Harry Potter-other

Několik Vánočních Videí (HP)

24. prosince 2009 v 13:50 | snapeova
takže tady pro vás mám několik slibovaných vánočních Videíí s HP tématikou :)

Zimní záhlaví na oclumencii

22. prosince 2009 v 13:59 | snapeova
Jak už je mím zvykem , přináším vám nové záhlaví stránky Oclumencia.Ani nevím proč to sem pokaždé dávam. Prostě je to taková moje tradice,že když se objeví nové záhlaví na oclumencii, tak ho sem musím hned dát. :DUž několik dní jsem čekala,jestli se objeví nějaké zimní či vánoční záhlaví. Objevilo se ,ale já jsem lehce zklamaná protože jsem čekala trochu více vánoční i zimní nálady :)
Jinak je záhlaví moc pěkné a tentokrát také přes celou šířku stránky. doufám,že brzy zase udělají měnící :)
***
zdroj:oclumencia.com.br

scany z časopisu Game Informer

20. prosince 2009 v 8:59 | snapeova
Včera jsem vám přeložila rozhovor z tohoto časopisu,který se týká rozhovoru,ke hře Harry Potter lego 1-4 years.Tady jsou Scany,kde můžete vidět i pár obrázků přímo z hry :)
já myslím,že ta hra bude fajn ;-)

Hra Harry Potter lego→1-4 years

19. prosince 2009 v 18:29 | snapeova
snapeova.blog.cz
Časopis Game Informer nedávno udělal rozhovor s Loz Doylovou, která vyrobila hru Harry Potter LEGO-1.-4. rok . rok.
V rozhovoru vysvětlila hlavní pointu hry, která zahrnuje úroveň čarování postav, jejich dovednosti z elixírů a jejich schopnost létat na koštěti.
Četné scény, zahrnující Bradavice, prasinky, Zakázaný les a další části okolí Bradavic můžete prozkoumat jako Harry, Ron, Hermiona a mnoho dalších postav.

více v c.č.→

nové záhlaví na snitchseeker

19. prosince 2009 v 15:00 | snapeova
Normálně sem dávám,jen záhlaví oclumencie,protože jsou vždy něčím zajímavá atd.. ,ale tohle sem prostě musím dát,jelikož řvoucí a nepříčetný voldemot se santovskou čepicí mě velice pobavil :D taky by jste chtěli aby vás přišel navštívit takový santa ? ? :)
jedno je jisté. pod stromeček by jste dostaly jen zelené světlo :) (avada kedavra)

oclumencia→new záhlavko

5. prosince 2009 v 10:59 | snapeova
Oclumencia opět změnila záhlaví a po dlouhé době není měnící.
Na záhlaví můžeme na jedné straně spatřit Harryho a proti němu Voldemorta.
Mezi nimi je vidět scéna,kdy Křiklan dává Harrymu tu nejdůležitější vzpomínků ohledně voldemorta a viteálů.
***
zdroj:oclumencia.com.br

obrázek na pozadí twitteru oclumencie

1. prosince 2009 v 18:29 | snapeova
Na twitter stránce oclumencie je na pozadí tento krásný obrázek .
mrkejte :)
***
zdroj:twitter.com

Video: Human; Draco/Hermione

17. listopadu 2009 v 21:26 | snapeova
Dneska jsem našla tohle video .
Je strašně krásné,moc se mi líbí :)


***
zdroj:youtube.com

nové HP produkty

11. listopadu 2009 v 10:50 | snapeova
Už za pár dní by měly do obchodu filmové produkční společnosti WarnerBros. dorazit nové kusy produktů z kolekce Harryho Pottera. Ty dodává již déle světová značka NobleCollection, která je mimochodem známá také svými závratnými cenami.


Cuchillo de Dumbledore y Cáliz

Varitas Noble Collection

Varitas Noble Collection

hned bych většinu z toho brala :D

***
zdroj:textu:priori-incantatem.skpřeklad by:snapeova.blog.cz
obrázky:bloghogwarts.com

nástěnné HP kalendáře pro rok 2010

6. listopadu 2009 v 19:20 | snapeova
ještě by mě zajímalo ak vypadají uvnitř.Pokud bych měla volit podle titulní strany tak si vyberu ten první :)
další v c.č.→

záhlaví galerie na oclumencii

5. listopadu 2009 v 20:29 | snapeova
když oclumencie změnila normální záhlaví tak logicky musela změnit i to u galerie :)
Je s lenkou a napravo můžete vidět záběr z filmu a to ten kdy se severus sklání nad krvácejícím Dracem :) tohle záhlavko se mi líbí :))
***
zdroj:oclumencia.com.br

nové záhlaví oclumencie

5. listopadu 2009 v 20:09 | snapeova
Oclumencia.com.br znovu změnila své záhlaví . zase je měnící se ,ale tentokrá se mění jen část záhlaví. vždy se mění jen pravý horní obrázek. celkem se tam vystřídá 5 obrázků toto záhlaví se mi nelíbí tolik jako ty předchozí. nevím proč,ale tohle mi moc nesedí. ten Harry uprostřed mi přijde trochu divný a tak celkově no.
všechny náhledy v celém článku ;-)

Kavárně kde vznikal Harry Potter svítá na lepší časy

5. listopadu 2009 v 19:59 | snapeova
Začátkem tohoto roku se objevily informace o stavu, v jakém se nachází bývalá kavárna Nicholson, v níž před více než deseti lety napsala J. K. Rowlingová část knihy Harry Potter a Kámen mudrců. Tyto prostory byly tehdy na prodej a nikdo netušil, co se s nimi nakonec stane. Dnes objekt vlastní nová majitelka Moira McFarlane a věci se konečně pohnuly správným směrem.

Právě předevčírem zde otevřela obnovenou kavárna s novým názvem Spoon Cafe Bistro a vrátila tomuto místu původní atmosféru.

Od prvního dne se těší na zákazníky, kteří sem mohou uniknout před začínající zimou, přičemž zde mají možnost strávit celý den čtením, psaním nebo chatování s přáteli. Moira o své nové kavárně říká: "Je to velký prostor, takže je třeba, aby se lidé cítili příjemně. Přivítáme je zde i na celý den, pokud chtějí, mohou věnovat i psaní knih. "Také poznamenala, že tato kavárna se nepodobá žádné jiné.

Toto místo se již několik let těší velké popularitě ze strany množství turistů. Vědoma si je toho i nová majitelka: "Vždy, když jsem se o tomto místě zmínila, všichni se mě ptali:, Není to tam, kde napsala J. Rowlingová Harryho Pottera? 'Je to prostě součást historie této budovy. Když jsme to tu převzali, byli jsme upozorněni, že sem přicházejí lidé z celého světa. Uvažujeme, že se o tom zmíníme i na vchodových dveřích. "

Na závěr ještě dodává, že kavárna by nebyla úplná bez návštěvy samotné slavné spisovatelky. "Dosud jsme ji ještě nepozvali, no myslím, že bychom to mohli udělat. Je tu často zmiňována. Představa, že si tu s ní budete moci dát šálek čaje zní skutečně lákavě. "

Kavárně, kde vznikal Harry Potter, tak konečně Svitlo na lepší časy.


***
zdroj:priori-incattatem.skpřeklad by:snapeova.blog.cz

Super sobota na Nova Cinema

30. října 2009 v 11:29 | snapeova
Na nově Cinema je HP hercům opravdu přáno :D
V sobotu tam budou hned dva super filmy a v každém z nich si zahraje Jeden Herec z HP
Oba filmy si teď stručně představíme

Oněgin-nova cinema-19:00
V tomto filmu Hraje Ralph Fiennes ,který v HP filmech stvárňuje Lorda Voldemorta.
o čem to je :
Lehkomyslný znuděný mladík Evžen Oněgin (RALPH FIENNES) tráví svůj život na večírcích petrohradské smetánky. Po smrti strýce odjíždí na zděděný venkovský statek, kde se seznámí s oduševnělou kráskou Taťánou (LIV TYLER), která je Oněginem okouzlena natolik, že mu vášnivě vyznává lásku. Oněgin ji však chladně odmítá a odjíždí. Po letech se opět setkají. A tentokrát je to Oněgin, kdo vzplane spalujícím citem…

Ospalá díra (Sleepy Hollow)-nova cinema-22:20
v tomto filmu si zahrál Herec Michael Gambon,který v HP filmech stvárňuje Bradvického ředitele Albuse Brumbála
o čem to je :
Na samém konci 18. století je newyorský policejní detektiv Ichabod Crane, mladý muž, který při své práci využívá všechny dostupné objevy moderní vědy a techniky, pověřen nelehkým úkolem. V zapadlém městečku Ospalá díra, místě jakoby odříznutém od okolního světa, má vyšetřit a odhalit pachatele série více než záhadných vražd. Místní lidé je jednoznačně přičítají legendárnímu bezhlavému jezdci a své přesvědčení opírají o fakt, že tělům mrtvých chyběly hlavy. Crane je k této obecně rozšířené hypotéze více než skeptiký. S pomocí Katriny Van Tasselové, dcery místního boháče a tedy i svrchovaného vládce, odhalí zcela nečekané souvislosti, jakých se zprvu ani nenadál.


Já se na oba filmy strašně těším. Podle ukázek vypadají fakt skvěle,ale bojím se že ospalou díru neuvidím protože na víkend jedu k babičce a ta mě nenechává se dívat tak dlouho takže když na to nezapomenu tak uvidím aspoň oněgina,ale na ospalou díru jsem se těšila nejvíc. njn s tím holt nic nenadělám .

***
zdroje:
plakáty:google.cz
popisy filmu: osobnosti.cz
dala jsem si s tím fakt práci tak vás prosím o kopírování se zdrojem. tenhle článek mi vážně zabral dost času

krásné záhlaví na oclumencii

13. října 2009 v 19:19 | snapeova
Už je tam nějakou dobu , ale já jsem si pořd nenašla čas na to abych to sem dala :) Záhlaví je jako předtím měnící. Na obrázku je uprostřed vždy harry a za ním se mění různé postavy. mě se to moc líbí ;-) nejlepší je ten první obrázek. určitě je vím jasné proč se i líbí nejvíc :D

další jsou v celém článku ;-)

úžasný plakát

11. října 2009 v 12:39 | snapeova
Ten plakát je prostě ááá naprosto božskej. já nevim , ale mě se šíleně moc líbí. stojí 169 kč. což není tak hrozný. přemýšlím,že si ho budu přát k vánocům :D on je prostě naprosto překrásný. jak je tam ten nebelvír a zmijozel proti sobě a mezi tím brumbál. prostě dokonalost sama .
lidičky já se do toho tak zamilovala,že s tím bude asi další desing. sice to bude desing na , kterém nebude moc práce což nemám ráda , ale asi neodolám

koupit si ho můžete tady

Vše nej Hermi !!!

19. září 2009 v 20:49 | snapeova
Všechno nejlepší k narozeninám
Dnes své krásné 30 narozeniny slaví jedna z nejlepších postav-Hermiona Grangerová(weasleyová) , která již má s manželem Ronem Dvě děti Huga a Rose! takže doufejme že dnešní oslavu si náležitě užije ve společnosti nejlepších přátel a rodiny. Přeji ti tedy vše nejlepší Hermiono :)

HP v časopise-Little Angel

15. září 2009 v 20:30 | snapeova
no a zase je to cizí časák achjo !! :(
***
zdroj:snitchseeker.com

plakáty :)

3. září 2009 v 19:29 | snapeova
mám tady pro vás takovou dvojtou super novinku

jestli máte rádi Hermionu a chcete její plakát tak si určitě zajděte koupit nový popcorn. protože tam je skvělý plakátek :)
ten plakátek jsem vám tu přímo i vyznačila :)
jestli chcete ten plakátek vidět a jestli chcete vidět ještě další podobnou super věc tak dejte c.č. :)

oclumencia.com.br má new záhlaví

24. srpna 2009 v 17:29 | snapeova
Tak tak koukam na oclumencii a tam nové záhlaví. nevím jestli je nové dnes nebo jestli už je tam nějaký ten den , protože přímo na oclumenci.com.br většinou nechodím. chodím jen do galerie :)
takže takhle teď vypadá. je na něm Harry a Ginny
 
 

Reklama

I am a member