designy blogu

New design→5.1. - Dark Lord + 6. narozeniny

19. listopadu 2014 v 4:13 | Snapeova
Bez měsíce je to rok, co tady byl design s patronama a mě to tak ani nepřijde. Změna během toho roku nebyla kvůli velké vytíženosti. No a vždy, když mě napadlo, že by to možná chtělo změnu, řekla jsem si, že tenhle design je modrý a úžasný, že tu ještě může být. Musím říct, že snad poprvé se mi po pár měsících design neokoukal a pořád mě bavil.

Teď jsem se rozhodla, že design konečně změním, abych aspoň nějak oslavila to, že dnes je tu pro vás tento blog přesně šest let. Už šest let přináší novinky ze světa Harryho Pottera a o jeho hercích a nemíní v tom přestat. Kvůli jeho udržení i hledám spoluadminy. Zatím mám tři, z toho v tuto chvíli jednoho aktivního a jednoho nováčka :) Pevně doufám, že se bude chtít třeba do blogu zapojit ještě nějaká Potterovská duše :)

Článků není tolik, co v dobách největší slávy. Také už minula doba HP knih a filmů a doba, kdy jsem měla celé dny čas jen a jen na blog. Dle mého názoru, ale aspoň stále udržuju kvalitu a blog je obohacen i o svou galerii, na níž práce také není vůbec lehká, proto doufám, že jí občas navštěvujete :D

Je neuvěřitelný, kolik let už se věnuju blogu se stejným tématem, ale je to krásný a pořád mě to baví, i když lidé přestali postupem času zanechávat komentáře, takže občas mě popadá beznaděj, že hodiny hledám informace a fotky a vlastně to ocením jen já. Ale s blogem úplně seknout nechci, jednou mi stačilo to zkusit a tak doufám, že aspoň nějaké stálé návštěvníky to tu stále baví a chodí sem rádi.

Za sebe přeju tomuto blogu všechno nejlepší a ještě nějakých pár let fungování :)
*

Tmavé barvy mě prostě baví, takže nový design je pro změnu černý s šedou stránkou a zelenými doplňky. Hvězdou tohoto designu je temný pán Lord Voldemort (s jeho viteály) a snad tím potěším, jeho příznivce, protože dosud na tomto blogu samostatný design neměl :D

Patroni mě asi prostě bavili víc, ale doufám, že se vám tenhle design bude aspoň trochu zamlouvat.
Název:5.1. - Dark Lord
Barvy: černá, šedá, zelená
spokojenost:7,5/10

New design→5.0. - Expecto Patronum

23. prosince 2013 v 16:39 | Snapeova
Ahoj, chtěla jsem design stihnout aspoň do vánoc a to se mi nakonec povedlo. Především je to jubilejní padesátý design, který jsem chtěla mít již při narozeninách blogu, aby to číselně hezky vyšlo, ale to se mi nepovedlo :D. Tentokrát je do modrých barev, což se podle mě hodí k zimě i k vánocům. Týká se patronů a je to takový jednoduchý design opět, ale já jsem s ním velice spokojená a doufám, že i vám se bude líbit. Je to takový malý vánoční dárek pro návštěvníky tohoto blogu :)
Název:5.0. - Expecto Patronum
Barvy: odstíny modré
Doba tvorby: dejme tomu 2-3 hodiny čisté práce se vším všudy
spokojenost:9/10

New design→4.9. - A New Beginning

21. srpna 2013 v 20:39 | Snapeova
Tak jsem se dneska rozhodla pro nový design a souvisí to i s dalšími věcmi, což naznačuje také název designu. Tentokrát jsem ho stvořila z několika concept artů k filmům od umělce Andrewa Williamsona. Použila jsem hlavně concepty k druhé části Relikvií, ale jsou tam i concepty z Fénixova řádu a Prince dvojí krve. Je to jednoduchý design, ale už asi víte, že já většinou nepotřebuju nic složitého. Jednoduchost u mě často vede a líbí se mi to tak. Doufám, že se to bude líbit i vám.
Název:4.9.- A New Beginning
Barvy: především šedá
Doba tvorby: cca 2 hodiny
spokojenost:8/10

New design→4.8. - Tom Felton

1. května 2013 v 16:09 | Snapeova
Ahoj, po třech měsících a několika dnech k tomu, jsem tu se změnou. Ani nevím, jestli jsem někdy měla samostatný design s Tomem Feltonem. Vím akorát, že v začátcích jsem měla jeden s Dracem. Takže možná je tohle premiéra :D Nemůžu vám sem pořád cpát jen Emmu, teď jsem naštěstí fakt měla chuť, udělat něco s Tomem, no a posoudit to musíte vy. Je to zas trošku jiná tvorba a já jsem s ním docela spokojená, ale řekla bych, že názory na něj můžou být dost různé :) Každopádně, jsem ráda, že jsem měla možnost to po dlouhé době zase změnit, minulý design už se mi okoukal. Také jsem konečně po dvou měsících od nového zápisu vytvořila ikony spřáteleným blogům :D Snad jste s nimi spokojeni. Určitě jsem ještě nedělala designy se spoustou Potter herců. Máte nějaký tip, koho by jste tu někdy v budoucnu rádi vyděli ? nebo by jste chtěli přímo njaký Potterovský design ? To kdybych zas chtěla něco nového, tak abych věděla, co by jste si tak nejvíc přáli :) ;)
Název:4.8.- Tom Felton
Barvy: šedá, modrá, fialová
Doba tvorby: kolem 5. hodin
spokojenost:8,5/10

New design→4.7.- resumption

22. ledna 2013 v 16:00 | Snapeova
Pokračování blogu by mělo být i s novým designem, aby bylo naprosto zřejmé, že to tady jede dál, takže jsem přes víkend něco vytvořila z prvních fotek, co mi přišly na mysl. Je to poměrně jednoduchý design, ale v jednoduchosti je krása, jak se říká a já jsem takhle spokojená. Snad se tedy i vám bude líbit :)
Název:4.7.- resumption
Barvy: růžová, bílá, fialová
Doba tvorby: Asi dvě až tři hodinky se vším všudy :)
spokojenost:7/10

New design→4.6. - 4 years with you!

18. listopadu 2012 v 23:09 | Snapeova
Ahoj, minulý design tady byl něco přes čtyři měsíce, což je až neuvěřitelná doba, ale snad vám to nevadilo. Já za prvé nemám moc času a za druhé se mi stále ještě neomrzel, ale zítra, 19. listopadu blog slaví a jak už jsem naznačila, pravidlo narozeninového designu bych nechtěla porušit, tak jsem těch pár volných chvil, co jsme o víkendu měla, věnovala právě jemu a tentokrát ne článkům. Ty budu muset doplnit, v týdnu, jak to půjde... Snažila jsem se tomu vdechnout trochu barevnou a narozeninovou náladu a použila jsem jako hlavní fotky ty, co mě napadly jako první, takže výběr herců byl zcela náhodný a doplnila jsem to menšími, méně viditelnými fotkami. Oproti předešlému je ve světlejších barvách, takže věřím, že by to nemusela být špatná změna. moc mě nenapadá co dál říct, takže doufám, že se vám nový design líbí a, že mi zanecháte jakýkoliv komentář s názorem. :)

Název:4.6.-4 years with you!
Barvy: modrá, růžová, fialová a další...
Doba tvorby: tento byl náročnější. dělala jsem na tom přes víkend, kdy, ale moc času nebylo, ale čtyři hodiny to asi tak se vším všudy dalo
spokojenost:8/10

New design→4.5.Draco, Luna, Severus and Hermione

11. července 2012 v 21:10 | Snapeova
Tak po dlouhé době je tu změna. Radši už se nedívám, jak dlouhá doba to je. Vlezly mi do toho zkoušky a nevim co ještě, ale je zbytečný se na to vymlouvat. plánuju nový design už děsně dlouho, ale holt jsem v tomhle ohledu děsně líná s tím nikdo nic nenadělá, holt se mi asi nepovede měnit často designy, jak bych si přála :D Možná je pro vás tenhle design zklamáním. Není letní a není na něm nic zvláštního. Prostě jsem ho udělala podle momentální nálady a přiznám se, že moc času nezabral, jenže mě se prostě líbí. Já mám jednoduchý věci ráda, když vypadají dobře a jak možná víte, miluju tmavý designy. tohle mi prostě naprosto vyhovuje a navíc je to po dlouhé době na HP téma, co na tom, že to není žádné grafické umění, snad se vám bude tedy aspoň minimálně líbit, já jsem spokojená a to je nejdůležitější a myslím, že úplně blbě to nevypadá :D
Název:4.5-Draco, Luna, Severus and Hermione
Barvy: černá a fialová
Doba tvorby: No, tenhle fakt zabral se vším všudy asi něco máálo přes hodinu
spokojenost:9/10

New design→4.4.Spring with Emma

28. dubna 2012 v 15:40 | Snapeova
Tak konečně je tu ta vytoužená jarní změna. Doufám, že tu nejsou nějací výrazní odpůrci růžové, protože tentokrát se mi do designu hodila, takže je tam, ale není nijak křiklavá :). Použila jsem fotky od Mariana Vivanca, Toma Munra a pak tuším, že jednu pro Vogue a nakonec i jednu starší s vlasatou Emmou :D Já jsem s designem celkem spokojená i když menu jsem tentokrát nijak zvlášť neřešila protože jsem byla líná, tak snad se líbí i vám :)
Název:4.4-Spring with Emma
Barvy: růžová a modrá
Doba tvorby: asi 5 hodin i s nastavením
spokojenost:8/10

New design→4.3.The Woman in Black

1. března 2012 v 22:49 | Snapeova
Přeji hezký večer, po delší době přináším změnu. Za prvné to tu po světlém designu hezky ztmavím a Evannu vyměním za Daniela s jeho novým filmem. Tenhle design by tu mohl vydržet menší dobu, protože mám další nápad, ale nemůžu spolehat na to, že budu mít čas :) Chtěla jsem tam mít víc záběrů z filmu a ty tam původně byli, ale působilo to přeplácaně a tak jsem tam nechala především to co se týká Daniela jako Arthura Kippse. Teď to pro změnu může působit trochu jednoduše, ale mě se to docela zamlouvá. S dnešní změnou jich přichází ještě trochu víc. Konečně jsem udělala pro SB nové klikací ikonky do menu. Mám i tématickou klikací ikonku k blogu, kterou mi vytvořila Mrs.Muggle a také jsem aktualizovala projekty. Zatím jsou tam čtyři, možná nějaké přibudou. Doufám, že se vám změna líbí. Neí to nic z čeho by vám padla brada,ale podle mě je to docela příjemná změna :)


Název:4.3-The Woman in Black
Barvy: Černá, bílá, modrá
Doba tvorby: nějaké ty hodiny to budou :)
spokojenost:7,5/10

New design→4.2.Winter with Evanna

17. prosince 2011 v 17:59 | Snapeova
Zdravím vás,tenhle článek vám snad objasní,proč jsem vás včera a dnes nechala bez článků :D dodělávala jsem totiž nový design,který už jsem měla nějaký ten den začatý a tentokrát jsem chtěla aby byl zimní coiž nevim,jestli se povedlo,když je tam docel dost barev :D A jako tvář tohohle designu jsem si vybrala Evannu Lynch s jejím krásným novým photoshootem pro HF magazine a jednou fotkou pro Empire.Předešlý design bych řekla,že se zas tak nevydařil,byl možná moc přeplácaný,každopádně mě po pár dnech přestal bavit a snad se tenhle bude mě i vám líbit více :)

Název:4.2-Winter with Evanna
Barvy:Především modrá a bílá
Doba tvorby: Dohromady tak cca 6 hodin
spokojenost:9/10

New design→4.1.-3.years

19. listopadu 2011 v 17:29 | Snapeova
Tak je to konečně tady. Opět po více než třech měsících se mi povedlo dostat k tomu abych vyměnila design a to hlavně kvůli tomu,že má blog dnes narozeniny. ráda bych slíbila,že se pokusím měnit vzhled častěji,ale bohužel moc nestíhám,takže slibovat raději nebudu :D článek nechci věnovat jen uvítání a představení nového vzhledu,ale ráda bych trochu i shrnula ty narozeniny,takže to bude asi delší a chápu,že někteří z vás to asi nebudou chtít číst :D Blog začal fungovat v zimě 2008,to už se připravovalo šesté filmové pokračování Harryho Pottera,ale pořádně to tu začalo fungovat asi až rok po založení,protože jsem do té doby neměla svůj počítač ani neznala zahraniční stránky a vše se učila. Za ty tři roky si myslím,že jsem se celkem vypracovala a udělala z tohohle blogu docela dobré místo pro HP fandy co by rádi věděli všechny důležité novinky,v mnoha případech i první. Už teď se mi stýská po tom,jak jsem v noci vstávala k novým trailerům co se objevovali k nadcházejícímu Potterovskému pokračování. s třetím završeným rokem se završuje i Potterovská sága avšak dál to bude blog pro fanoušky těchto knih a filmů,protože herci jsou tu stále a zatím se pořád objevují i věci z filmů a věřím,že budou i nadále i když jistě s menší intenzitou než teď při propagaci posledního DVD a blu-ray. jsem moc ráda,že se našli lidi co se sem rádi vracejí protože kdyby vás sem tolik nechodilo,možná už bych třetí rok neoslavila,protože nejednou jsem uvažovala o konci a jsem ráda,že jsem to neudělala protože i přes všechny problémy a podobně mě to tu stále baví a mám to tu ráda. Díky blogu jsem také poznala mnoho skvělých lidí. s někým si píšu,někoho jsem dokonce viděla osobně. blog mi hodně vzal i dal a jsem ráda,že jsem se ho tehdy rozhodla založit. budu se snažit vydržet tu s vámi ještě pár takových roků :) ještě jednou děkuji za tu spoustu skvělých návštěvníků a spřátelených blogů co se sem rádi vracejí,moc si vážím toho,že má blog aspoň nějaký úspěch :)

teď jen pár čísel,kdyby to náhodou někoho zajímalo :D

za tři roky jsem uveřejnila i s tímto 4695 článků
navštívilo mě přes 146 400 lidí
vystřídala jsem i s tímto 41 designů
na facebookové stránce se přidalo 153 fanoušků
no a pak je tu ještě spousta zajímavých čísel,která však neznám,třeba to,kolik hodin už jsem asi tak na blogu strávila a podobně :D

Nyní tedy k designu. Začíná nám už zima,tak jsem zvolila modrou barvu a tím,že minulý design byl spíš světlý,tak je to tmavší barva a doplňuje jí fialová barva na stránce. zvolila jsem fotky herců z roku 2008,pak aktuální foto a jednu promo fotku. k tomu jsem řpidala pár momentů z prince a posledních dvou filmů. Doufám,že se vám design bude líbit a budu se snažit vytvořit i vánoční,ale zatím nevím,jestli to stihnu,tak se nechte překvapit :)

Název:4.1-3.years
Barvy:modrá a fialová
doba tvorby: spousta hodin,jako vždy :D
spokojenost: 8,5/10

Tady si můžete připomenout design,který tu byl před rokem na oslavu 2.narozenin. No a tady zas ten co tu byl na oslavu prvních narozenin a ten je z těch tří snad stejně nejlepší :D

New design→4.0.-Last Premiere

7. srpna 2011 v 22:59 | Snapeova
Jo,konečně !!! :D Takhle dlouho jsem tu jeden design snad neměla,když nepočítám začátky blogu samozřejmě :) Dělala jsem několik designů a vždy sem je z nějakého důvodu nedokončila,prostě nějaká krize,ale teď už se jí povedlo překonat a konečně můžu představit nový design,který je na téma úplně poslední Potterovské premiéry v Londýně. Samozřejmě sem si jako podmínku dala světlejší barvy aby byla pořádná změna oproti té šedi a pak jsem tam taky potřebovala dostat co nejvíc fotek herců,což mi tam tak úplně nepasovalo,proto je dole ten pás s fotkami,takže i to jsem vyřešila :) No,snad se mi to aspoň trochu povedlo a budete se tu teď zase cítit o něco lépe,když je to tu trochu svěžejší :)

Název:4.0-Last Premiere
Barvy:žlutá a modrá :)
doba tvorby: hodně hodin :D dost jsem se ořezávala s fotkama a tak :)
spokojenost: já myslím,že jsem tentokrát vážně spokojená :) 9/10

New design→3.9.-Final Battle

14. května 2011 v 0:24 | Snapeova
Včera (vlastně už předevčírem) to byly dva měsíce co jsem naposledy měnila design. Ano,je to skutečnost a ne jen nějaký sen. Je to hodně děsivý,ale prostě to v poslední době všechno nezvládám. Za prvé je problém čas a za druhé už mě to všechno tolik nebaví jako dřív. Už jsou to pro mě spíš povinosti než zábava,ale to sem napatří. Ted jdeme oslavovat konečně příchod nového designu i když si nejsem jistá jestli je co oslavovat. na to totiž nějaká úžasná krása není,ale myslím,že není ani špatný. Ten design s Emmou se mi hodně líbil,takže po měsíci jsem si řekla,že ho ještě pár dnů nechám a pak,když sem se dozvěděla,že na konci dubna bude trailer,tak jsem si řekla,že si na něj počkám a použiju z něj záběry.Je mi líto,že je Design tak jednoduchá z hlediska provedení menu atd..ale dělala jsem ho celý dost na rychlo. zítra totiž odjížím a vracím se ve středu večer. no a nechtěla jsem tu dobu co tu byl ten předešlý dál protahovat.Na designu najdete důležité tváře a momenty z poslední bitvy o bradavice. Všechno se mi tam bohužel nevešlo což je mi líto,ale myslím,že to tak nevadí. Ráda bych tento design nahradila třeba ještě dříve než po měsíci,ale nemůžu to slíbit,netuším jak na tom budu :) Tak doufám,že se vám tento design aspoň trochu líbí. Dala jsem si záležet,ale přeci jen na to nebylo dost času.
Název:3.9-Final Battle
Barvy:je to do hodně tmavě zelené barvy
doba tvorby: Dohromady to dá asi 3 hodiny
spokojenost:Tentokrát nejsem moc spokojená,nemám ráda,když dělám design na rychlo,třeba udělám jiný až přijedu :) 6,5/10

New design→3.8.-Spring is here

12. března 2011 v 0:50 | snapeova
Tak,po více než měsíci máme nový design :) Celý den jsem na něm postupně pracovala,takže proto,tak málo článků :)
Chtěla jsem ho udělat už o pár dní dřív,ale až takhle na poslední chvíly mě přepadla tvořivá nálada,takže jsem se ho rozhodla nastavit,než odjedu na víkend pryč :) Rozhodla jsem se už pro jarní design,protože si myslím,že se rozhodně hodí a řekla bych,že jarní (možná lehce letní) atmosféra se mi podařila i přes to ,že design je trošku tmavší,ale holt se mi to zas jinak nehodilo a ty tmavší barvy já mám radši :) Volba fotek byla tentokrát naprosto jasná. Objevil se photoshoot ke kolekci people tree,takže ten sem musela hned využít a pracuje se s ním skvěle :D tentokrát jsem zvolila zase normální design bez klikacích odkazů přímo v něm. Za prvé sem líná a za druhé,to bylo spíš takové spestření,někdy ho možná zase udělám :D Aspoň se vám tento design bude zase zobrazovat dobře. Design možná na někoho může působit trošku jednoduše nebo prázdně. Chtěla jsem tam pak ještě přidat nějaké brushe,ale zapoměla jsem. Mě to však nevadí,já jsem takhle úplně spokojená :) Doufám,že i vám se trochu líbí :) a už mi chyběli ty boxíky v menu,tak jsem je zase musela u tohohle designu udělat :D No mějte se tu přes víkend krásně. když nám na notebooku půjde net,tak sem v rychlosti něco přidám,ale když ne,tak mi budete muset vydržet do neděle,jelikož jsem kvůli designu nic nestihla přednastavit :)
Název:3.8-Spring is here
Barvy:Hlavně modrá a fialová
Doba tvorby:práce na designu asi 3 hodiny. tvorba štítků atd,to už nepočítám. s tím se vždy patám dlouho :D
Spokojenost:9/10

New Design→3.7-Glamorous Girls

3. února 2011 v 20:09 | Snapeova
Asi za tři dny by to byl měsíc,co tu mám design se severusem a to jsem se původně bála,že tu bude dýl :) Proto aby tu nebyl až příliš dlouho jsem pospíchala s tou rekonstrukcí,protože od začátku plánuji,že až dodělám rekonstrukci,kompletně pozměním blog aby byly nějaké změny taky vidět :) Design jsem vytvořila včera,původně jsem měla jiný nápad,ale tak mě uchvátily fotky tří HP hereček,že jsem je všechny musela použít a řekla jsem si,že zapojím i nové promo fotky a dám tam tedy herečky i jejich postavy. Stránka je tvarovaná jinak než jste zvyklí,ale mě se to moc líbí :) A nemá jen jiný tvar,je také dána na stranu což jsem zkusila vůbec poprvé. Já mám monitor 1600x900,takže tady to není taková velká změna,ale ti co mají monitor 1024x7-- tak to poznají hodně,takový jsem mívala dřív :D Celý dněšní den jsem vyráběla a kodovala všechny možné klikačky. Jak vidíte,konečně jsem se naučila klikačky do záhlaví a ještě nějaké další věci. V menu už jsou změněné odkazy na rubriky,respektive na rozcestníky a jsou také udělány formou klikaček a když na ně najedete myší,rozsvítí se bílou barvou :).Jak jsem slíbila udělala jsem klikací ikonky všem SB kromě čtyřech,kteří už na blog nechodí,takže jestli budou někdy opět na blog chodit,klikačku jim dodělám. asi tři lidi nenapsali co chtějí za postavu nebo herce,tak jsem něco vybrala sama a snad jste všichni spokojeni :) Menu jsem celkově malinko pozměnila a možná se toho najde víc,já už ani nevím :D Design je lehce odvážný a to kvůli barvě stránky. Ta je do oranžova a počítám s tím,že ne každému bude ta barva vyhovovat,mě se,ale úžasně hodila k tomu černému pozadí a líbí se mi,jen si musím trochu zvyknout :) Taky jsme si s nejlepším kamarádem zřídily Brother site a sister site. Jsme skoro jako sourozenci a uvažujeme o tom už déle :D Asi jsem zapoměla půl z toho co jsem vám chtěla říct,ale pokud jde o změny ty už si nějak najdete :) Tak snad se vám to aspon trochu líbí. Snažila jsem se aby to tu vypadalo jinak než obvikle :)
snapeova.blog.cz

Název:3.7→Glamorous girls
Barvy:dominují černá s oranžovou
doba tvorby: Design asi 3 hodiny a to ostatní celý jeden den :D samozřejmě s přestávkami :)
Spokojenost: Vždy si musím na nový design zvykat,ale mohu říct,že jsem velmi spokojená :) 9,5/10


Pokud vám design nesedí ,je to tím,že každý máme jinou obrazovku. stačí změnit rozlišení vašeho prohlížeče a vše uvidíte správně :)

New Design→3.6-Severus Snape

5. ledna 2011 v 19:59 | Snapeova
Ahoj moji návštěvníci :) Čas na vyměnění novoročního designu podle mě nastal.Stejně se mi ten novoroční moc nepovedl a po pár dnech mě začal štvát,chtěla jsem to vyměnit už včera,ale celý blog blbnul,takže jsem to radši neriskovala.Dnes tedy konečně mám příležitost ho nastavit.Určitě si říkáte,jé,zase modrý.Já vím,je to hrozný,modrá barva se objevuje ve evětšině posledních designů,ale prostě to tak vždycky nakonec vyjde,ale na příští design už mám jistou představu a tam nebudou modré ani okraje ani stránka,takže ,pokud se to povede,tam se to konečně zlomí :D S tímhle designm jsem já osobně velice spokojená a to hlavně,protože je na něm Severus :D myslím,že se mi fotky povedlo docela dobře zkombinovat,líbí se mi ty bradavice na straně a dokonce i se štítky jsem spokojená :) Nebojte se však,že by jste mi zkazily radost,chci aby jste mi řekli pravdu,takže pokud se vám na designu něco nelíbí,určitě ro řekněte :) mám ráda upřímné názory. To bude asi vše,jen chci ještě říct,že tenhle design tu o dlouhé době nechám asi měsíc,jelikož poslední dobou jsem měla s všemožnýmy dessy honičku,tak si chci chvilku odpočinout :D pokud by mě ,ale přepadla tvořivá nálada může se stát,že tu příští design bude mnohem dříve :)
snapeova.blog.cz
Název:3.6→Severus Snape
Barvy:různé odstíny modré
doba tvorby:ani nevím,nedělala jsem ho celý včera,jen dodělávala,ale odhadem kolem 3 hodin.
spokojenost:9/10

New Design→3.5-Happy New Year

30. prosince 2010 v 14:49 | Snapeova
Jak jsem slibovala je tady silvestrovský design a je nastaven v úplně stejný den jako před rokem :D také je dost podobný. I tentokrát je tam totiž trio,jen Emma má jinný sestřih u Ruperta jsem použila starší shoot pro EW a u Dana stejný jako minule,jen jinou fotku :D a přidala jsem tam ještě dva vtipné momenty z natáčení. Je to rozhodně jeden z těch jednoduchých designů,ale na těch pár dnů co tu bude,to podle mě naprosto stačí :) Pak chystám něco jinného,ale už ne zimního.I přes to,že to není nic extra,doufám,že se vám design na oslavu novho roku líbí :) Design z minulého roku si můžete připomenout zde :)
snapeova.blog.cz
Název:3.5-Happy New Year
barvy:všechny možné a je tam hodně světle modré
Doba tvorby: kolem 2 hodin
spokojenost:8/10

New Design-3.4→White christmas

10. prosince 2010 v 12:39 | Snapeova
Tak konečně je tady nový design. Tren narozeninový tu původně měl být maximálně týden a pak ho měl nahradit vánoční,ale inspirace si zas odešla na procházku,takže jsem dva týdny marně hledala nápad. Až včera se konečně povedlo.Není to samozřejmě nic extra,ale myslím,že kdybych tam ještě  přidala nějaké brushe,tak bych to akorát zkazila.Udělala jsem to,tak,že design je vlastně napůl zimní a napůl vánoční.Použila jsem z každého HP dílu,jednu fotku. Když nebyla vánoční,použila jsem zimní,takže je to zároveň takové ohlédnutí za všemi filmy a nazvala jsem to White Christmas (bílé vánoce) z prostého důvodu,že tyto vánoce prý mají být asi po 7 letech bílé,jak říkají meteorologové,ale samozřejmě jim nemůžeme úplně věřit :D Každopádně by to bylo fajn a jelikož mě jinný název nenapadal,zvolila jsem tento.Není to příliš barevné,v podstatě jsou tam jen odstíny modré,ale taková je prostě zima :) další design vám slibuji barevný.Bude totiž silvestrovský.Když mi inspirace opět nevypoví službu,tak by se tu mohl objevit přibližně v době mezi 28 a 31.12, Uvidíme,jak se to povede a kdy ho nastavím,ale chci ho udělat,takže počítám s tím,že stejně jako minulý rok bude. :) teď už bych ráda slyšela vaše názory na tento.A také by mě velice zajímalo co si myslíte o menu s,kterým jsem si tentokrát fakt dala práci i když chybky to určitě má :)
snapeova.blog.cz

název:3.4→White Christmas
Barvy:odstíny modré
Doba tvorby:Kolem 2 hodin
spokojenost:Mě naprosto vyhovuje,takže 9/10

New Design-3.3→2 Years !!!!

19. listopadu 2010 v 19:30 | Snapeova
Tak a je to tady,můj milovaný blog se dožil svých již druhých narozenin,je neuvěřitelné,jak to letí.
Jako Snapeova už jsem s vámi 3 roky,dříve jsem byla na Webgardenu,ale tam mě nikdo z vás ještě asi neznal :D Pevně doufám,že se blog dočká i 3 narozenin a nejen jich.Byla bych ráda,kdybych se mu mohla věnovat,dokud to jen bude možné,protože sem chodím fakt ráda a potkala jsem zde fůru skvělých lidí,našla jsem si tu i několik kamarádů.Blog má své kladné i záporné stránky,ale to jistě všichni moc dobře víte :D Jelikož tento rok nechci věnovat narozeninám ještě jeden zbytečný článek,dáme si tu v rychlosti dva roky blogu v číslech apak si konečně představíme ten Design :)

Za 2 roky jsem přidala 2866 článků,navštívilo mě přes  59234 lidí,vytvořila jsem 33 designů a napsali jste mi bůh ví kolik tisíc komentářů. Za tyhle dva roky chci vám všem poděkovat,všem věrným návštěvníkům,ale i lidem co slušně řeknou,když se jim něco nelíbí,ráda si totiž vyslechnu,co dělám špatně a pokusím se o nápravu. Ještě zvlášť chci poděkovat spřáteleným blogům,teď má SB,kteří jsou naprosto skvělý a ztráta každého z nich by mě velice mrzela, se spoustou z nich si píšu a minimálně se třemi se znám osobně.Vím,že kvůli času,nejsem ideální a jestli vás to štve,vůbec se nedivím,ale nezapomínejte,že mi na vás záleží i když ode mě na blogu najdete komentář řeba jen jednou za týden beo někdy i méně,Obdivuji,lidi jako je třeba Stupefy,ten poctivě každého obejde,každý den,ale to já nezvládnu ani náhodou. Ještě jednou děkuji všem a Vše nejlepší blogu !!!!!!! :)

Design měl být původně jen se Severusem,ale jelikož se to do těch narozenin nějak nehodilo,nechala jsem design rozpracovaný a použiju ho asi hed příště,místo toho jsem dostala jinný nápad a výsledek vidíte,mslím,že to není špatné. Není to vtipné jako loňský Design,ale je to barevné a narozeninová nálada tam rozhodně je :)
snapeova.blog.cz

Název:3.3→Two Years
Barvy:převažují barvy do růžova,ale v menším množství najdete i zeenou,modrou a fialovou. K stránce se mi hodila černá barva,která se s růžovou má vcelku dost ráda :)
Doba tvorby:Dvě hodinky určitě
Spokojenost:Já jsem spokojená moc,takže dávám 9/10

New Desing-3.2→Emma in two ways

29. října 2010 v 23:10 | Snapeova
Tak a jsem tu s novým designem. Ti co sledují můj blog na facebooku ví,že jsem již včera začala s tvorbou.Už dlouho jsem měla jasno v tom,že na Dessu bude Emma a nakonec z toho vyplynulo tohle.Je to ve stylu:Emma s louhými vlasy proti Emmě s krátkými :D Proto se dess taky jmenuje:Emma na dva způsoby. Nic jiného mě nenapadlo.Zůstala jsem spíše u letních barev,protože se od léta prostě odloučit nehodlám. Podzimní (depresivní) design rozhodně nečekejte :D Stále si nejsem jistá zda se mi ten dess líbí.Ve výsledku vypadá trošku jinak.Hlavně vypadá trošku jinak na blogu a troku jinak v photo filtru.Předešlý design sklízel spíš pozitivní hodnocení i přes to jak bylo lehké ho vytvořit,tento dal o dost víc práce,ale myslím,že hodnocení bude rozporu plné.S novým designem je i pár změn a to,že:Můžete si povšimnout,že jsem poprvé vyzkoušela úplně jiný styl štítků,Již jsem odstranila postavu měsíce,protože proč jí dělat zbytečně do nového dessu,když za dva dny měsíc končí,pak jsem taky odstranila twitter,jelikož věčně nefunguje a nakonec jsem jen tak na zkoušku místo Toplist napsala mudlostat :D Tak hodnoťte,jsem zvědavá na vaše názory :)
snapeova.blog.cz
Název:3.2→Emma in two ways
Barvy:Na stránce je kombinace bílé s černou a v záhlaví najdete převážně:růžovou,fialovou a modrou
Doba tvorby:Asi 3 hodiny
Spokojenost:8,5/10
 
 

Reklama

I am a member