Rupert,Dan a Emma (trio)

Nominace Whats On Stage 2014

11. prosince 2013 v 13:30 | Lioness

Daniel Radcliffe a, z mého pohledu poměrně překvapivě, Rupert Grint byli nominováni na ceny Whats On Stage (tedy "Co je na jevišti").

Dan bude bojovat v kategorii Nejlepší herec, kam byl nominován za svou roli v The Cripple of Inishmaan. V této kategorii se nachází také například James McAvoy, se kerým si Dan zahraje ve filmu Frankenstein. Rupert byl zas zvolen jedním z Londýnských Nováčků roku za jeho práci na Mojo (pokud se chcete dozvědět o této hře více, tady je odkaz na její oficiální web).

Předání cen proběhne 23. února, pro oba dva můžete hlasovat zde.


zdroj: snitchseeker.com

Dan, Emma a Rupert stále mezi nejbohatšími brity do 30 let

3. listopadu 2012 v 16:29 | Snapeova
Britský Heat Magazine každoročně přináší Žebříček nejbohatších Britů do 30 let, který vychází z odhadované výše celkového majetku jednotlivých osobností. Letošní verze byla zveřejněna tento týden, přičemž podle výsledků můžeme konstatovat, že v první desítce si své místo si obhájili i tři herci, kteří ztvárnili hlavní role ve filmové sérii o Harrym Potterovi.

Propad v žebříčku zaznamenal Rupert Grint, který přes milionový přírůstek na bankovním kontě klesl se svými 23 miliony liber z páté příčky na sedmou. Jeho dva herečtí kolegové obhájili loňské pozice. Emma Watson si podle publikovaných údajů za poslední rok finančně polepšila přibližně o 2,5 milionu liber, což je v porovnání s Rupertem a Danem nejvíce. Výsledná částka 26,5 milionu liber stačila na obhájení čtvrtého místa. Nejbohatším mladým Britem a absolutní jedničkou je i v roce 2012 Daniel Radcliffe, kterému tento titul zajistilo desetileté ztvárnění filmového Harryho Pottera. Oproti předchozímu roku se jeho majetek zvýšil o něco přes 1,5 milionu na dnešních 53 milionů liber.

Celý žebříček najdete na stránce Heat Magazine, první desítka níže.

Žebříček nejbohatších Britů do 30 let
současné umístění / loňské umístění / jméno / odhadovaná výše majetku
1. (1) Daniel Radcliffe - 53.33 milionů £
2. (3) Robert Pattinson - 38.733 milionů £
3. (2) Keira Knightley 32.7 milionů £
4. (4) Emma Watson 26.533 milionů £
5. (NE) One Direction 26.330 milionů £
6. (16) Adele - 26.066 milionů £
7. (5) Rupert Grint 23.466 milionů £
8. (6) Leona Lewis 13.66 milionů £
9. (7) Cheryl Cole 13.4 milionů £
10. (8) Katie Melua 11.066 milionů £

***
zdroj:priori-incantatem.sk

Dan,Emma a Rupert v nejbohatší 30.pod 30

2. prosince 2011 v 19:30 | Snapeova
Jednou za rok časopis Heat zveřejní seznam nejbohatších britských "30 pod 30". Už podruhé za sebou se na prvním místě "umístil" Daniel Radcliffe se svými více než 51 miliony liber! Téměř polovinu z této zajímavé částky, tedy 25 milionů, vydělal Dan za účinkování v obou částech Relikvií Smrti. Emma a Rupert se sice posunuli v žebříčku oproti minulému roku o jedno místo dolů, ale i tak jim patří místa v první pětce - Emma září na čtvrtém a Rupert na pátém. Robert Pattinson (Cedric Diggory) se díky filmové sáze Twilight vyšplhal na třetí příčku v žebříčku. Celý seznam najdete níže.

1 Daniel Radcliffe, 22 (£51,750,000)
2 Keira Knightley, 26 (£30,870,000)
3 Robert Pattinson, 25 (£24,910,000)
4 Emma Watson, 21 (£23,910,000)
5 Rupert Grint, 23 (£21,720,000)

Trio ve videu z roku 2001

31. července 2011 v 18:39 | Snapeova
Entertainment Tonight zveřejnilo moc pěkné video pocházející již z roku 2001,kdy se natáčel kámen mudrců.Daniel Radcliffe,Rupert Grint a Emma Watson v tomto videu hovoří o příběhu Harryho Pottera a Emma mluví i o přátelství s Danem a Rupertem mimo kameru.

***
zdroj:emmawatsonfan.net

Trio se loučí s fanoušky v Japonsku

31. července 2011 v 11:59 | Snapeova
Oficiální japonská stránka společnosti Warner Bros zveřejnila krátké video, ve kterém Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson děkují fanouškům ze země vycházejícího slunce a loučí se s nimi.

Emma: "Ahoj, Japonsko! Velmi pěkně vám děkujeme za vaši podporu! "
Rupert: "Je pro mě velmi smutné, že se to nakonec končí. Opravdu jsem si ty roky užil ... Nashledanou každému v Japonsku. "
Dan: "Toto je konec naší cesty, ale kouzla tu s námi budou navždy. Díky, Japonsko! Sayounara! (Nashledanou) "

***
zdroj:priori-incantatem.sk

Trio se podepsalo na Japonskou vlajku

16. července 2011 v 17:59 | Snapeova
Během tiskovky pro Harry Potter a Relikvie smrti: část 2, Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson, stejně jako několik dalších herců tohoto filmu, byli požádáni guvernérem Yoshihiro Murai z prefektury Miyagi ve východním Japonsku, kde došlo ke katastrofálnímu zemětřesení, aby podepsali japonskou vlajku se slovy lásky a modlitby zemi. Video podepisujícího se tria na vlajku, která bude vystavena ve městech Fukushima a Iwate, bylo propuštěno v japonské televizi vy ho můžete vidět níže.

Rupert a Emma v Today show

16. července 2011 v 17:39 | Snapeova
Rupert Grint a Emma Watson se ukázali v Today show na NBC ráno před premiérou n New Yorku (11.července) Oba diskutovali o jejich práci v posledním filmu a zvykání si,že už se nebude natáčet víc filmů o Harrym Potterovi.

Fotky Emmy a Ruperta pro Empire Magazine

23. května 2011 v 15:59 | snapeova
Další co časopis Empire zveřejnil jsou dvě dokonalé fotografie z photoshootu,který tři hlavní protagonisté právě pro této časopis nafotily. Fotky mě opravdu nadchly a doufám,že se brzy objeví další a to i s Danielem.

Dan Rupert a Emma o Relikviích smrti pro časopis Total Film

6. srpna 2010 v 10:49 | snapeova
V zářijovém vydání  časopisu Total Film, herci Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson, spolu s režisérem Davidem Yatesem, hovořily o tom, jak moc se Relikvie smrti liší od svých šesti filmových předchůdců , a to zejména v první části. Poprvé se totiž hlavní postavy nevracejí do Bradavic .Trio diskutovalo o namáhavých fyzických a emocionálních změnách jejich postav,které museli snášet.
Pokud vám jde dobře angličtina,tak si vše můžete pčečíst na Scanech,které najdete v tomto článku nebo ve větším na snitchseeker.
snapeova.blog.cz

Dan,Rupert a Emma mezi nejlépe placenými herci

7. února 2010 v 10:39 | snapeova

Herecké trio, které ztvárňuje ústřední trojce hlavních hrdinů ve filmech o Harry Potterovi, figuruje v nedávno zveřejněném žebříčku Nejlépe vydělávajících hollywoodských osobností za rok 2009.
Na své bankovní účty si připsali několik desítek milionů dolarů. Hlavním zdrojem jejich štědrých příjmů jsou především dvě filmové části posledního potterovské příběhu Harry Potter a Relikvie Smrti.

Z tria se nejlépe umístil Daniel Radcliffe. Ztvárnění hlavního hrdiny v posledním potterovském filmu mu vyneslo celkem 40 milionů dolarů, čímž se stal nejlépe placeným hercem roku. V celkovém žebříčku mu patří 6. místo. O něco níže se umístili Emma Watson a Rupert Grint, kteří za Role Rona a Hermiony zinkasovali shodně po 30 milionů dolarů, což je vyneslo na 14. a 15. místo nejlépe vydělávajících lidí v Hollywoodu roku 2009. Emma je zároveň nejlépe placenou herečkou uplynulých dvanácti měsíců.

Startovací balíček do života už tedy trio dostalo.
Jak své herecké výkony použije po skončení filmové ságy o čaroději, který nakonec zachránil svět před nejtemnějším mágem, uvidíme v průběhu příštích let.

***
zdroj:priori-incantatem.skpřeklad by:snapeova.blog.cz

Harry, Ron, Hermiona a další celebrity jako simíci (People's magazin)

20. prosince 2009 v 15:29 | snapeova
Nyní vám přináším scan z časopisu people,který se spojil s tvůrci the sims 3 a společně vytvořily jakousi sestavu nejpopulárnějších celebrit pro rok 2009.
Na tomto velmi zajímavém plakátu můžeme zpozorovat hvězdy HSM , Twilight, Miley Cyrus, Jonas Brothers a v neposlední řadě také naše hlavní trio z Harryho Pottera.

Hermiona sedí vedle baskeťáka Chada z HSM a čte si jak jinak nějakou knihu :D
Ron vedle ní, pravděpodobně zkouší čarovat,ale je lepší nezjišťovat, o co se přesně snaží :)
No a Harry Pochopitelně létá na svém skvělém koštěti a snaží se chytit zlatonku.

na plakát v plné velikosti se můžete podívat na tomto odkaze
***
zdroje:velediction.blog.cz a tisdale-dream.blog.cz

Trio→netradiční portréty

8. prosince 2009 v 19:19 | snapeova
Wow!!! tohle je super :) Nejvíce se podle mě povedl Harry a asi nejméně Hermiona. Podle mě je její portrét příliš barevný

Virgin Media připravuje na letošní vánoční svátky vydání všech šesti potterovek na Virgin Media Movies on Demand (Virgin Media filmy na vyžádání).Při té příležitosti oslovili britskou umělkyni Prudence Emmu Staitovou, aby vytvořila portréty hlavního tria. Nebylo by to nic až tak neobvyklého, kdyby Prudence na vytváření svých uměleckých děl nevyužívala ... vánoční ozdoby a potraviny.

http://media.the-leaky-cauldron.org/gallery/films/HBP/Promotional/HBPVirginMediaOnDemand/hbp_promo_ondemandvirginmedia_01.JPG

Harry (Daniel Radcliffe): vánoční světýlka, hvězdy, koule, cesmín, jmelí, břečťan, pozlátkové stužky, ozdoby na stromeček a lízátka.

http://media.the-leaky-cauldron.org/gallery/films/HBP/Promotional/HBPVirginMediaOnDemand/hbp_promo_ondemandvirginmedia_03.JPG

Ron (Rupert Grint): zimní lahůdky, mj. vánoční pudink, plněné koláčky (mince pies), vánoční koláčky, pomeranče, vlašské ořechy, rozinky, kandované třešně, datle a karafiáty.

http://media.the-leaky-cauldron.org/gallery/films/HBP/Promotional/HBPVirginMediaOnDemand/hbp_promo_ondemandvirginmedia_02.JPG

Hermiona (Emma Watson): vánoční balicí papír, pohlednice, konfety, stužky, mašle, peříčka, korálky, dárkové krabičky a taštičky, cesmín a břečťan.

***
zdroj:priori-incantatem.skpřeklad by:snapeova.blog.cz

Trio pomáhá dětem v nouzi

21. listopadu 2009 v 17:19 | snapeova
Zástupci ústředního potterovské tria, herci Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson natočili krátké video pro reklamní kampaň nadace Children in Need (Děti v nouzi), která pomáhá méně šťastným a znevýhodněným dětem ve Spojeném království Velké Británie a Severního Irska.


***
zdroj:priori-incantatem.skpřeklad by:snapeova.blog.cz

David Bradley v rozhovoru o triu

15. listopadu 2009 v 21:49 | snapeova
Časopis The Daily Express nedávno zveřejnil rozhovor s Davidem Bradleym, který si v Potter filmech zahrál školníka Arguse Filche. David se vyjádřil, že sláva na trio vůbec nemá špatný vliv.
"Ani byste nevěděli, že mají tolik peněz, kolik ve skutečnosti mají. Jejich rodiče a lidé, kteří o ně pečují, je drží při zemi. Mezi scénami se neztratí do svých karavanů, ale potloukají se kolem a povídají si s námi. Tyto děti pracují skutečně usilovně. Obdivuji je. "

David také řekl, že herci a herečky v hlavních rolích mají stejné šatny jako zbytek účinkujících. "Nikdo je nezařazuje. Všichni máme pěkné karavany a zdá se, že všechny mají stejnou velikost. "

***
zdroj:priori-incantatem.sk→překlad by:snapeova.blog.cz

Nová fotografie tria z photoshootu od Matta Holyoaka

18. října 2009 v 16:19 | snapeova
Tahle fotka je fakt moc super. je hrozně vtipná :D
jelikož ta kvalita není moc extra tak to vypadá na scan :)
***
zdroj:snitchseeker.com

Dan a Emma v Guinnessovce

23. září 2009 v 18:59 | snapeova
Úspěšná dvojice. I takovým pojmem by se daly označit (samozřejmě v profesiálním životě) herci Daniel Radcliffe a Emma Watson, alias Harry a Hermiona. Tentokrát se zapsali do Guinessovy knihy rekordů jako umělci s nejvyššími příjmy za poslední desetiletí. V celkovém zúčtování si na své konto Daniel připsal 558 milionů a Emma dokonce více - 753 milionů dolarů. Rozdíl představuje nadabování animovaného filmu Příběh o Zoufalkovi, na kterém se Emma podílela.

Na stránkách knihy rekordů se ocitnou spolu s dětskou hvězdou Miley Cyrus, která jen v posledním roce vybrala více než 25 milionů dolarů za účinkování ve filmech, seriálech, v reality show, a za prodaná CD a koncerty. O zápis do slavné knihy se postarala i herečka Nicole Kidman. Ta však z něj určitě radost mít nebude, protože ji označili za nejvíce přeplácanou herečku.

Tolik bulvár.
více v c.č.→

Rozhovor s triem pro Heart Radio

4. srpna 2009 v 14:09 | snapeova
Emma Watson , Rupert Grint a Daniel Radcliffe poskytly rozhovor rádiu heart.
tady mám pro vás záznamy :)

Dan,Emma,Rupert a Bonnie v Entertainment Weekly

10. července 2009 v 14:09 | snapeova
na té titulce jim to moc sluší , ale to ještě není nic proti fotkám co se nacházejí v celém článku , proto prosím klikněte a obdivujte , úžasné fotky, které tito 4 herci nafotily speciálně pro Entertainment Weekly

další fotka k photoshootu tria z časopisu empire

6. června 2009 v 15:59 | snapeova
zdroj: moje sb-hermiona grangerová

pár fotek tria z magazínu EMPIRE

29. května 2009 v 10:39 | snapeova
dan se mi na těch fotkách teda vůbec nelíbí
 
 

Reklama

I am a member