Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews

Doplnění akcí s Emmou Watson

30. května 2015 v 22:39 | Snapeova
V tomto článku se můžete podívat na dosud nedoplněné akce z tohoto a minulého roku, ale také tam najdete události z jiných let, k nimž se nyní objevily nové fotky. Na samém konci článku jsou nejnovější fotky.

Emmin otec Chris Watson vlastní několik vinohradů, Emma sama řekla, že svoji první sklenici vína s vodou dostala již v sedmi letech, a jeden z jeho vinohradů je i ve Francii. V roce 2002 po uvedení jeho Chardonnay získalo toto víno z vinohradu Domaine Watson ocenění od Salon des Vins des Caves des Particuliers. V roce 2013 se na jeho oslavu konal večírek v RAC Club Chablis ve Francii, kterého se Emma se svým otcem, rodinou i přáteli zúčastnila. V galerii máme novou HQ fotku, na které má Emma černé mini šaty, které měla na sobě i na oslavě svých 18. narozenin v londýnské restauraci Automat.
Pokračování v celém článku →

Aktualizace photoshootů Emmy Watson!

30. března 2015 v 2:14 | Snapeova
Naposledy jsem vám photoshoty u Emmy Watson aktualizovala na konci října minulého roku. Od té doby se jich objevilo opravdu požehnané množství. A to jak v minulém roce tak v tomto. V celém článku vám představím celé nové photoshooty i nové přírustky do těch již známých.

~2015~
23. ledna ráno pronesla Emma řeč na tiskové konferenci OSN Ženy ve švýcarském Davosu, na níž byla uvedena podkampaň HeForShe, a to IMPACT 10X10X10, která by ráda slyšela reakce od publika, od všech zastánců HeForShe. Při té příležitosti byl nafocen i první photoshoot tohoto roku:

Na Emmině facebooku byla zveřejněna fotka z promo photoshootu k jejímu speciálnímu dílu "Vicar of Dibley," který byl odvysílán v rámci Red Nose Day na BBC One.
image host
→ 2015 - "The Vicar of Dibley" on BBC ONE for Red Nose Day > Promotional Photoshoot

Více v celém článku →→

Fotky k filmům Colonia a Regression

16. března 2015 v 23:19 | Snapeova
Je načase aktualizovat informace a fotky ohledně Emmy Watson a dnes začínám jejími nejnovějšími filmy, které mají jít do kin v tomto roce. Snitch vám minule uveřejňovala trailer k Regression. Já nyní fo galerie nahrála plakát, dvě fotky ze zákulisí natáčení a také čtrnáct screenů právě z traileru. Nic víc se zatím neobjevilo, ale snad se dočkáme nějakých stills fotek nebo dalších trailerů. V Regression hraje Emma Angelu Gray a pokud si chcete připomenout předešlé fotky nebo se dozvědět o filmu více informací, můžete tak učinit v článcích, které jsme ohledně filmu dosud přidaly. Články najdete zde, zde a zde

K filmu Kolonie jsem nahrála mnohem více fotek, vzhledem k tomu, že naposled jsem nahrávala v půlce prosince, kdy se ještě natáčelo. Film je nyní dokončen a doplnila jsem tedy fotky z natáčecích dnů 15, 16, 17 a 18. prosince, kdy se dál natáčelo v Buenos Aires. 19. prosince se konal večírek k ukončení natáčení, ale z toho máme jen jednu nekvalitní fotku.

Objevily se i dvě fotky z listopadu, kdy se natáčelo v Německu. Dále jsem taky našla dvě stills fotky a tři fotky ze zákulisí natáčení. Pokud si opět chcete připomenout předešlé články s fotkami a informacemi, můžete zde, zde a zde

Na konci článku ještě najdete překvapení navíc a to jednu úplně novou stills z filmu Noah.

Nové fotky k filmu "Colonia"

8. prosince 2014 v 17:59 | Snapeova
Již v minulém měsíci se objevila druhá stills fotografie z filmu Colonia, který Emma pořád ještě natáčí a to momentálně v Argentině. K dispozici jsou nejnovější fotky z natáčení, ze včerejška a předvčerejška, ale ani jedny fotky bohužel nemají valnou kvalitu. Podívat se můžete i na jednu fotku z natáčení s nějakými psy. Snad se brzy objeví další a kvalitnější fotografie.


Další fotky v celém článku→

Emma ve feministickém vydání ELLE UK

30. října 2014 v 22:19 | Snapeova
Pokud si pamatujete na candids fotky z Central Parku, tak právě tam tehdy probíhal rozhovor Emmy pro nové, feministické vydání britského ELLE. Jde o prosincové číslo, které už se dá koupit.

V rozhovoru Emma mluvila o své výchově. O tom co v dnešním světě opravdu znamená být feministkou a jak se cítila při svém projevu v sídle OSN.

Krom rozhovoru nafotila i nový photoshoot s Kerry Hallihan s níž letos fotila například pro Wonderland. Na focení v Londýně se podílel čistě ženský tým a Emma fotila v oblečení od Stelly McCartney, Céline a Chloé.

Photoshoot se povedl opravdu moc a kéž by se časem dostal i do českého Elle :) V galerii (i díky mé kamarádce) najdete veškeré zveřejněné fotky z photoshootu, focení a také scany.

Nové fotky z photoshootů Emmy Watson

14. října 2014 v 17:19 | Snapeova
Za poslední týdny se zase objevilo několik nových fotek ze starších i novějších photoshootů Emmy Watson. K dispozici jsou zatím dvě portrait fotky ze zahajovací akce ke kampani HeForShe. Pak tam máme dvě fotky z photoshootu pro Wonderland, který byl taktéž nafocen v tomto roce.

Úžasná je jedna fotka, která obohatila photoshoot pro Entertainment Weekly z roku 2010 a nakonec se objevil větší počet fotografií z roku 2007, které byly foceny pro InStyle UK, ale bohužel jsou potagované. Všechny tyto fotky si už můžete prohlédnout v naší galerii, kde už máme přes 15 000 fotek ;)

Nové candids a photoshootové fotky Emmy Watson

5. září 2014 v 20:29 | Snapeova
Emmu Watson už jsem vlastně neaktualizovala celkem dlouho, což u mě není zvykem. Pokusím se tedy dnes vám ukázat část fotek, které jste zatím neviděli a v galerii samozřejmě jsou všechny doplněné. Našla jsem několik nových photoshootových fotek ze starších shootů aúplně nové candids + se můžete podívat na ty staršího data.

Emma podpořila ženy rozesmátou fotkou

2. srpna 2014 v 11:09 | Snapeova
Jelikož Emma nyní podporuje ženy jako velvyslankyně dobré vůle v OSN, určitě jí nemohlo nechat chladnou vyjádření tureckého premiéra, který řekl: "Žena by měla být cudná. Měla by znát rozdíl mezi soukromým a veřejností. Neměla by se smát na veřejnosti."

Emma na toto prohlášení zareagovala krásnou fotkou, kde se směje a od prohlášení premiéra se rozesmáté na veřejnosti fotí ženy nejen v turecku, ale po celém světě.

Dnes navíc byly uveřejněny dvě fotky z Emmina nového photoshootu, který je nám zatím neznámý. Tu druhou, si Emma dala jako novou profilovou fotku na Twitter a opět se hodí k podpoře žen proti tvrzení tureckého premiéra. Jestli je tato fotka vybrána záměrně k tomuto tématu, to ví především Emma. Někteří spekulují, že by to mohl být Photoshoot pro UN WOMAN, ale to se mi až tak nezdá. O něco více se mluví o tom, že by to měl být photoshoot pro Public Eye, PR agenturu Emmy Watson. Tak uvidíme, jaké informace budeme mít za pár dní. Vy se teď můžete pokochat fotkami.

Emma na pařížském Fashion Weeku

8. července 2014 v 17:19 | Snapeova
Vím, že jsem ještě nedoplnila některé starší věci, i když v galerii už mysím všechny nebo většina jsou. Včera a dnes se ale objevují tak krásné fotky, že se musím nejdřív pustit do tohohle článku. Emma se po velmi dlouhé době ukázala na módním týdnu v Paříži.

Včera byla na přehlídce Christiana Diora Haute Couture Fall/Winter 2015. Od tohoto návrháře samozřejmě měla i šaty, které pro Emmu jsou trochu neobvyklé střihem i celkovým provedením, ale rozhodně jí to sedlo, vypadala fakt skvěle. Byla tam i Jennifer Lawrence (Katniss z Hunger Games) a holky získaly snad první pořádné společné fotky. Jennifer je známá svými vtípky a včera při pózování zakrývala Emmě obličej a tvářila se jako neviňátko. Musím říct, že u těch fotek jsem se docela pobavila. :D

Poté zamířila v novém oblečení na druhou přehlídku Giambattisty Valli a pak zas na after party, která náležela k první přehlídce Christiana Diora. Všechny tyto fotky ze včera jsou již v galerii.

Fotky z natáčení a photoshootů

27. června 2014 v 21:09 | Snapeova
Před měsícem, 29. května, byla Emma opět v Torontu na natáčení Regression. V obsazení filmu je i David Thewlis (Lupin) a na těchto fotkách najdete oba herce. Krom toho se také objevilo několik nových fotek z pár photoshootů, které už známe a také dvě fotky malé Emmy, které byly použity do filmu Regression. Vše najdete v naší galerii.

První fotka z Regression + dvě fotky pro Elle UK (2011)

10. června 2014 v 21:29 | Snapeova
Dnes byla na internetu uveřejněna první oficiální fotka přímo z filmu Regresssion, kde Emma hraje mladou dívku jménem Angela, která obviní svého otce (David Dencik) ze sexuálního zneužití a její obvinění vyšetřuje detektiv Bruce Kenner (Ethan Hawke). Právě s Ethanem Hawkem je Emma na fotce.

Také jsem dnes našla dvě skvělé fotky z photoshootu pro Elle UK z roku 2011 od Rankina, tak je k tomu přidávám. Jinak jsou samozřejmě fotky z Emminy promoce, několik candids, fotky z natáčení Regression a pár dalších věcí, ale bohužel mám teď fakt málo času. Nastoupila jsem dnes do nové práce a musím se pořád dost učit, takže to ostatní k Emmě doplním, až se mi to podaří :)

Emma Watson na letišti JFK (21.5.2014)

22. května 2014 v 18:29 | Snapeova
Včera, ve večerních hodinách byla Emma vyfocena na New Yorkském letišti Johna F. Kennedyho, kam přiletěla z Londýna. Fotky nemají úplně skvělou kvalitu, nejspíš vzhledem k tomu, že byl večer a horší podmínky ohledně světla. Emma byla v pohodlném oblečení, s někým telefonovala a nepochybně mířila hned do postele. Tuto neděli má Emma mít tu již zmiňovanou promoci na Brownu, tak jsem zvědavá jestli budou nějaké fotky, nebo jestli se nám vyfotí aspoň na Twitter :)

Emma v Londýně (14. 5. 2014)

17. května 2014 v 18:09 | Snapeova
Mám pro vás kratičký článek, protože nejnovější fotky Emmy Watson jsou z této středy. Ráno po večeři na Windsoru byla Emma vyfocena při cestě Londýnem. Objevila se také informace, že Emma by tento měsíc měla vykonat závěrečné zkoušky na Brownově univerzitě, takže pokud je to pravda, přeju ji hodně štěstí :)

***
zdroj: emmawatsonfan.net a tumblr.com

Emma Watson se zapojila do #BringBackOurGirls

11. května 2014 v 20:39 | Snapeova
Radikální islamisté v Nigérii unesli v dubnu přes tři stovky studujících dívek. Několika dívkám se povedlo utéct, ale další jsou stále v zajetí. Únosci nesouhlasí se vzděláváním dívek a chtějí je prodat jako otrokyně. K těmto věcem dochází poměrně běžně, ale dosud ne v takovém množství. Tento čin vyvolal velkou vlnu nevole po celém světě a slavné osobnosti se začaly zapojovat do "kampaně" "Bring Back Our Girls", tedy "Vraťte nám naše dívky". Uveřejňují fotografie s hashtagem #BringBackOurGirls.

Zapojily se už třeba osobnosti jako Michelle Obamová, Anne Hathaway, Leona Lewis nebo také Justin Timberlake a David Beckham. Slavní muži se většinou fotí se sloganem: Real men don´t buy girls (Opravdoví muži nekupují dívky). Včera se do kampaně zapojila také Emma Watson se svojí fotografií a dala tak najevo, že ani jí není tato věc lhostejná. A pokud vás zajímá, jestli Emma něco chystá, tak ano, v úterý se bude účastnit charitativní večeře. Večeře se bude konat na hradě Windsor. Tato večeře bude oslavovat spolupráci Ralpha Laurena a The Royal Marsden Cancer Charity.

***
zdroj: lidovky.cz a ewinspiration.tumblr.com

Aktualizace - Emma Watson - 9.5.2014

9. května 2014 v 12:39 | Snapeova
Ahoj, já jsem tu teď delší dobu nepřispěla. Momentálně se zabývám hledáním fotek a jejich doplňováním do galerie, co se týče Ralpha Fiennese. O tom chystám velký článek s tím, co se u něj stalo v roce 2014 a nebo články rozdělím, to se ještě rozhodnu. Také jsem měla písemné maturity a teď se připravuju na ústní. K Emmě už jsem nic nepřidala déle a o jejích nových fotkách už vím ode dne, kdy se objevily, ale od té doby nebylo zveřejněno v podstatě nic nového, jen takové drobnosti. Doufala jsem, že vám sem toho budu moct dát více najednou. Podívat se tedy můžete na nové candids a scany a snad se brzo objeví něco zajímavějšího. ;)

Emma zpět v Londýně + nová fotka z Noeho

25. dubna 2014 v 11:08 | Snapeova
Ne moc dlouho po posledních candids se objevily další. Emma s letadlem dosedla v pondělí v Londýně a tudíž tu máme opět candids z letiště, tentokrát z Heathrow.
K tomu se objevila nádherná stillska z Noeho. Mimochodem, byla jsem na Noem po druhé v kině, tentokrát s mámou a i po druhé se mi to líbilo a nenudila jsem se :)

Aktualizace - Emma Watson - 21.4.2014

21. dubna 2014 v 17:59 | Snapeova
Od poslední aktualizace už uběhl nějaký ten den a poslední novinku o Emmě jste měli minulý týden od Snitch. Přinesla vám první čtyři fotky z natáčení filmu Regression a já jsem nyní galerii doplnila o nové fotky z natáčení. V celém článku najdete také nové fotky z posledního uveřejněného photoshootu, další stills z Noah, nové scany a také nové candids fotografie. Včera se Emma také účastnila jedné filmové premiéry a i tuto novinku jsem do této aktualizace zahrnula.
Bohužel se mi nějak nezobrazují miniatury, nevím řím to je. Ale v galerii všechny fotky normálně najdete.

Aktualizace - Emma Watson - 8.4.2014

8. dubna 2014 v 17:49 | Snapeova
To hlavní šílenství kolem Emmy už skončilo. Premiéry, rozhovory a to vše kolem propagace Noeho už má za sebou. Během posledních dnů se objevilo pár drobnějších novinek, o něž bych se s vámi ráda podělila v tomto článku.

Premiéra filmu "Noah" v Londýně

31. března 2014 v 21:19 | Snapeova
Dnes od sedmi je v Londýně poslední velká Noah premiéra s Emmou. Tentokrát jsem se rozhodla sledovat ji živě. Na facebooku jste mohli vidět několik screenů hned po Emmině příjezdu. Tentokrát se Emma sladila do bílé barvy, což je osvěžující po těch tmavých outfitech. Má na sobě šaty z kolekce Ralpha Laurena. Rozhodla jsem se vám přinést článek již dnes, protože v galerii už je více než dvacet fotek a zítra jich tam bude ještě o dost více :) Pravděpodobně budu něco přidávat ještě i v průběhu dneška.
---

***
zdroj: ewinspiration.tumblr.com

Emma tweetovala na Twitteru MTV

31. března 2014 v 19:29 | Snapeova
V den premiéry v New Yorku Emma převzala oficiální Twitter MTV a dovolila tak fanouškům nahlédnout do zákulisí příprav na takovou premiéru. Sdílela několik fotek a na všechny i s překladem tweetů se můžete podívat v celém článku. V plné velikosti je najdete na zveřejněném odkaze na galerii.
Florence the bunny rabbit is helping me get ready today!
Králíček Florence mi dnes pomáhá se připravit!
 
 

Reklama

I am a member