HP 7-Movie Stills

Nová fotka s Hermionou

4. července 2013 v 15:29 | Snapeova
Ve stejný den jako promo fotka Luciuse a Draca byla uveřejněna i fotka z filmu s Hermionou v hostinci u prasečí hlavy, který vede Aberforth Brumbál.

***
zdroj:facebook.com

Nová fotka Hermiony

25. dubna 2013 v 17:29 | Snapeova
Možná už víte, že na internetu koluje jedna novější fotografie. Je na ní Hermiona a pochází z první částí Relikvií smrti.

***
zdroj:tumblr.com

19 fotek z Relikvií smrti

23. listopadu 2012 v 22:19 | Snapeova
Níže vám přináším 19 fotografií, které patří k oběma částem Relikvií smrti, většinu z nich už jsem si nějakou dobu syslila v počítači. Samozřejmě jsou tam různé stills i fotky z natáčení.

6 fotek z Relikvií smrti

28. září 2012 v 20:59 | Snapeova
No a z Potter filmů se dnes ještě podíváme na 6 fotek z obou částí Relikvií smrti. Je tam jedna nová promo fotka a to s ministrem kouzel, Rufusem Brouskem a pak 5 stills. Tři z první části a dvě z bitvy. Fotka z natáčení se tentokrát neobjevila žádná.

10 fotek z HP 7

22. září 2012 v 18:39 | Snapeova
Níže najdete devět stills fotografií. Například při boji Voldemorta s Harrym, krásnou fotku hradu, nebo fotky Rona, Xena, Lenky či Kratiknota. Pak máme ještě fotku Rona s Hermionou na útěku před Nagini a Harryho a Hermiony v domě Bathildy. Nakonec tu také máme jednu fotku z natáčení. Na té je David Yates s Rupertem před kostrou baziliška.

50 nových fotek k Relikviím smrti

19. září 2012 v 19:49 | Snapeova
Za poslední asi dva týdny jsem všude možně nalezla přesně 50 nových fotografií z obou části posledního Potter filmu s názvem: Relikvie smrti. To už je pěkná kupa a najdete tam opravdu nejrůznější fotky. Například jsou tam i takové záběry co z filmu neznáme. Vidět můžete především trio v nejrůznějších situacích, ale také Bellatrix, Draca, Voldemorta, Lenku, Billa a další a samozřejmě nechybí i pár fotek ze zákusilí. Patří sem i fotka z vystřižené scény, kde je Hermiona s Harrym v Siriusově pokoji, poté co Harry nalezl dopis své matky. Tuto fotku máte níže, jako úvodní, ale doporučuji si prohlédnout všechny, protože jsou skvělé. Pokud by vám nevyhovovaly k prohlížení miniatury, všech 50 fotek, už jsem nahrála i na facebook blogu.

5. fotek k Relikviím

3. září 2012 v 23:29 | Snapeova
Níže je jedna stills s triem z prasinek,dvě fotky z natáčení, každá z jedné části filmu, pak portrétová fotka Voldemorta a nakonec podepsaná fotka herců při natáčení.

3 fotky z Relikvií

30. srpna 2012 v 20:29 | Snapeova
Níže je nová fotka Rona a Hermiony, jak utíkají ze schodů, Harryho u Voldemorta a pak fotka z natáčení, kde jsou opět hlavně filmový tvůrci, tři Davidové: Heyman, Yates a Barron

6 fotografií z Relikvií smrti

19. srpna 2012 v 18:50 | Snapeova
Je tu dalších šest nově zveřejněných fotografií přímo z obou posledních filmů a mezi ty nejzajímavější rozhodně patří ta z tajemné komnaty s Ronem a Hermionou, s Voldemortem či McGonagallovou při bitvě nebo s Hermionou při scéně s mazáním vzpomínek jejím rodičům. Užijte si je :)

8 fotek k Relikviím

13. srpna 2012 v 13:39 | Snapeova
Teď zase po delší době něco více Potterovského :) Na facebooku zveřejnila oclumencia pár nových fotek jak z filmu, tak z natáčení.

Fotky malé Hermiony

2. července 2012 v 16:48 | Snapeova
Už dlouho mám v počítači tuhle fotku, kde jsou vidět dvě z fotek malé Hermiony co byly na římse v obýváku Hermioniných rodičů. Je krásná a další fotky jsem zatím nenašla.

***
zdroj:tumblr.com

2 fotky z první části

21. února 2012 v 22:09 | Snapeova

Nová fotka tria z filmu

17. února 2012 v 19:39 | Snapeova

***
zdroj:emmawatsonfan.net

3 fotky z první části

10. ledna 2012 v 21:10 | Snapeova

Dvě fotky z druhé části

9. ledna 2012 v 17:00 | Snapeova
V tomto článku se podíváme na skvělou Stills skřeta v bance a ještě úžasnější fotku Bellatrix Lestrange při závěrečné bitvě.

Nová fotka Harryho a Lupina ze svatby

4. ledna 2012 v 18:49 | Snapeova

***
zdroj:tumblr.com

Nové fotografie z DH 1 a 2

2. ledna 2012 v 12:20 | Snapeova
Oclumencia zveřejnila opravdu velké množství nových Stills fotografií, které jsou k oboum částem Relikvií smrti. Uvidíte třeba nové fotky ze svatby, Komnaty nejvyšší potřeby, smrtijedy s Voldemortem v lese,Hermiona a její rodiče,Harry s Hermionou ve stanu a další...
Harry Potter a Relikvie smrti 1
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Harry Potter a Relikvie smrti 2
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

***
zdroj:oclumencia.com.br

Mnoho fotek z filmu a natáčení

22. prosince 2011 v 13:30 | Snapeova
V posledních několika dnech se nashromáždilo poměrně velké množství úžasných a dosud neviděnných fotografií pocházejících z filmu a natáčení obou částí Relikvií smrti.

3 skvělé fotky z DH 2

10. prosince 2011 v 21:49 | Snapeova
Dnes se objevily tři výborné fotografie. Na jedné je Bellatrix,na další Voldemort se svými stoupenci a Hagridem nesoucím Harryho no a poslední fotka,která je níže ani nepotřebuje komentář,ta je dokonalá.

6 fotek z poslední bitvy

3. prosince 2011 v 22:19 | Snapeova
Každý den tu máme nové fotografie,dnes je tu dalších 5 stills fotografií a to jen z bitvy o bradavice. Na jedné fotce je také umírající Voldemort a nová fotka Harryho byla použita na jednom z plakátů. Nakonec je tam i jedna fotka z natáčení s Nevillem.
 
 

Reklama

I am a member