Evanna Lynch-Videos

Teaser trailer k filmu Apex

23. srpna 2012 v 14:39 | Snapeova
Evanna Lynch ( Lenka Láskorádová) je hvězdou v novém thrilleru, filmu s názvem Apex, který se zaměřuje na pět přátel přežívajících v Los Angeles, během toho co lidstvo mění virus šířící se napříč Spojenými státy. Trailer není k nalezení na youtube, proto vás musím odkázat sem.

***
zdroj:snitchseeker.com

Návštěva Evanny v dětské nemocnici

28. prosince 2011 v 19:19 | Snapeova
Minulý čtvrtek ráno se Evanna zastavila v Dětské nemocnici Temple Street,aby povzbudila několik dětí, které musejí zůstat přes prázdniny v nemocnici. Video s rozhovorem najdete níže.

***
zdroj:evannafan.com

Evanna se zůčastnila premiéry tří mušketýrů

25. října 2011 v 18:19 | Snapeova
Na začátku října se Evanna společně se Scarlett Byrne (Pansy) zůčastnila v Londýně v Vue Cinema Westfield premiéry nové adaptace tří mušketýrů. Níže můžete vidět krátké Interview. Scarlett stojí hned za Evannou. v celém článků najdete pár screenů z videa,protože nikde není k nalezení zatím ani jedna fotka Evanny nebo scarlett z této akce.

Fanday Fridays-4.otázka od Evanny Lynch

30. dubna 2011 v 18:39 | snapeova
Po delší době opět přináším jedno Fanday Fridays video. Jeden pátek byl úplně vynechán,protože k němu jsem video nenašla vůbec nikde,ale na další týden se objevila další otázka,kterou vznesla opět Evanna a ptala se jakou postavu by jsme si chtěli zahrát,kdyby byla příležitost.

***
zdroj:facebook.com a youtube.com

Fanday Fridays-1.otázka od Evanny

26. března 2011 v 15:40 | Snapeova
Facebooková stránka Harry Potter UK Harry Potter UK přináší svým fanouškům na nejbližších osm týdnů akci s názve Fanday Fridays (Páteční dny fanoušků). Jejich charakteristika zní takto: "V roce 2010 jsme vám dali příležitost zeptat se na něco herců z potterovek. Nyní se situace otočila...zveřejníme speciální videa, ve kterých vám vždy jeden z potter-herců položí pálivou otázku související s Harrym Potterem ... "

Fanoušci HPUK mohou své odpovědi psát přímo do komentářů k zveřejněnému videu.Video najdete níže pod překladem.

Překlad
Evanna: Ahoj, Potterovi fanoušci z facebooku. Jmenuji se Evanna Lynch a hraji Lenku Láskorádovou. Moje otázka pro vás je: Pátrali jste již s přáteli po něčem? Kam jste šli? Napište komentář a řekněte mi o tom.


***
zdroj:priori-incantatem.sk a youtube.com
 
 

Reklama

I am a member