Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews

Daniel pro Bullet magazine

4. února 2012 v 1:39 | Snapeova
Daniel se objeví v jarním vydání časopisu Bullet a my se nyní můžeme podívat na náhled a první fotky, které nafotil Mariano Vivanco. Jak se zdá, černobílá fotka ukazuje Daniela jako Michela Jacksona. Těším se na další fotky :)

Daniel a Tom na premiéře v L.A.

3. února 2012 v 19:30 | Snapeova
Dnes se konala premiéra Ženy v Černém v Los Angeles a zůčastnil se jí nejen Daniel, ale i jeho Potterovský kolega Tom Felton, který hrál Draca Malfoye. Skoro to vypadá, že teď už má Tom kratší ty vlasy, ale možná je má jen učesané, že to tak vypadá :)

První fotky a video z show Jaye Lena

2. února 2012 v 14:09 | Snapeova
Včera byl náš Daniel hostem v další z mnoha show, které v posledních dnech navštěvuje. Tentokrát to byla večerní show s Jayem Leno a určitě to stálo za to, protože i ostatní hosté byli skvělý. Druhým hostem byla herečka a zpěvačka Vanessa Hudgens, která také právě propaguje svůj nový film a třetí host byla úžasná Amy Lee z ještě lepší hudební skupiny Evanescence. V show samozřejmě i zazpívala, tudíž se velmi těším až budou na youtube videa. Povedlo se mi najít první fotky a zatím jen upoutávkové video. Všechna ostatní, která byla doposud na youtube nahrána byla vždycky smazána, tak snad se objeví něco co nebude hned smazané, protože přímo ta videa od NBC vkládat na blog nejdou. Také to podle fotek vypadá, že Daniel si včera přinesl i své Potterovské brýle :D

První fotky pro Short List

1. února 2012 v 21:10 | Snapeova
Včera jsme mohli vidět video a dnes obálku k novému vydání časopisu Short List nyní už jsou k dispozici první fotky z photoshootu.

Daniel na letišti LAX (31.1.2012)

1. února 2012 v 19:49 | Snapeova
Daniel Radcliffe byl včera 31.ledna zachycen na letišti LAX. Po dlouhém hledání jsem však bohužel našla jen dvě fotky.

Obálky a fotka s Danem

1. února 2012 v 15:49 | Snapeova
Včera se již objevila obálka k novému vydání časopisu Short List. Včera jsme mohli vidět video rozhovor a záběry z focení. Daniel se také objevil na nové obálce britského Attitude a francouzského Premiere. Nakonec tu mám jednu novou fotku, nedaří se mi však určit z jakého by mohla pocházet photoshootu, takže kdyby někdo měl nějaký tip :)

Premiéra Woman in Black v New Yorku

31. ledna 2012 v 23:29 | Snapeova
Včera večer se konala premiéra filmu Žena v Černém v New Yorku. Konkrétně to bylo v AMC Loews Lincoln Square 13 theater.

Dvě fotky pro Heat

31. ledna 2012 v 21:29 | Snapeova
Noninkám s Danem dnes ještě není konec, Díky propagaci ženy v černém o něm teď hodně slyšíme a v tomto článku se podíváme na dvě fotografie, které nafotil pro nové vydání časopisu Heat, které vyšlo dnes. v rozhovoru Daniel mluvil například o připravovaném filmu "Kill Your Darlings. Dvě fotky níže, podle mě opravdu nemají chybu :D

Photoshoot pro Esquire

31. ledna 2012 v 19:29 | Snapeova
K propagaci filmu "Woman in Black nafotil Daniel v New Yorku další photoshoot. Tentokrát byl pro březnové číslo britského vydání časopisu Esquire. Fotografie má na svědomí Yu Tsai.

Pár scanů a fotek s Danielem

30. ledna 2012 v 23:29 | Snapeova
Na prvních čtyřech fotkách jsou scany z časopisu 15a20, které jsem dnes našla, avšak kvalita není úplně nejlepší. Pátá fotografie je s Danielem a Carmen Schnitzer, členkou německého časopisu "hey!" Další dvě fotky jsou s fotografkou Cass Bird, která nafotila shooot pro Telegraph. Následuje fotka z show George Stroumboulopoulose. Jako poslední jsou tam ještě dvě fotky o nichž se toho moc neví.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com


imagebam.com imagebam.com

imagebam.com


imagebam.com imagebam.com

***
zdroj:facebook.com, twitter.com a danieljradcliffe.tk

Daniel v Good morning America

30. ledna 2012 v 22:49 | Snapeova
Dnes ráno byl Daniel ve studiích ABC v Good Morning Americaa pak také v ranní show Elvise Durana ve studiu Z100 na Manhattanu. Fotografie k těmto show najdete níže.

3 nové fotky od Warwicka Sainta

30. ledna 2012 v 18:59 | Snapeova
Již jsme mohli vidět první scany Daniela z únorového čísla mexického OK magazínu, pro, který fotil s Danielem photoshoot Warwick Saint. Nyní tu máme tři zveřejněné fotky z shootu.

Daniel v časopise Telegraph

29. ledna 2012 v 23:59 | Snapeova
Daniel Radcliffe přiznal pro Chicago Sun-Times, že by vzal roli Harryho Pottera v budoucnosti v případě, že by materiál byl opravdu kvalitní.

"Kdyby to bylo dost dobré, hrál bych Harryho Pottera znovu. Pokud by tomu něco chybělo nebo to nebylo dost dobré, řekl bych ne," říká Radcliffe. "Vím, že být znovu Harrym by bylo nostalgické."

"Moje motto je, nikdy neříkej nikdy. "
Dan také komentoval svou hrdost na to, jak dopadlo finále série, Relikvie smrti: část 2.

"Jsem vážně pyšný na poslední dva filmy," říká. "Tak dalece předčili mé představy. Je skvělé slyšet chválu na ně od lidí, kteří ani neviděli další filmy a nemají žádné citové pouto k poslednímu filmu. "

No, a jak je jasné z nadpisu článku, Daniel se objevil v časopise Telegraph, kde diskutoval o jeho práci na Woman in Black. Níže scany a fotky.

Photoshoot od Chrise Younga (2012)

29. ledna 2012 v 23:29 | Snapeova
K dispozici máme nový photoshoot Daniela k propagaci Ženy v černém. Nafocen byl v tomto měsíci fotografem Chrisem Youngem.

Dan na premiéře v Torontu

28. ledna 2012 v 22:09 | Snapeova
Daniel Radcliffe se ve čtvrtek večer v divadle Scotiabank zúčastnil premiéry v Torontu k filmu Woman in Black. Ještě před premiérou zavítal na Kanadskou hudební show New.Music.Live., kde byl také vyzpovídán. Všechny fotky najdete v celém článku.

nové fotky k Ženě v Černém

27. ledna 2012 v 21:00 | Snapeova
Dnes CBS films zveřejnilo tři nové fotky z filmu, který se objevil i v časopise movie scope. Použitá fotka byla taktéž zveřejněna a podívat se ještě můžeme na francouzský plakát a wallpaper, který zveřejnilo Entertainment Weekly.

Daniel pro Nylon Guys Magazine

26. ledna 2012 v 17:00 | Snapeova
Objevili se první dva scany z nadcházejícího čísla Nylon Guys Magazine pro, který Daniel nafotil nový photoshoot a to s fotografem Jimmy Fountainem.

Světová premiéra "Woman in Black"

25. ledna 2012 v 16:09 | Snapeova
Včera večer se v Londýně, Anglii konala světová premiéra filmu "The Woman in Black" (Žena v Černém), kde si zahrál hlavní roli Daniel Radcliffe a vedle něj ta můžeme vidět i Ciarána Hindse (Aberforth Brumbál). Oba můžeme vidět na fotkách ze včerejší premiéry v Royal Festival Hall.

Prezentace Ženy v Černém v Concorde Film Trade Show

23. ledna 2012 v 22:46 | Snapeova
V pátek 20.ledna v Mnichově byl Daniel přítomen na prezentaci "Ženy v Černém" na Concorde film trade show.

Nové scany a foto s Danem

22. ledna 2012 v 19:39 | Snapeova
Mám tady pár nových scanů a taky fotku. Na prvních třech fotkách jsou scany z únorového čísla mexického OK magazínu, pro který se Daniel zůčastnil focení s Warwickem Saintem. Další dva scany jsou z časopisu 15a20 a nakonec je tam nová fotka z photoshootu, který shodou okolností nafotil také Warwick Saint,ale již v minulém roce a pro jiný časopis.
 
 

Reklama

I am a member