Harry Potter-other

Všechno nejlepší Ginny !!!

11. srpna 2010 v 16:19 | Snapeova
Dnes 11.srpna slaví narozeniny Ginny Weasleyová,nejmladší z Weasleových dětí a jedinná dcera.
Později manželka Harryho Potter a Matka jejich tří děti.
Tato (dnes už) žena dnes slaví krásné 29.narozeniny. Blahopřeji ;)
snapeova.blog.cz

Výstava v Ontariu prodloužena

9. srpna 2010 v 10:29 | Snapeova
snapeova.blog.cz
Byla vydána nová tisková zpráva,která informuje o tom,že Harry Potter:výstava v Ontariu v Kanadě je prodloužena o dva týdny.Expozice měla původně stanovený den ukončení činnosti 22.srpna,ale nyní je otevřena pro fanoušky a hosty do pondělka 6.9.2010.

Ontario vědecké centrum s potěšením oznamuje prodloužení Harry Potter ™: Výstavy o další dva týdny, pokračuje až do pondělí 6.září, přičemž fanoušci všech věkových kategorií mají poslední šanci vidět tuto výjimečnou výstavu.

***
zdroj:snitchseeker.com

Nové promo fotky LEGO postaviček

1. srpna 2010 v 17:59 | snapeova
Na oficiálních stránkách lega byly zveřejněny nové propagační fotky postaviček LEGO k Harry Potterovi.Na nových promo fotkách můžeme vidět třeba Ginny,Šedohřbeta,Olivera Wooda,Draca,Albuse Brumbála,Harryho pod neviditelným pláštěm a další...
snapeova.blog.cz

Vše nej Joanne a Harry !!!!

31. července 2010 v 1:09 | snapeova
31.Července je velmi významné datum v roce. Narodila se slavná spisovatelka Joanne Kathlen Rowling,která určila stejný den narození i úžasné postavě ,kterou vytvořila. Dnes tedy slaví i Harry Potter(chlapec-který-přežil) Oba se nadále těší dobrému zdraví a své narozeniny jistě oslaví s Rodinou. Joanne dnes oslaví pěkných 45.let a Harry kulaté třicátiny ,tak jako včera Neville.Oběma přeji vše nejlepší a ještě spoustu úspěšně prožitých let :)
snapeova.blog.cz

Vše nejlepší Frances de la Tour a Neville Longbottom !!!

30. července 2010 v 10:09 | snapeova
Už je to dlouho co jsem tady někomu přála k narozeninám. Většinou dám přednost novinkám a na tohle pak zapomenu,ale řekla bych,že je to chyba :) Zkusím se od teď polepšit a přát alespoň těm nejznámějším oslavencům. Když to neudělám tady tak snad aspoň na FB.
Dnes máme oslavence hned dva a to Frances de la Tour,která hraje Madame Olympu Maxim. Dnes slaví své už 66.narozeniny a nepostradatelná postava Neville Longbottom . Hraje ho herec Matthew Lewis a Neville dnes oslaví krásné Třicátiny :)
Oběma přeji vše nejlepší !!!
snapeova.blog.cz

Třímetrový Mozkomor v Ontariu

29. července 2010 v 21:10 | snapeova
Zní to trochu jako nadpis z novin že ? No na jednu stranu bohužel a na jednu bohudík,se v Ontariu opravdový mozkomor neobjevil a neděsil tisíce mudlů ,kteří by ani nemohly vidět co jim připomíná ty nejhorší zážitky v životě.:)

Pokud si ještě pamatujete,tak po Americe nyní koluje Harry Potter výstava a až do 22.srpna je v Přírodovědném centru v Kanadském Ontariu.V těchto dnech získala tato výstava skvělý přírustek v podobě Mozkomora měřícího 3 metry,který byl přivezen přímo z Leavesden studií a byl umístěn do části věnované temným silám.Podívat se na něj můžete níže.

Škoda,že nemám možnost,vidět ho naživo :)
snapeova.blog.cz
***
zdroj:priori-incantatem.sk a snitchseeker.com

Potter fanoušek napadl na Comic Conu jinného člověka

25. července 2010 v 20:39 | snapeova
Na comic Conu v San Diegu, ve Spojených státech amerických, se včera setkalo 6.500 lidí v sále H. ComicCon byl velmi prestižní událostí, kde kinematografická hlavní studia vystavují po dobu čtyř dní ( dnes je poslední) věci ke svým nejlepším filmům toho roku a promítají ukázky.
Podle informací, návštěvník, který držel místo pro přítele během promítání z filmu Resident Evil: posmrtný život, byl napaden "fanouškem v Harry Potter tričku" Harry Potter: Nežádoucí č. 1 "- poté, co ho něco podráždilo..Útočník použil pero a zaútočil své oběti na obličej.
Níže můžete vidět video,kde útočníka vyvádí v poutech. Můžeme se jen dohadovat jaký byl jeho přesný důvod k tomu to činu. Snad se brzy objeví přesnější informace.

***
zdroj:oclumencia.com.brpřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

Oliver Boyd and the Remembralls

25. července 2010 v 20:20 | snapeova
snapeova.blog.cz
Harry Potter se od doby vydání první knížky stal velikým fenoménem. Získal si neuvěřitelné množství fanoušků,kteří si tvoří další příběhy ze světa Harryho Pottera. Nebo malují,či například píšou písně.

Dle nadpisu si nejspíše myslíte,že jde o článek,který nepatří do kategorie HP,ale to se mýlíte.
Tato kapela je totiž známá tím,že skládá a zpívá písně o nám blízkém tématu tedy Harry Potterovi.Jejich písně vypráví příběhy postav a jsou také o obávaném konci této ságy.

Stačí zajít na youtube a jejich písně tam najdete níže máte dvě

první píseň se jmenuje End of an Era (konec jedné éry) a další open at the Close (Otevřu se na konci) Obě tyto písně se tedy vztahují k poslednímu dílu....

Zatím jsem neměla čas vnímat text,ale jinak ty písně zní moc krásně :) Tato kapela má prý svůj profil i na my space.

Dramione-Human

25. července 2010 v 16:12 | snapeova

Nová busta Luciuse

16. července 2010 v 19:29 | snapeova
Speciálně kvůli akci Comic Con,která se jak už víte koná v San Diegu,kde bude zveřejněn klip k Relikviím o,kterém jsem zde už nejednou psala,nechalo Warner Bros. vyrobit nové produkty.
Mezi nimi je i nová Busta Luciuse Malfoye ,která měří asi 18 centimetrů. Busta znázorňuje Luciuse odpykávajícícho si trest v Azkabanu (5.díl).Vyrobeno bylo asi 550 kusů firmou Gentle Giant a jeden stojí $65
snapeova.blog.cz
***
zdroj:priori-incantatem.sktext:vlastní!!!

Nové dětské oblečení ve stylu HP

16. července 2010 v 9:29 | snapeova
WBCP (Warner Bros. Consumer Products) a Neck & Neck spojily své síly a společně vytvořily kolekci dětského oblečení věnované Harry Potterovi. Tato kolekce by měla být uvedena na trh v září tohoto roku.svetry, vesty, čepice, šátky nebo kravaty, to jsou jsou některé z věcí, které designerský tým navrhnul a vytvořil. věci inspirované dobrodružstvím Harryho Pottera mají výšivky s erbem bradavic nebo s erby jednotlivých kolejí (Nebelvír, Mrzimor, Havraspár a Zmijozel)
Fotografie do katalogu byly nafoceny v Železničním Muzeu v Madridu.na počest Bradavického ExpresuWarner Bros.Consumer Products ve spojením s Neck & Neck prý připravují kolekci i na příští rok.
snapeova.blog.cz
***
zdroj:Scarpotter.com a noticierotextil.netpřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz


víkend v Sydney s videohrou LEGO Harry Potter 1-4 years

3. července 2010 v 16:49 | snapeova
Vážně mám takový pocit,že všude se něco děje,dělají se různé akce,výstavy a podobně,no a u nás je naprosté prd. neuvěřitelně mě to štve :(

Australští fanoušci Harryho Pottera dostanou tento víkend možnost zůčastnit se zajímavého víkendu s novou videohrou. Tato akce se bude konat v Sydney University's Great Hall tuto neděly 4.července od 12:00-16:00: místního času.

Tato speciální jednorázová Akce je určena pro VIP děti, rodiny a fanoušky Harryho Pottera.

- Zahrajte si novou ,právě vydanou videohru Lego Harry Potter: Roky 1-4
- Podívejte se na filmy o Harry Potterovi
- Buďte kreativní ve hře LEGO play area

Fanoušci oblečeni jako Harry Potter, obdrží dárek zdarma!
snapeova.blog.cz
***
zdroj:snitchseeker.compřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

Nová desková Lego hra Harry Potter

2. července 2010 v 13:30 | snapeova
Dneska už s dalšími články nepočítejte. jedu teď s kamarádkou do kina na zatmění. Ze všeho nejvíc se ovšem těším na trailer k HP :) možná ,když se vrátím dost brzo,tak ještě nějaký článek přidám. uvidíme. mějte se hezky :)

Objevily se nové propagační fotografie a obaly k nové Lego hře. Už od začátku roku víme,že má tato hra vyjít a teď máme informaci,že by to mělo být již tento říjen.Propagační fotky si můžete prohlédnout níže. Myslím,že Ron se hodně povedl xD
snapeova.blog.cz

E3 Expo-photos

18. června 2010 v 17:29 | snapeova
Objevily se bohužel jen dvě fotky,ale ta první rozhodně stojí za shlédnutí. Je na ní trio postavené z lega. Vím,že tam je i Hagrid,ale jeho fotka bohužel není :( Na druhé fotce je záběr na obrazovky,kde právě běží ukázky na hru k první části Relikvií.
snapeova.blog.cz

HP videohry na E3 Expo (videa)

18. června 2010 v 16:49 | Snapeova
Warner Bros představilo LEGO Harry Potter roky 1-4 video ze hry na E3Expo. Konalo se to v Los Angeles v Convention Center. fanoušek ze snitchseekernatočil nějaké video záběry ze hry z videa,kter tam bylo puštěno. Ve videu je Harry a Ron,kteří se snaží dostat trolla, a Hermiona, Ron a Harry ve Velké síni vedle několika duchů - šedá dáma , tlustý Mnich a několik členů klubu Bezhlavých jezdců . V celém článku je také video ,které bylo pro změnu natočeno z ukázky na hru k první části Relikvií. Tam můžete vidět například Harryho v boji :)

Nové informace o Leavesden Studiích

16. června 2010 v 18:49 | snapeova
Snažím se pořád přidávat ty nejnovější věci,ale pořád mi všude možně zůstávají resty. Nevím jestli se mi je povede všechny doplnit. tohle je jeden z nich :D Jinak avatar je samozřejmě můj. pohrála jsem si s obrázkem záchranného autobusu na Floridě. ještě mám další dva avatary :)
snapeova.blog.cz
Jak již bylo v tomto roce oznámeno, Leavesden Studios, domov filmů o Harry Potterovi, se změní v muzeum pro tuto sérii, kde najdete rekvizity a místa,která budou k dispozici pro veřejné prohlížení. 

Návštěvník atrakcí si bude moc prohlédnout některá místa z filmu, včetně Velké síně a pracovny Albuse Brumbála.

Nové záhlaví na oclumencii a obrázek na jejím twitteru

3. června 2010 v 19:09 | snapeova
snapeova.blog.cz
Stránka Oclumencia.com.br,která teď měla asi týden problémy se serverem ,tudíž na ní nebylo možné se dostat je konečně zase v provozu a to i s novým záhlavím...
Na záhlaví je napsáno Em Breve což v překladu znamená Brzy.
Nejspíš to má znamenat,že by brzy měla vypuknout propagační kampaň k Relikviím smrti část 1 .
Každým dnem se může objevit už tak dlouho očekávaný trailer na první část proto určitě buďte stále ve střehu :) Když už vás tady otravuju s novým záhlavím jedné z nejlepších stránek o HP,tak vás seznámím i s velmi pěkným pozadím na jejím Twitteru,které už je ovšem pár dnů staré,ale za prohlédnutí také stojí. :)
Toť vše a ještě dnes můžete očekávat několik novinek ;)

oclumencia→new záhlaví :)

23. května 2010 v 9:29 | snapeova
Po delší době nám naše úžasná stránka oclumencia.com.br představila nové záhlaví.
Jak oni to dělají,že je to tak jednoduché a přitom skvělé :D Tentokrát je tam z postav pouze Harry.Z pravé strany jsou prasinky a na té levé je Dům Dursleyovích v kvikálkově. Ovšem nepochopila jsem co přesně z jejich domu jde. Vypadá to jako nějaký podivný duch :D jestli máte nějaké teorie tak sem s nimi ;)
snapeova.blog.cz

Nové hodinky v prodeji

1. května 2010 v 16:39 | snapeova
Minulý rok WB shop představilo návrhy 4 hodinek na téma Harry Potter. Fanoušci měly vybrat jedny,které nakonec půjdou do prodeje.Jak dopadlo hlasování ? můžete se podívat níže. Fanoušci podle mě vybrali skvěle.Tyto hodinky ve stylu famfrpálu bych si hned koupila :)
snapeova.blog.cz

plány WB dostaly zelenou! Nová HP atrakce bude!

26. dubna 2010 v 20:09 | snapeova
Anglie není tak daleko ,takže je větší šance se tam dostat než na Floridu :)
snapeova.blog.cz
Možná si pamatujete , že americká filmová společnost Warner Bros. se rozhodla získat do svého vlastnictví britské filmová studia Leavesden, kde v současnosti v pronájmu finišuje práce na poslední potterovce.V získaných prostorách plánují vybudovat nejen své evropské centrum post-produkce, ale i turistickou atrakci pro fanoušky Harryho Pottera.

Místní noviny Wadford Observer informují, že plány WB dostali zelenou, protože je schválil výbor pro kontrolu rozvoje a výstavby oblastního zastupitelstva v Three Rivers.
 
 

Reklama

I am a member