Harry Potter-other

Fantastická zvířata - české logo, první plakát, trailer a další novinky

12. ledna 2016 v 3:04 | Snapeova
Po delší době opět přináším několik důležitých novinek ohledně přpravovaného filmu Fantastická zvířata a kde je najít. Nyní už konečně můžeme říkat, že na film zajdeme tento rok. Premiéra se nám o něco přiblížila a pro mě bylo příjemným překvapením, kdy jsem viděla, že u nás je plánována na 17. listopadu, tedy o den dřív než v USA a UK. Je to ale logické, když si uvědomíme, že my máme obvykle premiérové dny filmů ve čtvrtky a oni v pátky.

Nejdřív přejdeme k postavám. Od minule zase bylo uveřejněno několik nových informací, vybrala jsem ty nejdůležitější:
Celé jméno postavy Colina Farrella zní: Percival Graves.

Ve filmu bude také paní Goldsteinová, matka Tiny a Queenie. Ztvární ji herečka Fanny Carbonnel. Zajímavostí je, že tato herečka není žádná postarší dáma. Je ještě o něco mladší než představenkyně jejích dcer. Koluje tedy domněnka, že matka dvou sester se objeví spíš v nějakém retrospektvním záběru z jejího mládí.

Více informací máme i o postavě Rona Perlmana. Bude nakonec hrát Gnarlacka, dva a půl stopy velkého šotka.
toto herec řekl při Comic Conu na Rhode Islandu: "Film se odehrává v roce 1926 na Manhattanu. Kouzelník Mlok Scamander přichází do New Yorku, aby si naklonil dívku skrz trochu exotický dar. S touto věci je chycen a potom přijde do mého klubu.
"Jsem gangster, který vlastní nelegální obchod s alkoholickými nápoji. Mlok přichází do mého nočního klubu získat informace, a tak jsem měl tuto scénu ve filmu s Mlokem a jeho přáteli."

15. prosince minulého roku byl zveřejněn teaser trailer. Můžete se na něj podívat s českými titulky. Poprvé si můžeme udělat pořádný obrázek o tom, jak asi film bude vypadat, včetně nastíněného děje. V galerii najdete screeny z traileru.
Screen číslo deset nám docela dobře ukazuje, jak vypadá znak magického kongresu spojených států amerických.Uveřejněn byl také plakát a české logo


Nejnovějšími uveřejněnými materiály jsou dvě nová proma. Promo fotka tria: Mlok, Tina, Jacob a promo fotka samotného Mloka. Eddie mimo jiné prozradil, že na natáčení pracují i s živými zvířaty, ne jen s těmi počítačovými.

***
zdroj: fantasticbeastsmovies.com a fantastic-beasts.blogspot.cz

K obsazení Fantastických zvířat se možná připojí i Colin Farrell!

6. srpna 2015 v 22:30 | Snapeova
Nejnovější a největší novinkou ohledně Fantastických zvířat, je možné obsazení známého herce Colina Farrella. Měl by si zahrát kouzelníka Gravese, s kterým se Mlok setká v New Yorku, tak jako s mnoha ostatními postavami. Informaci však zatím neberte stoprocentně vážně.

Co ovšem Warner Bros potvrdilo je, že byla vybrána dívka pro roli Modesty o níž jsem psala v tomto článku. Je to desetiletá Faith Wood-Blagrove a natáčet začne už tento měsíc. Ačkoli se na stránce snitchseeker objevilo několik jejích fotek, byly později na žádost Warner Bros odstraněny a tak nebudu po takových pátrat a počkáme až nám studio poskytne nějaké oficiální.

Aktualizace - 7.8.: Nově bylo potvrzeno, že k obsazení se připojí také herečka Jenn Murray, která by prý měla hrát klíčovou roli. (Foto)

Objevily se další čtyři fotografie z konstrukce kulis. Podívat se na ně můžete v galerii.

image host image host image host image host

***
zdroj: snitchseeker.com a www.fantasticbeastsmovie.net

První fotky kulis pro Fantastická zvířata + novinky o natáčení

29. července 2015 v 20:49 | Snapeova
Nedávno se objevily první fotografie z pravděpodobné stavby kulis pro Film Fantastická zvířata a kde je najít. Natáčet se bude samozřejmě ve studiích Leavesden a fotky pochází od fanoušků, kteří byli navštívit Warner Bros. Studio. Mohlo by jít o památky a jiné oblasti města New York a jeho okolí. Říká se, že nedávno tam byla i Joanne Rowling. Nic však není potvrzeno. Tyto první fotky vztahující se k natáčení nového filmu z HP světa máme k dispozici přesně čtyři roky od premiéry filmu Harry Potter a Relikvie Smrti 2. část.

S natáčením už se možná pomalu začíná tento týden. Nasvědčují tomu některé drobnosti. Eddie Redmayne, který bude hrát Mloka Scamandera byl o víkendu spatřen v městě Ludlow. Podle fanoušků prohlašoval, že je na návštěvě přátel, ale proslýchá se něco jiného. V londýně už je Dan Fogler, který zanechává záhadné Tweety, a Alison Sudol.

Potvrzeno bylo, že dívka, z castingu na postavu jménem Modesty, o niž jsem minule psala, by měla pro natáčení být k dispozici od srpna do ledna.

Dan Fogler na Twitteru hojně odpovídá zvědavých fanouškům a tak prozradil, že filmovat se bude v Londýně i New Yorku a že už se setkal s Joanne i Eddiem a viditelně je ze všeho opravdu nadšený.

V galerii si můžete prohlédnout 20 fotek stavby kulis, které pocházejí ze stránky fantasticbeastsmovie.net

image host image host image host image host

***
Zdroj: snitchseeker.com a fantasticbeastsmovie.net

Fantastická zvířata a kde je najít - potvrzení herci, nové informace, casting na dětskou postavu

24. července 2015 v 13:49 | Snapeova
V posledním článku jste se dozvěděli, že herec Eddie Redmayne ztvární hlavní postavu filmu Fantastická zvířata a kde je najít, Mloka Scamandera. Tehdy jsme měli také informace o pár dalších možných rolích a zvažovaných hercích pro jejich ztvárnění. Nyní už zase víme něco více.

Do role Mlokovi manželky Porpentiny, zkráceně Tiny byla potvrzena herečka Katherine Waterston. S Mlokem se tato postava údajně potká v New Yorku, kde se Mlok zastaví během svých cest za poznáváním a dokumentováním kouzelných tvorů. Pro herečku toto bude nejspíš první takto významná role.
Její vyjádření k získané roli: "Opravdu se mi chce hodně se usmívat a jsem z toho tak nadšená, ale je to pocit, jako bych měla rtěnku po celých zubech. Ano, jsou to úžasné zprávy, jsem nadšená."

Fotka↓

Alison Sudol byla potvrzena pro Roli Queenie, která je sestrou Tiny. Herečka si nedávno zahrála v seriálovém dramatu Dig po boku Jasona Isaacsa (Lucius Malfoy) .

Foto ze seriálu↓

Do role Jacoba byl potvrzen Dan Fogler. Původně se říkalo, že má být Mlokův nepřítel, ale aktuální informace tvrdí, že naopak budou přátelé a že Jacob bude mudla. Herec naznačil, že jeho postava bude mít přízvuk.

Fotka↓

Vyrojily se také informace, že ve filmu má být kouzelník jménem Kredan. Tvrdilo se, že by ho měl hrát Ezra Miller, který hrál po boku Emmy Watson ve filmu Charlieho malá tajemství. Ezra ovšem v jednom rozhovoru řekl, že mu roli nikdo nenabídl. A Rowlingová na Twitteru na dotaz: Kdo je Kredan, odpověděla: "Kredan je doslova nikdo. Mají nesprávné jméno!"
Buď se tedy mluví o existující postavě jen se špatným jménem nebo nevím. Přeložila jsem si to snad dobře. Údajný Kredan se podle informací měl s Mlokem setkat v New Yorku, jako Tina.

Jeden fanoušek se Joanne zeptal jestli ve filmu bude postava, která bude mít nějakou jizvu a ona odpověděla, že tam bude postava, která jich bude mít hodně.

Ve filmu také bude hrál roli Americká škola čar a kouzel, jejíž jméno se teprve dozvíme.

Další zajímavá věc je, že Warner Bros otevřelo Casting pro roli malé dívky. Jmenuje se Modesty. Měla by to být strašidelná mladá dívka s vnitřní silou a klidem. Bude mít schopnost vidět hluboko do lidí, a porozumět jim. Na casting měly přijít holčičky ve věku od 8 do 12 let. Přišlo prý mezi 10 000 a 25 000 účastnic. Z nich se vybralo sto nebo přes sto dívek, z nichž se bude dále vybírat. Všechny dívky obdržely certifikát za účast. Několik fotek holčiček na castingu si můžete prohlédnout zde. Potvrzeno je, že natáčení Fantastických zvířat a kde je najít se bude konat od srpna tohoto roku do ledna 2016.

Video ke Castingu↓

***
Zdroj: snitchseeker.com

Divadelní hra: Harry Potter And The Cursed Child

8. července 2015 v 21:29 | Snapeova
Nedávno byl oznámen název dlouho očekávané divadelní hry, která bude uvedena v Londýně. Bude se jmenovat Harry Potter And The Cursed Child (Harry Potter a prokleté dítě), a lístky půjdou do prodeje letos na podzim. Hra bude mít světovou premiéru na londýnském West Endu v létě roku 2016 v Divadle Palace.

Ačkoli se množily spekulace o tom, že tato hra má být prequel, sama Joanne to vyvrátila a řekla, že tato hra rozhodně není prequel. Děj hry bude zachycovat Lily a Jamese od jejich nástupu do Bradavic do jejich dospělosti, kdy probíhá první kouzelnická válka a jejich syn přijde na svět. Po jejich smrti by měl příběh sledovat Harryho vyrůstání u Dursleyů. Podle definice prequelu je zcela jasné, že ten to být opravdu nemůže, protože by se to muselo odehrávat před knihami, ale děj mezi lety 1970 a 1981 v knihách obsažený je, jen ne detailně. Je to samozřejmě mezi první a druhou kapitolou v knize Harry Potter a kámen mudrců. A pochopitelně se k životu Lily a Jamese vracíme během celé série. Nejvýrazněji ve vzpomínkách Severuse Snapea. Hra se možná podívá i na komplikovaný vztah mezi sestrami Petunií a Lily. Možné je, že se ve hře objeví i Lupin, poberti, Snape a některé další postavy.

Joanne scénář k této hře sama nenapsala, ale vytvoření celé hry svěřila týmu lidí, který je podle ní skvělý a věří jim. Navíc s nimi spoustu věcí konzultovala, takže se snad nemusíme bát, že tam něco nebude tak, jak to Joanne zamýšlela. Spisovatelka je dle svých prohlášení na twitteru nadšená, že nám prostřednictvím této hry může zprostředkovat dosud nevyprávěnou část Harryho příběhu. Myslí si, že i my, fanoušci, budeme nadšeni. Režiséra Johna Tiffanyho zná už roky. Ten potvrdil její tvrzení, že hra není prequel a prozradil, že obsazování postav do rolí probíhá od začátku tohoto roku. Zároveň řekl, že malého Harryho nebude hrát nikdo slavný. Režisér doufá, že hra bude mít turné po celé Velké Británii, včetně Skotska, jeho domoviny. Je tu i možnost, že by se hra podívala dál do světa. Ale to se nejspíš uvidí časem.

***
zdroj: snitchseeker.com

Eddie Redmayne potvrzen pro hlavní roli ve Fantastických zvířatech a kde je najít!

6. června 2015 v 20:59 | Snapeova
Jelikož novinky ohledně tohoto nového filmu z Harry Potter světa se poslední dobou začínají rojit, je načase informovat vás v dalším článku, který shrne, co jsme se dozvěděli od posledního článku. Předchozí články na téma Fantastická zvířata a kde je najít si můžete přečíst zde, zde, zde, zde a zde.

V posledním článku jsme se dozvěděli, že začínají castingy a nyní už se situace trochu vyvinula. Hlavní role je již s konečnou platnosti obsazena a samotné studio Warner Bros to potvrdilo. Jde o roli magizoologa Newta Scamandera (Pro nás Mloka Scamandera), který na svých cestách objevil a zdokumentoval nesčetné množství kouzelných bytostí, což nakonec vedlo k sepsání učebnice Fantastická zvířata a kde je najít, z níž se učí studenti na Bradavické škole čar a kouzel. Tohoto kouzelníka si zahraje Eddie Redmayne, o němž už se před tím dlouho spekulovalo.

Eddie se v posledních letech stává stále více populárním hercem a má za sebou několik skvělých rolí. Například jste ho mohli vidět v Bídnících, kde hrála i Helena Bonham Carter. Tento herec již získal Oscara za nejlepšího herce, a to za svůj výkon v životopisném filmu "Teorie všeho." (2014), kde hrál také s jedním Potter hercem, a to s Davidem Thewlisem. Eddieho ohromující portrét Stephena Hawkinga v tomto filmu mu také přinesl ceny Screen Actors Guild, BAFTA a Zlatý glóbus.

David Yates, který režíroval poslední čtyři Harry Potter filmy a bude režírovat i Fantastická zvířata a kde je najít, prohlásil: "Eddie je nebojácný herec, překypující vynalézavostí, vtipem a lidskostí. Nemohl jsem být víc vzrušený z možnosti pracovat s ním. Začneme toto nové dobrodružství v nádherném světě J. K. Rowling, a já vím, že ona to cítí stejně."

Eddie prohlásil: "Jsem velmi nadšený, J.K. ​​Rowling je génius. Jsem tak rád, že toho budu součástí, ale nemohu zatím říci jediné slovo... Vždycky jsem miloval tento svět, a cítím se velmi nadšen z toho, že jsem do něj byl pozván."

S obsazením hlavní role, nám byly odhaleny další čtyři postavy, pro které se hledají herci.

Mlokova manželka se jmenuje Porpentina a zkráceně se jí řiká Tina. Pro tuto roli se zvažují herečky: Saoirse Ronan, Lili Simmons, Dakota Fanning, Alison Sudol.

Tina by měla mít mladší sestru Queenie. Pro její roli se zvažují herečky: Kate Upton, Katherine Waterson, Elizabeth Debicki.

Mlok bude mít také úhlavního nepřítele jménem Jacob (popisován jako robustní a trochu zanedbaně vypadající). Toho si možná zahraje jeden z těchto herců: Steve Zissis, Zack Pearlman, Dan Fogler.

Možná to nebude trvat dlouho a uvidíme nějaké první produkty k tomuto filmu. Především se mluví o logu. Warner Bros totiž plánuje něco představit na Licensing Expo, které se bude konat 9-11. června v Las Vegas.

Film Fantastická zvířata a kde je najít bude celosvětově vydán i ve 3D a IMAX 18. listopadu 2016.

Co říkáte na novinky k tomuto filmu? Je podle vás Eddie dobrá volba? A koho ze zvažovaných herců byste zvolili do třech dalších rolí?

***
zdroj: snitchseeker.com

Nová kniha - Bestiář Harryho Pottera

2. června 2015 v 17:39 | Snapeova
Minulý podzim vyšla v zahraničí u nakladatelství Harper Collins kniha Harry Potter - The Creature Vault a autorem je Jody Revenson. U nás knihu vydá nakladatelství Slovart a bude se jmenovat Bestiář Harryho Pottera. Předpokládané datum vydání je určeno na 27. srpna tohoto roku. Kniha má 208 stran a měla by stát od 600 korun výše. Bude záležet na obchodu, kde budete nakupovat.

Anotace: Mozkomorové a domácí skřítci, jezerní lidé a draci čínští ohniváči - to je jen pár příkladů kouzelných tvorů a strašidelných monster, jimiž spisovatelka J. K. Rowlingová zabydlela kouzelný svět Harryho Pottera.

Tvorové a zvířata, jimiž se hemží knihy a filmy o Harrym, jsou zábavní, velkolepí, děsiví i láskyplní. Jsou stejně různorodí, jako povahy studentů Školy čar a kouzel v Bradavicích. Kniha Bestiář Harryho Pottera nabízí zasvěcený a komplexní vhled do fascinujícího procesu, během něhož se podařilo přivést tento zvěřinec v rámci veleúspěšné série filmů o Harrym Potterovi k životu. Detailní profily všech tvorů obsahují vzácné výtvarné koncepty, zákulisní fotografie a tajné recepty filmařů z archivu společnosti Warner Bros.

Knihu doplňuje samostatný plakát s portréty všech tvorů a interaktivní katalog Velkoprodejny Mžourov. Koupě této nádherné sbírky se prostě stává povinností fanoušků Harryho Pottera bez ohledu na věk.
*
Mě informace o vydání knihy docela nadchla a chystám si jí koupit, aby mi nechyběla ve sbírce :D Co vy? Také si na knihu hodláte našetřit? Na Slovensku vyjde také a to pod názvem: Harry Potter - Tvory a netvory.

Na internetu se mi podařilo v angličtině najít spoustu stránek z knihy, takže si můžete udělat obrázek o tom, jak to bude vypadat. Níže ukázka. V galerii jich najdete mnohem více. Hned pod stránkami se také můžete podívat na video ke knize.

Mimochodem, chystají se další knihy tohoto typu. Minulý měsíc v zahraničí už vyšla kniha Magical Places from the films a na říjen se chystá Harry Potter - The Character Vault. U nás se jich snad také dočkáme a více informací o nich přinesu v nějakém příštím článku ;)


***
zdroje: heyuguys.com, thehogsmeadepress.com, entertainmentrealm.com, editorialdesignserved.co, yozone.fr, snitchseeker.com

Trailer, fotky a datum premiéry filmu Příběh Tří Bratří

13. dubna 2014 v 5:00 | Snitch
Skupina studentů New England School of Communication v Maine se rozhodla, že natočí krátký film zaznamenávající Příběh Tří Bratří, který, jak víme, je stejnojmennou částí knihy J.K. Rowlingové, Bajky barda Beedleho. Natáčení začalo už minulý rok na podzim a probíhalo v Maine.

Joanne pro Harper Bazaar

27. února 2014 v 0:09 | Lioness
J.K. Rowlingová byla zvolena časopisem Harper Bazaar za Ženu roku 2013 Velké Británie. Jako odpověď na tuto poctu autorka Harryho Pottera napsala příběh o pár ženách, které ji inspirovaly během jejího dětství, a o tom co ji dovedlo k založení její charitativní organizace Lumos. Také popisuje, proti čemu a jak Lumos bojuje a také se dočtete, že Lumos působí i v naší republice.
Celou esej jsem pro vás přeložila a rozhodně mi to nešlo od ruky, tak doufám, že si to užijete a zanecháte mi třebas jen krátký komentář, abych věděla, jestli má v budoucnosti cenu něco takového překládat. Díky.

Portréty Andyho Gottse

18. února 2014 v 23:23 | Lioness
Andy Gotts je britský fotograf, který nafotil speciální portréty všech herců a hereček, kteří vyhráli cenu BAFTA od roku 1954. Jeho výstava se jmenuje 'Behind the mask' (Pod maskou), čítá přes 100 fotografií a byla vystavena v londýnském Somerset House od 20. ledna do 7. února.
Jelikož herci z HP série jsou opravdu talentovaní, tak i jejich fotografie jsou součástí výstavy. Konkrétněji se jedná o Daniela Radcliffa, Alana Rickmana, Jima Broadbenta, Helenu Bonham Carter, Emmu Thompson, Julie Walters a Imeldu Staunton.
Více v celém článku ->

Kenneth Branagh a Fantasticka zvířata

5. února 2014 v 12:09 | Lioness
Během propagace svého nového filmu 'Jack Ryan: V utajení,' který zrežíroval a zároveň si v něm zahrál, byl Kenneth Branagh (Zlatoslav Lockhart), dotázán na film 'Fantastická zvířata a kde je najít.' O filmu jako takovém stejně jako zbytek světa nic neví a na otázku, zda by byl ochotný si znovu zahrát Zlatoslava Lockharta, 53-letý Kenneth se smíchem odpověděl:
"Kdyby mohli použít nějaké zajímavé technologie, abych vypadal o trochu mladší, tak asi o 100 let mladší, tak by to bylo dobré. Bude úchvatné vidět, jak se to [pozn. ten film] vyvrbí.Však oni mají mé číslo."

***
Zdroj:
snitchseeker.com

Small Steps Project 2013

4. února 2014 v 0:09 | Lioness
Dnes vám přináším další článek o botech (a spoustu jejich fotek), jedné charitativní organizaci a dražbě které se zúčastnilo opravdu hodně HP hvězd. Pár článků na toto téma se na tomto blogu již objevilo, ale myslím, že není na škodu tu mít jeden shrnující.
Small Step Project je humanitární organizace a britská charita, která podporuje děti a jejich rodiny žijící na skládkách a živící se vybíráním odpadků. Snaží se prostřednictvím filmu zvýšit povědomí o tomto problému a nepřijatelném strádání těchto lidí. Jejich pracovníci rozdávají boty, hygienickou výbavu a lékárničky. Organizace se také snaží prosazovat dlouhodově udržitelná řešení, která povedou k tomu, že děti vyrůstající v tomto prostředí budou vzdělány a budou mít možnost odejít. Již třetím rokem je také pořádána akce, kdy celebrity darují jeden podepsaný pár svých bot, který je poté vydražen a peníze jdou na výše zmíněné účely.

Rozhovor s Mary GrandPré

5. ledna 2014 v 15:04 | Lioness
Dnes vám přináším krátký překlad rozhovoru s ilustrátorkou Mary GrandPré, která byla nedávno zpovídána ohledně jejích obálek, které vytvořila pro americké vydání Harryho Pottera, a které najdete i na nám dobře známých českých verzích. Mary okomentovala vznik první obálky v roce 1998, další vývoj a to, nakolik jí do toho kecala JKR.

Severus Snape v Simpsonových

15. února 2013 v 15:49 | Snapeova
Kromě Joanne Rowlingové nebo Dana Radcliffea v roli upíra Edmunda už se do Simpsonových dostal i profesor Severus Snape. Sice jen na vteřinku, ale i to nám fanouškům stačí :D Nenamluvil ho sice sám Alan Rickman, ale velice přesvědčivě to za něj udělal Benedict Cumberbatch, přesvědčit se můžete ve videu s celou scénou. Tato epizoda byla odvysílána 10.února na FOX.

***
zdroj:hogwartsite.net

Jak to nakonec vypadalo na ceremoniálu

28. července 2012 v 14:50 | Snapeova
Včera jsme tu měli zvěsti o obřím Voldemortovi na zahajovacím ceremoniálu letních olympijských her v Londýně a v nočních hodinách jsme se dozvěděli pravdu. Nakonec byl pro nás Potter fanoušky ceremoniál větší překvapení. Jako první se objevil uznávaný herec Kenneth Branagh ( Zlatoslav Lockhart), který četl ze Shakespearea a byl tam pěkných pár minut během celého toho průřezu historií. Následne přišla na řadu Joanne Rowlingová, která četla z oblíbené dětské knihy, Petra Pana a spolu s mnoha literárními postavami se i přesně podle zvěstí objevil i obří voldemort, kterého zahnala nejoblíbenější dětská postava v Británii, Marry Poppins. Níže si můžete prohlédnout několik fotografií.

Zvěsti o Voldemortovi na zahajovacím ceremoniálu Olympijských her

27. července 2012 v 21:49 | Snapeova
Na internetu dnes kolují různé zvěsti ohledně zahajovacího ceremoniálu letních Olympijských her v Londýně. Na tomto ceremonálu prý bude část s nejoblíbenějšími literárními postavami v britské historii včetně alenky v říší divů a spousty dalších. Podle toho co se říká bude ostatní postavy ohrožovat obří Voldemort a zachráncem v tomto případě bude známá postava britské chůvy Mary Poppins. Co je na tom všem pravdy se dozvíme již za pár minut na čt4, kde se ceremoniál bude vysílat. Já budu určitě koukat a nejen kvůli této zvěsti :)

***
zdroj: facebook.com a themarysue.com

Kouzelnická kolekce bude limitována na pouhých 63.000 kusů

9. května 2012 v 13:30 | Snapeova
Oficiální stránka pro Harry Potter kouzelnickou kolekci zveřejnila nový obrázek z poslední DVD a Blu-ray kolekce se všemi osmi filmy Harry Potter série. Je to certifikát o pravosti , který se bude nacházet v každém boxu a pozor, bude pouze 63.000 kopií, které se začnou prodávat 7.9.2012. Takže jen musíme doufat, že je nějaký příděl i pro českou republiku, v češtině.

Tento 8 "x 10" Certifikát byl navržen MinaLima design, inspirovaný je železniční jízdenkou Bradavického Expressu, kterou jsme mohli vidět ve filmech. Každá Kolekce obsahuje jedinečně číslovaný certifikát.

Pro změnu oficiálná facebook Potter filmů zveřejnil několik nových prom a jsou mezi nimi i kryty pro DVD / BD sady prvních třech filmů - Harry Potter a Kámen mudrců, Harry Potter a tajemná komnata , a Harry Potter a Vězeň z Azkabanu.

Harry Potter na Festivalu fantazie s Natalií Tenou!

7. května 2012 v 13:30 | Snapeova

Na E-mail mi přišla výzva k uveřejnění článku o letošním festivalu Fantazie a jelikož je tento blog HP fanoušků plný, je mi radostá vám ho představit a rozhodně by jste si ho měli přečíst a popřemýšlet o účasti :).


Jestli jste fanoušci Harryho Pottera, jistě už jste slyšeli o Festivalu fantazie, který se koná každý rok na začátku letních prázdnin v Chotěboři. Harry Potter tam má své velké zastoupení a v posledních letech se stal jednou z nejnavštěvovanějších linií vůbec. Tentokrát bude téměř týdenní, od pátku 29. 6. až do čtvrtka 5. 7. 2012, takže se můžete těšit na skutečně kouzelný týden.

Lego HP roky 5-7 nově pro iPad, iPhone, iPod Touch

6. května 2012 v 11:39 | Snapeova
Warner Bros, TT Games a Apple oznámily, že videohra Lego Harry Potter roky 5-7 pro iOS 5.0 nebo na iPad, iPod Touch a iPhone je k dispozici od čtvrtka 03.05.2012. Apple uvolnil několik náhledů na video hru, která se bude prodávat za 4,99 dolarů pro iPhone a iPad platformy. Slibovaná je ohromující grafika a 3D nebo také skvělé ovládání.

Hlasování na MTV movie awards zahájeno!

2. května 2012 v 18:19 | Snapeova
Filmovému trháku loňského léta, druhé části Relikvií Smrti, se dostalo dalšího uznání - film a také herci, kteří si v něm zahráli, byl nominován na šest cen MTV Movie Awards 2012 . Hlasování začalo včera a zapojit se můžete i vy (pokud se přestěhujete do USA, nebo tam už bydlíte).

Slavnostní předávání cen se bude konat v neděli, 3. června v Gibsonově amfiteátru v Universal City v Californii. Televizní stanice MTV ho bude vysílat živě od 2:00 našeho času.

Seznam již zmíněných šesti kategorií najdete v celém článku...

 
 

Reklama

I am a member