Ostaní filmy a projekty

Dnes jdou do kin Nádherné bytosti

14. února 2013 v 18:01 | Snapeova
Dnes 14. února mají v Českých kinech oficiální premiéru Nádherné bytosti (Beautiful Creatures). Tento film je podle knížní předlohy, která má tři díly. První, podle něhož je film, jsem nedávno dočetla a po shlédnutí traileru se mi na film ani nechce se podívat i přes to, že tam hraje má oblíbená herečka. Výběr herců je podle mě naprosto příšerný a myslím, že oproti tomuhle si na nějaké odchylky u HP filmů asi ani nebylo na co stěžovat a mohli jsme být šťastní, ale uvidíme, možná se ze zvědavosti podívám, abych zjistila, jak moc špatné to je :D Pokud jste knihu nečetli, určitě vás nebudu odrazovat, myslím, že by to mohla být příjemná podívaná, ale jinak doporučuju knihu ( pokud vám nevadí, že není psaná klasickým a spisovným způsobem, to mě trochu rušilo) ;). Níže trailer, v celém článku najdete popis, fotky a plakáty. V tomto filmu hraje Emma Thompson a to rovnou dvě důležité role. Matku hlavní hrdinky a největší temnou zaklínačku a pak paní Lincolnovou, do jejíhož těla se podle knihy přenášela, aby jí ovládala kvůli svým zájmům ohledně dcery.

Dnes jdou do kin Nadějné vyhlídky

24. ledna 2013 v 19:25 | Snapeova
Dnes 24. ledna vstupuje do našich kin film nadějné vyhlídky. Na začátku ledna to byli Bídníci, na těch jsem byla a moc se mi líbili a na tohle se taky chystám :) V tomto filmu hrají tito Potter herci: Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Robbie Coltrane, Jessie Cave a Helena Barlow. Režie se ujal Mike Newel (HP 4).O filmu jsem tu už psala a přidávala i fotky, i tak níže najdete popis, trailer a odkaz na první recenzi, co jsem našla, kdyby vás zajímala :)

Jedenáctiletý Pip je sirotek z chudých poměrů, který vyrůstá u své přísné sestry. Aby si vydělal na živobytí, začne pracovat u velmi bohaté slečny Havishamová. Je to excentrická a podi-vínská stará panna, která žije v ústraní, nenávidí muže a již roky nevychází na denní světlo. Pip má za úkol dělat společníka její dvanáctileté chráněnce Estelle. Pip se do Estelly zamiluje, ta jím však pro jeho původ pohrdá. O deset let později se na Pipa usměje štěstí, když mu neznámý dobrodinec odkáže velké množství peněz. Pip se stěhuje do Londýna a rozmařilý život ve velkoměstě ho rychle mění v povýšeného snoba. Jako bohatý a perspektivní gentleman se znovu začne ucházet o svou dětskou lásku Estellu. Ale pravda o jeho dobrodiníci a záhadně získaném bohatství může zničit vše, na čem mu záleží


***
zdroj:csfd.cz, youtube.com a google.com

The Amazing Spider-man 3 trailer

6. května 2012 v 16:40 | Snapeova
Podívat se můžeme v pořadí již na třetí trailer k filmu The Amazing Spider-man, který bude mít premiéru v létě. Hraje tam Rhys Ifans a v traileru ho samozřejmě můžete také zahlédnout.

***
zdroj:youtube.com

Fotky z filmu Hněv Titánů

18. března 2012 v 15:09 | Snapeova
Do kin u nás 29. března vstupuje film s názvem Hněv Titánů, který je druhým, volným pokračováním. Z potter herců si v něm zahráli Ralph Fiennes (Hádes) a Bill Nighy. Pár Stills fotek s oběma najdete v celém článku.

Nové Stills z MWWM

18. března 2012 v 14:49 | Snapeova
Opět tu máme kupičku nových fotografií z filmu Můj týden s Marylin na nichž najdete nové záběry s Tobym Jonesem, Kennethem Branaghem a Zoe Wanamaker. Najdete tam také dvě fotky z natáčení.

Plakát a tři fotky k Temným stínům

17. března 2012 v 20:39 | Snapeova
První trailer a popis filmu Temné stíny v režii Tima Burtona jsme si už představili. Nyní je na řadě skvělý plakát a také tři nové fotky z Helenou přímo z filmu. Tento film je již sedmý Burtonův snímek, ve kterém si společně zahráli Helena Bonham Carter a Johnny Depp. U nás by film měl mít premiéru už 10.května. Doufám, že se mi na to podaří dostat do kina, protože se moc těším :)

4 fotky k Labyrinthu

11. března 2012 v 20:49 | Snapeova
Na stránkách mini série Labyrinth jsem našla tři fotografie Johna Hurta z natáčení i filmu a jednu fotku s Tomem z filmu. U té si však nejsem jistá, že je nová, možná jsem jí jen nepřidala :)

Nové fotky z mého týdne s Marylin

7. března 2012 v 22:39 | Snapeova
Našla jsem hned několik nových fotek z filmu My week with Marylin (Můj týden s Marylin), kde je Emma Watson, Kenneth Branagh, Toby Jones i Zoe Wanamaker.

Žena v Černém

21. února 2012 v 20:29 | Snapeova
Pozor, článek obsahuje mnoho spoilerů ohledně knihy i filmu !!!
Díky Claire z blogu pro-mudly.blog.cz, která pořádala soutěž o vstupenky na předpremiéru Ženy v Černém jsem měla možnost podívat se včera večer do kina Lucerna a shlédnout film dříve než většina dalších lidí v Česku, jelikož oficiální premiéra je zítra 23.února. Od sponzorů filmu bylo před vstupem do kina možné si vzít různé věci, napřiklad časopisy atd, no a pak už jsme se usadili a napjatě vyčkávali. Film přišel uvést herec Jakub Kohák. Spolu s několika dívkami představujícími duchy vtipně film uvedl a rozdal také tři knižní předlohy a lístky na divadelní představení Žena v Černém, které se u nás také hraje, potom už přišel na řadu film, který byl díky bohu s titulky :D. S článkem jsem počkala až doteď, protože jsem si nejdřív chtěla dočíst knížku, abych to porovnala. Obojí je s drobnými rozdíly, hlavně co se života hlavního hrdiny týče, ale přes to mi to nijak nevadilo. Líbí se mi, jak kniha tak film a ani na jednom mě nic nezklamalo.

Stills z MWWM s Kennethem

3. února 2012 v 19:10 | Snapeova

***
zdroj:tumblr.com

Fotky a promo fotky k Tinker, Tailor, Soldier, Spy

27. ledna 2012 v 21:59 | Snapeova
Povedlo se mi najít úžasné fotografie. Na oslavu Fashion Weeku bude Kennedys' muzeum v Berlíně vystavovat fotografie, které nafotil Jack English k filmu Tinker, Tailor, Soldier, Spy (Jeden musí z kola ven). Na fotkách jsou propagační fotografie,ale také fotky z filmu. Všude je z našich herců jen Gary Oldman. Vyskytuje se tam pouze jedna promo fotka Johna Hurta (Ollivander).

některé projekty v Top 20 nejočekávanějších filmů pro rok 2012

1. října 2011 v 14:19 | Snapeova
Každoročně se sestavují žebříčky nejočekávanějších filmů pro příští rok. Server bestforfilm.com takový sestavil pro rok 2012 a ocitlo se tam několik projektů s našimi Potter herci. Na 19.místě je film Coriolanus,který režíroval a i v něm hrál Ralph Fiennes. Na 12.místě je Pak Danielův očekávaný film, Žena v černém,který bude mít premiéru 10.února. 9.místo patří novému spidermanovi,kde měl jistou roli i Rhys Ifans (Xeno). Tento film přijde do kin na začátku léta,je tedy dost možné,že bude letním kinohitem roku 2012. Na 8.místě najdeme úplně nového Jamese Bonda s podtitulem Carte Blanche a hned vedle George Craiga by si tam měl zahrát Ralph Fiennes. Jak velkou bude mít roli však zatím nevím. Film bude mít totiž premiéru až za rok,přesněji ke konci října 2012. Hned za Bondem,tedy na 7.místě je animovaný film Brave o skotské princezně Meridě,kterou namluvila Kelly Macdonald (Šedá dáma). Další postavu,Královnu Elinor namluvila Emma Thompson a další dvě postavy namluvily ještě Robbie Coltrane a Julie Waltres. Hudbu mimochodem složil Patrick Doyle (HP 4). 6.místo je určeno pro Les Misérables (Bídníci),kde by si Helena Bonham Carter měla zahrát Paní Thenardier. A nakonec na třetí příčce se ocitnul nový Batman s podtitulem Temný rytíř povstal s Garym Oldmanem v jeho známé roli Komisaře Jima Gordona. Příští rok se tedy opravdu máme na co těšit a to je ještě spousta filmů s Potter herci co se do tohoto žebříčku nedostali :)

***
zdroj:bestforfilm.com,imdb.com a csfd.cz

poster k my week with marilyn

31. srpna 2011 v 19:09 | Snapeova

Page Eight

31. srpna 2011 v 18:09 | Snapeova
třetí film,který si dnes představíme mají na svědomí producenti David Heyman a David Barron, film je natočen pro BBC a nese název Page Eight. Velké Británii měl film premiéru letos v létě na jednom z festivalů.Ve filmu si zahráli Harry Potter herci Bill Nighy, Michael Gambon, a Ralph Fiennes, popis,trailer a stills níže.

Johnny Worricker (Bill Nighy) pracuje již dlouhá léta jako důstojník M15. Jeho šéf a nejlepší přítel Benedict Baron (Michael Gambon) náhle zemře a zanechá po sobě záhadný soubor, který ohrožuje stabilitu organizace. Mezitím, zdánlivě náhodné setkání s Johnnyho okouzlující sousedkou a politickou aktivistkou Nancy (Rachel Weisz) se zdá být až příliš štastným na to aby bylo pravdivé. Johnny je nucen opustit svou práci a posléze i imunitu, aby mohl zjistit pravdu. Page Eight je současný špionážní film televize BBC, ve kterém jsou zpracována témata problémů inteligence a morálních hodnot charakteristických pro nové století.

Tinker, Tailor, Soldier, Spy

31. srpna 2011 v 17:50 | Snapeova
Dnes se podíváme již na druhý film,který by stejně jako ten první měl mít premiéru v půlce září. Ve filmu uvidíme hned několik Potterovských hvězd. jsou to: Gary Oldman (Sirius)John Hurt (Ollivander), Toby Jones (Dobby), Ciarán Hinds (Aberforth), Simon McBurney (Krátura) a Roger Lloyd-Pack (Barty Skrk starší) níže popis,postery,trailer a stills. film bude určiitě velmi zajímavý,tak snad se ho u nás taky někdy dočkáme.

John le Carré je mistrem špionážní literatury 20. století, čerpá z vlastních zkušeností z MI5 i MI6, a tím dodává svým hrdinům správnou autenticitu. Předešlá adaptace jedné z jeho knih, NEPOHODLNÝ (2005), si odnesla i zlatou sošku.
Britskou vládou otřese fakt, že v jejich tajné službě je sovětský špeh. Sovět se ale nenechá jen tak najít a mezitím se propracuje na vysoký post. Oficiální vyšetřování nelze spustit, aniž by si toho špeh nevšiml a tak povolají do služby profesionála George Smileyho (Gary Oldman). Ten musí parazita odhalit jen pomocí svých vlastních schopností.

Upoutávka k filmu Ward 3

22. března 2011 v 21:39 | Snapeova
Zveřejněn byl první náhled na první filmový projekt Jamese Phelpse,hned po dokončení posledního Pottera. Film nese název Ward 3 a James není jedinný Potter herec,který v něm hraje. Kromě něj tam můžete spatřit i Natalii Tenu (Tonksová). Video bylo zveřejněno jedním z tvůrců.

Shrnutí filmu (který nemá v současné době stanoven žádné datum vydání): Po zabití malého chlapce při autonehodě, se mladá zdravotní sestra stane obětí podivné události, která ohrožuje její duševní zdraví a životy dětí Ward 3. V nemocnici se zjeví strašidelný přízrak z minulosti, je zlý, kdo najde oběť, Peter.


***
zdroj:snitchseeker.com

Synopse k filmu From the Rough

28. února 2011 v 17:19 | snapeova

Nedávno se objevily první oficiální fotky k tomuto filmu a také synopse. Fotky jsem již před nějakou dobou přidala a synopsi pro vás mám dnes.

From the Rough je založen na skutečném příběhu Cantany Starks, trenérky na státní univerzitě v Tennessee , která se stala první ženou, jaká kdy trénovala fakultní mužský golfový tým. S nasazením, vášní a odvahou dostala na starost skupinu neposlušných a nevhodných děcek z celého světa, kterou přivedla k rekordu na PGA National Collegiate Minority Championship.

Cantana Starks dostala za úkol sestavit golfový tým na státní univerzitě Tennessee.Našla však pouze jednoho vhodného afroamerického Golfera - Craiga, který má sice obrovský talent, ale žádné sebevědomí. Cantana navzdory velkému odporu otevírá plán pro děti z celého světa: Edward, mladý elegantní Brit s velkým šarmem a pohrdáním autoritami .Bassam, francouzsko-alžírský mladík z Paříže, který se zlobí kvůli diskriminaci lidí jeho pleti, nevýřečný, ale výbušné povahy. Cameron, Australan žijící jen s jedním rodičem, který strávil dětství prací a golf pro něj znamená únik a nakonec Ji-Kyung, neloajální Jihokorejec zamilovaný do hip-hopu.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

První stills a trailer k čtvrtému dílu pirátů.

16. prosince 2010 v 19:49 | Snapeova
Jelikož se dnes nové věci ze světa HP zrovna nehrnou rozhodla jsem se vložit první Stills fotografie z nových pirátů,jež už jsem našla před několika dny a první trailer,který byl zveřejněn přibližně před dvěma dny.Nepochybuji,že i mezi fanoušky HP se najde spousta obdivovatelů Johnyho Deppa jako úžasného kapitána Jacka Sparrowa.Až příští rok HP nadobro skončí mám v plánu o tomto herci pravidelně přidávat,ale zatím to bude spíš jen vyjímečně,protože Harry Potter byl je a vždy bude prioritou na tomto blogu :)

Nový plakát k Wild Targed

3. prosince 2010 v 17:49 | Snapeova
snapeova.blog.cz
***
zdroj:snitchseeker.com

3 filmy,které by jste neměli propásnout

22. října 2010 v 20:49 | Snapeova
Teď tak koukám do programu a málem bych zapoměla co dnes a zítra dávají.Takže jdeme na to.Tyhle 3 filmy by jste určitě neměli propásnout pokud jste fanoušky Harryho Pottera,Alana Rickmana a Ralpha Fiennese :)

Pafrém:Příběh vraha dnes na primě ve 22:55
Je to pozdě a film už jsem viděla,ovšem i přes to si ho nenechám ujít,protože je fanstatický,neobviklý a nevím co ještě,rozhodně doporučuji a navíc si tam zahrál i Alan Rickman což je pro mě další důvod proč být vzhůru do dvou do rána :D
snapeova.blog.cz
 
 

Reklama

I am a member