Other Harry Potter Stars

Fotky ze slavnostního otevření Leavesden Studios

1. dubna 2012 v 13:49 | Snapeova
Včera 31.března 2012, se konečně otevřelo Warner Bros Studio Tour Londýn - výroba Harryho Pottera v Leavesdenu, Velké Británii, a oslav se zůčastnili herci i štáb z filmové série. Kdo sledoval přímý přenos, mohl vidět: Ruperta Grinta, Toma Feltona, Bonnie Wright, Evannu Lynch, Warwicka Davise, Davida Thewlise, Helen McCrory, George Harrise, Nicka Morana, Natalii Tenu, Davida Bradleyho, Chrise Rankina, Alfieho Enocha, producenty Davida Heymana a Davida Barrona, režiséry Davida Yatese, Mikea Newella, Alfonsa Cuaróna, a mnoho dalších. Níže můžete vidět fotky.

David Yates o nadcházejících filmech 'Your Voice in My Head'a Doctor Who

1. dubna 2012 v 11:19 | Snapeova
Ve čtvrtek, kdy v Leavesden Studios v Anglii proběhla tisková konference s několika herci, producenty a režisérem Potterovek, před otevřením studií veřejnosti se David Yates v jednom z rozhovorů vyjádřil o svých dvou chystaných projektech. Jak víme, v budoucnu má David v plánu točit film "Your Voice in My Head", který bude natočený podle stejnojemnné knihy od britské spisovatelky, Emmy Forrest, a Emma Watson by si v něm měla zahrát hlavní roli. Kniha je o dívce, která se sebepožkozuje a chystá se spáchat sebevraždu, ale pomůže jí newyorský psychiatr, který však umírá na rakovinu. Podle informace, která se objevila před několika dny, bude tohoto psychiatra (Dr. R) hrát americký herec Stanley Tucci. Yates řekl, že by v této roli opravdu rád viděl Emmu, prý je pro ni perfektní, a že ona sama je tímto projektem nadšená! Podle jeho názoru má v sobě rozhodně velký dar, ale prozatím nedostala takovou roli, kde by se mohla pořádně projevit. Začátek natáčení filmu je naplánován na toto léto, tak uvidíme, jak to dopadne, jestli v něm Emmu opravdu uvidíme. Já v to doufám už od doby co se tato zpráva objevila poprvé. Možná si také pamatujete, že David chce zfilmovat populárního Doctora Who ( Pán času). Natáčení je prý na dobré cestě, ale bude to asi ještě běh na dlouhou trať, protože filmu se nejspíš nedočkáme dříve jak za pět až šest let. David chce tento projekt také ještě projednat projekt s producentem série BBC Stevenem Moffatem.

***
zdroj:emmawatsonfan.net a snitchseeker.com

Tisková konference v Leavesdenu

1. dubna 2012 v 10:49 | Snapeova
Ve čtvrtek, dva dny před otevřením v Leavesden Studios se konala tisková konferencie a rozhovory, které předcházeli slavnostnímu otevření, které se konalo včera odpoledne. Přítomni byli: Rupert Grint, Tom Felton, Evanna Lynch, Warwick Davis, producenti David Heyman a David Barron, a režisér David Yates. Fotografie můžete vidět níže.

Harry získal dvě ocenění na Empire Awards

31. března 2012 v 22:59 | Snapeova
V Londýně se minulou neděli předávali ceny britského filmového časopisu Empire, známé pod názvem Jameson Empire Awards. Film Harry Potter a Relikvie Smrti II proměnil dvě ze svých čtyř nominací. Šlo o dvě nejhlavnější ceny - pro nejlepšího režiséra a nejlepší film.

Cenu pro nejlepšího režiséra předával David Morrissey, který Davida Yatese uvedl s tím, že "není jen vynikající režisér, ale i majitel úžasných vináren" (jde pravděpodobně o žert - v Anglii funguje síť vináren s názvem Yates).

David Yates na to navázal slovy:
"Vinárny jsou jen vedlejší byznys, občas mi pomáhají financovat filmy. Každý, kdo někdy režíroval podobný film, ví, že za nimi stojí ohromná velká rodina, která z nich dělá to, čím jsou. Díky, Empire, je skutečnou lahůdkou dostat takovou cenu od lidí, kteří milují filmy. "

Cenu pro nejlepší film předával Dolph Lundgren, ze jehož rukou si ji převzal David Yates ve společnosti Bonnie Wright, Evanny Lynch a Matta Lewise.

David Yates:
"Na dokončení posledního filmu jsme pracovali velmi dlouho a velmi tvrdě, a domnívám se, že mnoho našich vzpomínek se váže na práci ve sněhu a dešti a zimě, takže nás velmi těší, že se mu dostalo takového dobrého přijetí."

Prostřednictvím předem natočeného videa se ceremonie zúčastnil i Daniel Radcliffe:
"Zdravím všechny potterovské přátele v sále. Chtěl bych poděkovat čtenářům časopisu Empire za to, že za nás hlasovali. Vždy jsem patřil k nejpřísnějším kritikům série, ale posledním filmem jsem byl nadšený; myslím, že jsme se rozloučili se ctí. " Cenu pro nejlepšího herce si převzal Gary Oldman za film Někdo musí z kola ven. Předávání se také zůčastnila Helena Bonham Carter s manželem a Jamie Bower.

Kdo přijde na otevření WB Studio Tour ?

28. března 2012 v 19:19 | Snapeova
Slavnostní otevření výstavy studii, v nichž celé desetiletí vznikaly filmové příběhy o Harrym Potterovi podpoří svou návštěvou řada herců a tvůrců, někdejších kolegů a zároveň zřejmě doživotních přátel, kteří ještě nedávno byli součástí početné filmové rodiny. WB Harry Potter - prohlídka studia bude otevřena pro veřejnost už tuto neděli. Oficiální seznam herců a tvůrců z filmových potterovek, kteří se jí zúčastní, najdete níže v celém článku.

Ryan Turner ve videoklipu L Marshall - The Wait Pt 2

23. března 2012 v 21:29 | Snapeova
Ryan Turner, který si zahrál Huga Weasleyho v epilogu, dnes na svém facebook účtu zveřejnil videoklip L Marshalla s názvem The Wait Pt 2 a Ryana v tomto klipu můžeme několikrát zahlédnout.

***
zdroj:facebook.com

Jamie Waylett si půjde na dva roky sednout

22. března 2012 v 15:09 | Snapeova

Dvaadvacetiletý herec Jamie Waylett, který se proslavil jako představitel neurvalého Vincenta Crabbea ve filmech o Harry Potterovi, si za základě soudního rozhodnutí půjde na dva roky sednout do chládku. Loni v létě se totiž během občanských nepokojů v Londýně účastnil pouličního řádění a rabování. Mladý pořízek byl ke své smůle zachycen na městské kamery. Záběry jej usvědčily, a tak mu byl vyměřen dvouletý trest odnětí svobody. Waylett měl v osudný den ukrást šampaňské během řádění v Londýně, vypít jej a šířit bojovnou náladu. Statný mladík byl součástí skupiny nejméně čtyř lidí, kteří loni 8. srpna, během třetího dne nepokojů, vyšel do ulic. S kapucí na hlavě se několikrát dopustil protiprávního jednání. Jamie, který u soudu odmítl vypovídat, byl ještě obviněn z úmyslu poškodit majetek zápalnou láhví, což se nakonec u soudu prokázat nepodařilo. Po tří a půlhodinovém projednávání se tak porota usnesla na dvouletém nepodmíněném trestu.

***
zdroj:super.cz

Photoshoot Rhyse Ifanse

19. února 2012 v 15:00 | Snapeova
Fotograf Rankin, který fotil například i Emmu nafotil v minulém roce photoshoot s Rhysem Ifansem (Xeno Láskorád) pro časopis Hunger.

Kenneth,Ralph,Gary a John- Photoshoot by: Ian Derry

15. února 2012 v 14:10 | Snapeova
Fotograf Ian Derry nafotil photoshooty pro BAFTU, na fotkách jsou herci, kteří jsou dřívějšími nebo aktuálními výherci BAFTY a my tu máme fotky Ralpha Fiennese, Garyho Oldmana, Kennetha Branagha a Johna Hurta.

Kenneth Baranagh-Orange British Academy Film Awards

12. února 2012 v 22:19 | Snapeova

John Hurt-Orange British Academy Film Awards

12. února 2012 v 21:29 | Snapeova

John Hurt, Bonnie Wright a Jamie Bower na Charles Finch-CHANEL Pre-BAFTA party

12. února 2012 v 18:19 | Snapeova
Včera 11.února se konala pre-BAFTA party Charles Finch-CHANE v restauraci Annabelle v Londýně. Zůčastnil se jí John Hurt a Také Bonnie Wright s Jamiem Bowerem.
imagebam.com imagebam.com

64th Annual Directors Guild Of America Awards

10. února 2012 v 16:10 | Snapeova
Málem bych zapoměla vložit fotky z 28.ledna, kdy se konal 16.ročník předávání cen Directors Guild Of America. Oceněna byla celá Harry Potter série za vyjímečný přínos i poslední film Harry Potter a Relikvie smrti 2. Ceremonie se zůčastnily a ceny přišli přebrat:David Yates, producent David Heyman, výtvarník Stuart Craig, umělecký ředitel Neil Lamont, art director Stephenie McMillan a Gary Oldman.

Pár dalších fotek z London Evening Standard British Film Awards

8. února 2012 v 11:29 | Snapeova
Přináším pár dalších fotek z pondělní akce. Účastnila se jí totiž také Clémence Poésy a David Bradley. Níže uvidíte především fotky s Clémence, zahlédnete i Davida a i ostatní herce. Na této ceremonii mimo jiné dostal John Hurt zvláštní cenu Alexandra Walkera za přínos filmu. Gratuluji.

Kenneth Branagh - 84th Academy Awards nominees luncheon in Beverly Hills (6.2.2012)

8. února 2012 v 11:09 | Snapeova

Herci na London Evening Standard British Film Awards

6. února 2012 v 23:59 | Snapeova
Harry Potter herci Bonnie Wright, Jamie Campbell Bower, Oliver Phelps, Toby Jones (Dobby), Nick Moran (Scabior), John Hurt (Ollivander), a Warwick Davis se dnes večer zůčastnili v London Film Museum London Evening Standard British Film Awards, kde Relikvie smrti: část 2 byly nominovány ve výběru diváků na Blockbuster roku. Níže můžete vidět fotky. Na akci prý i proběhla evakuace v rámci nějakého požárního cvičení.

Potter herci zpívali na koncertě Patricka Doylea

5. února 2012 v 18:59 | Snapeova
28. října 2007 se v Royal Albert Hall v Londýně konal koncert skladatele Patricka Doylea, který skládal hudbu k čtvrtému Potter filmu. Jednalo se o dobročinný koncert a výtěžek z prodeje vstupenek šel na výzkum Leukémie ve Velké Británii. Urpořádat tento koncert napadlo právě Patricka a také Kennetha Baranagha. Na koncertě bylo hned několik Potter herců. Ve videu níže, kde se sešli na pódiu a zpívali píseň "Lady Sigh No More" z "Much Ado About Nothing" můžete vidět Alana Rickmana, Kennetha Branagha, Emmu Thompson, Imeldu Staunton a Robbieho Coltranea. Sami můžete posoudit jak to jim i ostatním šlo. Alanovi a jeho výrazům jsem se musela smát :).

***
zdroj:google.com, severah.cz a priori-incantatem.sk

Photoshoot Kennetha od Maartena de Boera

1. února 2012 v 20:49 | Snapeova

Kenneth na London Film Critics' Circle Awards 2012

26. ledna 2012 v 22:00 | Snapeova
Kenneth Branagh se 19.ledna zůčastnil předávání cen London Film Critics' Circle, kde získal ocenění za nejlepšího herce ve vedlejší roli.

Herci na zlatých Glóbech

16. ledna 2012 v 20:29 | Snapeova
V noci na dnešek se v Beverly Hills konal 69.ročník předávání cen Zlatých Glóbů. Harry Pottre bohužel nebyl nominován v žádné z kategorií. U herců už to tak nulové nebylo,ale žádná výhra přímo pro některého z herců se také nekonala. Několik Potter herců se však předávání zůčastnilo a na jejich fotografie se podíváme v celém článku. Najdete na nich: Kennetha Branagha( Zlatoslav Lockhart),který byl i na after-party, Rade Serbedziju (Gregorovič), Billa Nighy (Rufus Bousek), Kelly Macdonald (Šedá dáma), Helen McCrory (Narcissa Malfoy), Brendana Gleesona (Moody) , který byl po Glóbech na after party od HBO a nakonec Jasona Isaacsa (Lucius Malfoy). U něj nejsou k dispozici žádné fotky z červeného koberce,ale s jistotou víme, že byl na 13.ročníku after party Warner Bros a InStyle.
 
 

Reklama

I am a member