Other Harry Potter Stars

Poprvé uveřejněná fotografie Daniela a Matta focená dva dny před začátkem natáčení HP 1

2. dubna 2016 v 1:21 | Snapeova
Před pár dny se Daniel Radcliffe s fanoušky musel podělit o fotografii, na kterou si vzpomněl. Popsal, že dva dny před začátkem natáčení Kamene mudrců vzal producent David Heyman jeho, Matta Lewise a Ruperta Grinta na wrestlingový zápas. Dan zalitoval, že nemá fotku celé skupinky, ale myslím, že i tak fanoušky touhle roztomilou fotkou velmi potěšil.

Alexandre Desplat získal Oscara!

26. února 2015 v 12:50 | Snitch
Alexandre Desplate, kterého známe především díky tomu, že složil hudbu k první i druhé části Relikvií Smrti, získal prestižní ocenění Akademie, také známé jako Oscar, za hudbu k filmu Grandhotel Budapešť, ve kterém mimo jiné hraje i Ralph Fiennes. Níže vidíte video zaznamenávající Desplatovu děkovnou řeč během nedělního ceremioniálu v Dolby Theaterv Los Angeles a následnou tiskovou konferenci.


***
zdroj:snitchseeker.com

Emma, Julie a John navrhli Paddingtonského medvěda

9. listopadu 2014 v 10:39 | Snapeova
Známé osobnosti navrhli vzhled celkem padesáti Paddingtonských medvídků, kteří od 4. listopadu stojí na různých místech v Londýně a budou tam až do 30. prosince. Méďové tvoří takzvanou Paddingtonskou stezku. Tento medvídek je hvězdou nového filmu s názvem Paddington, kde hrají dvě naše herecké hvězdy a to Julie Walters a Jim Broadbent. Film má být v prosinci i v našich kinech. Po odstranení z ulic mají být tito medvědi vydraženi a peníze půjdou samozřejmě na dobrou věc. Film produkuje David Heyman.

Medvěda navrhli i tři Harry Potter herci a to Emma Watson (Hermiona), Julie Walters (Molly Weasley) a John Hurt (Ollivander). Emmin medvídek je celý bílý a posetý barevnými motýly. Dostal jméno Flutterby Bear a stojí v Hans Cresent. Medvídek, kterého navrhla Julie je pro změnu celý zelený a pokrytý prvosenkami, dle toho se jmenuje Primrose Paddington a dá se najít v Top of Primrose Hill. No a medvídek Johna Hurta má obleček inspirovaný marmeládou a jmenuje se Bear Necessities. Najdete ho na Great Russell Street.

Fotky všech tří medvídků najdete v galerii a můžete se vyjádřit, který se vám zamlouvá nejvíc. Mně je hodně sympatický ten od Johna, ale návrhy Emmy a Julie jsou velmi zajímavé a povedené.***
zdroj: theguardian.com, mugglenet.com a emmawatson.cz

Tom Felton, Bonnie Wright, John Hurt, Julie Walters na BFI IWC Gala

13. října 2014 v 19:32 | Snitch

Herci Bonnie Wright, Julie Walters, John Hurt a Tom Felton (s přítelkyní Olivií Jade) se minulý týden společně s dalšími známými tvářemi zúčastnili slavnostní večeře ve jménu luxusní švýcarské značky hodinek, IWC Schaffhausen. Tato akce proběhla na počest BFI London Film Festival. Fotky herců v Battersea Evolution najdete v galerii.

David Bradley o Harry Potterovi, novém seriálu a dalším

5. října 2014 v 8:00 | Snitch
David Bradley talks about roles from “Game of Thrones” to “Harry Potter”
Dneska si můžete přečíst ty nejzajímavější úryvky z rozhovoru, který David Bradley poskytl Vulture. Davida znají Harry Potter fanoušci především jako bradavického školníka Filche, zamračeného morouse. David má ovšem fanoušky i jinde - objevil se totiž v Game of Thrones, Doctor Who, Broadchurch a jeho nejčerstvější role je v seriálu The Strain. V rozhovoru David mluvil třeba o své kariéře, ale také o nejslavnější větě Filche v HP filmech.

David se vyjadřuje k nadšení, s jakým reagují fanoušci seriálu Hra o trůny na jeho roli:
"Jenom slyším svůj hlas v pozadí (ve videu na youtube, kde jsou zaznamenány reakce lidí) a celá skupinka lidí nadšením vyskakuje! Po celém světě lidi prostě radostí skáčou. Lidé klejí na obrazovku, křičí i brečí a odcházejí z místnosti. Musím říct, že je tu něco, co mi na tom všem přijde strašně legrační. Už bych to měl znát, když jsem byl v Harry Potterovi, jak se do toho fanoušci zažerou. Ale já to vlastně miluju. Myslím, že je to skvělé."

zbytek v celém článku

HP herci se polévají kyblíky ledové vody!

25. srpna 2014 v 17:50 | Snitch
Jak jste jistě zaznamenali, mezi slavnými osobnostmi (a bohužel nejen u nich), nyní koluje výzva "Polij se kýblem studené vody." Tato videa mají podpořit podvědomí o neurologickém onemocnění ALS. Tuto výzvu z Harry Potter světa zatím splnilo spousta herců - Oliver Phelps, Daniel Radcliffe, Robert Pattinson, James Phelps, Evanna Lynch, Helena Bonham Carter a další. Videa ukazující, jak se tyto známé tváře polévají ledovou vodou, najdete níže.

Jako první výzvu přijal Oliver Phelps.

další videa s herci najdete v pokračování

Zemřel herec Dave Legeno

11. července 2014 v 22:59 | Snapeova
Bohužel se objevila smutná informace. Další Harry Potter herec nás opustil. Umřel Dave legeno, který od šestého filmu hrál v Harry Potter filmech vlkodlaka Fenrira Šedohřbeta.

Dave se narodil v londýnské čtvrti Marylebone. Vystudoval Gymnázium a poté divadelní umění na vysoké škole v Americe. Začínal v reklamách a pracoval třeba i jako vyhazovač. Později se z něj stal boxer. Jeho wrestlingová přezdívka byla Lone Wolf.

Dave hrál ve filmech jako: Batman začíná, Stormbreaker nebo Sněhurka a lovec. Teď měl pracovat s Rupertem Grintem na filmu Enemy of Man, o němž už jsem dělala článek. Legeno byl zběhlý v mnoha bojových stylech jako: Box, Wrestling, Judo nebo brazilské Jiu-Jitsu. Žil v jižní Anglii s dcerou a zajímal se o poezii, čtení a hraní na kytaru.

Dave podle informací umřel nešťastnou náhodou. Prý zemřel při pěší turistice v Death Valley v Kalofornii. Na tomto místě může být teplota až 50 i více stupňů. Dave s nějvětší pravděpodobností zemřel právě na následky velkých teplot. Jeho tělo našli turisté v neděli a prý už byl mrtvý asi 3-4 dny. Pro jeho tělo musel přiletět vrtulník.

Mohl toho mít před sebou ještě dost, bylo mu teprve padesát let, ale bohužel neměl štěstí, tak přeju jeho duši klid a jeho rodině hodně sil.

***
zdroj: snitchseeker.com a wikipedia.org

Evanna a Matthew o tom, co by chtěli vidět v HP parku a jejich románku na plátně

29. června 2014 v 12:43 | Snitch
Harry Potter herci Evanna Lynch a Matthew Lewis nedávno poskytli rozhovor, ve kterém mluvili o tom, jaké části by rádi viděli v parku v budoucnosti a také hovořili o svém "románku na plátně". Více se dočtete níže!

Jaké části byste chtěli, aby byly přidány do Harry Potter parku?
Evanna: Ráda bych viděla druhý, podvodní úkol z Turnaje tří kouzeníků, s mořskými pannami a celým podvodním životem. Byla bych ráda za interakci a taky bych chtěla vidět, jak oživnou...jak vás jezerní lidé stáhnou za nohu. Nebo Zakázaný les. To je místo, kde se Harry Potter setkal se spoustou skvělých tvorů.

Matthew: Rád bych viděl Tajemnou komnatu. Pro film jsme měli kompletně postaveno jen několik scén, ale Tajemná komnata byla jednou z nich. Dokonce jsme měli všechny tunely, které se rozdělovaly do všech stran. Vzpomínám si, jak jsem jako 12tiletý držel knihu v ruce a procházel na scénu a jediné, co jste mohli slyšet, byla crčící voda. Znělo to tak tajemně. Byla by to skvělá atrakce i s Baziliškem.

jaké mají názory na svůj filmový románek se dočtete v pokračování

Harry Potter herci na British Academy Television Awards 2014

21. května 2014 v 15:49 | Snapeova
V neděli se v Londýně konalo tradiční předávání britských televizních ocenění. Z Harry Potter herců se na této akci ukázala Helena Bonham Carter (Bellatrix), Julie Walters (Molly), David Bradley (Filch) a Jim Broadbent (Křiklan).

Julie obdržela cenu BAFTA Fellowship, což je největší ocenění, které akademie může udělit.Julie ho obdržela samozřejmě za svojí skvělou a dlouholetou práci ve filmu a televizi. David Bradley byl taktéž oceněn a to za vedlejší roli v seriálu Broadchurch televize BBC.

"Je mi ctí získat toto prestižní ocenění a velmi mě to překvapilo," řekla na své ocenění Julie.

V celém článku se můžete podívat na fotky všech čtyř herců z této akce a také videa s rozhovory a s Juliinou řečí při předání ocenění. Našim dvoum oceněným velmi gratuluju :)

Nominace na BAFTA Awards 2014

9. dubna 2014 v 16:39 | Snapeova
Pět Harry Potter herců bylo nominováno na letošní Britské televizní ceny BAFTA. Nominováni jsou: Helena Bonham Carter, David Bradley, Frances De La Tour, Shirley Henderson a Luke Newberry. Ocenění se budou předávat v Theatre Royal, Drury Lan v Londýně a to v neděli 18. května.

HP herci se setkali s královnou na Dramatic Arts Reception

8. března 2014 v 12:00 | Snitch
17. února se několik HP herců zúčastnilo Dramatic Arts Reception v Buckinghamském paláci. Konkrétně tam byli přítomni Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter, Timothy Spall, Allan Rickman, John Hurt, Michael Gambon a vypravěč britských verzí HP knížek, Stephen Fry. Všichni měli možnost setkat se s královnou Alžbětou II., která společně s vévodkyní Kate celou akci hostovala. Na fotky se podívejte níže.

Scany z TV Star

7. března 2014 v 20:39 | Snapeova
Už přes týden mám v počítači nascanované stránky z časopisu TV Star, který nedávno vyšel a teprve dnes se k tomu dostávám. Na obálce je Emma se starou fotkou (nevím proč nikdy nedají novější fotku a používají pořád tyto). Uvnitř jsou s Emmou dvě stránky. Bohužel jedna stránka se nějak nepovedla, je taková mázlá, tak to mě mrzí. Pak je tam ještě jeden scan s druhou částí Relikvií k té příležitosti, že ji vysílali minulou sobotu. No a tuto sobotu, tedy zítra večer (22:00 - Nova Cinema), budou vysílat film Bezcenný syn s Alanem Rickmanem a s tímto je poslední scan. Já se určitě chci dívat, tento film jsem ještě neviděla.

Oscaři 2014

3. března 2014 v 19:39 | Snapeova
Včera se v Los Angeles předávali tradiční Oscaři. Letos to bylo už po šestaosmdesáté. Emma Watson si odbyla svou Oscarovou premiéru. Letos se poprvé zůčastnila a předávala cenu za vizuální efekty, které vyhrál film Gravitace. Emma vyhlašovala a předávala cenu spolu s Josephem Gordon-Levittem. Emm na sobě měla hezké tmavé šaty od Very Wang. Přítomen byl i jeden z HP režísérů, Alfonso Cuarón, který byl na oscara nominován a odnesl si dvě sošky (obě k filmu Gravitace). Jednu za nejlepší režii a druhou společně s Markem Sangerem za nejlepší střih. Film Gravitace získal celkem sedm sošek. V celém článku fotky a videa.

Ceny BAFTA získali Alfonso Cuarón a David Heyman!

25. února 2014 v 20:38 | Snitch
16. února 2014 se v Royal Opera House v Covent Garden v Londýně předávaly letošní ceny BAFTA (British Academy Film Awards). Mezi nominovanými z HP sféry byli režisér Alfonso Cuarón, producent David Heyman a herečka Emma Thompson.
Jen pro zajímavost: Cuarónův snímek Gravitace získal celkem 11 nominací, avšak tu hlavní - Nejlepší film, v ocenění neproměnil - porazilo jej 12 let v řetězech.

Cuarón získal rovnou 2 ocenění a to v kategoriích Nejlepší režie (za film Gravitace) a Nejlepší britský film. O druhé ze zmiňovaných cen se podělil s Heymanem.

Zlaté glóby 2014

19. ledna 2014 v 0:09 | Snapeova
Minulou neděli se konal 71. ročník Zlatých glóbů v Beverly Hilton Hotel a dorazily dvě HP herečky a jeden režisér. Hollywood Foreign Press Association vybralo Alfonso Cuaróna (HP3) za nejlepší režii pro jeho práci na filmu Gravitace. Dále se zůčastnily Emma Watson i Emma Thompson, obě předávaly cenu. Emma Thompson dorazila na podium se zutými botami( které později zahodila) a se sklenkou v ruce. Emma Watson pro změnu překvapila svým oblečením. Měla skvělé šaty, které byly šaty hlavně zepředu. Zezadu byly otevřené a proto pod nimi měla Emm ještě tmavé kalhoty a doplnila to fialovými botami. Vymyšlené to měla zajímavě a moc se mi to líbilo a médiím dle všeho taky. Mluvilo se o tom i v naší televizi a na internetu a Emma byla za své oblečení chválena. V celém článku najdete videa i fotografie (z ceremonie i after party).

Aktuální role Alfie Enocha

8. ledna 2014 v 22:53 | Lioness
Pokud někdo z vás sleduje stejně jako já Sherlocka BBC, tak si v posledním díle s názvem 'The sign of three' jistě všiml známé tváře. Alfie Enoch, HP fanouškům známý coby Dean Thomas, si zde zahrál epizodní roli vojáka Bainbridge, který zkontaktuje Sherlocka kvůli tomu, že si myslí, že jej někdo sleduje.
Alfie se ale neobjevuje jen v televizi, ale i na prknech, která znamenají svět. Jeho nejnovější rolí je Titus Lartius v adaptaci Shakespearovy tragédie Coriolanus, kde hraje po boku Toma Hiddlestona.
Nyní můžeme jen doufat, že tohoto mladého nadějného herce budeme vídat čím dál častěji.

Více fotek v celém článku ->

Nominace na Zlaté glóby 2014

17. prosince 2013 v 17:26 | Lioness

Nedávno byly oznámeny nominace na letošní Zlaté glóby, které se budou vyhlašovat již po 71. a jsou považovány za předvoj Oscarů. Mezi hvězdami, které budou bojovat o krásné pozlacené sošky jsou i nám dobře známá jména spojená s HP sérií.
Skladatel John Williams je nominován na cenu za "Nejlepší hudbu" za film Zlodějka knih. Mimochodem, jeho hudba k prvním třem Harry Potterům, na nichž pracoval, mu dohromady vynesla tři nominace na Oscara a stejný počet nominací na Grammy, z nichž dvě proměnil.
První z hereček, jejichž jména vám určitě budou povědomá, je Emma Thomson (představitelka Sibyly Trelawneyové), která je nominovaná v kategorii "Nejlepší herečka v dramatu" za film Zachraňte pana Bankse. Druhou je Helena Bonham Carterová (Bellatrix Lestrange) a svou nominaci v kategorii "Nejlepší ženský herecký výkon v minisérii nebo televizním filmu" získala za roli v Burton & Taylor. Zajímavostí je, že tyto dvě dámy si společně zahrály již v roce 1992 ve filmu Rodinné sídlo.

Nám teď nezbývá než jmenovaným držet palce. A pustit si nezapomenutelnou melodii, kterou Williams složil.


***
Zdroj: gorilla.cz, csfd.cz

Photoshoot od Chrise Craymera (2009)

30. července 2013 v 15:39 | Snapeova
V roce 2009, v období propagace filmu Harry Potter a Princ dvojí krve nafotil fotograf Chris Craymer photoshoot s herci: Danem Radcliffem, Rupertem Grintem, Emmou Watson a Bonnie Wright pro časopis Entertainment Weekly. Nafotil fotky, kde jsou společně, odděleně a i po párech: Emma s Rupertem a Bonnie s Danem. Nyní do tohoto photoshootu přibylo více než deset nových fotek s Danielem. Ovšem vzhledem k tomu, že je to dávno, co jsem tento photoshoot vkládala a většinou to bylo ze snitchseeker, kde photoshooty přidávají málokdy a myslím, že ne zrovna kompletní, rozhodla jsem se tento photoshoot zkompletovat tolik, jak je to jen možné. Pokud ještě existují nějaké fotky, tak rozhodně ne na těch stránkách všech čtyř herců, co jsem prošla.

Co někteří herci řekli o Harrym Potterovi

26. července 2013 v 16:49 | Snapeova
Hrstka mladých herců, konkrétně Bonnie Wright (Ginny), Evanna Lynch (Lenka), Matthew Lewis (Neville), Jessie Cave (Levandule), Harry Melling (Dudley), Katie Leung (Cho) a Frank Dillane (mladý Tom Riddle), vyprávěli o jejich zážitcích a zkušenostech z natáčení HP filmů. Co řekli?

Fotky Domhnalla Gleesona (září - listopad 2012)

10. března 2013 v 15:59 | Snapeova
Ohledně Domhnalla Gleesona (Bill Weasley) jsem naposledy přidávala fotky z natáčení jeho nového filmu a to v létě. Mezitím se zůčastnil několika událostí, které si představíme níže.
 
 

Reklama

I am a member