Other Harry Potter Stars

Oscaři a Oscarové party

1. března 2013 v 22:50 | Snapeova
V neděli v noci se konalo předávání cen na 85. ročníku cen akademie (Oscarů). Přímo této ceremonie se z Potter herců zůčastnili Helena Bonham Carter a Daniel Radcliffe. Cenu za nejlepší kostýmy vyhrála Anna Karenina, kde hrál Domhnall Gleeson, úspěch zaznamenali také Bídníci v nichž si zahrála Helena (zvuk, masky a nejlepší herečka ve vedlejší roli). Cenu za nejlepší animovaný film vyhrála Rebelka, do filmu propůjčilo hned několik Potter herců své hlasy.

Mega článek s novinkami

8. prosince 2012 v 10:09 | Snapeova
Jelikož často nestíhám a dělám jen nejdůležitější nebo nejrychlejší články, nikdy mi nevybyde čas na ty ostatní a tak vše co jsem za poslední dobu zameškala, jsem se rozhodla shrnout do jednoho velikého článku. je toho opravdu dost, tak snad vám to nevadí. Neshrnu všechen text do toho nahoře a nepřidám fotky do celého článku, jak to normálně dělám u větších článků. Tohle je něco úplně jiného. Bude to pod sebou, jako normální články, ale tím, že to dám do jednoho, přeci jen trošku ušetřím čas a už se mi nestane, že bych nějaký třeba neudělala protože mi nezbyl čas. Tenhle článek prostě přidám až tam dám vše, co chci :) Tak otevřete celý článek a tam si přečtete vše, co ještě ode mě nevíte, ale možná už to víte odjinud :D.

Herci na London Evening Standard Theatre Awards 2012

27. listopadu 2012 v 21:59 | Snapeova
Několik Harry Potter herců se zúčastnilo letošních London Evening Standard Theatre Awards v neděli večer, včetně Ralpha Fiennese (Voldemort), Imeldy Staunton (Umbridgeová), Billa Nighyho (Brousek), Helen McCrory (Narcissa Malfoy), a Frances de la Tour ( Madame Maxime). Bill předával ocenění Editor's Award; Ralph prezentoval Best Play a Imelda převzala Ned Sherrin Award za roli v muzikálu Sweeney Todd. Akce se konala v hotelu Savoy.

Fotka Kelly Macdonald od Antona Corbijna (2012)

25. listopadu 2012 v 14:09 | Snapeova

Helen, Natalia a Jason by: Alisa Connan

25. listopadu 2012 v 11:29 | Snapeova
Našla jsem nové fotky tří našich herců, kteří tento rok fotili photoshooty s Alisou Connan. Nalezla jsem jednu fotku s Jasonem Isaacsem. Dvě fotky s Natalií Tenou z jejího photoshootu, z níž jsme tu první fotku měli a pak 4 fotky, které byli foceny s její kapelou. Nakonec jsou tu také 3 fotky s Helen McCrory.

Další fotky z Great Expectations

24. listopadu 2012 v 17:59 | Snapeova
Objevilo se dalších šest stills z filmu Nadějné vyhlídky a také tři fotky z natáčení, kde je především Mike Newell ( režisér HP4)

18 fotek z Great Expectations

17. listopadu 2012 v 12:29 | Snapeova
Ahoj, opravdu se moc a moc omlouvám, ale ve škole toho mám dost, dvakrát týdně mám doučování a stále musím někm jezdit. dnes bohužel nečekaně taky, takže vkládám spoustu nových fotek z Great Expectations a nevím, jestli stihnu ještě jeden nějaký článek. Vrátím se někdy večer, to snad ještě něco přidám a zítra uvidím. hlavní je teď design, protože bych ho chtěla už zítra nastavit, v pondělí má totiž blog výročí a narozeninový design je pravidlem, které bych nechtěla porušit :)

Níže 18 fotografií s Helenou Bonham Carter, Ralphem Fiennesem, Robbiem Coltranem, jessie Cave a Helenou Barlow.

Upoutávka ze Sky Movies + Oliver a Jessie v Leavesdenu

12. listopadu 2012 v 22:59 | Snapeova
Anglická televizní společnost Sky Movies získala exkluzivní práva na odvysílání celé potterovské filmové série od Kamene mudrců až po Relikvie Smrti 2 během letošních Vánoc ve Velké Británii. Součástí potterovské televizního maratónu má být i nový hodinový TV speciál s Danielem Radcliffem. Diváci však v konečném důsledku nemusí čekat na jejich shlédnutí do Vánoc. Pokud mají zaplacen měsíční poplatek za tuto stanici, stačí si filmy o Harrym Potterovi najít na set-top boxu a dívat prostřednictvím speciální služby. Televize při této příležitosti vytvořila originální televizní upoutávku, kterou namluvil Robbie Coltrane, alias filmový Rubeus Hagrid.

Oliver Phelps a Jessie Cave byli ve čvrtek ve Warner Bros Studio Tour London - The Making of Harry Potter, kde propagovali právě to, že Sky Movies bude vysílat všechny potterovky. Fotografie i ukázka níže.

Kenneth přijal medaili od královny

11. listopadu 2012 v 19:19 | Snapeova
Sir Kenneth Branagh (profesor Zlatoslav Lockhart v Tajemné komnatě), oficiálně přijal medaili britského rytířství od královny Alžběty II při ceremonii, která se konala v Buckinghamském paláci v pátek. Oznámení o tom, že Kenneth toto ocenění dostane, se objevilo letos v červnu, kde herec mluvil velmi hrdě. Kenneth se tak připojil třeba k dalším Potter hercům: Dame Maggie Smith a Siru Michaelu Gambonovi.

Premiéra Great Expectations na London film festival 2012

23. října 2012 v 21:09 | Snapeova
Film Great Expectations (Nadějné vyhlídky) byl závěrečnou filmovou premiérou na letošním, už 56. ročníku BFI London Film Festival v Odeon West End.Premiéra se konala v neděli 21.října a přítomny byly Poterovské hvězdy, které ve filmu hrály a to: Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jessie Cave, Robbie Coltrane a Helena Barlow. Film režíroval Mike Newell ( HP 4 ) Skvělé fotky se všemi těmito herci můžete shlédnout v celém článku.

Seriál Sindibád na TV Barrandov

16. září 2012 v 14:39 | Snapeova
Včera večer jsem do komentářů od jisté Sereny dostala komentář s tím, že prý Seriál Sindibád ( v originále Sinbad) , kde hraje několik Potter herců, vysílají na TV Barrandov. Šla jsem si to tedy ověřit a opravdu je tomu tak. Za tuto informaci velice děkuji, protože já bych na to nejspíš nepřišla. Na tuto televizní stanici se dívám jen občas a ne večer. Především by mě nenapadlo, že tento seiál, jenž se točil tento rok, se v době, kdy se ještě vysílá v zahraničí dostane k nám. V seriálu si zahráli:Evanna Lynch (Lenka Láskorádová), Timothy Spall (Petr Pettigrew) a George Harris (Kingsley Pastorek). Víme, že Evanna hrála až v 12. dílu ale jak je to přesně se zbývajícími dvěma herci netuším. Seriál běží každou sobotu od 20:00, tedy stejně jako Harry Potter na nově. Včera se vysílal druhý díl. Hned poté, co jsem tuto informaci vyvěsila na facebook blogu, byl tam dotaz, zda se dá sledovat seriál online. Dala jsem se tedy do hledání a kupodivu jsem nakonec i našla. Zatím je tam 7. dílů s titulky, snad přidají i zbytek. Najdete to zde.

3 stills s Domhnallem z Anny Kareniny

11. září 2012 v 20:59 | Snapeova

Helen a Bonnie fotily pro Marie Claire

5. září 2012 v 17:49 | Snapeova
GREAT Kampaň, která spolupracuje s Marie Claire vytvořila exkluzivní módní focení s některými velkými britskými ženskými hereckými talenty a vycházejícími hvězdami při focení na nejvýznamnějších historických místech v Londýně.

Focení se zůčastnily Potter herečky: Helen McCrory a Bonnie Wright a pak další: Ophelia Lovibond, Eleanor Tomlinson, Antonia Thomas, Oona Chaplin, Lily James, Joanna Froggatt a Karen Gillian.

Marie Claire při tomto focení získalo přístup poprvé do mnoha exkluzivních lokalit, jako číslo 10. na Downing Street, Westminster Abbey, ministerstvo zahraničních věcí, Hyde Park Barracks a Lancaster House - z nichž většina nikdy nebyla použita při módním focení. Video z focení níže.

***
zdroj:youtube.com

První fotografie z minisérie "Sinbad"

14. srpna 2012 v 19:29 | Snapeova
Harry Potter herci Evanna Lynch (Lenka Láskorádová), Timothy Spall (Petr Pettigrew) a George Harris (Kingsley Pastorek) si zahráli v miniserii Sinbad pro Sky1. Minisérie je založena na příběhu tisíce a jedné noci a vysílá se toto léto ve Spojeném království. Evanna hrála čtrnáctiletou Alehnu, jenž byla zachráněna posádkou Sinbad. Spall byl Anicetus, tajemný muž, kterého Sindibád a Rina našli stočeného v děsivě opuštěné lodi, která následně zmizela a Harris hrál jistého Zalelewa. Fotografie níže.

Nové fotky s Domhnallem Gleesonem

10. července 2012 v 23:49 | Snapeova
Už dlouho jsme tu neslyšeli o Domhnallovi Gleesonovi (Bill Weasley) , což je syn Brendana Gleesona (Alastor Moody), ale nyní tu máme hned troje nové fotky. Domhnall začal natáčet nový film "About Time" a níže se můžete podívat na troje fotografie z 4., 8. a 9. července mimo Abbey Road Studios v Londýně. Fotky ze 4. července jsou z Notting Hill. Domhnall konečně prodělal změnu image, nechal si ostříhat své vlasy a když jsem viděla poprvé tyto fotky, vůbec jsem ho nemohla poznat :D

The Hollow Crown: Příběh králů plný hvězd

9. července 2012 v 17:59 | Snapeova
William Shakespeare napsal množství výborných divadelních her ​​a většina z nich už byla zfilmována. Nyní přichází britská stanice BBC s novou minisérií, skládající se ze čtyř dílů, která vzniká na motivy Shakespearových her ​​o třech britských králích: Richardovi II., Jindřichovi IV. a Jindřichovi V.

Role anglických králů si střihli Ben Whishaw, Jeremy Irons a Tom Hiddleston. Jak je u britských minisérií zvykem, sekundovat jim bude hvězdné herecké obsazení: Julie Walters, John Hurt, David Suchet, David Morrissey, James Purefoy, Patrick Stewart a další.

První epizoda seriálu, zabývající se Richardem II. (Ben Whishaw) byla ve Velké Británii odvysílána minulý týden, zbylé tři se na svou premiéru zatím připravují.

Pokud jste zachytili jméno Julie Walters, hádáte správně. Co by to byl za kvalitní britský film bez potterherců?

V první epizodě zářili: Clemence Poésy (Fleur Delacour) jako královna Isabella a David Bradley (Argus Filch) v malé roli zahradníka. V následujících epizodách se objeví i Julie Walters (Mollie Weasley), John Hurt (Ollivander) či Richard Griffiths (Vernon Dursley).

Trailer na všechny čtyři epizody:
***
zdroj:priori-incantatem.sk

Spousta nového s Rhysem Ifansem

1. července 2012 v 14:19 | Snapeova
Rhys Ifans opravdu nezahálí a neustále propaguje svůj nový film "The Amazing Spider-man". Od doby co jsem naposledy přidala fotky z photocallu v Rusku toho přibylo více než bych čekala :D níže se můžete na vše podívat.

Kenneth v Londýně (27.3.2012)

19. června 2012 v 19:20 | Snapeova
V úterý 27. března byl Kenneth Branagh viděn spolu s manželkou Lindsay Brunnock při nákupech v Londýně během příjemného slunečního dne.

Kenneth Branagh získal řád britského impéria

18. června 2012 v 20:49 | Snapeova
Vícenásobný kandidát na oscara a Potter herec z tajemné komnaty Kenneth Branagh, přijal od královny Alžběty II během jejího Diamantového Jubliea řád britského impéria a nyní je známý jako Sir Kenneth Branagh. Tím se připojil k dalším Potter hercům: Dame Maggie Smith a siru Michaelu Gambonovi.Pár slov od Kennetha o získání ocenění můžete vidět níže, díky BBC.

Photocall v Rusku

18. června 2012 v 15:19 | Snapeova
V pátek byl Rhys Ifans s ostatními herci v Rusku, v Moskvě, kde propagovali film "The Amazing Spider-Man" a konal se photocall na střeše hotelu Ritz Carlton.
 
 

Reklama
Reklama

I am a member