Grafika pro vás

Design pro Verču s Bonnie, Katie a Evannou

11. dubna 2012 v 22:59 | Snapeova
Omlouvám se, že je tu dnes prázdno, ale níže najdete důvod, proč tomu tak je, omlouvám se vám za to, zítra něco přidám. Tentokrát na mě měla Verča docela dost požadavků, takže to bylo složitější, ale zvládla jsem to, můžu si gratulovat :D s pomocí SB Rose jsem přišla na to, jak udělat klikací odkazy do záhlaví, aby byli jeho součástí, protože to byla jedna z věcí co si Verča přála, takže Rose moc děkuju ještě jednou :) Další požadavek byl, že dess bude s Evannou, Katie a Bonnie. Bonnie, ještě nějaké ty fotky má, ale Evanna a Katie toho mají dost málo, ale povedlo se mi najít pěknou společnou fotku a pak už to jen stačilo doplnit aspoň tím málem co se dá najít :) barva pozadí je příjemně světle modrá a stránka je tmavě modrá, takže myslím, že spolu s doplňky v záhlaví navozuje trochu tu jarní náladu. Udělala jsem Verče nové klikačky a to nejen pro sbéčka, ale i pro její skupiny na fb a tak na její tumblr no a prostě všechno co se vzhledu týče. Dalo to zabrat, ale zas tak hrozné, jak bych čekala to nebylo. Design se mi docela líbí, takže doufám, že i vy jste spokojení s tím, jak se její blog proměnil. No a když už mám tohle za sebou, budu se brzo moct vrhnout na jarní design pro svůj blog. Očekávejte ho pravděpodobně s Emmou :) ;)

Design si můžete prohlédnout zde.

Barvy: světle a tmavě modrá
Doba tvorby: no pracovala jsem na tom několik dní, vždy nějakou dobu, takže nevím, ale bude to dost hodin :D
Moje spokojenost: 8/10

Design pro Verču s tématem Relikvií smrti 2

19. června 2011 v 16:29 | Snapeova
První design jsem Verče udělala někdy v zimě s Tomem Feltonem,ten se moc líbil i mě a jelikož blog Harrypotter-world.blog.cz dnes slaví narozeniny další design byl naplánován na toto období a měl být s druhou částí Relikvií. Fotek je momentálně mnoho a je vážně z čeho vybírat. Já jsem nakonec zvolila plakátové fotografie a vzniklo toto. Nepovažuji to za nic úžasného,ale myslím,že to jde a Verča říkala,že je spokojená což je nejdůležitější :) Pokud máte nějaký názor,samozřejmě budu ráda za jeho vyjádření :)Barvy: černá s oražovou+šedá stránka
Doba tvorby:dohromady asi něco přes 3 hodiny,možná víc
Moje spokojenost: já to hodnotím tak na 7,5/10

Dubnový design pro Lilly-land

1. dubna 2011 v 18:09 | Snapeova
Eli si poručila tentokrát design na 1.dubna,takže jsem se snažila a nakonec jsem to i stihla.Tentokrát to nechala celé na mě.Po menším přemýšlení jsem tedy vybrala photoshoot Bonnie z minulého roku pro Dirrty Glam a po zkoušce několika barev jsem vše zasadila do takové fialkové. Snad design působí i jarně a Elišce se líbí. Bohužel jsou tam brushe a fotky,které působí trochu rozmazaně,v photofiltru,ale vypadali normálně.Taky jsem poprvé zkusila zase jinačí tvar stránky :) Doufám,že se tedy aspoň malinko líbí :) lilly-land.blog.cz

Březnový design pro Eli

5. března 2011 v 10:49 | snapeova
Původně to měl být únorový design,ale nějak jsem nestíhala,takže se ještě jednou omlouvám,že to má Eli tak pozdě,ale ona ví,že se jí to pokusím vynahradit a udělám jí design hned i na duben. Tenhle design bych řekla,že nepatří k mým nejpovedenějším. Je takový průměrný. Ze začátku jsem měla velké pochybnosti,ale když sem ho nastavila na zkušební blog,tak se mi celkem líbil,tak snad nebude Eli zklamaná. má stejnou barevnou kombinaci jako já,jen obrácenou. On byl ten design původně bílo zelený ,ale vypadalo to nějak divně,tak jsem zkusila různé barvy až nakonec tohle sedlo,takže to nebyl záměr,ale náhoda :D No doufám,že se na něj dá aspoň trochu dívat. Níže je náhled a tady je blog,kam jsem ho nastavila,tam si ho můžete prohlédnout podrobně.

Design pro HarryPotter-world

29. prosince 2010 v 16:09 | Snapeova
Tady je důvod dnešní nedostatečné aktualizace blogu :) potřebovala jsem dodělat a nastavit design,který jsem udělala na blog HarryPotter-world pro jeho novou majitelku ♥♥Veroniku♥♥.
Tenhle blog potřeboval ukutně velkou změnu a já jsem se Verče nabídla,že jí s tím pomůžu,takže už teď je na blogu hodně změn,ale ještě mi chybí udělat spoustu klikacích ikonek,později i pro elite SB až ukonší třídění atd.. prostě jí pomáhám dát to tam trošku do kupy,alespoň co se týče celkového vzhledu.Na designu jsem se shodly,že po tom co tam byly bílí to chce něco tmavého a Verča chtěla se svým oblíbeným Tomem a myslím,že se to docela povedlo.Hodně se na tom také podepsala textura,kterou jsem našla zahrabanou v počítači. mám jí tu už dlouho a ani nevím od kud vlastně je,ale typuji,že nejspíš z Deviantartu,tam většinou stahuju takový ty volně stažitelný textury,ale někdy i na googlu a různě.Designu pak dominují fotky pro Six Strings productions,které jsou naprosto úžasné,ale najdete tam také fotku z Londýnské premiéry či pro La Times :) No myslím,že je zbytečné cokoliv víc říkat celý design si můžete prohlédnout zde a náhled máte níže :)
snapeova.blog.cz
Název:Tom Felton-Charming man
Barvy:dominuje černá s modrou
doba tvorby: tak to ani nevím. po částech jsem na tom dělala několik dnů,vždy chvíly a dneska mi minimálně hodnu zabrali štítky atd.. :)
spokojenost:9,5/10 :) nejradši bych si ho nastavila sama sobě :)

Vánoční design pro Eli

17. prosince 2010 v 22:39 | Snapeova
Tak i Eliščin blog se konečně dočkal svého vánočního kabátku.Snažila jsem se a tak jsem ho tentokrát měla hotový o dva dny dřív než měl být,za což jsem ráda. Teď jsem se nabídla pro změnu Verče,že jí udělám design na blog,který převzala po Gině Grint,ale to si necháme na jindy.U Elina Designu jsem zvolila fialovou barvu,protože modré je teď všude plno a oa jí měla na tom minulém,ale myslím,že ta fialová pěkně tu vánoční atmosféru vytváří a není tak studená.Fotky jsem doufám nezvolila špatné,uvidíme co mi na to Eli řekne a celkově jsem zvolila trošku jinačí styl.No podívejte se tady na jejím blogu,protože v náhledu neuvidíte všechno. doufám,že se mi alespoň trochu povedl,ale dobře vím,že chyb je tam určitě dost :)
snapeova.blog.cz

Design pro Eli na Listopad

1. listopadu 2010 v 18:49 | Snapeova
Tentokát se Eli rozhodla pro Doktora House.Design je laděn podle mě do příjemných a možná už i částečně zimních barev.Myslím,že to nedopadlo nejhůř,ale hodnocení je samozřejmě na vás.
Níže je náhled a na blogu si můžete design prohlédnout zde.
snapeova.blog.cz

Design pro Eli na září

5. září 2010 v 16:19 | Snapeova
Jistě si pamatujete,že pravidelně oblíkám blog mého SB Eli a Latri.Nebo možná ne,protože přes prázdniny,tam zůstal design,který jsem vytvořila na červen.Dohodly jmse se s Eli,že jí udělám nový Design až na začátek školního roku.Myslím,že změna je to celkem velká po té žluté a podle mě se ta změna docela i povedla.Eli je dle toho co říkala spokojená,takže já jsem moc ráda.
Design je na Eliščino přání s Emmou a zapojila jsem i tu červenou barvičku,tudíž,je Dess laděn do teplých barev léta a podzimu zároveň :D Není to žádný velevýtvor.Nebylo těžké ho vytvořit,jen to nastavování mi tntokrát dalo zabrat :D Doufám,že se vám tedy Design líbí ;)
Níže máte náhled a přímo celý nastavený design si můžete prohlédnout zde.
snapeova.blog.cz

Design pro Eli na červen

30. května 2010 v 15:29 | snapeova
Jako obvikle jsem tvořila Design pro Moje SB eli&latri. Je to design na červen a proto je už i docela letní. Jak jsme se s Eli dohodly, Použila jsem u ní po dlouhé době světlé barvy a pro tentokrát zapojila do Designu herce:Emmu,Dana,Ruperta,Bonnie a Toma :)
Snad se bude Eli i vám Design líbit :)

Můj náhled:
snapeova.blog.cz
Použité barvy:hlavně žlutá,následuje spousta různých barev
Doba tvorby:nevím, dohromady asi 3 hodiny
Moje spokojenost: dávám tak 80%

Květnový design pro Eli

9. května 2010 v 10:30 | snapeova
Už pár dnů je tu květen a s ním i nový design pro Eli. Kvůli tomu blbýmu počítači (sprostá radši nebudu,stačí,že nadávám celý dny.Nebudu nadávat ještě tady na blogu) mám všechno spožděné. Nic nemám včas. Na spoustu článků se třeba nakonec vykašlu protože na to fakt nemám nervy. Je to šílené. Proto dnes i opožděně udělám postavu měsíce :(

No tak zpátky k designu. Podle mě je to tentokrát totální děs. Vůbec se mi to nepovedlo a zkazila jsem co jsem mohla. Je to jeden z nejhorších designů co jsem kdy udělala takže se Eli strašně omlouvám.Kdžytak ti udělám nový.... Víc se k tomu snad vyjadřovat nebudu. podívejte se samy na náhledu a ukázce celého designu nebo přímo na blogu Eli a Latri

můj náhled:
snapeova.blog.cz
Ukázka celého designu:
snapeova.blog.cz
Název:Jednoduše Severus and Bellatrix
Barvy:Hlavně zelená
Doba tvorby: Asi se mi to nepovede přepočítat na hodiny,ale dejme tomu něco přes 3
spokojenost:6/10 možná bych měla dát i míň :(

Design pro Eli na duben

31. března 2010 v 21:49 | snapeova
Takže uplinul další měsíc a je tu nový design pro SB eli a Latri. Jsme totiž domluveni,že jim budu dělat design každý měsíc. Minulý měsíc jsme ovšem musely vynechat protože jsem to nějak nezvládala.Děkuju Eli,že se mnou má tolik trpělivosti a ,že mi vždy tak důvěřuje a dá mi v designu tolik prostoru. Pro ni se designy dělají jedna báseň ;-) Dess si přála s Poberty a ostatní nechala na mě takže jak to dopadlo vidíte níže na mém náhledu nabo se můžete podívat rovnou na její blog.Design jsem se snažila nastavit již dnes aby ho zítra Eli už měla protože má co ? no přece narozky  takže všichni hromadně teď: Happy Birthday Eli !!!!!!
No nastavování mě stálo spoustu nervů a nevím čeho všeho ještě protože zrovna když jsem šla nastavovat tak se počítač úplně pos*** a místo toho aby mi nastavování zabralo 10 minut tak zabralo víc jak hodinu. Prostě šílený
snapeova.blog.cz
název:jednoduše Pobertové
Doba tvorby: nedovedu to spočítat,ale dejme tomu,že dohromady byla čistá práce něco kolem 2 hodin
Barvy:černá stránka a pak spousta barev na záhlaví a červené štítky s bílím okrajem :)

Spokojenost: asi 8/10

Design pro eli&latri

5. února 2010 v 10:59 | snapeova
Tuším,že v neděli mě moje SB požádalo o design.
Jelikož na to nespěchala tak jsem byla fakt moc ráda,že to budu moct udělat v klidu až budu mít čas.
Design jsem udělala včera a dnes ráno nastavila.
Eli si přála Design s Evannou a zbytek nechala na mě tak snad jsem tě nezklamala.
Opět jsou tam viditelné chyby,ale já už na to radši ani nekoukám protože jinak bych musela jít udělat nový :D Já bych ten design udělala už v úterý,ale vůbec jsem nemohla najít fotky. Evanna nemá téměř žádné photoshooty takže nakonc je tam jedna fotka z photoshootu a zbytek je z premiér HBP :)

Ještě se mi teda ozvy ohledně těch rubrik protože já netuším jak jsi to měla dříve ;-)

tady je můj náhled. Já mám obrazovku malou takže vidím jen toto,ale ty jsi říkala,že můj dess vidíš celý tak jsem to teda dělala na stejnou velikost :)
a tady je ještě ukázka pro ty co jsou na tom s obrazovkou podobně jako já :)
Moje spokojenost s tímto designem je tak 8/10 a barvy jsou jasné. tam převažuje tmavě modrá a můžeme vidět i červenou a takovu růžovou.

ptala jsem se také jestli bude chtít i avatary . nějaké si přála tak jsem udělala tyto ,snad stačí :)


na design se samozřejmě již můžete podívat u eli&latri

tak a teď mě zajímají vaše názory :D

design pro pokacka

20. prosince 2009 v 22:29 | snapeova
Moje SB pokacek 100 mě dneska požádal o design.
no o něco jsem se pokusila a myslím,že to nedopadlo úplně špatně :)
docela se mi i líbí :D
no určitě mi na to řekněte i váš názor. moc ráda si ho přečtu ;-)

tady je dess :
Název : Christmas with Trio (na designu to není napsané)
barvy:různé odstíny modré
doba tvorby:něco kolem 2 hodin :)
moje spokojenost: já jsem s tímto mím výtvorem spokojena na 8/10 :)

Design pro Radku

29. října 2009 v 20:40 | snapeova
Takže jak jsem říkala. Moje SB radka mě požádala o design.
Pro mě to byla nová skušenost protože zatím jsem dělala designy jen sobě :)
já to nebudu nijak protahovat.

v pokračování článku vám nabídnu náhled atd... ,ale úplně nejlepší bude když se na design podíváte přímo na jejím blogu : http://radka-nemecti-ovcaci.blog.cz/

a tady je tedy představení designu :)

design je s miley cyrus a je v modrých barvách :)

design pro svůj blog už jsem začala,ale nebylo dost času takže ho doufejme dokončím zítra:)

zatím pá a pište názory na tento můj výtvor :-D já osobně si myslím,že to není nic extra,ale záleží spíš na vašich názorech :)

Pro porovnání jsem vyfotila i starý dess :)
strašně mě štve ta prostřední miley. má pěkně blbě oříznuté vlasy ,ale lépe už to nešlo no :(

starý

nový

klikačka for velediction

11. srpna 2009 v 14:39 | snapeova
tak i moje SB velediction si přál animovanou klikačku.nabídla jsem se mu že mu jí udělám. on si poslal obrázky , které tam chtěl a klikačka je na světě :-D

tady je :)


klikačka pro diblíka

5. srpna 2009 v 16:50 | snapeova
moje SB diblík , mě poprosil o klikací ikonku.
tady je . doufám že se ti bude líbit. myslím že není špatná :)

růžová varianta

modrá varianta
 
 

Reklama

I am a member