit do Londýna.

"Byl doslova bílý jako stěna. Svěřil se nám, že se cítí, jak by měl umřít. Většinu času pak strávil na toaletě," přiznal cestující z první třídy britskému The Sun.

Během propagace projektu Trevor, který se snaží mladým homosexuálům usnadnit první odhalení a čelit homofobii či odporu rodiny i společnosti a odrazuje je od páchání sebevražd, vydal Daniel několik prohlášení.

"Myslím, že je důležité, aby se ozval někdo z velkých komerčních filmových sérií jako je Harry Potter, a zvláště protože já sám nejsem gay, bisexuál ani transsexuál. Skutečnost, že jsem heterosexuál nic nemění, naopak jen dokazuje, že i heterosexuálové se o tyto věci nesmírně zajímají a velmi na tyto věci dbají," uvedl Radcliffe v New Yorku.

***
zdroj:osobnosti.czavatar a malé úpravy článku by:snapeova.blog.cz

Filmový konec se blíží,co na to Daniel ?

6. března 2010 v 16:30 | snapeova
Možná se to v těchto dnech na první pohled nezdá, ale termín filmového finále celé série o Harry Potterovi se pomalu ale jistě blíží.Své o tom vědí především herci, u kterých se Leavadsenské studia staly druhým domovem. Právě tam v těchto dnech dochází k prvním loučením herců s vědomím, že na natáčení potterovky se nikdy již všichni společně nesetkají.

Vše není jedno ani představiteli hlavního hrdiny, Danielu Radcliffovi. Upřímně přiznává, že mu po roli Harryho Pottera bude smutno. Není se však čemu divit. V kůži filmového kouzelníka prožil před kamerami polovinu svého života. Oprávněně můžeme tedy mluvit o jeho životní filmové roli.

Tomuto tématu se věnuje několik slovenských zpravodajských portálů a deníků. Přeložený rozhovor a některé odkazy jsou v celém článku.

"Je to divné vidět odcházet herce z placu." Jak Dan dodává, jsou chvíle, kdy si konec úspěšné filmové série velmi uvědomuje. "Měl jsem nedávno takovou chvilku, v maskérně, kam jsem chodil už deset let," uvedl s tím, že si tehdy uvědomil, že jednoho dne, zhruba za čtyři až pět měsíců, do ní vejde naposledy.Na sérii mu však zůstane mnoho dobrých vzpomínek. ji V rozhovoru pro MTV zdůraznil zejména to, že Anglii vděčí za rozvoj filmového průmyslu a mnoho lidí, včetně něho, za práci.

»Webnoviny.sk: Radcliffeovi bude smutno po Harry Potterovi
»Pravda: Radcliffe truchlí. Magii je konec
»Aktuality.sk: Danielovi Radcliffeovi bude smutno po Harry Potterovi

***
zdroj:prirori-incantatem.skpřeklad by:snapeova.blog.cz

Dan chce mít dítě ? ? ?

2. března 2010 v 9:10 | snapeova
Filmový Harry Potter by již celkem rád našel "perspektivní" matku svých dětí. "Chci mít děti. Sice jsem ještě neuvažoval, kdy přesně, ale velmi se na ně těším! "Kromě plánování budoucnosti chytá Dana nostalgie z konce natáčení kouzelnického filmu, protože podle něj končí jedna nádherná etapa jeho života." Je to velmi zvláštní a smutné.
Ale zároveň jsem vzrušený z toho, že přijdou nové projekty, "dodává s úsměvem.

***
zdroj:priori-incantatem.skpřeklad by:snapeova.blog.cz

Princ dostal ocenění gouden flip a Dan se stal nejlepším hercem roku 2009

7. ledna 2010 v 17:50 | snapeova
Harry Potter a princ dvojí krve získal ocenění s názvem Gouden flip za nejlepší film v Roce 2009.
Reportér z belgického časopisu navštívil v listopadu 2009 natáčení Relikvií smrti

Daniel Radcliffe také vyhrál cenu a to v kategorii nejlepší herec Roku 2009
Scan můžete vidět výše...

***
zdroj:oclumencia.com.br+překlad a úpravy textu by:snapeova.blog.cz

Daniel v muzikálu→čtení scénáře

27. prosince 2009 v 11:40 | snapeova
V říjnu se objevila zpráva o tom, že Daniel Radcliffe se připravuje na své první muzikálové vystoupení na Broadway - v muzikálu Jak uspět v podnikání,aniž by jste se o to opravdu pokoušeli.Tak, jak bylo naznačeno v nedávném článku, uskutečnilo se zkušební čtení scénáře - konalo se v pondělí ve zkušebně divadla Playwrights Horizons v New Yorku.

Herec Michael Urie (Ošklivka Betty) přes svůj Twitter účet oznámil:
"Hrál jsem synovce Davida Hyda Pierce a nepřítele Daniela Radcliffea na zkušebním čtení Jak uspět v podnikání, aniž by jste se o to opravdu pokoušeli. Bylo to lepší než skvělé.

Daniel v Simpsonech

22. listopadu 2009 v 15:09 | snapeova
Dan Radcliffe je dalším v řadě herců a jiných celebrit, kteří si "zahrají" v jednom z nejpopulárnějších televizních seriálů všech dob - Simpsonových.
Na příští rok propůjčí svůj hlas jedné z postav v halloweenské epizodě Strašidelný dům na stromě XXI.

A nepůjde jen tak o něco, Dan bude účinkovat v parodii na jistou ságu snažící se konkurovat potterovkám ... :) :)

"Daniel ztvární Edmunda, Vampiří dítě, do kterého se zamiluje Rachel Lisa. Avšak Edmundův otec, známý jako Dracula, a Homer udělají vše pro to, aby rozvíjející se románek udusili v zárodku.
Daniel byl velmi nadšen z možnosti dělat v Simpsonových. " My jsme se z něj pokoušeli vytáhnout všechna tajemství o ději posledních potterovek, dokud nám nedošlo, že už vše vlastně známe z knih. "

***
zdroj:priori-incantatem.skpřeklad by:snapeova.blog.cz

Daniel v dokumentu o holokaustu

31. října 2009 v 18:30 | snapeova
Daniel Radcliffe propůjčil svůj hlas jako vypravěč v krátkém dokumentárním filmu organizace HMD Dědictví naděje (The Legacy of Hope), který vznikl pro vzdělávací účely při příležitosti památného dne holocaustu (Holocaust Memorial Day; HMD).
Dokument nám představuje tři oběti holocaustu, které vyprávějí, jak přežili holocaust a jak začali nový život v Británii.Každý přeživší se s námi podělí se svým osobním příběhem ztráty, přežití, obnovy a síly a na závěr vyzvou diváky, aby se staly součástí "dědictví naděje", aby přispěly k vytvoření spravedlivějšího a tolerantnejšieho světa. Daniel Radcliffe v roli vypravěče vsadí každý příběh do historického kontextu.

Organizace HMD patří mezi ty, které Daniel Radcliffe podporuje.


***
zdroj:priori-incantatem.skpřeklad by:snapeova.blog.cz

Dan v muzikálu ???

11. října 2009 v 10:49 | snapeova
Časopis Variety přinesl zprávy o tom, že první rolí Daniela Radcliffe po ukončení Harryho Pottera by mohlo být broadwayské znovu uvedení muzikálu z r. 1961 Jak uspět v podnikání, aniž jste se o to opravdu pokoušeli (How to Succeed in Business without Really Trying).

Producenti Craig Zadan a Neil Meron se momentálně nacházejí ve fázi testování potenciálu oživení muzikálu v divadle Rialto. Daniel je zatím jediným hercem, kterého si vybrali. V prosinci by se mělo uskutečnit zkušební čtení scénáře, na jeho úspěšnosti závisí pokračování přípravných prací na znovu uvedení muzikálu na divadelní prkna.

Muzikál Jak uspět v podnikání, aniž jste se o to opravdu pokoušeli vypráví příběh šikovného umývače oken, který se za pomoci samovzdelávací příručky posouvá výše v kariérním žebříčku společnosti World Wide Wickets a zároveň získává dívku svých snů.

Muzikál byl obrovským hitem v době svého původního uvedení v r. 1961 - odehrálo se 1417 představení, které mu přinesly 7 cen Tony (divadelní Oskar) a Pulitzerovu cenu za rok 1962 v divadelní kategorii. V roce 1967 byl natočen rovnoměrný film, ve kterém si zahrálo mnoho herců z původního obsazení. Muzikál byl na Broadwayi uveden také v roce 1995, kdy si hlavní roli zahrál Matthew Broderick

***
zdroj:priori-incantatem.sk+můj překlad a úpravy
 
 

Reklama

I am a member