Other Harry Potter Stars

Tisková konference a premiéra v Jížní Korei

17. června 2012 v 15:29 | Snapeova
Ve čtvrtek 14. června se skupina herců mezi nimiž je i Rhys Ifans zůčastnila další tiskové konference a preméry k filmu "The Amazing Spider-Man", tentokrát v Jiížní Korei, v městě Soul a v kině Lotte.

Tisková konference a premiéra v Japonsku

16. června 2012 v 21:40 | Snapeova
Ve středu 13. června se v Japonsku, v hlavním městě Tokiu konala tisková konference a pak i přímo premiéra filmu 'The Amazing Spider-Man', kde nechyběl Rhys Ifans spolu s ostatními herci.

Rhys na Photocallu v New Yorku (9.6.2012)

16. června 2012 v 15:59 | Snapeova
Herec Rhys Ifans byl přítomen na New Yorském photocallu k jeho filmu "The Amazing Spider-Man" v Crosby Street Hotel, v sobotu 9. června.

Plakát k Nativity 2

9. června 2012 v 17:50 | Snapeova
O vánocích tohoto roku přijde do kin film s Davidem Tennantem nazvaný Nativity 2. David v roli pana Petersona nastupuje jako náhradní učitel do školy St Bernadette's v Coventry. Jeho přijetí na škole mu neulehčí místní nezvladatelní studenti, a tak se musí vypořádat kromě své těhotné manželky (Joanna Page) také s nimi. Poté, co se zaplete do ztřeštěného plánu jeho kolegy pana Poppyho (Marc Wootton), dostat se na soutěž i bez povolení rodičů studentů, jejich autobus uvízne s dětmi, jeho vlastním dítětem, panem Poppym a záhadně i s oslem v nepřívětivé zasněžené krajině. Pan Peterson má za úkol postavit se všem svým obavám a dovést děti nejen do bezpečí, ale i k výhře v soutěži. David si střihl dvojroli a hrál i své dvojče, učitele na rivalské soukromé škole Oakmoor. Soutěže se také zúčastní nováčci v oboru škola St. Cuthbert´s.


***
zdroj:gallifrey.cz a tennantnews.blogspot.com

David patronem Headway Essex

9. června 2012 v 15:10 | Snapeova
David Tennant je patronem charity Headway Essex zabývající se pomocí s poraněním mozku. On se stal patronem po návštěvě jejich centra.Headway Essex se stará o lidi, kteří mají poranění mozku, a to kvůli sportovním nebo pracovním úrazům, dopravním nehodám, násilí nebo nemoci.

Podpora je poskytována ve dvou směrech. Prostřednictvím Headway centra, což je denní centrum v Colchesteru, kde probíhárehabilitační činnost . Tyto aktivity jsou navrženy tak, aby lidem pomohly znovu vybudovat své životy po poranění mozku.Centrum má k dispozici 72 míst, každý týden.

Headway Essex má také telefonickou podporu, informace o různých aspektech poranění mozku, podpůrné skupiny, školení pro pečovatele a odbornou literaturu k poranění mozku, domácí a nemocniční návštěvy a vzdělávací mluvení. V současné době je více než 272 rodin podporováno v rámci Essexu.

***
zdroj:tennantnews.blogspot.com

Reklamní kampaň pro Virgin Media

6. června 2012 v 19:20 | Snapeova
V březnu natočil David Tennant zajímavou reklamní kampaň pro Virgin Media, kde představovat velmi rychlou širokopásmovou technologii a služby TiVo. Natáčel spolu s Richardem Bransonem a první reklama byla odvysílána při Británie má talent na ITV1 v sobotu 31. března 201. Níže samotné reklamy i s videem z natáčení.

United na DVD

6. června 2012 v 18:09 | Snapeova
Od 22. května je dispozici ke koupi v USA a Kanadě film United. Ten je na základě skutečného příběhu o tom, jak Manchester United, nejmladší tým v mistrovství anglické historie fotbalu, se zvedl z popela tragické letecké havárie, která zpustošila tým. David Tennant hraje trenéra Jimmyho Murphyho, který se snaží udržet tým. Níže najdete promo fotku.

***
zdroj:tennantnews.blogspot.com

Promo stills z True Love

5. června 2012 v 20:30 | Snapeova
BBC 1 natočila mini seriál, kde se 5. 30-ti minutových milostných příběhů, které se vzájemně překrývají. Synopse toho, kde hrál David Tennant je následující: "Nick (David Tennant) je šťastně ženatý: jeho manželka a děti jsou pro něj všechno, ale když se jeho první láska objeví z ničeho nic, najednou začne pochybovat o všem. Může se vrátit k tomu, co bylo před lety? " Níže najdete promo fotografie. True Love se bude vysílat na BBC One v pondělí 18. června 2012.

The Spies Of Warsaw

5. června 2012 v 15:50 | Snapeova
David Tennant ( Bárty Skrk mladší) od dubna v Polsku natáčí dvoudílné historické drama The Spies Of Warsaw, podle knihy Alana Fursta, kde si David zahraje postavu Merciera. Napínavý špionážní příběh je zasazený v Polsku, Paříži, Praze, Londýně a Berlíně. Natáčet se bude hlavně ve Varšavě. Dále hrají: Janet Montgomery, Ann Eleonora Jorgensen, Anton Lesser, Tuppence Middleton, Julian Harries a Burn Gorman. Devadesáti minutová filmová adaptace Furstova románu přinese kombinaci historie, příběhovosti, romantiky a přesvědčivých postav. Děj zachycuje Evropu na počátku druhé světové války. Níže dvě fotky z natáčení.

Potter herci vytvořili tamburíny pro charitu

21. května 2012 v 19:10 | Snapeova
Organizace Sound It Out, která podle vlastních slov "seznamuje profesionální hudebníky s místními účastníky různého věku, zkušenostmi a dovednostmi, aby pracovali bok po boku," požádala celebrity o vytvoření speciálních tamburín pro jejich charitu. Kromě jiných se do projektu zapojilo i několik potter herců. Jednotlivé tamburíny si můžete vydražit prostřednictvím stránky e-Bay od 16. - 27. května. Prohlédnout si je můžete na následujících odkazech.


***
zdroj:priori-incantatem.sk

Jamie a Rhys na The Audi Polo Challenge

18. května 2012 v 19:50 | Snapeova
Jamie Campbell Bower a Rhys Ifans spolu s hvězdami Gemmou Arterton, Rory Bremner, Tomem Hardym, Annou Friel, Chrisem O'Dowdem, Jesseem Eisenbergem a Pixie Lott se účastnili Audi Polo Challenge.

***
zdroj:jamiecampbellbower.info

3. projekty pro Potter herce

16. května 2012 v 19:20 | Snapeova
S filmy jsme ještě neskončili, tady si představíme další tři. První film s názvem An Ordinary Man režisér Brad Silberling připravuje podle vlastního scénáře. Jedná se o dramatický Thriller a zdá se, že v jedné z hlavních rolí se objeví Brendan Gleeson, tak doufejme, že se nic nezmění. Film má premiéru zatím v plánu na rok 2014. Příběh nás seznámí s fiktivním válečným zločincem, který se ukrývá s jeho služkou, která je jeho jediným lidským kontaktem. Psychologická hra na kočku a myš začíná… ovšem jak se zachová někdo, když toho druhého potřebuje? Natáčení by mělo začít ještě letos na podzim v srbském Bělehradě.

Druhý film se jmenuje Saving Mr. Banks. Režíruje ho John Lee Hancock a autorem scénáře je Kelly Marcel, děj nás zavede na natáčení muzikálové klasiky pro děti Mary Poppins studia Walt Disney Pictures z roku 1964. Hlavní hrdinkou příběhu je P. L. Traversová, autorka knižní předlohy, která měla z filmové podoby svého příběhu neskutečnou obavu a později toho dokonce i litovala. Právě tuto roli si podle potvrzených informací zahraje Emma Thompson.

No a třetím filmem je Paranoia, kterou připravuje Robert Luketic. Scénář vychází s románu Josepha Findera a jeho autory jsou Barry Levy (původní scénář) a Jason Hall (aktuální přepis). Hlavním hrdinou příběhu je mladý muž, který připravuje okázalou oslavu odchodu do důchodu pro svého kolegu z firemních peněz. Je samozřejmě přistižen svým nadřízeným a ze strachu před obviněním ze zpronevěry se propůjči ke špehování. Jeho úkolem je dostat se do konkurenční firmy a ukrást přísně tajné informace o jejich novém projektu. Jednu z hlavních rolích získal Gary Oldman vedle Liama Hemswortha a Harrisona Forda.

***
zdroj:filmfan.cz

Daniel, Gary a Helen McCrory na Met Ball 2012

8. května 2012 v 20:20 | Snapeova
Daniel Radcliffe s bývalou kolegyní z Jak uspět..., Rose Hemingwaye, Gary Oldman se ženou a Helen McCrory s Damianem Lewisem se zúčastnili včera večer v Metropolitním muzeu umění v New Yorku akce Met Ball 2012 a níže můžete vidět fotky.

South Bank Sky Arts Awards 2012

2. května 2012 v 18:50 | Snapeova
Včera 1. května se v Londýně, v hotelu Dorchester konalo předávání cen South Bank Sky Arts Awards 2012 a účastnili se ho tři Potter herci a to: Jason Isaacs, Imelda Staunton a Zoe Wanamaker.

Nové fotky z Empire Awards 2012

28. dubna 2012 v 21:09 | Snapeova
Před pár dny se objevila skupinová fotografie z Empire Awards a nyní se objevily fotografie z foto budky, podobně jako u Emmy z Pre-Bafta party. Na těch prvních je Evanna společně s Mattem a Davidem Yatesem a jejich oceněním pro Potter filmy a na druhém Gary se svým oceněním. Všichni jsou tam opravdu úžasní, strašně se mi tyto fotky líbí :)

John Hurt v praze!

27. dubna 2012 v 18:09 | Snapeova
Nyní tu mám rozhodně zajímavou novinku. Už před chvílí jste se o tom mohli dozvědět na facebooku blogu. Na facebooku Miluju prahu, která patří k televizi metropol se objevila informace, že John Hurt byl s lidmi z té stránky v hospodě a jako důkaz i fotky. Podle všeho bude John dnes po 21. hodině právě v televizi metropol a kdo jí, tak jako já nemá, nemusí si zoufat, protože má i online vysílání, zde. No a pokud se dostavíte přímo před studio(Francouzská 6, Praha 2 Vinohrady), máte velkou šanci Johna potkat. Díky tomu, že jsem se zeptala ve skupině HP na facebooku a našel se i někdo kdo mi odpověděl, mohu nyní říct, že John tu právě natáčí svůj nový film zvaný Snowpiercer a v praze se tedy pohybuje například i Tilda Swinton a Chris Evans.

Ovšem, není to všechno, natáčí se tu také film Serena, příběh o dřevorubcích v Severní Karolíně, který se odehrává koncem 20. let minulého století. Natáčení u nás potrvá do konce května, točí se především v exteriérových lokacích mimo Prahu, na kterých vyrostly dekorace např. dřevorubeckého tábora, amerického městečka, nádraží aj. V tomto filmu Hraje Rhys Ifans a také Toby Jones a tak by tu pravděpodobně měli být i oni.

imagebam.com imagebam.com
***
zdroj:facebook.com a idnes.cz

Fotka s Garym, Mattem, Evannou, Bonnie a Davidem Yatesem

26. dubna 2012 v 22:09 | Snapeova
Zveřejněna byla skvělá fotografie ze společného focení pro Empire Magazine film awards 2012, kde můžeme vidět čtyři Potter herce: Matthewa Lewise, Bonnie Wright, Garyho Oldmana a Evannu Lynch a režiséra Davida Yatese.

Rhys na konferenci v Mexiku (16.4.2012)

19. dubna 2012 v 16:50 | Snapeova
V pondělí 16. dubna se Mexickém Cancutu konala tisková kongerence k novému filmu:"The Amazing Spider-Man". Konference se uskutečnila v Ritz Carlton Hotelu.

David Tennant na Sport Relief London Mile - 2012

10. dubna 2012 v 18:59 | Snapeova
David Tennant ( Bárty Skrk mladší) byl v neděli 25. března na Sport Relief London Mile - 2012, což je charitativní běh, kterým se získávají peníze na pomoc lidem v tísni. Běžel se v Londýně na Horse Guards Road.

Photocall v Leavesdenu s Bonnie, Tomem a Rupertem

1. dubna 2012 v 18:09 | Snapeova
Včera, po slavnostním otevření Levesden Studios se herci: Tom Felton, Bonnie Wright a Rupert Grint zůčastnili focení s motorkou, která nejdřív patřila Siriusi Blackovi a poté Hagridovi.
 
 

Reklama

I am a member