Other Harry Potter Stars

První proma k Life´s Too Short

4. listopadu 2011 v 19:59 | Snapeova
10.listopadu startuje na televizi BBC seriál Life´s Too Short (Život je příliš krátký),který napsali a zrežírovali Ricky Gervais a Stephen Merchant. Hlavní hvězdou seriálu je Warwick Davis.V sitcomu hraje egomaniackého šéfa talentové agentury pro lidi,kteří jsou malí jako on. Warwick hraje vlastně smyšlenou verzi sama sebe a v každé epizodě pravděpodobně bude jeden host,možná i více. Hosty budou například:Helelena Bonham Carter,Johny Depp,Sting,Liam Neeson a další.Níže máte dvě promo fotky.Mimo jiné jsou v celém článku i dva scany a obálka časopisu TV & Satellite,kde se o seriálu psalo a na obálce si můžete všimnout i julie waltres,pro změnu se seriálem The Jury.

3 fotky-Matt,dvojčata a Evanna

2. listopadu 2011 v 21:39 | Snapeova
Dnes se mrkneme na tři nové fotky z photoshootů k propagaci první části Relikvií. Fotka Matta je nová z photoshootu Pro Indonézský Total film,stejně tak fotka Evanny,kterou však už můžeme znát ze scanu. No a u fotky dvojčat si nejsem jistá zda-li pochází ze shootu pro tento časopis.

Dvě fotky pro Total film (2010)

28. října 2011 v 20:40 | Snapeova
Níže najdete dvě nové fotky z propagačního photoshootu pro Relikvie smrti 1. Photoshoot byl nafocen pro Total film. Včera jsme si představili tři nové fotky Evanny,dnes si představíme jednu fotku Matta a jednu fotku dvojčat.

BFI London Film Festival premiere of 'Anonymous'

27. října 2011 v 14:40 | Snapeova
Herci David Thewlis (Remus Lupin), Rhys Ifans (Xenofílius Láskorád), Jamie Campbell Bower (Gellert Grindelwald) a Bonnie Wright (Ginny Weasley), se zúčastnili v úterý večer v Premiéry filmu Anonymous(tam kromě Bonnie hráli všichni ) na 55.ročníku BFI London Film Festival. Konalo se to na Empire Leicester Square v Londýně.

Georgina Leonidas už od dneška v Praze na festivalu fantazie

26. října 2011 v 19:39 | Snapeova
Právě dnes ve 20:00,tedy již za pár minut začne zahájení festivalu fantazie, fancity, největšího festivalu fantastiky a her v ČR. Seriály, filmy, knihy a hry zaměřené hlavně na sci-fi a budoucnost, fantasy a horor, mytologii a historii. Své zastoupení tam má samozřejmě i Harry Potter a za něj přijede herečka Georgina Leonidas (Katie Bellová od HP 6 ). Původně prý měla přijet Jessie Cave (Levandule Brown).

Georgina přiletěla dnes i se svým agentem Laurencem Wrefordem a odletí s ním v sobotu poté co si i prohlédnou prahu. Festivalu se zůčastní ve čtvrtek a v pátek mezi 10. a 13. hodinou a samozřejmě by měla být i na dnešním zahájení. Ty z vás co se na ní přijdete podívat čeká podepisování, fotografování a velká beseda.Její agent by měl mluvit o své práci, dalších hercích apod...

Místenka na besedu s herečkou (na konkrétní místo) bude stát 300 Kč na místě, 240 Kč vás bude stát při objednání předem.Cena hereččiny fotografie s podpisem je stanovena na 150 Kč. Cena fotografie herečky s fanouškem je stanovena na 200 Kč (v ceně je fotografie A4 předaná druhý den i elektronická verze poslaná po festivalu, pouze elektronická verze je o 50 Kč levnější), cena jejího podpisu následující den na 100 Kč.

***
zdroj iformací i fotky:web fancity-fancity.festivalfantazie.cz

Scany z časopisu Fault

25. října 2011 v 19:30 | Snapeova
Nyní se konečně objevily scany z říjnového vydání časopisu Fault,kde najdeme několik nových fotek Toma,Jamese a Natalie,kteří pro toto číslo nafotili photoshooty.

4 nové fotky z photoshootu pro Total Film

25. října 2011 v 15:20 | Snapeova
V minulém roce k propagaci první části relikvií smrti nafotilo několik herců photoshoot pro Total film. Vidět už jsme mohli pár scanů i nějakou tu fotku Evanny. Jednu novou například nedávno,když jí vložila na svůj nově založeny facebook. Dnes se můžeme podívat na čtyři nové fotky s Evannou,Tomem, Jamesem s Oliverem a Mattem.

HP získal 6 ocenění na Spike scream awards

16. října 2011 v 18:19 | Snapeova
Včera v New Yorku se předávali ceny Spike Scream awards,kde byl Harry Potter nominován v 15.kategoriích a 6. z nich proměnil ve výhru. Daniel Radcliffe,který na předávání přišel se stal nejlepším fantasy hercem a puštěna byla i exkluzivní ukázka z jeho připravovaného filmu Woman in Black. Ralph Fiennes vyhrál cenu za nejlepšího padoucha a ukázal se ve skvělém tričku s Lordem Voldemortem. Pak vyhrál ceny samotný film včetně hlavního ocenění The Ultimate Scream. Na ceremonii byl i Gary Oldman s herci Anne Hathaway a Josephem Gordonem-Levittem,kteří převzali cenu za nejočekávanější pokračování všech dob pro poslední film z trilogie o Batmanovi-Černý rytíř povstal.

Na této ceremonii se uskutečnilo i takové malé rozloučení s Harry Potterem.Daniela na podium uvedl herec Samuel L. Jackson, Dan,přišel poděkovat fanouškům za jejich podporu sérii Harryho Pottera.Toto i náhled na Ženu v černém uvidíte ve videu níže. V celém článku najdete pár prvních fotek.

• THE ULTIMATE SCREAM - Harry Potter A Relikvie smrti-část 2
• BEST SCREAM-PLAY - Harry Potter A Relikvie smrti-část 2
• BEST FANTASY ACTOR - Daniel Radcliffe, Harry Potter A Relikvie smrti-část 2
• BEST VILLAIN - Ralph Fiennes, Harry Potter A Relikvie smrti-část 2
• HOLY SH!T SCENE OF THE YEAR - Zložár v komnatě nejvyšší potřeby, Harry Potter A Relikvie smrti-část 2
• BEST F/X - Harry Potter A Relikvie smrti-část 2

Webchat s herci v Leavesden studiích

15. října 2011 v 23:20 | Snapeova
Ve čtvrtek odpoledne se po delší době sešlo několik herců známých z potterovek tak říkajíc na domovské scéně - ve studiích Leavesden. V ten den se totiž spustil dlouho očekávaný prodej vstupenek na prohlídku prostor, kde se natáčelo všech osm filmů. Mark Williams, Julie Walters, James a Oliver Phelpsovi, Bonnie Wright, Tom Felton, Warwick Davis a Natalia Tena odpověděli na otázky fanoušků, kteří je mohli položit prostřednictvím několika vybraných fanouškovských stránek nebo přímo přes twitter účet prohlídky studií. O všem jsem vás již informovala a nyní se podíváme na pár faktů o prohlídce, jakož i nejzajímavější okamžiky z videochatu s herci.

Preview k webchatu s herci o WB Studio tour London

12. října 2011 v 23:49 | Snapeova
Warner Bros studio tour London: The Making of Harry Potter,které bude otevřeno od 31.března 2012 zveřejnilo krátké video s několika herci,kteří se zůčastní zítra v 15:00 (Britského času) chatu s fanoušky ohledně právě WB Studio tour. Ve videu nás herci:Mark Williams, James Phelps, Oliver Phelps, Warwick Davis, Bonnie Wright, Natalia Tena, a Tom Felton. (Julie Walters by se také měla zúčastnit,ale ve videu není) na tento chat zvou.

***
zdroj:snitchseeker.com

Potter herci zapojeni do Small Steps Project

11. října 2011 v 20:29 | Snapeova
Několik herců, včetně Bonnie Wright (Ginny Weasley), Ralpha Fiennese (lord Voldemort), Julie Walters (Molly Weasley) a Roger Lloyd-Pack (Barty Skrk starší) věnovali svůj pár bot na Small Steps Project , kde celebrity darují někdy i poměrně drahé boty do charitativní aukce. Tento projekt pomáhá dětem,které žijí a pracují na skládkách a poskytuje jim boty.charitativní aukce, by měla začít v neděli, 16.října. Stránku s fotkami bot všech celebrit najdete zde.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

***
zdroj:snitchseeker.com

BBC Radio 1 Awards

10. října 2011 v 21:29 | Snapeova
Včera se tři Potter herci Tom Felton,Matt Lewis a Rupert Grint zůčastnili předávání cen BBC Radio 1 Awards. Rupert Grint si přišel pževzít cenu za nejlepšího britského herce a Matt s Tomem předali cenu nejlepší mladé sportovní britské hvězdě. Fotky najdete níže. Mezi nimi je i jedna z focení promo shootu Matta Lewise.

Rhys-Raisa Gorbachev Foundation Gala

6. října 2011 v 18:29 | Snapeova
22.září se Rhys zůčastnil Raisa Gorbachev Foundation Gala party v Hampton Court Palace. Na dvou fotkách je s Annou Friel.

Pride of Britain awards 2011

5. října 2011 v 17:49 | Snapeova
V pondělí večer se v Londýně v Grosvenor House konalo letošní předávání cen Pride of Britain awards. Této události se zůčastnili herci:Tom Felton (Draco Malfoy), James a Oliver Phelps (Fred a George Weasley) a Warwick Davis (profesor Kratiknot a Griphook).

Tom,James a Natalia budou v časopise Fault

24. září 2011 v 16:09 | Snapeova
Časopsi FAULT zveřejnil video,které je náhledem fotek herců,kteří se objeví v novém,podzimním čísle. Již nějakou dobu víme,že mezi těmito herci bude Tom Felton a ukázali jsme si již tři fotky a video z jeho photoshootu,ale nyní se ukazuje,že tam najdeme i další dva Potter herce a to: Jamese Phelpse (Fred Weasley) a Natalii Tenu (Nymphadora Tonks). Video naleznete zde a níže screeny s jejich fotkami. Doufejme,že se brzy nějaké fotky objeví oficiálně.

Herci zamíří do Bradavic na Floridu

22. září 2011 v 19:29 | Snapeova
V Orlandu v kouzelnickém světě Harryho Pottera se bude konat slavnost k uvedení filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II na DVD a BD.Doprovodné akce budou trvat tři dny, od pátku 11. listopadu do neděle 13. listopadu. Organizátoři slibují několik speciálních akcí, na kterých se osobně zúčastní i herci z filmů o Harrym Potterovi. Warneři už oficiálně potvrdili účast těchto herců: James a Oliver a Pheps (Fred a George Weasleyovi), Warwick Davis a (profesor Kratiknot / Griphook v Relikviích Smrti II), Evanna Lynch (Lenka Láskorádová), Mark Williams (Artur Weasley), David Bradley (školník Filch) a Jessie Cave (Levandule Brownová). O účasti na akci se jedná ještě s dalšími herci. Chybět nebudou ani filmoví tvůrci. Na přítomné fanoušky čeká kromě jiného i promítání všech osmi potterovek.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

HP herci propůjčí své hlasy v novém animovaném filmu

18. září 2011 v 14:19 | Snapeova
Po dvaceti letech od prvního vysílání bude mít pohádka Pošťák Pat svůj vlastní film. Ve zkratce o tom, jak se Pat, obyčejný anglický pošťák, stane za jednu noc slavným, když se zúčastní talentové soutěže.

Ale jak Pat souvisí s Harrym Potterem? Nuže, ještě nesouvisí, ale brzy bude, protože svůj hlas do filmu propůjčí náš Rupert Grint. Ke své nové roli se vyjádřil velmi stručně: "sledoval jsem pošťáka Pata, když jsem byl malý. I všichni moji sourozenci ho v jistém věku sledovali. "

Do filmu se jako dabingový herci zapojí také Jim Broadbent (Křiklan) a David Tennant (Barty Skrk ml..).

Pohádka přijde do kin v roce 2013.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

Rhys na Toronto International Film Festival 2011

14. září 2011 v 17:29 | Snapeova
Stejně jako Jamie se i Rhys zůčastnil festivalu 11.září aby poodpořil film Anonymous a máme i fotky z photocallu.

Pár nových fotek z Leaky Conu

22. srpna 2011 v 23:20 | Snapeova
Před pár dny jsem dohledala a zveřejnila fotografie z letošního Leaky Conu a nyní se na fanpopu objevilo pár dalších fotek,kde jsou zachyceny Evanna se Scarlett i ostatními ve víru tance.

Fotografie a videa z Leaky Conu 2011

19. srpna 2011 v 20:50 | Snapeova
Rozhodla jsem se i vrátit k události Leaky Con 2011. té se zůčastnili Evanna se Scarlett,Chrisem Rankinem a dětskými herci mimo Bertieho Gilberta. Mimo jiné tam byly přítomni i lidé se starkid ( tvůrci Potterovského muzikálu) a součástí toho všeho byla i návštěva kouzelnického světa HP z něhož i pocházejí fotky Evanny a scarlet,které jsem tu již zveřejnila. Akce se konala mezi 14-17.červencem a povedlo se mi najít docela dost fotek. opět jsem musela projít několik zdrojů,ale povedlo se mi najít mnohdy opravdu dobré záběry a níže je i pár videí. asi nejvíc mě zaujalo to první,kde Evanna hraje na elektrickou kytaru.
 
 

Reklama

I am a member