Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews

Daniel v TV mini

3. prosince 2015 v 19:59 | Snapeova
Ještě přibližně týden si můžete zakoupit aktuální číslo TV mini jehož obálku zdobí Daniel Radcliffe. Před pár dny se začal v kinech hrát nový Danův film Viktor Frankenstein. Herec ho momentálně propaguje a poskytuje různé rozhovory. Pár zajímavostí, které Daniel v poslední době řekl si můžete přečíst na dvoustránce TV mini. Radcliffe mluví o tom, jak ho celková práce kolem filmu baví, o kolezích Emmě a Rupertovi z Harryho Pottera, o tom, jestli je raději v Londýně nebo New Yorku, o alkoholu a kouření nebo právě o novém filmu.

Obálku i dvoustránku jsem pro vás nascanovala a v plné velikosti si scany můžete zobrazit v galerii a přečíst si celý článek.
***
©Snapeova.blog.cz

Daniel Radcliffe - Q&A pro Vanity Fair

22. dubna 2014 v 19:00 | Snitch
Daniel má v poslední době dost napilno - díky divadelní hře The Cripple of Inishmaan, která je v současnosti hrána v divadle Broadway, a ve které Daniel hraje hlavní roli. Jednou z jeho nedávných aktivit byl i rozhovor s Vanity Fair. Jedná se o dotazník a my se tak můžeme dozvědět mnoho nových věcí o Danielově osobnosti.

Jak si představuješ dokonalé štěstí?
Když jím snídaňové pokrmy jindy než na snídani. Palačinky na večei - A jsem šťastný.

Jaká vlastnost ti na sobě vadí?
Má schopnost říct pokaždé něco špatného v každé situaci.

více v pokračování

Live with Kelly and Michael - Daniel Radcliffe, 1.4. 2014

7. dubna 2014 v 0:09 | Lioness
I když nemáte v plánu se na toto video podívat, doporučovala bych vám shlédnout alespoň prvních 30 sekund, protože to rozhodně stojí za to!
Zaprvé uvidíte přivítání moderátorů s Danem. Výškový rozdíl mezi Michaelem a Danielem je úsměvný hlavně v momentě, kdy si podají ruce a poloobejmou se. Michael se hodně krčí, zatímco Dan si musí stoupnout na špičky. :D
Zadruhé uvidíte Danovo úžasné, extravagantní sako. Rozhodně to není jednoduchý kousek, který by se líbil každému, takže Dan je upřímně překvapený, když mu ho Michael chválí. "Opravdu se ti líbí, chlape? To jsem rád, díky."
Překlad vytvořený z odposlechu si můžete přečíst po rozkliknutí článku. Dan mluví o aprílovském žertíku který na něj sehrála Emma Watson, o svých prodloužených vlasech a o hře The Cripple of Inishmaan.

Daniel v The Tonight Show a The Today Show

6. dubna 2014 v 15:55 | Snitch

Daniel Radcliffe se ze začátku tohoto týdne objevil v The Tonight Show, kterou uvádí Jimmy Fallon. Celé interview bohužel ještě není k dispozici, mám pro vás ale jednu část, která je, věřím, tou nejzábavnější. Jimmy je znám tím, že ve své show dělá s každým hostem nějakou hru, nebo prostě blbinku. S Danielem si zahrál hru s takovými kuličkami, které se přichytí na specifický povrch, říká se jim sticky balls (určitě je znáte). Hra spočívala v tom, že oba na sebe za určitý čas museli naházet co nejvíc těchle kuliček a vítěz je ten, kdo má na sobě kuliček nejméně. Samozřejmě se museli navléknout do speciálních obleků, na které se koule mohly přichytit. Občas došlo k vtipným slovním hříčkám, hlavně když si "počítali koule".
Jak tato soutěž dopadla, zjistíte ve videu níže.

Du Jour rozhovor a photoshoot s Danem

2. dubna 2014 v 16:10 | Lioness
Časopis Du Jour vyzpovídal Daniela ohledně jeho divadleních rolí a zážitků, vystupování na Broadwayi ve hře The Cripple of Inishmaan a názorů na film. Níže si můžete přečíst úryvky z tohoto rozhovoru, minimálně jeden z nich je docela peprný, chudák Dan.
Dan pro časopis také s Tylerem Udallem nafotil nový photoshoot, odkaz na něj je též v článku.

Focení pro Paper Magazine + fotky z natáčení Frankensteina

16. března 2014 v 19:29 | Snapeova
Daniel fotil v tomto roce svůj první photoshoot pro Paper Magazine a zatím máme tři fotky z focení, které byly zveřejněny přes Instagram. Fotky z photoshootu se zatím žádné neobjevily. Dan také pokračuje v natáčení filmu Frankenstein a tak máte v celém článku fotky z natáčení 26. února a 5. března.

Plakát k filmu Horns

31. ledna 2014 v 21:19 | Snapeova
Tak vám také jednou přináším úplně čerstvou novinku. Objevil se úplně první plakát k Danielově Filmu "Horns" (rohy). Zatím není téměř nikde k vidění a vy už ho máte zde ;) Mně se moc líbí, na film se těším. Zatím bohužel není jisté kdy a jestli vůbec přijde do našich kin.

Anotace, pokud nevíte o čem film je:
Ig Perrish (Daniel Radcliffe) si dlouhou dobu žil jako v bavlnce. Pocházel z majetné muzikantské rodiny, peníze rozhazoval hrstmi a dokonce získal ženu svých snů, krásnou červenovlasou Merrin Williamsovou. Jenže pak se všechno pokazilo. Merrin byla za neobjasněných okolností znásilněna a zavražděna a protože vraha se nepodařilo vypátrat, vina padla na jediného podezřelého: samotného Iga. Co na tom, že to neudělal, když lidé ho už odsoudili. Se znamením vraha na svém čele žije Ig takříkajíc ze dne na den, je častěji opilý, než střízlivý. Když se však po jedné z propitných nocí mladík ve svém apartmá probudí, zjistí, že něco není úplně v pořádku. Z čela mu totiž vyroste dvojice podivných rohů a navíc mu lidé v jeho okolí z nevysvětlitelných příčin začnou vyjevovat své nejtajnější a najzvrhlejšie touhy i přání. Ig si uvědomí, že s touto nově nabytou schopností získal prostředek, jak Merrinina vraha vypátrat. Rozhodne se konat ...


***
zdroj:facebook, csfd.cz

Rozhovor pro Guardian

27. prosince 2013 v 19:59 | Lioness
Daniel Radcliffe byl nedávno zpovídaný časopisem Guardian ohledně jeho Harry Potter fáze a rolí po ní. Rozhovor byl poskytnut za účelem propagace anglické premiéry filmu Kill your darlings. Porovnal sebe a své bývalé kolegy, Ruperta Grinta a Emmu Watson, v rámci herectví a dokonce zmínil jednu pikantnost z natáčení druhého filmu, Tajemné komnaty.
Já vám přináším překlad zajímavých pasáží z tohoto rozhovoru a musím říct, že je to jeden z těch nejzajímavějších které jsem s Danem četla. Doufám, že si čtení užijete a pokud narazíte na jakékoliv chyby, ozvěte se.

První fotky z natáčení Frankensteina

8. prosince 2013 v 19:54 | Lioness
Již nějakou dobu je známo, že se Daniel objeví v dalším hororovém snímku - adaptaci slavného románu Frankenstain od autorky Mary Shelley. Daniel si zde zahraje hlavní roli Igora, sluhy doktora Frankensteina, kterého hraje James McAvoy. Filmy by měl mít preméru v lednu 2015.

Natáčení už ale začalo a na internetu jsou k nalezení první fotky z natáčení. Daniel na nich má prodloužené vlasy...


Více v celém článku→

Spousta photoshootu Daniela

30. října 2013 v 23:49 | Snapeova
Ahoooj, lásky. Mě se po vás děsně stýskalo. Konečně jsem se sem taky dostala. Už před minimálně týdnem jsem vám na facebooku slibovala, že chci udělat článek s Danem, přesneji s jeho novými fotkami z shootů, kterých je fakt hodně. Teď to tady tedy konečně je. Dan teď propaguje filmy "The F Word" a "Kill your Darlings" a i proto je toho tolik. Většina těch fotek se objevila v průběhu tohoto měsíce Vše najdete v celém článku, doufám, že si ty fotky užijete ;)

4 fotografie z "Horns"

7. září 2013 v 21:59 | Snapeova
Entertainment Weekly zveřejnilo čtyři první fotografie z Nadpřirozeného thrilleru s názvem "Horns" (Rohy), kde je v hlavní roli Iga Perrishe Daniel Radcliffe. Na dvou fotkách ho můžete vidět s kolegyní Juno Temple, která hraje jeho dívku.

Fotka pro The Hollywood Reporter

7. září 2013 v 17:09 | Snapeova
Na mezinárodním filmovém festivalu v Benátkách Danile nafotil photoshoot pro The Hollywood Reporter. K dispozici zatím máme první fotku.

***
zdroj:simplydanielradcliffe.com

První plakát ke "Kill Your Darlings"

30. srpna 2013 v 12:49 | Snapeova
Konečně se objevil i první plakát k filmu "Kill Your Darlings", který představuje Daniela Radcliffea a Dane DeHaana jako Allena Ginsberga a Luciena Carra.

***
zdroj:simplydanielradcliffe.com

Teaser a fotka ke "Kill Your Darlings"

25. srpna 2013 v 18:29 | Snapeova
Mrknout se můžete na půl minutový teaser k filmu "Kill Your Darlings", kde Daniel Radcliffe hraje homosexuálního básníka Allena Ginsberga, který byl vůdčí osobností Beat Generace. Na jednom scanu se také objevila nová fotka z filmu.

6 nových promo fotek k "A Young Doctor´s Notebook"

24. srpna 2013 v 22:49 | Snapeova

Nová fotka ze SFF 2013

23. srpna 2013 v 23:59 | Snapeova
Objevila se další pěkná fotka z focení, které proběhlo během Sundance Film Festival, kterého se Daniel zůčastnil 18-20.ledna tohoto roku a propagoval tam svůj film "Kill Your Darlings".

***
zdroj:simplydanielradcliffe.com

Pár přírustků ke dvěma photoshootům z roku 2012

10. srpna 2013 v 16:49 | Snapeova
Uveřejněny byly dvě fotky z photoshootu Warwicka Sainta a dalších pět fotografií, které fotil Danielle Levitt pro Short List. Oba photoshooty byly foceny v minulém roce. Druhý zmíněný hned začátkem roku.

3 fotky od Warwicka Sainta

30. července 2013 v 18:39 | Snapeova
K dispozici jsou tři novější fotky z photoshootu, který s Danem nafotil v roce 2011 Warwick Saint.

Daniel v UK Cinema Showcase

28. července 2013 v 19:19 | Snapeova
V pondělí 15.července zamířil Daniel Radcliffe do UK Cinema Showcase, kde mluvil o homosexuálním básníkovi Allenu Ginsbergovi, kterého hrál ve svém novém filmu "Kill Your Darlings".

Christopher Beyer (2013)

27. července 2013 v 22:19 | Snapeova
Další photoshoot nafocený v tomto roce z něhož se nově objevily fotografie. Byl focen Christopherem Beyerem pro Entertainment Weekly. Jak můžete vidět podle společné fotky, tento set byl focen k propagaci "Kill Your Darlings"
 
 

Reklama

I am a member