Gary Oldman-Videos

Gary Oldman ve videoklipu k písni Davida Bowieho: The Next Day

24. května 2013 v 19:59 | Snapeova
Slavný zpěvák David Bowie vypustil začátkem května do světa videoklip k písni "The Nex Day", která bude i na jeho novém albu. Pozval si do něj mimo jiné i herce Garyho Oldmana, který si zahrál kněze. Sám Bowie si zahrál jakéhosi proroka. Určitě si nemyslete, že je v klipu nábožeství vyobrazeno v tom dobrém slova smyslu. Tak bych to určitě nenazvala. Klip může dost šokovat, ve světě šokuje už od první chvíle. Server Youtube totiž klip nejdříve zcela stáhnul, nakonec ho tedy vrátil, ale mohou si ho pustit jen uživatelé starší 18. let. Co k tomu můžu já říct je to, že Garyho výkon je úžasný, o tom prostě není sporu, jen se podívejte sami, tedy pokud je vám osmnáct :D

trailer na nového Temného rytíře

28. září 2011 v 20:39 | Snapeova
Příští léto přijde do kin další díl Temného rytíře s názvem: Temný rytíř povstal. Opět tam uvidíme Garyho Oldmana jako komisaře. Níže popis a trailer.

Gotham se zmítá v temnotách nejistoty poté, co byl jeho maskovaný ochránce uznán vinným ze zločinů, které byly pro dobro lidu uloženy na jeho bedra. Nedůvěru v Batmana, a to co představuje, nahradila u většiny nenávist a pohrdání. Joker možná hnije v polstrované kobce v Arkhamu, ale s úsměvem. Lov na netopýřího muže je totiž v plném proudu a gothamské policejní složky pod vedením komisaře Jima Gordona (Gary Oldman) nejsou to jediné, co jde alteregu miliardáře Bruce Wayna (Christian Bale) po krku. Zdánlivě odnikud se vynořuje jakýsi Bane (Tom Hardy) a nocí se jako stín plíží tajemná kočičí žena Selina Kyle (Anne Hathaway). Režisér Christopher Nolan (MEMENTO, INSOMNIE, POČÁTEK) tímto snímkem završuje třídílnou ságu, ve které představil TEMNÉHO RYTÍŘE ve vrcholné formě.

***
zdroj:csfd.cz a youtube.com

Gary mluví o Triu

9. března 2011 v 15:19 | snapeova
Při propagaci červené karkulky se Gary Oldman krátce rozpovídal také o hereckém triu z Harryho Pottera. Mluvil zejména o Danielovi Radcliffovi, obdivoval kolik věnuje svému hereckému růstu, včetně jeho tanečního školení pro muzikál Jak uspět v podnikání aniž by jste se o to opravdu snažily a ,že přijal roli v Equus. Chválil Dana, Ruperta Grinta a Emmu Watson za to,že při natáčení série o Harry Potterovi v posledním desetiletí zůstali stále stejní a nohama na zemi.

***
zdroj:snitchseeker.com
 
 

Reklama

I am a member