Oznámení

Chceš se stát součástí Harry Potter blogu?

15. listopadu 2014 v 21:19 | Snapeova
Ahoj všem,

Za pár dní to bude rok, co jsem se poprvé odhodlala nabídnout někomu na tomto blogu místo vedle mě. Musím říct, že mé zkušenosti jsou nakonec dobré, i přes to, že jsem se toho tolik obávala.

Napadlo mě, že bych tuto možnost mohla otevřít znovu, jelikož toho času opravdu moc nemám a něco zajímavého se děje vždycky. Hlavně si myslím, že čím víc HP fanoušků je pohromadě, tím lépe.

Momentálně mám dvě spoluadminky. Jedna je Lioness, momentálně zcela neaktivní, pravděpodobně toho má hodně ve škole a tak dále. S příspěvky té druhé, Snitch, se tu občas setkáváte po celý ten rok.

Když budete mít zájem, pomáhat nám s tímto blogem, nemusíte myslet na to, že blog je časově náročný apod. Hlavní admin jsem tu já, od spoluadminů nepožaduju, aby přispívali na blog třeba každý den, protože sama vím, že to pro většinu lidí ani není možné. Když mi řeknete, že máte zájem, ale čas budete mít tak na jeden příspěvek měsíčně, neřeknu vám kvůli tomu, že vás nevezmu.

Bude zcela na vás, jak často budete psát články, co chci je, abyste mě trochu informovali, hlavně chci, abyste se se mnou domlouvali, jaký článek se chystáte udělat, abychom třeba nedělali oba to samé a práce jednoho z nás pak nepřišla nazmar. Pokud nemáte přehled a neznáte stránky, poskytnu vám stránky a doporučím články, které by se třeba hodilo udělat, to už bude jen na každém, jak to bude chtít, na tom se domluvíme.

Své momentální spoluadminky jsem nikdy neuháněla a nenutila něco dělat. Jsou tu, protože chtějí, baví je to, a já jim to nehodlám nějak znechutit tím, že z toho budu dělat povinnost pro ně.

Takže, pokud milujete Harryho Pottera, umíte napsat smysluplný článek (pokud možno bez chyb), umíte aspoň trochu anglicky, neváhejte se připojit do týmu na tomto zavedeném blogu, který za pár dní oslaví šest let.

Když si to budete přát, můžete se zaměřit třeba jen na určitý typ článků, jako jsou třeba překlady rozhovorů nebo věcí z Pottermore. Pokud milujete jednoho herce a máte zájem dělat články jen s ním, také by to bylo možné, i když bych byla raději, kdybyste dělali články aspoň s více herci. Stejně tak se třeba můžete zaměřit jen na nové filmy HP herců.

Nebudu to prodlužovat. Pokud chcete psát články na tento blog, napište mi do komentářů (když budete chtít, tak na email:snapeova.blog.cz@seznam.cz) co nejvíc informací o sobě a pokud možno o tom, jak to máte s HP. A pak samozřejmě to, jak si představujete své působení na tomto blogu. Případně se ptejte na to, co vás zajímá. Možnosti jsou nekonečné, o všem se v jednom článku zmínit nelze, takže vše je pak na domluvě atd.

Samozřejmě, pokud neumíte s blog.cz a galerií, vše vysvětlím a časem to vypilujem.

Budu se těšit, že někdo projeví zájem. Přeci jen, znám už jen svůj a ještě jeden blog o HP, které ještě pořádně běží a myslím, že je třeba to udržet ;)

Jak se mi líbil Noe

27. března 2014 v 13:29 | Snapeova
Včera večer jsem byla na předpremiéře Noeho. Byla jsen pro členy klubu Cinema City, ale moc lidí to nevyužilo. Sál mohl být zaplněný tak sotva do půlky. V tomto článku nemám v úmyslu vám vyzrazovat děj, tak jako to třeba dělají někteří recenzenti.

Četla jsem recenzi, kde je děj popsán celý. Musím podotknout, že co jsem četla recenze, tak Noeho hodnotí kolem 50%. Na ČSFD má momentálně 64%. Divák si rozhodně musí rozmyslet jestli je to film pro něj a jestli ho něčím překvapí. Já třeba nikdy nečetla bibli a tyto příběhy, takže nevím co bylo přesně podle příběhu o Noem a co bylo smyšlené. O Noem vím jen to, že postavil archu, aby zachránil všechny druhy zvířat a také svou rodinu před potopou, kterou seslal na zemi bůh. Ve filmu se o bohu mluví pouze jako o stvořiteli. Podle mnoha názorů lidí je film spíš jen inspirován příběhem o Noem. Ve filmu je samozřejmě využito mnoho speciálních efektů a to poměrně různorodých. Dost se mi líbily a byly velmi zajímavé. Na vzhled padlých andělů si téměř každý stěžuje, ale mě se zrovna líbili.

Emmu Watson lidé docela vychvalují, mnohdy říkají, že je to zatím její nejlepší role a asi s nimi musím souuhlasit. Navíc se opět předvedla v něčem úplně jiném a musela hrát něco, co dosud nehrála. Mně se tam líbila opravdu moc a jsem ráda, že tuto roli přijala. Je jasné, že v takovém filmu je mnoho dialogů o tom co a jak bůh chce a podobně, počítala jsem s tím a proto kvůli tomu film nehodnotím hůř. Nečekaně byl film docela psycho drama, hlavně v druhé půlce. Kdyby měl delší stopáž, asi bych se už začala nudit. U takových filmů je důležité neprodlužovat je příliš. Tohle bylo ještě v pořádku. Půjdu na to ještě jednou s titulky, hlavně kvůli tomu, že máma se mnou nemohla a neslyšela jsem zpívat Emmu, nýbrž jen Anežku Pohorskou. Nechci tento článek moc dlouhý, takže jen řeknu, že film na mě působil docela dobře, režisér si pohrál hlavně s tou vizuální stránkou, hudba se mi moc líbila a herecké výkony taky. Kdybych měla hodnotit procentově, tak dám filmu asi takových 70%

Představení nových adminek

6. prosince 2013 v 16:49 | Snapeova
Jak už jsem avizovala zde i na blogovém facebooku, hledala jsem nové posily pro tento blog a také jsem úspěšně našla. Přihlásila se mi dvě milá děvčata, která mají zájem pomoci s vedením tohoto blogu a tak díky nim budete moct zase navštěvovat tento blog častěji, protože články už nebudou záviset jen na mém momentálně úplně minimálním času. Společně se budeme snažit, aby to tu zase více žilo a blog zůstal stejně přívětivý a kvalitní jako dosud :) Nyní se seznamte se Snitch (dříve Hermionka na blogu velkecary.blog cz, jestli si někdo pamatuje) a s Lioness.

Mimochodem ta fotka, co jsem našla pro úvodní obrázek je dost dobrá ne? :D

Snapeova

Ahoj všichni,
má přezdívka je Snitch a jsem nová spoluadminka tohoto skvělého blogu :). Stejně jako vy miluju Harryho Pottera a vše, co je s ním spojené. Byla jsem nadšená, když jsem zjistila, že Snapeova hledá spoluadminy, ráda jí tady pomůžu, protože tento fanouškovský blog je rozhodně jeden z nejlepších, co se týče světa HP.
A teď už něco o mně a mém vztahu k HP.
Kdybych si měla vybrat jednu nejoblíbenější postavu, byla by to bez debat Hermiona Grangerová. Miluju její knižní, ale i velmi povedenou filmovou podobu, za kterou vděčíme herečce, která se (překvapivě) řadí mezi mé nejoblíbenější herce vůbec, Emmě Watson.
Mám přečtených všech 7 dílů i zhlédnutých všech 8 filmů a nechci zapomenout na knihu Bajky barda Beedleho, další povedenou knihu J.K. Rowlingové. Když už jsme u Rowlingové, jsem taky věrným členem Pottermore, té nejlepší interaktivní stránky na světě! :D
Mimo HP se zajímám o sport, fitness, zdravý životní styl (o kterém mimo jiné vedu i blog).

Snitch


Zdravím milí čtenáři,

jsem novou spoluadminkou blogu a budete mě tu potkávat pod přezdívkou Lioness. Za tuto příležitost jsem velice vděčná a doufám, že se Vám tu bude i s mojí pomocí od teď líbit ještě o něco více.

Už léta jsem zatvrzelou Harry Potter fanynkou, vyrostla jsem v tomto světě a myslím, že ho jen tak neopustím. Sama bych nejraději mávala hůlkou, přemisťovala se (ale mám strach, že i tak bych chodila pozdě), pila čaj v Bradavicícha a mluvila s anglickým přízvukem.

Řadím se do týmu Dramione (ach, sladká fanfiction) ale zároveň i Romione (kánon!). Mezi mé nejoblíbenější postavy se řadí dvojčata Weasleyovy, Draco a Neville. Má oblíbená kniha ze série jsou Relikvie smrti a coby film mám nejraději Fénixův řád.

Na závěr pár náhodných poznámek: Velice ráda čtu, sleduju filmy a seriály. Má pravá guilty pleasure jsou americké reality show. Jsem tak trochu poblázněná do pana Daryho a Toma Hiddlestona. Mezi mé oblíbené barvy patří černá, rudá a tyrkysová. Jsem závislá na poslouchání hudby v mhd.

Lioness


Chtěli byste ještě něco o nových spoluadminkách vědět?

Nabídka

21. listopadu 2013 v 20:19 | Snapeova
Ahoj, slibovala jsem vám, že se ještě brzo ozvu, abych vám něco sdělila. Konkrétně jde o takovou nabídku. Jsem v maturitním ročníku a na tento blog mi nezbývá žádný čas, což mě mrzí. Jistě víte, že už jsem si i procházela krizí, že mě nebavilo sem chodit tolik jako dřív a tak jsem blog omezila tak, aby mi to vyhovovalo a chodila jsem sem s radostí. Ovšem takto omezit jsem ho nechtěla. V HP světě se toho pořád hodně děje a já bych chtěla, aby můj blog stále pro vás přinášel důležité informace aspoň o těch hlavních věcech. Chci, aby si udržel nějakou úroveň, když tu stále je.

Již mnohokrát mi má kamarádka navrhovala ať si sem někoho najdu, ale já jsem to odmítala. Za prvé jsem tu zvyklá sama a bojím se, že bych z té spolupráce mohla být zklamaná. Ovšem spolupráci na jiném blogu už jsem zažila a když se lidi umí domluvit, je to moc fajn. Také si myslím, že by nikdo neměl zájem. O HP už není tak velký zájem jako dřív. Už není tolik zapálených fanoušků, co by o tom chtěli blogovat a nebo pokud by někdo chtěl, mohl by být zas problém v tom, jak by psal své příspěvky.

Rozhodla jsem se, že tedy zkusím učinit tuto nabídku. Nabídnout místo pro jednoho admina, možná i pro dva, kdyby snad byl zájem a mě se líbilo více lidí. Po maturitě budu mít asi více času, ale také na to nemohu spoléhat. Každopádně si nemyslete, že bych vás odsud potom vykýblovala, když by naše spolupráce probíhala dobře. Nebudu nikoho vyhazovat, když nebudu mít důvod.

Takže, kdyby toto někoho zaujalo, tak hledám:

Člověka, který už má nějaké zkušenosti s blogováním, ale samozřejmě nemusí mít blog zrovna v této chvíli.
Někoho spolehlivého, koho zajímá svět Harryho Pottera, umí a chce hledat informace (Pokud možno ovládá slušně Angličtinu). Umí psát smysluplné věty a najde si na tento blog čas aspoň jednou týdně. Pokud se s vámi dá normálně mluvit, zachováte vše tak, jak to tu normálně běží, nebudete dělat nějaké nesmyslné podrazy apod., a rádi by jste měli blog o HP s někým, vyplňte přihlášku.

Ozvu se jen těm, které vyberu, pokud se vůbec někdo přihlásí :D

Přihláška:

1. Četl/a jsi Knihy a viděl/a filmy o HP? A kolikrát cca?
2. Díváš se běžně po novinkách z HP světa? Orientuješ se v nich nějak?
3. Měl/a jsi nebo máš blog? Jak dlouho bloguješ nebo jsi blogoval/a?
4. Zpracuj článek na libovolného herce nebo cokoliv z HP světa, nemusí být nijak dlouhý, chci jen ukázku, jak píšeš. Pošli mi to na mail ( snapeova.blog.cz@seznam.cz) a tuto přihlášku vyplň teprve až to odešleš. Do mailu uveď stejnou přezdívku jako zde, abych věděla, od koho to je.
5. Tvá přezdívka?
6. Kolik ti je? Pokud nechceš říkat přesně, dej rozmezí (např: 15-20)
7. Tvá nejoblíbenější HP postava? A herec/herečka? :D
8. Jsi tu poprvé nebo už sem nějakou dobu chodíš?
9. Jak často by jsi mohl/a přispívat?
10. Proč by jsi chtěl/a být spoluadminem zrovna tady?
11. Pár blbých otázek za náma, teď mi o sobě ještě můžeš říct cokoliv chceš a na co jsem se třeba nezeptala.

5. let

19. listopadu 2013 v 13:59 | Snapeova
Nadpis hovoří za vše. Tenhle blog existuje už pět let. Prošel si začátky, kdy jsem ani neuměla pořádně blogovat a prošel si úžasnou dobou, kdy se hřál na výsluní a teď si prochází dobou, kdy je to takový malý veterán mezi HP blogy, jako jeden z mála tu zůstal aktivní, ovšem vše je jiné, než bylo třeba před dvěma lety. Prožila jsem s ním mnoho. Dokonce už zažil i konec, který trval přesně měsíc, déle jsem to nevydržela a vrátila se.

Je se mnou velmi spjatý ať už chci nebo nechci, ale já chci. Blog mi v mnohém dost prospěl. No, ale nebudu toho kecat moc. Chtěla jsem ještě říct, že jsem měla v plánu stihnout nový design do dnešního dne, protože by byl padesátý, ale tak bude později, nedá se nic dělat. Napadlo mě, že bych časem stvořila článek, kde bych za sebe dala náhledy všech padesáti použitých designů, aby jste viděli, čím vším si blog po vzhledové stránce prošel. Byly tam i hrůzy, které byly na blogu třeba dva dny a nebo počátky, což taky nebylo nic moc :D Takže co na to říkáte?Máte o to zájem?

Mimochodem, asi se ozvu ještě brzo s jednou informací, nebo možná spíš nabídkou. Původně jsem to chtěla dát do tohoto článku, ale nebudu to zbytečně míchat. Tohle je jen taková připomínka, čeho se tenhle blog dožil a co má za sebou. A jako vždy je to poděkování pro vás, jeho návštěvníky, i když v poslední době se tu není moc na co dívat :D Však o tom si ještě povíme v tom dalším článku. Mějte se hezky a pokud blogujete, přeju vám úspěchy v dalších měsících a letech.

Vaše Snapeova

Nový povídkový blog

15. září 2013 v 18:29 | Snapeova
Ahoj, na Potterworldu už nebudu, nemá smysl vysvětlovat důvody, je to trochu složitější a osobní. Založila jsem si teda včera nový blog. Během včerejška a dneška ho zařídila a už jsem tam přidala první drabble. Všechny informace o blogu se dozvíte tam. Přidat se také můžete na jeho facebookovou stránku. Doufám, že se vám tam bude líbit pokud máte rádi HP ff a vlastní tvorbu, kterou zatím nemám skoro žádnou, ale budu se to snažit změnit.

http://pisupovidky.blog.cz/

Změna

22. srpna 2013 v 17:49 | Snapeova
Změnila jsem design a v článku u něj jsem naznačila, že to souvisí i s jinými změnami. Když jsem se sem v zimě po měsíci vracela, nebyla jsem si úplně jistá, jak to dál půjde, ale měla jsem pocit, že by se mi mohlo povéct vše dohnat a stíhat všechny novinky, jako tomu bylo v době největší slávy tohoto blogu. Ovšem zjišťuju, že to opravdu nepůjde a nemá cenu se snažit o nemožné, o to mít co nejlepší blog mezi HP blogy. Především jsou důležitější věci.

Vím, že nedokážu blog úplně ukončit. Už jsem to konec konců jednou zkusila a proto jsem se rozhodla, že blog už chci brát pouze jako zábavu a ne jako něco co musím, což se mi nedařilo, když jsem jen přemýšlela, kolik mi tu toho chybí a co nestíhám, proto už sem prostě budu dávat jen to, co budu chtít a kdy budu chtít. Rozhodně to dál bude Harry Potter a jeho herci, ale nevylučuju, že sem budu dávat i jiné věci, co mě baví. Tudíž jsem si řekla, že možná trochu předělám nějaké rozcestníky, trochu to zas zjednoduším. No, ještě se uvidí, ale v nejbližších dnech na to čas stejně mít nebudu.

Také od této chvíle ruším affs, protože víc jak půlka si zrušila blogy nebo jsou neaktivní a já stejně nestíhám obíhat podle všech těch pravidel, které většina blogů má. Od téhle chvíle tedy vedu už jen oblíbené stránky. Nikomu nezakazuju, aby si mě dal do spřátelených pokud ho budu mít v oblíbených, ale v tom případě po mě nesmíte chtít, abych dodržovala nějaká nesmyslná pravidla. Budu číst blogy, které mě zajímají a ve chvílích kdy budu mít náladu a čas. To je asi vše, myslím, že víc řikat nemusim. :)

Snapeova ♥

přidejte se

16. února 2013 v 22:35 | Snapeova
Ahoj, nově jsme s Verčou založily stránku pro Dramione a Feltson (Emma a Tom), kam dáváme Dramione fan arty, videa a také fotky a novinky ohledně Toma a Emmy, takže budeme rádi, když se přidají všichni fanoušci, aby to za to pořádně stálo a byla tam zábava :) Samozřejmě budeme rádi, když budete stránku sdílet nebo o ní řeknete svým přátelům. Přidat se můžete tady: Emma Watson and Tom Felton - Dramione CZ/SK

Samozřejmě se dál můžete přidávat mezi pisálky a čtenáře do skupiny, kde můžete sdílet nebo hledat povídky :)Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK)

Nebo celkově mezi blogery, kde můžete jednou denně sdílet nějaký ze svých povedených článků a nechat si třeba poradit od ostatních blogerů s nějakým problémem, či najít nové oblíbené blogy :) Blogs and bloggers (CZ/SK)

Pak se také můžete přidat celkově mezi HP fanoušky a oživit tak skupinu, kam lidé zas tak často nepřidávají příspěvky :)
Harry Potter (CZ/SK fans)

A to je všechno co pro vás mám, pak už jedině stránku mého blogu, pokud tam ještě nejste a chtěli by jste vědět z první ruky, kdy jsem třeba líná a kdy nemám čas na blog :D nebo když tam občas nějaké věci sdílím dřív, než je přidám na blog. snapeova.blog.cz

Budu ráda když se vám na některé ze stránek nebo skupin zalíbí :)

Jede se dál :)

22. ledna 2013 v 16:13 | Snapeova
Ahoj, možná jste nedoufali, možná ano a možná mě sledujete na facebooku, tak už o tom víte. Rozhodla jsem se, že mi blog chybí natolik, že se vrátím i když jsou mé časové možnosti dost špatné. Chybí mi to všechno i když jsem to nečekala, v poslední době jsem z toho byla až otrávená a proto jsem to ukončila. Nakonec se ukázalo, že to nebyl konec, ale spíš jen pozastavení. Přesně po měsíci, kdy mi to tu každý den svým způsobem chybělo a uleželo se mi to vše v hlavě se vracím a chci pokračovat, jen s tím, že tu budou články, tak jak jen budu mít čas a hlavně náladu přidávat. Takže třeba i jednou za týden nebo víc. Na facebooku mě několik lidí ujistilo, že to bude stačit a vrátit se mám, takže jsem tady a doufám, že moji věrní návštěvníci jsou rádi :) Pokusím se věci příliš neřešit a brát to tu opravdu jen jako zábavu a relax, což jsem dřív nedokázala a proto jsem došla až k tomu ukončení.

Pro spřátelené blogy:
Kromě toho pod tímto článkem vyhlašuju i zápis spřátelených blogů. Nevím, kdo si mě vymazal, kdo ne, kdo je a kdo není aktivní a jestli by se nechtěl spřátelit třeba i někdo nový. Pokud ano, máte šanci. Všechny, ať už staré nebo nové spřátelené blogy, chci ale upozornit, že vzhledem k tomu času k nim sice můžu chodit docela často, ale může se stát, že komentář nechám třeba jen jednou za měsíc. Mám vaše blogy ráda, ráda na ně chodím, ale nemám ráda, když se k tomu musím nutit, obzvlášť, když mám zrovna jiné povinnosti. Takže si dobře rozmyslete, jestli je to pro vás dostačující a jestli se tedy zapíšete. Pokud půjde o nově zapsané blogy, odepíšu jen těm, které si vyberu. Vybírám si pouze podle toho, jak se mi na daném blogu líbí a jestli je tam pro mě něco zajímavého, ne podle návštěvnosti a jiných povrních věcí, takže se nebojte napsat i když máte malou návštěvnost nebo nejste přeborníci v tvorbě designů atd. :)

Tohle prosím do komentářů, platí to pro staré i pro ty, co se budou zapisovat nově:
Přezdívka:
Blog:
koho na ikonku do menu:

.....Vše jednou končí.....

22. prosince 2012 v 20:59 | Snapeova
Ano, je to tak. Některým z vás už je to možná jasné, jiní to neočekávali a doufali, že to nepřijde, stejně jako já, ale vše má jednou svůj konec a konec je přece jen začátek něčeho nového. Jak jste si mohli všimnout, od začátku nového školního roku se tu vyskytuji méně a méně a přicházíte o čím dál tím víc novinek ze světa HP a jeho herců. Moje nová škola je o dost náročnější než ta na jaké jsem byla před tím a opravdu už vyžaduje to, abych projevila nějakou snahu a začala se jí věnovat, abych jí mohla i dokončit. Dvakrát týdně mám doučování z matematiky, většinou mám školu docela dlouhou a když už přijdu domů, chci relaxovat, vyřizovat si své věci nebo dělat nezbytné věci doma a další povinnost k tomu už nezvládám.

Ano, dřív pro mě byl i blog relaxem, ale nyní už to tak bohužel není. Hodně dlouho mi trvalo, než jsem si přiznala, že takhle to dál nepůjde a rozhodla se, že to raději ukončím. Vy, co to tady znáte už od začátku, víte, že jsem tento blog vybudovala a dostala ho na vrchol mezi Harry Potter blogy. svého času návštěvnost běžně stoupala k 300 lidem denně a mě ohromě bavilo tu být a shánět novinky, ale Harry Potter skončil a mě to takto baví méně a méně. Jde o to, že už to není ono a k tomu ten nedostatek času. Harryho Pottera miluju a i všechny herce a nikdy to nebude jinak. Je to něco co mi zasáhlo do života a navždy mě to ovlivnilo. Zůstanu jen u jednoho blogu. Budu stále na Potterworldu, kde píšu povídky se svou nejlepší kamarádkou. Na psaní si čas občas najdu a strašně moc mě to baví, obzvlášť, když zatím píšu jen HP povídky :). Ještě nevím jestli se dostanu i k originálním nebo z jiných světů.

Bohužel, tím jak člověk dospívá, je život čím dál složitější a některých věcí se musíme vzdát. Já se vzdávám tohoto blogu i když nerada, protože vím, jak moc jsem tady udělala. Ale jak se říká, v nejlepším přestat. Blog teď začal skomírat. Začalo to vypadat, jako, že na to schválně kašlu a to já nechci, chci, aby jste si tento blog pamatovali jako místo, kde jste vždy našli nové dění z HP světa a, který byl veden s láskou. Moc mi na něm záleží, proto se budu snažit, aby nikdy nebyl smazán a zůstal tu jako připomínka pro mě i pro vás. Dokonce ani nevylučuju, že bych se někdy mohla vrátit, protože já se snažím nikdy neříkat nikdy, Člověk totiž nemůže vědět co přijde a jak ho to ovlivní. Naštvaly mě také změny na úvodní stránce blog.cz, ale kvůli tomu neodcházím, pouze mě to utvrdilo v mém přesvědčení, že blog.cz už není tak úžasné místo pro obyčejného blogera, jakým dřív býval a je to velká škoda.

V poslední době už jsem také nestíhala navštěvovat své spřátelené blogy a i to mě hodně mrzelo. Pokud jde o vás má věrná SB, jsem ráda, že jsem poznala vaše blogy, ráda jsem na ně chodila a myslím, že na většinu z nich i nadále chodit budu a snad nezapomenu také zanechat komentář. Jestli si mě necháte aspoň někde dole v SB, oblíbených blodzích a nebo mě prostě vymažete, to je zcela na vás, přeji vám mnoho úspěchů s vašimi blogy.

Je to sotva měsíc, co tento blog oslavil nádherné čtvrté narozeniny a teď končí. Doufala jsem, že to tak nebude, ale opravdu se nedá nic dělat a snad jsem vás nezklamala. Holt jsou na světě důležitější věci. Jsem za ty čtyři roky s vámi moc vděčná. Poznala jsem tu skvělé lidi, mimo jiné i svou nejlepší kamarádku. Naučila se spoustu věcí. Pronikla do nového světa, ponořila se do světa HP a poznala fanoušky jako jsem já. Děkuju všem svým věrným návštěvníkům, všem, co mi tu nechávali komentáře, také těm, co je nepsali, ale přes to sem rádi chodili. Děkuju za vaší přízeň a podporu za celou tu dobu. Prožila jsem tu hodně a nikdy na to nezapomenu. Je to jedna etapa mého života, která teď končí.

I přes to, jak smutné tohle teď je, mám přeci jen jednu dobrou zprávu pro ty, kteří si nepřejí konec tohoto blogu. Jak víte blog má Facebook, nyní je tam 183 fanoušků a tam já to neopustím. O svět Harryho Pottera se budu zajímat dál, jen nejsem schopná do toho vkládat už tolik úsilí. Je jednoduší sdílet nějakou informaci nebo fotku na facebook a tak jakási malá náhražka blogu bude právě tam. Můžete mi tam psát, sdílet své HP příspěvky a sledovat ty moje. Nevím, jak aktivní tam budu, ale řekla bych, že rozhodně více než tady. Proto, kdo tam ještě není a chtěl by mě a vše kolem HP dál ode mě sledovat, tak ať se na facebook snapeova.blog.cz připojí. Ráda tam uvítám každého fandu HP, ne jen ty co chodili na můj blog. :)

Mějte se krásně.
prožijte vánoční svátky ve zdraví a pohodě.
Přeji vám opravdu veselé a klidné vánoce.
Užívejte si každý dobrý den na tomto světě.
Žijte pro věci a lidi, kteří jsou opravdu důležití.
Ať se vám daří všude, kde to jen jde.
Nezapomínejte, že vždy je pro co žít.
Nikdy neříkejte nikdy a nevzdávejte nic,
pro co jste neudělali vše co jste mohli,
jestli-že o to opravdu stojíte
Život je příliš krátký a vzácný na to, aby
jste ho prožili jen ve stresu, či o samotě.
Je důležité mít aspoň někoho koho můžete mít rádi a kdo bude mít rád vás.
Bez takových lidí je svět jen velmi smutné místo, proto si jich važte.
A také se nezapomínejte občas zastavit a vydechnout. Žijeme přece pro sebe a své blízké


Kdo by nevěděl, tak ještě jednou facebook blogu zde.
Blog, kde píšu spolu s Veronikou povídky zde.
No a pokud by jste chtěli mít kontak jen se mnou. chtěli by jste si popovídat nebo se na něco zeptat, tak pište na snapeova.blog.cz@seznam.cz. Kdyby vás případně zajímal můj osobní facebook profil, tak ten sdělím také jen přes email.
A ještě, kdyby někdo z vás betoval povídky, nebo někoho takového znal, budu ráda za pomoc :)
Ještě jednou díky vám všem za ty společné čtyři roky :)

Veselé vánoce a šťastný nový rok vám s láskou přeje a částečně se s vámi loučí vaše Snapeova ♥ :*
*********************


*****

4 roky na tomto blogu

19. listopadu 2012 v 18:39 | Snapeova
Ani jsem se nenadála a je to dnes pět let co jsem na blogové Potter scéně a jsou to čtyři roky, co jsem se přestěhovala a začala budovat tento blog, který z počátků rozhodně nebyl to, co dnes. Býval to mišmaš všeho možného s nulovou návštěvností, než jsem se mu začala věnovat a postupně ho vypracovala. V době premiér posledních Potter filmů dosáhl svého vrcholu. Byl nejnavštěvovanější za celou existenci a celkově úspěšný. Možná by někdo řekl, že jsem to měla právě v tom nejlepším zabalit, hned po premiéře posledního Pottera, ale s Potter světem je spjatý celý můj život a bez blogu by to už nebylo ono. Poznala jsem tu mnoho fajnových lidí, především jednoho člověka, jenž se stal mou nejlepší kamarádkou i přes to, že jsme od sebe dost daleko. Ale známe se i na živo a jsem fakt vděčná, že jsem jí poznala, protože bez blogu by se to určitě nestalo. naučila jsem se taky spoustu věcí, za ty čtyři roky prošel změnami nejen blog, ale i já. Blog je pro mě takový kontak se světem a lidmi, co mají rádi, to co já, ovšem poslední dobou je to složitější i když problematika chybějících komentářů postihuje většinu blogů. Návštěvnost je podle mě stále moc fajn, víc si ani zasloužit nemohu, když tu teď moc nejsem, protože nemám čas kvůli škole. Doufám jen, že si nemyslíte, že tady na to kašlu. Tak to opravdu není. Jsem tu tak často, jak to jen jde a nemusíte se bát, že odejdu. Stále mám tento blog natoik ráda, že nemám v úmyslu ho plně opustit. Uspořádala jsem už i jednu soutěž o hodnotné ceny a snad se skóre časem zvýší, času je sice pomálu, ale určitě plánuju i další soutěže, tak snad mi to vyjde.

A teď ještě, pokud by to někoho zajímalo, tak na tento blog bylo i se současným nastaveno 46 designů, přidáno 6272 článků z HP světa, na návštěvu přišlo přes 209 000 mudlů i kouzelníků, na facebooku jsem získala úžasných 181 fanoušků a jak už bylo zmíněno, uspořádala jsem zatím jednu soutěž o hodnotné ceny. To jsou asi tak nejdůležitější čísla shrnující ty pěkné 4 roky za které musím poděkovat i vám, protože bez vaší přízně by nebyl ničím :)

Přeji vám hezký pondělní večer a mnoho štěstí s vašimi blogy :)

Snapeova ♥

Soutěž o sběratelské edice

5. listopadu 2012 v 23:09 | Snapeova
Blog PRO-MUDLY.blog.cz ve spolupráci s distribuční společností MAGIC BOX uspořádal soutěž pro české a slovenské fanoušky a jak už je zvykem, jde o hodnotné ceny.
Aby jste si mohli zasoutěžit o ceny, stačí zodpovědět dvě otázky a ty zní:
1. Vyjmenuj pět posledních pánů Bezové hůlky.
2. Kdy vychází sběratelské edice filmů Harry Potter a Relikvie smrti na DVD? (Odpověď hledejte ZDE.)
SPRÁVNÉ ODPOVĚDI ZASÍLEJTE NA EMAIL PRO-MUDLY@SEZNAM.CZ DO SOBOTY 10. 11. 2012 DO 23 hodin 59 minut.
Nezapomeňte připojit své jméno a příjmení. Celá adresa bude vyžádána až od výherců.
A o jaké přesně jde ceny ? Napovědět vám mohl už titulek článku. Distribuční společnost Magic Box odmění dva výherce soutěže. Každý z nich obdrží sběratelskou edici k posledním dvěma filmům, tedy k Harry Potterovi a Relikviím smrti - část 1 i 2 (2010, 2011).
image host image host
***
pro-mudly.blog.cz

Další blog

1. srpna 2012 v 15:19 | Snapeova
Ahoj. Kromě toho, že jsem tak trochu líná, nechci tyto prázdniny sedět jen u článků, proto je tu toho o letošních prázninách méně, ale já myslím, že o nic důležitého nepřicházíte, jen to doplňuji později. No, ale to teď už není jediný důvod mé menší aktivity. Své pole působnosti nyní rozšiřuji na další blog, ale týká se něčeho úplně jiného i když Téma Harry Potter zůstává :) Moje nejlepší kamarádka Veronika mi nabídla, abych se k ní přidala na povídkový blog. Sem mezi novinky se povídky moc nehodí, ztratí se tady, ale povídku Oheň, led a růže sem budu dávat dál, ta už sem patří. Pro vás se v podstatě nic nemění, jen mě nyní můžete najít i na dalším blogu a přečíst si tam mou tvorbu. Blog Potterworld se od dnešního dne stává sesterským blogem této stránky a do menu jsem i přidala okénko Potterworld News, kde budou odkazy na mé nejnovější příspěvky, pro váš snadný přístup k nim. Já doufám, že se mi na druhém blogu bude dařit a, že někteří z vás, za mnou zavítají i tam. Nyní tam už najdete můj úvodní článek.

Vaše Snapeova ♥

Na týden vás opouštím

29. června 2012 v 18:49 | Snapeova
Ahojky, tak je to tady. Za chvilku odjíždíme na letiště a za pár hodin nám letí letadlo do Tunisu. Po dlouhé době se zase dostanu k mořu a strašně se těším. Myslím, že i spousta z vás na tenhle týden někam jede a pokud ne, tak doufám, že to tu beze mě zvládnete. podařilo se mi na každý den něco nastavit. jsou tam nějaké photoshooty, pak něco z mých restů z posledních dní a ještě další věci. Holt zbytek restů a co mi unikne budu muset dohnat až se vrátím. Záskok tu sice bude, má nejlepší kamarádka Verča, ale raději s tím moc nepočítejte. Nevím, jak bude mít čas nebo náladu. takže buď se mezi přednastavenými články objeví něco fakt aktuálního a nebo taky ne. její prioritou je teď napsání nové kapitoly k povídce Oheň, led a růže, kterou chceme přes léto zas rozjet, když máme po zkouškách, tak uvidíte :) Vracím se z pátka na sobotu kolem půlnoci, takže příští sobotu už mě tu budete mít. Mějte se tu krásně a pokud ne tady, tak tam, kam jedete. Užívejte sluníčka a celkově léta, už teď se na vás těším ;)

Vaše Snapeova ♥

Katy Perry - Wide Awake

24. června 2012 v 21:20 | Snapeova
Ahoj, zdravím vás. Jak si užíváte tyhle krásné sluneční dny ? předpokládám, že už máte všichni uzavřený známky, když je v pátek vysvědčení, takže už máte klid. Já mám prázdniny v podstatě už měsíc, ale úplné teprve deset dní, protože do té doby jsem se musela učit na zkoušky, které jsem naštěstí úspěšně zvládla. Nyní jsem tedy vyučená a v září jdu na nástavbu, abych měla maturitu a co bude dál se ještě uvidí :) co vy ? budete mít úspešné vysvědčení ? Čeká vás od září také nová škola ? No i když už mám rázdniny poslední dny to s novinkama není zas tak nic extra, jak jste si možná i všimli, ale teď jsme byli na víkend u dědy, takže jsem se slunila a koupala a na blogování fakt nebyla nějaká nálada a celkově jí v těhle dnech moc nemám. Podle toho, jak vypadá návštěvnost, tak vy jistě taky lítáte venku a podobně :) Tenhle týden fakt nevím, jak to bude. měla bych makat, ale asi na to čas nebude. čeká mě doktor, kadeřník a hlavně balení a shánění věcí, protože v pátek ráno na týden odlítám, o tom vás samozřejmě budu ještě informovat i podrobněji. Raději tedy nic moc nečekejte pokud jste z těch co sem chodí každý den, budu toho mít fakt moc, ale po dovolené bych se vám zas mohla věnovat víc než teď, ale v rámci možností pochopitelně, protože jsem si i vzala na pár dní brigádu. Co se týče ohledně designu, už asi měsíc ho chci vyměnit, ale měla jsem nervy se zkouškama a teď jsem líná. Je rozpracovaný, ale do čtvrtka ho asi nestihnu, raději s tím nepočítám :D No, nějak jsem se rozepsala, dál už to nebudu přehánět. Včera jsem poprvé shlédla videoklip k písničce Wide Awake od Katy Perry. Písnička se povedla, ale klip ještě víc. Má úžasnou magickou atmosféru. Okamžitě jsem si ho zamilovala :)

Omezení blogu cca do 15. června

19. května 2012 v 21:10 | Snapeova
Nebojte, snad to nebude nic drastického. Jde o to, že jsem ve třetím závěrečném ročníku a dělám letos závěrečné zkoušky. Písemné mám už za necelé dva týdny a v dalších dvou týdnech mě ještě čekají praktické a ústní, takže se musím učit. Rozhodně to musím vše zvládnout teď na první pokus, protože už jsem přijatá na nástavbu a kdybych musela dělat zkoušky znovu v září, tak by to bylo blbý a musela bych nejspíš nastoupit o rok později, takže mi prosím držte palce. Nevím, jak to tu bude vypadat. určitě budou dny, kdy nepřidám nic a klidně můžou být i dva a více za sebou a pak zas můžou být dny, kdy budu hodně aktivní, takže prostě jen buďte připravení na to, že to tu bude skoro měsíc všelijaké a není to proto, že bych to tu flákala :D Taky prosím své spřátelé blogy o trpělivost, já už i tak v poslední době obíhám málo, protože i tak je času málo, byla jsem nedávno nemocná, takže jsem musela dohánět známky, abych je stihla uzavřít a, aby mě učitelé pustili k závěrkám. Všem, které uzavírání znánek teprve čeká přeji hodně štěstí a těm co mají také nějaké to zkuškové období ho přeju obzvlášť :)

Snapeova ♥

Omluva a vysvětlení nepřítomnosti

28. března 2012 v 14:30 | Snapeova
Ahoj. Jsem zvyklá svůj blog, pokud možno, aktualizovat denně a většinou se nestává, že by se tu články neobjevily víc než jeden den, takže je možné, že tahle třídenní pauza vás možná lehce znepokojila. Nemusíte se bát, blog mě nepřestal bavit, nemám v plánu podobné pauzy nebo dokonce konec. Jde jen o to, že jsem onemocněla a bylo mi špatně, takže na počítač jsem pomyšlení ani neměla a do toho jsme se stěhovali, takže za prvé hrozný chaos a za druhé jsem taky byla chvíli bez internetu. Nakonec můžeme být všichni rádi, že ta pauza nebyla delší. Tímto se vám tedy omlouvám, že jsem nestihla nic ohlásit předem a v následujících dnech se pokusím všechno co nejrychleji dohonit, ale pořád máme spoustu práce s vybalováním a podobnými věcmi, takže to nemusí být nějak hodně rychlé. Raději prostě nebudu slibovat nic určitého :)

Snapeova

E-mail a Tumblr

27. února 2012 v 20:20 | Snapeova
Asi by se hodilo vás trošku poinformovat. Už asi před dvěma týdny jsem se konečně po třech letech rozhodla založit blogu vlastní E-mail. Takže pokud se chcete na něco zeptat, dát mi nějaký typ, jen si popovídat nebo cokoliv jiného, pište na snapeova.blog.cz@seznam.cz. Taky jsem si založila tumblr, které by mělo být k blogu, ale ted jsem tam pěkných pár dní zase nebyla. Má to jeden důvod. člověk se lehce stane závislým a byl by tam celé dny. Kdybych se nezačala ovládat trávila bych tam mnohem víc času než tady, takže tam budu spíš jen, když najdu čas, ale strašně mě to tam baví, takže mě i štve, že tam nemůžu trávit celé dny :D Najdete ho na tomto odkaze.

Přidej se k blogerům a zviditelni se!

21. února 2012 v 19:29 | Snapeova
V neděli 19.února byla na faceboku založena skupina Blogs and bloggers (CZ/SK), kde nikoho neobtěžujete, kdy umístíte odkaz na svůj blog, web, FB stránku, tumblr či jinou stránku, ale právě naopak. Ostatní se o vašem blogu či stránce rádi dozví. Sdílet samozřejmě můžete i různé zajímavé články, které by mohli zaujmout lidi, jenž se zajímají o stejné věci jako vy. Nejde však jen o reklamy a podobně. Jde především o sjednocení všech českých a slovenských blogerů. Všichni, pak spolu můžeme diskutovat, radit si a podobně. Rozhodně byl skvělý nápad tuto skupinu založit a doporučuji vám se přidat. Sdílejte prosím informaci o této nově založené skupině dále a pokud už ve skupině jste, přidávejte své přátele, kteří také blogují ať je nás tam co nejvíce :)
Banner vytvořila An(N)dy z best-sweet.blog.cz

Přihlašte se do skvělé Harry Potter RP hry

2. ledna 2012 v 21:40 | Snapeova
Dnes jsem byla oslovena s žádostí o pomoc s propagací RP Harry Potter hry a tak poslední dnešní článek věnuji právě této hře, která určitě stojí za to, aby jste se do ní přihlásili, protože vypadá opravdu dobře.

Bradavice-Online je krásná RP hra založená na světě Harryho Pottera. Za pár dní se přijímají nový hráči do prvního ročníku. Nabírá se asi jednou za tři měsíce, přibližně, tak dlouho trvá jeden ročník. Začínáte, jako 11-leté děti v prvním ročníků a pokud u hry vydržíte, projdete přibližně za tři roky všech sedm ročníků. Složíte NKÚ i OVCE a můžete si vybrat budoucí povolání. Můžete se stát číkoliv chcete,třeba se dát na dráhu smrtijeda nebo Bradavického učitele.

Ve hře děláte vše co se od života v Bradavicích očekává. Prožijete den,kdy se učíte a po vyučování se například můžete učit nová kouzla,trávit čas s přáteli,zajít do knihovny,založit kroužek či tajný klub. Můžete se také účastnit různých akcí,které jsou pro hráče připravovány. Když skončí školní rok,máte prázdniny a v tomto období jste třeba v Londýně,Kvikálkově a na dalších místech a taktéž se můžete účastnit akcí,dělat nejrůznější věci a například si najít i brigádu. Hra většinou běží ve večerních hodinách a na oficiálním Facebooku najdete například screeny ze hry,rozhodně se tam aspoň koukněte.

Další informace najdete na webu. Najdete tam,jak se můžete připojit do hry. Co znamená RP a další věci. No a pokud by jste tam něco nenašli,nebo by vás zajímalo něco co,tam není,stačí napsat člověku,který mě oslovil a to Jindrovi na ICQ:394 541 494. Níže můžete shlédnout trailer,který celou hru trochu přibližuje. No a závěrem tohoto článku bych vás chtěla požádat,aby jste tento článek sdíleli na svém blogu a dál tuto hru propagovali,protože si určitě zaslouží získávat další příznivce.

© Snapeova.blog.cz
 
 

Reklama

I am a member