Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews

Dan pro Life and Deaf Charity

27. července 2013 v 12:59 | Snapeova
Začátkem měsíce se Daniel zapojil jako jedna z mnoha celebrit do kampaně charity Life and Deaf. Jedná se o kampaň, která zvyšuje povědomí o neslyšících a chce neslyšící děti více zahrnout v jejich komunitách.

Organizace pomáhá mladým lidem s problémy se sluchem prostřednictvím společenských aktivit, jako je poezie, performance, umění a filmu.

Všechny zapojené celebrity souhlasili s účastí ve znamení Good Morning kampaně. Daniel Radcliffe a nejen on je nyní v mnoha frekventovaných stanicích britského metra, kde ve znakové řeči říká "Dobré ráno". Všechny fotky Dana z této kampaně najdete v celém článku.

Daniel v BBC Radio 1

26. července 2013 v 20:49 | Snapeova
Ve štředu 17. července ráno se Radcliffe zůčastnil Breakfast show s Nickem Grimshawem a Scottem Millsem. Skvělé fotky z tehdejšího rána ve studiu a z podpisování fanouškům i focení s nimi jsou níže.

Nový photoshoot od Charlieho Graye

26. července 2013 v 17:39 | Snapeova
Daniel v tomto roce nafotil další geniální photoshoot a to s fotografem Charliem Grayem pro Glamour. K dispozici je sedm fotografií.

Fotografie by: Dennys Ilic

21. července 2013 v 15:59 | Snapeova
Ahoj, dnes pro vás mám článek s Danem, který je novinkový jen napůl. Rozhodla jsem se pro vás zkompletovat Photoshoot od Dennyse Ilice, který fotil s Danem v roce 2009. Na blogu mi toho dost chybělo a je i několik čerstvě zveřejněných fotek. Také mám z tohoto shootu na blogu pár fotek, které už se téměř nedají jinde dohledat. Na stránkách, kde jsem byla je neměli. Mimo jiné jsou tam dvě fotky, které se dosud objevily jen v podobě scanů. Tohle je podle mě jeden z velmi povedených setů Danových fotek. Jsou tam i fotky z jeho focení. Tuším, že Dennys s Danem fotil i v roce 2007, no a v celém článku máte i jednu fotku, která je z tohoto roku a podle všeho byl tento nový set focen k příležitosti uvedení Danovy nové hry "The Cripple of Inishmaan"

4 nové fotky od Toma Atkinsona

17. července 2013 v 0:20 | Snapeova
A ještě vám sem takhle v noci šoupnu nové přírustky do photoshootu, který Dan fotil letos s fotografem Tomem Atkinsonem. Pod tím také najdete fotku od fanouška z nějakého metra (předpokládám, že z Londýnského :D), kde je reklama na Danovu divadelní hru "The Cripple of Inishmaan"

Dan bude opět v Simpsonech, trailer k "The Cripple of Inishmaan" a fotky z konference

29. června 2013 v 15:39 | Snapeova
Fox a Entertainment Weekly v pátek oznámili, že Daniel Radcliffe bude opět hostem oblíbeného seriálu Simpsonovi, v nadcházející sezóně na podzim. Není informace o tom, v jaké to bude epizodě, ale rozhodně bude součástí 25. série. Daniel už v Simpsonových propůjčil svůj hlas byl před třemi lety, kdy hrál Edwarda Cullena ve speciálu nazvaném Treehouse of Horror v roce 2010. Bart se v epizodě má setkat s Diggsem (Radcliffe), podivným starším chlapcem s vášní pro sokolnictví.

Dále tu mám teaser trailer k divadelní hře "The Cripple of Inishmaan", ktrý Daniel sdílel na účtu google+

Nová fotka od Dana

26. června 2013 v 18:59 | Snapeova
Daniel na svůj účet na google+ umístil novou fotografii, kde sedí před zrcadlem na němž je napsáno slovo flaunt (chlubit se). Těžko říct, zda je to fotka z nějakého focení nebo z šatny v divadle.

***
zdroj:gradcliffe.net

Doplnění novinek s Danielem

22. června 2013 v 17:03 | Snapeova
U Daniela mi toho chybělo už dost, takže jsem si řekla, že to shrnu do jednoho velkého článku, ale než jsem se k tomu dostala, nahromadilo se to tak, že je z toho opravdu mega článek a já doufám, že se mi povedlo pro vás doplnit aspoň naprostou většinu zmeškaných věcí. Uvnitř najdete fotky k projektům, z akcí, paparazzi, photoshooty, videa a nakonec i nové informace. Milovníci Dana, konečně přišel váš čas, užijte si to :D

První pohled na "The Cripple of Inishmaan" ve Vogue

17. května 2013 v 16:49 | Snapeova
Už za necelý měsíc se na prknech Londýnského West Endu bude hrát nová hra s Danem Radcliffem, "The Cripple of Inishmaan" o mrzákovi jménem Billy. Photoshoot v roli Billyho Dan nafotil pro červnové vydání Vogue. V článku také popisuje děj této černé komedie. Na podzim si Dan zahraje v nové adaptaci Frankensteina a prozradil také, že napsal svůj první scénář k temné komedii se spoustou násilí.

Daniel na Laurence Olivier Awards 2013

2. května 2013 v 18:59 | Snapeova
Tuto neděli se Daniel Radcliffe zůčastnil Laurence Olivier Awards, kde se oceňovalo to nejlepší z produkce West Endu. Dan předával cenu za nejlepší ženský herecký výkon, ta putovala do rukou Dame Helen Mirren za její divadelní ztvárnění Alžběty II v "The Audience".

Dan v panel show: Have I Got News for You

6. dubna 2013 v 18:19 | Snapeova
Daniel Radcliffe byl ještě v prosinci v panel show: Have I Got News for You, který vysílala BBC. Program je zaměřen na nejnovější zprávy ve Velké Británii, s kvízy a komickými zvraty u nejžhavějších novinek. Dan tam byl spolu s dalšími učinkujícími: Paul Merton, Ian Hislop, Sara Cox, a Andy Hamilton.

***
zdroj:snitchseeker.com

Daniel a Domhnall na Empire Awards

3. dubna 2013 v 17:59 | Snapeova
Daniel Radcliffe a Domhnall Gleeson navštívili Jameson Empire Awards pro rok 2013 v Londýně v neděli 24. března večer, kdy Dan získal ocenění Empire Hero. Fotografie obou herců v hotelu Grosvenor House můžete vidět níže.

Fotky Daniela z Whistler Film Festival

31. března 2013 v 17:01 | Snapeova
Mám tu ještě fotky z pátku 11. ledna, kdy se Daniel zůčastnil Filmového festivalu Whistler ve Vancouveru a byl tam také na otázkách a odpovědích s Georgem Stroumboulopoulosem.

Dan Radcliffe na charitativní aukci Get Connected

21. března 2013 v 22:11 | Snapeova
V úterý 5. března byl Daniel na charitativní aukci Get Connected, nevládní organizace, která pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pro mladé Brity, kteří potřebují pomoct s osobními problémy. Fotografie níže.

Dvě fotky od Dana

20. března 2013 v 9:24 | Snapeova
Daniel před měsícem přes svůj účet na google+ uveřejnil dosud neviděnou fotku z natáčení Davida Copperfielda. Tehdy bylo Danovi deset. Tohle je prý jeho nejvtipnější vzpomínka na tvorbu tohoto filmu. Podle toho, co Dan psal, tak trochu zlobil členy štábu tím, že po nich stříkal vodní pistolí a to co vidíte na fotce, je jeho zasloužený trest :D

Druhá fotka je opět z natáčení a jde o film Krejčí z Panamy (Tailor of Panama), kteý se také natáčel v roce 1999. Jde o další kuriozitu. Tady se maskéři snažili dosáhnout u Dana co největšího opálení, ale nedařilo se jim to a tak museli každé ráno na Dana nanést tmavý make-up. Ty ubrousky všude možně nepatří ke kostýmu, byly tam proto, aby se oblečení na těchto místech neumazalo :)

Daniel na únorových akcích a jedné lednové

16. března 2013 v 14:29 | Snapeova
Poslední akce, které se Dan v lednu zůčastnil se podle všeho stahovala ještě k festivalu v Sundance. Daniel tam byl na tiskové večeři ke "Kill Your Darlings" pod záštitou Stella Artois v Park City v Utahu, 20.února.
image host image host image host image host image host

Nový plakát a fotka ze zákulisí ke hře "The Cripple of Inishmaan"

13. března 2013 v 19:19 | Snapeova
Nedávno jsem se tu opět zmiňovala o Danielově hře "The Cripple of Inishmaan", kterou odehraje na podzim. Nyní byl uveřejněn plakát a uživatelka hannah_ban14 uveřejnila na instagramu fotografii ze zkoušky.

Dan si nejspíš zahraje v novém zpracování Frankensteina

3. března 2013 v 17:09 | Snapeova
Narozdíl od Emmy je Daniel podle všeho už v závěrečné fázi jednání o novém filmu. Měl by si zahrát Igora v nové adaptaci Frankensteina Mary Shelleyové. Režisér Paul McGuigan to potvrdil ve čtvrtek pro 20th Century Fox. Samotný Daniel však zatím nic nepotvrdil, ale pokud se tak stane, začne natáčení letos na podzim poté co na West Endu odehraje divadelní hru "The Cripple Of Inishmaan". Článek o této divadelní hře si můžete připomenout zde. Doufejme, že toto jednání také dopadne kladně.

***
zdroj:snitchseeker.com

Nové fotky s Danem

15. února 2013 v 21:49 | Snapeova
Dnes se podíváme na Daniela Radcliffea. Větší článek o něm jsem vám už slibovala na facebooku a teď se na něj dostalo. Začnu novými fotkami k photoshootům.

Tím úplně nejnovějším photoshootem je ten, který s Danem 14. ledna nafotil Čínský fotograf Kai Z Feng pro magazín OUT. Daniel bude v březnovém čísle. Myslím, že teď se objeví ve více časopisech kvůli propagaci Kill Your Darlings. fotky pod perexem ↓

Dan na Whistler Film Festival

5. prosince 2012 v 18:19 | Snapeova
Daniel Radcliffe byl minulý pátek na letošním festivalu Whistler Film ve Vancouveru v Kanadě, zůčastnil se otázek a odpovědí s Georgem Stroumboulopoulosem. Dan mluvil především o všech svých projektech. Jeho fotky můžete vidět níže.
 
 

Reklama

I am a member