Other Harry Potter Stars

Nové fotografie z Portrait Session k HP 7 part 2

4. ledna 2012 v 0:33 | Snapeova
Snitchseeker zveřejnil na svém facebook účtu několik nových fotografií z portrait Session k druhé části Relikvií smrti. Tyto fotky nafotil 6.července v Londýně fotograf Armando Gallo a Nyní se můžeme podívat na nové fotky Matta, Toma, Ruperta, Ralpha a Davida Yatese.

John Hurt-Melancholia - UK Premiere

3. ledna 2012 v 20:09 | Snapeova
John Hurt (Ollivander) se s Kirsten Dunst zůčastnil Britské premiéry filmu Melancholia v Curzon Mayfair, 28.září.

Frances de la Tour na premiéře filmu Hugo

2. ledna 2012 v 14:39 | Snapeova
A do třetice i herečka Frances de la Tour (Madame Maxime) byla na premiéře filmu "Hugo", kde stejně jako její kolegové Richard a Helen hraje. Tato premiéra byla, jak už víte 28.listopadu v Londýně, ale máme tu i jednu fotku, kde se Frances zůčastnila i New Yorkské premiéry tohoto filmu a to 21.listopadu v kině Ziegfeld.

Herci ve videu pro HMV

17. prosince 2011 v 20:20 | Snapeova
V tomto článku se vracíme na začátek měsíce,kdy HMV pořídilo video rozhovor s Harry Potter herci Warwickem Davisem (Kratiknot), Markem Williamsem (Arthur Weasley), Jamesem a Oliverem Phelpsem (Fred a George Weasley) a Jessie Cave (Levandule Brownová).Rozhovor byl spojen s akcí,kdy se herci podepisovali v obchodě Harrod v Londýně na podporu zahájení prodeje Blu-ray/DVD Harry Potter a Relikvie smrti: část 2.

Warwick a Mark mluvili o svém prvním konkurzu v kameni mudrců s režisérem Chrisem Columbusem, všichni pak vtipkovali,že mají trochu pocit jako kdyby byli Beatles, když vidí na akcích ty davy lidí. každý nakonec řekl co si odnesl z natáčení za rekvizitu.

***
zdroj:snitchseeker.com

Herci na British Independent Film Awards

5. prosince 2011 v 21:09 | Snapeova
Několik Harry Potter herců se zúčastnilo včera večer British Independent Film Awards, včetně Ralpha Fiennese a Kennetha Branagha, o jejichž účastni jsme dopředu věděli,protože si měli převzít ceny. Ralph získal prestižní ocenění Richarda Harrise, za výjimečný přínos britskému filmu, Další ocenění bylo za jeho režijní debut Coriolanus, a Kenneth Branagh získal cenu Variety za Soustředění mezinárodní pozornosti na Spojené království. Na akci pak byla také Imelda Staunton (Dolores Umbridgeová), Brendan Gleeson (Pošuk Moody, nominován na Nejlepšího herce) a Nick Moran (Scabior). Níže najdete fotografie.

HP herci při propagaci DVD a BD v Londýně

2. prosince 2011 v 22:39 | Snapeova
Harry Potter herci James a Oliver Phelps, Jessie Cave, Warwick Davis a Mark Williams zamířili do obchodu Harrod,jak jsem již avizovala. Bylo to v Londýně ve čtvrtek odpoledne a podepisovali tam DVD Harry Potter a Relikvie smrti: část 2 jako součást propagace Warner Bros " pro BD / DVD,které v Británii vyšlo dnes 2.12.2011. Fotky můžete vidět v celém článku.

Oblíbené neviděné scény

2. prosince 2011 v 21:49 | Snapeova
Bradavická kuchyně plná skřítků, společenská místnost Havraspáru, pracovna McGonagallové či šatna nebelvírského famfrpálového týmu. To jsou všechno scény, které jsme ve filmech nikdy neviděli. Máte i vy tu svou, které jste se nedočkali, přestože jste věřili, že ji spatříte i na velkém plátně? No, máte něco společného s našimi hlavními filmovými tvůrci a představiteli. Ti totiž odpověděli na otázku, která ze scén jim nejvíce ve filmech chyběla.

Potter herci budou ocenění

28. listopadu 2011 v 20:30 | Snapeova
V neděli 4. prosince se v Londýně uskuteční předávání Britských nezávislých filmových cen a už teď je jasné, že se soškami domů odejde dvojice herců známých z potterovek - Kenneth Branagh (Lockhart) a Ralph Fiennes (Voldemort). Kenneth dostane Cenu Variety za Soustředění mezinárodní pozornosti na Spojené království (tuto cenu v minulosti získala i JK Rowlingová).

Ještě zajímavější je Ralphova cena za výjimečný přínos britskému filmu. Tato cena je pojmenována po Richardu Harrisovi (první Brumbál), uděluje se od roku 2003 a mezi její laureáty patří John Hurt (Ollivander), Bob Hoskins, Tilda Swinton, Jim Broadband (Křiklan), Ray Winstone, David Thewlis (Lupin), Daniel Day-Lewis a Helena Bonham Carter (Bellatrix) (v zákulisí ji už pomalu začínají nazývat cena Richarda Harrise k uctění herců, kteří hráli v potterovkách). Oba herci si své ceny převezmou osobně.

Kromě těchto dvou cen, které jsou již jisté, je Ralph Fiennes nominován na Cenu Douglase Hickoxe za svůj režisérský debut Coriolanus. V kategorii Nejlepší herec o vítězství zase soupeří bývalí potterovský spolupracovníci Brendan Gleeson (Moody), Gary Oldman (Sirius) a Peter Mullan (Yaxley).Držme jim tedy palce.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

Zoe na Make Believe on Broadway Gala

25. listopadu 2011 v 13:09 | snapeova
Na této akci byl Alan Rickan a Dan Radcliffe jejichž fotografie jsem tu již zveřejňovala. Nyní jsem objevila i pár fotek Zoe Wanamaker (Madame Hoochová),která se taktéž zůčastnila 12.ročníku Make Believe on Broadway Gala, v pondělí 14.listopadu večer v divadle Shubert v New York City.

Kenneth,Geraldine,Toby a Zoe na premiéře MWWM

22. listopadu 2011 v 22:00 | Snapeova
Jistě si pamatujete,že v neděli večer se konala v Británii premiéra filmu My Week with Marilyn. Z ní už jsme mohli vidět krásné fotky Emmy Watson a nyní se podíváme na fotky ostatních Potter herců,kteří si ve filmu zahráli a to:Geraldine Somerville (Lilly Evans-Potter), Tobyho Jonese (Dobby),Kennetha Branagha (Zlatoslav Lockhart) a Zoe Wanamaker ( Madame Hoochová).

Warwick,Rupert a Mark podporují Willow trička pro Make-A-Wish Int'l

22. listopadu 2011 v 20:59 | Snapeova
ShirtPunch.com, vlastní web, který prodává trička za 10 dolarů na den oznámil, že budou prodávat trička inspirovaná postavou Willow herce Warwicka Davise od tohoto pondělí 21. listopadu a veškeré výnosy půjdou na Make-A-Wish Foundation International. Organizace se dostala do kontaktu s Warwickem a jeho Harry Potter kolegové Rupert Grint a Mark Williams v kouzelnickém světě Harryho Pottera při oslavách pro vydání DVD a BD Relikvie smrti: část 2 rádi přispěli svými jmény na pomoc nadaci. ShirtPunch zaslal stránce SnitchSeeker fotografie herců s tričky (Warwick na fotce s Ricky Gervaisem z Život je příliš krátký ).Warwick prý vzal sebou na Floridu asi 20 triček, protože jeho další HP kolegové měli o ně velký zájem.

Yates,Heyman,Daniel a Alan na Harry Potter obědě

22. listopadu 2011 v 19:29 | Snapeova
Warner Bros uspořádalo soukromý oběd jako součást propagace Harry Potter a Relikvie smrti: část 2 v New Yorku v pondělí večer, který navštívili herci Daniel Radcliffe a Alan Rickman, stejně jako producent David Heyman a režisér David Yates. Heyman a Yates vystoupili před diváky a mluvili o jejich zapojení do série,která díky JK Rowling, jejich obsazení a štábu, a Warner Bros zaznamenala řadu úspěchů. Záznam řeči najdete ve videu v celém článku. Pořízen byl také audio rozhovor s Danem s Hollywood Reporter,ten najdete zde. Níže fotografie.

David Yates chce zfilmovat Doctora Who

22. listopadu 2011 v 18:29 | Snapeova
"Pán času" příští rok oslaví padesátiny. To z něj dělá seriál s největší výdrží. Původní Doktor putoval časem a prostorem úctyhodných 26 sezón. Nová verze, která odstartovala v roce 2005, se právě chystá na šestou řadu. Hlavní postavu si zahrálo dohromady jedenáct různých herců včetně legendárního Petera Cushinga či oblíbeného Davida Tennanta (Bárty skrk mladší). Synonymum pro televizní kult se teď pravděpodobně přesune z televize na filmová plátna. O celovečeráku sní David Yates, režisér posledních částí Harryho Pottera. Fanoušky asi nepotěší, že na přípravě projektu (podle něj potrvá dva až tři roky) nechce spolupracovat s uznávaným scénáristou Stevenem Moffatem a nehodlá nijak navazovat na seriál. "Námět potřebuje radikální transformaci, aby obstál na velkém plátně."

***
zdroj:csfd.cz

Dvě nová videa s Potter herečkami

20. listopadu 2011 v 16:19 | Snapeova
Evanna Lynch přispěla svou účastí ve videích pro stránku Jessie Cave ve videu:Bota sestřenice Ženevy. Jessie tvořivě využila příležitosti, kterou jí poskytlo setkání potter-herců v čarodějným světě Harryho Pottera ve floridském Orlandu. Proto tu máme další dvě videa. A navíc víme,už díky nedávnému rozhovoru Jessie, že spolupráci s Jessie má naplánovanou i Rupert Grint. V prvním videu - Ethereal (Éterické) - uvidíte Jessie, Evanu a Katie Leung v úkolech Lav-Lav, Luny a Cho na nákupu v medvědích tlapách (natáčeno v WWOHP). V druhém videu se setkali Jessie, Scarlett Byrne a Georgina Leonidas jako sestřenice Michelle, Crystalline a Maureen.

Video z oslav v HP parku

17. listopadu 2011 v 20:50 | Snapeova
O tomto víkendu se konaly velkolepé oslavy v HP parku na Floridě o nichž jsem se tu zmiňovala již v několika článcích. měli jsme tu již fotografie a dnes se můžeme podívat na video,které Warner Bros zveřejnilo.

***
zdroj:snitchseeker.com

Dan a Alan na Make Believe on Broadway Gala

15. listopadu 2011 v 21:49 | Snapeova
V pondělí večer v divadle Shubert v New York City se konal 12.ročník Make Believe on Broadway Gala,kde se objevil Daniel Radcliffe a také Alan Rickman,jejich fotky z této akce můžete vidět níže.

Fotografie z oslav v Potter parku

14. listopadu 2011 v 22:50 | Snapeova
O tomto víkendu od pátku 11.listopadu do neděle 13.listopadu se v kouzelnickém světě Harryho Pottera konaly velkolepé oslavy vztahující se především k vydání posledního filmu na DVD a Blu-ray. Zůčastnili se jich tito herci:Warwick Davis producent David Heyman,co-producent David Barron, režisér David Yates, Rupert Grint, James a Oliver Phelps, Mark Williams, Evanna Lynch, Jessie Cave, Alfie Enoch, Devon Murray, Katie Leung, Stanislav Lanevski, Nick Moran, George Harris, David Bradley, Jason Isaacs, a Domhnall Gleeson. Vidět je můžete na fotkách v celém článku.

4 fotky pro Total film

12. listopadu 2011 v 10:20 | Snapeova
Podívat se nyní můžeme na 4 nové fotografie k photoshootu pro total film. Na každé je jeden herec,který pro časopis fotil. Uvidíte tedy:Toma,Matta,dvojčata a Evannu.

První fotky Ruperta a Evanny z WWOHP

10. listopadu 2011 v 22:30 | Snapeova
Zítra mají začít oslavy v Harry Potter parku na Floridě,které podporují i vydání posledního DVD a Blu-ray. V Potter parku již je Rupert Grint s Evannou Lynch a k vidění máme jejich první tři fotografie.

Celý seznam herců,kteří se zůčastní oslav v Orlandu

8. listopadu 2011 v 18:50 | Snapeova
Zveřejněn byl úplný seznam herců a tvůrců,kteří se objeví na oslavě Harryho Pottera na Foridě v Kouzelnickém světě Harryho Pottera již tento víkend v rámci zahájení prodeje Relikvií smrti: část 2 na DVD / BD. Bude se samozřejmě konat i setkání s fanoušky a diskuze s nimi. Jistě se budeme moct těšit na fotografie i videa z této akce.

• Rupert Grint
• David Heyman
• David Yates
• David Barron
• James Phelps (Fred Weasley)
• Oliver Phelps (George Weasley)
• Jason Isaacs (Lucius Malfoy)
• Mark Williams (Arthur Weasley)
•Evanna Lynch (Lenk Lovegood)
• Katie Leung (Cho Chang)
• Alfie Enoch (Dean Thomas)
• Devon Murray (Seamus Finnigan)
• Stanislav IANEVSKI (Viktor Krum)
• Nick Moran (Scabior)
• Warwick Davis (Kratiknot / Griphook)
• Domhnall Gleeson (Bill Weasley)
• David Bradley (Argus Filch)
• George Harris (Kingsley Pastorek)
• Jessie Cave (Levandule Brownová)

***
zdroj:snitchseeker.com
 
 

Reklama

I am a member