Harry Potter-other

Oclumencia→new záhlaví

24. dubna 2010 v 9:30 | snapeova
Já včera změnila dess a oclumencia musela hned taky :D u tohoto vzhledu je jasně patrné,že se týká relikvií.Jsou tam mé oblíbené postavy takže další + :D Tohle záhlaví se mi fakt moc líbí. Já už se strašně těším až se objeví nějaká promo fotka severuse k HP 7,toho se vážně nemůžu dočkat :D
snapeova.blog.cz

Nové video z výstavy v Ontariu

19. dubna 2010 v 20:30 | snapeova
Našla jsem nové video z Harry Potter výstavy v Ontariu.
Hodně často můžeme vidět Jamese a Olivera,kteří nám v průběhu videa i vypráví něco o této výstavě. Mluví tam i pár důležitých lidí,kteří mají s výstavou co dočinění,ale hlavně můžeme vidět další záběry z výstavy. Nějaké ty názory dětí,které měly to štěstí se tam dostat a dokonce se setkat s Dvojčaty Phelpsovými. Video je pěkné takže se určitě mrkněte ;-)

***
zdroj:facebook.com/HarryPotterandthehalfbloodprince

Video z Harry Potter výstavy

9. dubna 2010 v 13:19 | snapeova
No a z výstavy v kanadě v Ontariu už se nám objevilo i jedno pěkné video.
Můžeme vidět spoustu různých věcí např: snad všechny kostými co kdy byli použity,Různé předměty a místa jako třeba učebnu lektvarů,Postavu domácího skřítka nebo dokonce i Hypogrifa klofana či také bradavický express a spoustu dalších věcí...
Samozřejmě ve videu promluví i Dvočata James a Oliver jejichž fotky z výstavy jsem vám zde zveřejnila již včera.


Musím říct,že já kdybych se na takovou výstavu někdy dostala tak bych se asi zbláznila radostí. Když vidím v tom videu co všechno tam je a tu atmosféru a prostě to všechno....
Kéž by ta výstava zavítala i k nám. To by mi bylo jedno kolik stojí vstupné :)


***
zdroj:snitchseeker.com
text:vlastní(nekopírovat)

nové záhlaví na oclumenciia a pozadí na jejich twitteru

4. dubna 2010 v 21:20 | snapeova
snapeova.blog.cz
Včera večer změnila stránka Oclumencia.com.br opět své záhlaví a tentokrát na něm můžeme najít několik postav z různých dílů. Můžete si povšimnout,že je také záhlaví užší než obvikle,ale jinak je stejně super jako vždy.

No a na twitteru oclumencie je strašně pěkné pozadí. To tedy nevím jak je tam dlouho protože jsem tam nebyla nějakou dobu,ale fakt se mi děsně líbí. Je tam Harry z druhého a šestého dílu...
snapeova.blog.cz

Skvělé nové záhlaví na Oclumencii

25. března 2010 v 6:00 | snapeova
Včera večer jsem úplnou náhodou narazila na tohle nové záhlaví. pravděpodobně tam bylo nastaveno včera.Musím říct,že po dlouhé době mě záhlaví opravdu nadchlo. tohle se mi opravdu moc líbí. Je v podstatě takové jednoduché,ale rozhodně je skvělé :D

Jinak na facebookovém profilu tohoto blogu je napsáno pár celkem důležitých informací ohledně HP o,kterých dnes napíšu více ,tak kdyžtak mrkněte :)
snapeova.blog.cz

nové záhlavko na oclumencii

10. března 2010 v 22:59 | snapeova
Oclumencia zase změnila záhlaví a nebyla bych to já abych ho sem nedala :D
Tentokrát je na něm Harry se Severusem a Voldym.
Voldemort tady vypadá teda hodně zle a docela divně no a Harry mi tu přijde nějaký vyjukaný :D
No nic. Myslím,že záhlaví se zase povedlo,ale mohly by zkusit něco živějšího a taky by po dlouhé době mohly udělat měnící :D

Dnes slaví Ron Weasley!

1. března 2010 v 12:22 | ♥♥Veronika♥♥
Dnešní den je výjmečný pro jednoho z potterovského tria. Všem známý Ronald Weasley dnes slaví své 30 narozeniny.

Přeji mu tedy i za Snapeovou všechno nejlepší!

nové lego kolekce

16. února 2010 v 17:19 | snapeova
V těchto dnech se v New Yorku koná Veletrh hraček 2010. Na tom by možná nebylo nic výjimečného, kdyby právě na tomto veletrhu nebyly oficiálně představeny nové Lego Harry Potter kolekce.Přestože se stavebnicový gigant před rokem nechal slyšet, že po Lego kolekci k filmu Harry Potter a Fénixův řád nebude pokračovat v produkci nových kolekcí k dalším potterovkám, dnes to už není tak docela pravda. Lego totiž odhalilo své modely některých scén z filmu Harry Potter a Princ Dvojí krve, včetně Bradavic s astronomickou věží a hořícího Doupěte.

Kromě toho z předchozích filmů doplňuje Famfrpálový zápas, Osvobození Dobbyho, Jízdu v létajícím autě u Bradavického expresu (spolu s figurkami z HP6) a Hagrida s triem a Aragogem.

Když zajdete do Galerie na Snitchseeker najdete spoustu dalších skvělých obrázků ;-)

Video z Veletrhu hraček si můžete prohlédnout v níže.


***
zdroj:priori-incantatem.sk→překlad a úpravy by:snapeova.blog.cz

oclumencia v novém kabátě

14. února 2010 v 18:29 | snapeova
Když jsem před chvilkou přijela, tak na mě čekalo překvapení. Oclumencie né,že jen změnila záhlaví. Ona změnila i celkový vzhled stránky. Musím se přiznat,že vzhled stránky mi více vyhovoval před tím ,ale záhlaví je dokonalé. to se mi vážně moc líbí . Vše je to pravděpodobně kvůli 5 narozeninám Oclumencie. Alespoň podle toho co jsem se dočetla by měla oclumencia slavit 5 let , kdy nás skvěle informuje o novinkách ve světě HP :) tak vše nej ;-)

Sranda na natáčení

14. února 2010 v 14:30 | snapeova
Našla jsem jedno video,kde jsou sestříhané úsměvné momenty z filmů. Nejvíce záběrů je tam ze 4 filmu. Musím říct,že jsem se opravdu pobavila. Třeba jak všichni tancovali v té třídě nebo takovej Viktor Krum Byl taky dobrej. Podívejte se samy. Určitě se zasmějete :)


***
zdroj:youtube.com

Warneři koupí studia Leavesden

29. ledna 2010 v 10:09 | snapeova
Po finančně úspěšném roce 2009 americká filmová společnost Warner Brothers hodlá investovat 100 milionů liber do koupě britských filmových studii Leavesden, které by konvertovali na své hlavní filmové studio mimo území Spojených států. V současnosti je mají Warneři v pronájmu.

Areál dnešních filmových studii se na natáčení filmů využívá od poloviny 90. let. Předtím patřil společnosti Rolls-Royce, která v těchto prostorách vyráběla motory do letadel. Ve studiích kromě všech (kompletně zatím šesti) potterovek vznikly nové Star Wars a poslední pokračování Batmana Temný rytíř.

Warner Brothers chtějí z Leavadsen Studios učinit evropské centrum své post-produkce, včetně centra vizuálních efektů a střihu, přičemž věří, že tím pomůže britskému filmovému průmyslu.

Plány se studiem jsou rozděleny do dvou fází: v první má být zrekonstruovaná budova současných studii a přilehlý 100 akrů pozemků, v druhé zvažuje otevřít část studii pro veřejnost, kde by si návštěvníci mohli naživo prohlédnout rekvizity z filmů, včetně Velké síně, Brumbálovy kanceláře či Nebelvírské klubovny z Harryho Pottera.

Tato informace je již oficiálně potvrena

***
zdroj:priori-incantatem.skpřeklad by:snapeova.blog.cz

nové pozadí na twitteru Oclumencie

26. ledna 2010 v 17:29 | snapeova
Jak je vidět,oclumencia se dnes měnila kompletně :) nedalo mi to a zašla jsem se podívat i na twitter,kde jsem opravdu našla taktéž nový obrázek. Pokud si to nepamatujete tak ten minulý byl téměř stejný s tím rozdílem,že na něm byl Harry s Ginny. když zapátráte v archivu tak to určitě najdete... já jsem moc líná na to abych to hledala :D

new header on Oclumencia/Gallery

26. ledna 2010 v 17:09 | snapeova
Tak a dokonce jsme se dočkaly změny i v galerii :D i Tam se totiž objevilo nové záhlaví... tentokrát je s Fredem a Georgem. Myslím,že se taktéž povedlo :) ;-)

new header on Oclumencia

26. ledna 2010 v 16:49 | snapeova
Dneska ráno jsem koukala na internet a uviděla jsem toto krásné nové záhlaví :)
Celý den jsem se těšila až přijdu domů a dám ho na blog :D nevím proč,ale asi je to nějaká závislost :D každopádně záhlaví je úžasné... mě se moc líbí ;-)

Vyberte design nového HP ručníku :) !!!

16. ledna 2010 v 15:29 | snapeova
V loňském roce, Warner Bros shop udělal anketu pro fanoušky v,které jde o vybrání nejlepšího designu na Ručník.Tyto ručníky zobrazují 4 koleje bradavické školy : Nebelvír,mrzimor,havraspár a zmijozel.Anketa již byla zveřejněna a vybere nejlepší design ručníku,který se bude prodávat prostřednictvím on-line obchodu koncem tohoto roku.

Mě osobně se moc líbí všechny,ale kdybych si fakt musela vybrat tak bych musela volit mezi 1 a 3 a to už je moc těžké takže fakt nevím,který by vyhrál :D

moc pěkné nové záhlaví na oclumencii :)

13. ledna 2010 v 17:29 | snapeova
Oclumencia má nové záhlaví a nebyla bych to já kdybych ho sem nemusela hned dát :D
Má opět takovou zimní atmosféru . Po stranách dominuje Harry s Brumbálem a mezi nimi je v pozadí Severus nad ,kterým je nápis : é preciso escoiher entre o bem e o mal což v překladu znamená : Musí si vybrat mezi dobrem a zlem (njn.. byla jsem zvědavá tak jsem si dala s tím práci a přeložila to :))Mě osobně se toto záhlaví moc líbí :)
***
zdroj:oclumencia.com.br

zvířata a famfrpál vyjdou nově také v německu

10. ledna 2010 v 11:19 | snapeova
Německé vydavatelství Carlsen připravuje vydat mezi prvními letošními knižní novinku reedici knih Fantastická zvířata a jejich výskyt a Metlobal v průběhu věků. Jde o překlad druhého vydání učebnic Harryho Pottera s jemně vynovený obsahem, které přineslo na trh britský vydavatel Bloomsbury minulé léto. Prohlédnout si je můžete v obrázku nahoře nebo na těchto odkazech


Obě knihy vyšly v desítkách překladech poprvé v roce 2001 v limitovaném nákladu, přičemž zisk z jejich prodeje JK Rowlingová předem věnovala nadaci Comic Relief.
Výjimkou tehdy nebyl ani slovenský překlad vydavatelství Ikar, které z prodeje každého kusu vrátilo nadaci 10 korun. Dnes jsou u nás tyto knihy podobně jako v celém světě beznadějně vyprodány.

Němečtí fanoušci se jich dočkají už 19.března.

pozn. docela jim závidím... :) ty obálky jsou moc hezké ;-)

***
zdroj:priori-incantatem.skpřeklad by:snapeova.blog.cz

Severus slaví 50 !!!!!

9. ledna 2010 v 13:59 | snapeova
Byl by to krásný věk kdyby voldemort nenechal Severuse v pouhých 38 letech zavraždit Naginim...
Pro mě a pro mnoho ostatních však tento charismatický a tajuplný profesor lektvarů a krátce také obrany proti černé Magii žije dále...Chi mu jen popřát Vše nejlepší k (nedožitým) padesátinám...
Krásné kulaté číslo... :)
když má severus ty narozeniny tak jsem vytvořila takový obrázek tak snad se vám líbí :)

Top národ Harryho Pottera

3. ledna 2010 v 10:29 | snapeova
Stránka Faxo.com spustila celosvětovou anketu o Top Harry Potter národ fanoušků mladého čaroděje, který zbavil svět největšího zla, jaké kdy ve fantasy príbehu zažil.
v anketě je samozřejmě i česko a myslím,že i tady je slušný počet fanoušku Harryho Pottera a tudíž určitě máme šanci dostat se na nějaké pěkné místo :)
Momentálně jsme 18 a naši slovenští sousedé dokonce 6.
Neříkejte mi,že tu nemáme tolik fanoušku co na slovensku.
Rozhodně se nesmíme nechat zahanbit a měly by jsme se do toho pořádně opřít ;-)
Hlasovat můžete kolikrát jen budete chtít,ale po každém hlasovaní musíte počkat alespoň 20 minut.
Já mám tu stránku pořád otevřenou v jednom z panelů a hlasuji každých 20 minut :D ;-)
První místa okupují:Brazílie,Rusko a Polsko. Na jejich počet hlasů asi nemáme,ale zkusit to můžem ne ? ? ?

Hlasovat můžete(musíte :D) Tady


Warner Bros. má na kontě nový rekord

30. prosince 2009 v 10:39 | snapeova
Blahopřeji!! to je skvělé ;-)
Koncem července se objevily informace o prudkém růstu zisků americké produkční společnosti Warner Bros.Prictures. V průběhu dalších měsíců tento zisk neustále rostl a nyní, na konci roku, dosáhla mateřská společnost filmů o Harrym Potterovi nový rekord. Jako dosud jediné filmové společnosti v celé historii se jí podařilo v průběhu jednoho roku vydělat 2 miliardy dolarů! Warneři tento rok přinesly na filmová plátna celkem 28 nových filmových snímků, přičemž nejúspěšnější z nich je Harry Potter a Princ dvojí krve. Šestá Potterovka se na celkovém letošním zisku WB Pictures podílí téměř polovinou: 46,5%.


Warneři získali koncem 90. let od JK Rowlingové autorské práva na filmy o Harry Potterovi.Získali tak nesmírný pramen nových finančních příjmů, díky kterým jsou studia schopné poprat se s hospodářskou krizí a vyjít z ní jako jasní vítězové.

Žebříček 10 nejziskovějších filmových studií za rok 2009:
1.Warner Bros.$ 2,0 miliardy.
2.Paramount $ 1,5 mld..
3.Sony / Columbia $ 1,4 mld..
4.Buena Vista $ 1,2 miliardy.
5.20th Century Fox $ 1,1 mld..
6.Universal $ 0,9 mld..
7.Summit Entertainment $ 0,5 mld..
8.Lionsgate $ 0,4 mld..
9.Fox Searchlight $ 0,3 mld..
10.Weinstein Company $ 0,2 mld..

***
zdroj:priori-incantatem.skpřeklad by:snapeova+úpravy článku
 
 

Reklama

I am a member