Rupert Grint-Videos

Tom a Rupert se objevili v klipu k písni One Step Beyond

23. března 2012 v 18:09 | Snapeova
Ve videoklipu k písni One Step Beyond od skupiny Work se objevilo pár záběrů s Tomem Feltonem i Rupertem Grintem, které pravděpodobně pocházejí z nějakého conu či jiné akce. video níže.

***
zdroj:iheartfelton.blog.cz

Rupert a Julie v reklamní kampani VisitEngland 2012

13. března 2012 v 19:59 | Snapeova
Herci Rupert Grint a Julie Walters, stejně jako Stephen Fry, který namluvil britské Harry Potter audio knihy, se zúčastnili video kampaně na podporu své domovské země na VisitEngland 2012, která dostává do povědomí britské kulturní aspekty z menších obcí k příležitosti konání Olympijských her v Londýně letos v létě. VisitEngland vydalo první televizní reklamu a také video z natáčení s rozhovory.

4. klip k Into the White

5. března 2012 v 19:19 | Snapeova
***
zdroj:snitchseeker.com

Další klip z Into the White

3. března 2012 v 20:20 | snapeova
Zentropa International Norway vydala další klip z Into the White a tentokrát to je velmi dramatický videoklip, který obsahuje i humor. najdete ho níže.

***
zdroj:rupert-grint.us

Nový klip z Into the white

28. února 2012 v 18:40 | Snapeova
Zveřejněn byl nový klip z připravovaného filmu s Rupertem Grintem. Samozřejmě jde o válečné drama z druhé světové války s názevm Into the white a klip byl zveřejněn přes Zentropa International Norway. Film bude mít světovou premiéru v neděli, 4. března v ​​Oslu, které Rupert zúčastní, stejně jako premiéry v kině Colosseum 6. března. Rupert bude také na tiskové konferenci v Oslu dne 5. března a v Bergenu, Norsko, 7. března.

***
zdroj:snitchseeker.com

První klip z Into the White

28. ledna 2012 v 18:39 | Snapeova
přes VG.no byl zveřejněn úplně první klip přímo z připravovaného Rupertova filmu In to the White (dříve Comrade). Rupert hraje Gunnera Smitha. Světová premiéra se uskuteční 3. března 2012 v Oslu, Norsko.

***
zdroj:snitchseeker.com

Nový trailer k "Into the White"

14. ledna 2012 v 15:40 | Snapeova
Norským disktributorem Zentropa International Norway byl zveřejněn druhý trailer k válečenému dramatu Into the White (oficiálně nazvaný Comrade) s Rupertem Grintem. V Norsku je datum vydání v kinech stanoveno na březen. Další datumy v jiných zemí teprve budou stanoveny.

image host image host image host

***
zdroj:snitchseeker.com

Rupert-Noel's Christmas Presents

23. prosince 2011 v 20:00 | Snapeova
V pořadu Noel's Christmas Presents překvapil Rupert Rodinu,která přišla tragicky o jednoho svého člena a byla pozvána do Harry Potter parku na Floridě a vypil si s nimi máslový ležák u prasečí hlavy a doprovázel je do obchodu Ollivandera s Hůlkami. Níže video,kde Rupert je asi od šesté minuty.

První trailer k Into the White (Comrade)

30. listopadu 2011 v 19:40 | Snapeova
Vydán byl první oficiální trailer k prvnímu celovečernímu snímku s Rupertem Grintem po dokončení série Harryho Pottera, Into the White (Přejmenováno z původního Comrade)Film se zabývá druhou světovou válkou a jeho vstup do kin je naplánován na jaro 2012.

***
zdroj:snitchseeker.com

Video ze zákulisí natáčení klipu Lego House

30. října 2011 v 20:19 | Snapeova
Jak už víme,Rupert Grint se v tomto měsíci podílel na natáčení klipu k písni Lego House od Eda Sheerana. Rupert je hlavní hvězdou klipu jako fanatický fanoušek tohoto zpěváka. Nyní bylo zveřejněno video ukazující natáčení klipu a různé momenty ze zákulisí. Bohužel mi video nejde vložit na blog a tak ho najdete zde.

***
zdroj:snitchseeker.com

Rupert ve videoklipu k písni Lego House

20. října 2011 v 19:29 | Snapeova
Jak již víme, Rupert Grint se připojil k britskému zpěvákovi Edu Sheeranovi v jeho novém videoklipu pro jeho singl, Lego House. Video je nyní on-line a Rupert v něm hraje posedlého fanouška Eda Sheerana.Videoklip se mi opravdu moc líbí,Rupert je tam úžasný a doufám,že brzo natočí i nějaký film.

Kromě toho se Rupert vrátí do závodního programu BBC Top Gear a to v sobotu 26.listopadu v Excel (Docklands GP), v Londýně. Pro zájemce je možné vstupenky objednat zde. Ke konci příštího měsíce by jsme tedy zase mohli mít k dispozici aspoň nějaké fotografie.

***
zdroj:snitchseeker.com

Rupert v show Live with Regis and Kelly

15. července 2011 v 17:49 | Snapeova
V pondělí Byl Rupert pozván do show Regise a Kelly,která se vysílá na stanici ABC. Samozřejmě byl do show pozván kvůli podpoře posledního Harryho Pottera a mluvil především o polibku Rona a Hermiony.

První video z natáčení filmu Comrade

21. dubna 2011 v 13:09 | snapeova
Rupertův nový anti-válečný film Comrade je nyní velmi sledovaný a tak máme možnost shlédnout první video z jeho natáčení.Můžeme vidět pár záběrů s Rupertem přímo z natáčení a pak také z rozhovoru,který se konal i s hereckými kolegy a režisérem. Rupert stručněkomentuje, proč se rozhodl přijmout roli ve filmu.Film by měl vejít do kin na jaře roku 2012,ale ještě se to může změnit.Kromě toho už má tento film také tumblr stránku Twitter či facebook.
***
zdroj:snitchseeker.com a rupert-grint.us

Rupert v komediálním serálu Come Fly With Me

8. ledna 2011 v 18:40 | Snapeova
Rupert Grint si zahrál sám sebe v 3.díle komediálního serálu BBC1 Come Fly With Me (Pojď si se mnou zalétat) . Níže můžete shlédnout Krátký klip, v němž Rupert právě vystupuje z letadla z Los Angeles a je obtěžován pozemní posádkou letiště  Taajem (Matt Lucas).Ten se mu snaží vnutit scénář svého filmu,aby ho nakonec předal Danovi.Překlad je v celém článku pod videem.

Rupert Grint v X factoru

28. listopadu 2010 v 16:19 | Snapeova
Stejně jako Tom Felton na začátku tohoto měsíce, byl herec Rupert Grint hostem diskuse v nejnovější epizodě  pěvecké soutěže X Factor ,jež je vysílána na ITV. Rupert byl pozván, spolu s herci Dannym Dyerem a Jamesem Cordenem.

Rupert se připojil k propagaci soutěže o vstupenky na premiéru

21. září 2010 v 21:53 | Snapeova
Kromě Emmy Watson a Daniela Radcliffea se i Rupert zapojil do propagace soutěže s názvem Join The final Battle (připojte se k závěrečné bitvě) .Jde o soutěž pro fanoušky,kteří mohou vyhrát vstupenky na slavnostní premiéru filmu Harry Potter a Relikvie Smrti část 1. v Londýně ve Čtvrtek 11.listopadu 2010. Video můžete shlédnout níže.

***
zdroj:snitchseeker.com

Video z focení pro časopis Fault

27. července 2010 v 20:50 | snapeova
Jak všichni víte,Rupert Grint se objeví v nadcházejícím vydání časopisu Fault.
Včera, časopis oznámil, že právě dokončily druhé focení s Rupertem, a mají skvělé video z focení na svých stránkách.Video  ůžete shlédnout níže,je opravdi pěkné a  ty fotky budou určitě skvělé ;)


***
zdroj:rupert-grint.us

Rupert v Top Gearu !

12. července 2010 v 8:39 | snapeova
Jak už víte z některých předešlých článků,kde jsem vám přinesla pár fotek a informací, Rupert Grint byl tento týden hostem v jedné epizodě pořadu Top Gear,který vysílá BBC2. Video se objevilo ještě včera večer.Přibližně v druhé polovině videa je Rupertova jízda,která je opravdu skvělá.Opravdu se mi líbily Rupertovi výrazy a výkřiky při jízdě.Byl vážně legrační.
Když se pořádně podíváte na Rupertův čas můžete vidět,že zatím zajel nerychlejší čas a to o pouhé 4 setiny sekundy. Blahopřeju Ruperte :D

***
zdroj:snitchseeker.com
text:vlastní

Video Ruperta pro časopis Nylon

28. dubna 2010 v 11:39 | snapeova
video Ruperta pro Nylon byl již zveřejněno.Rupert v něm hovoří o tom,že chce prodávat zmrzlinu v Japonsku,o všech domácích zvířatech a jaké věci sbírá. Rupert také ukazuje  trochu svého hereckého talentu tím, že začne plakat na povel. :)

***
zdroj:snitchseeker.compřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

nový rozhovor s Rupertem

16. listopadu 2009 v 14:39 | snapeova
objevil se nový rozhovor, v kterém herec Rupert Grint hovoří o posledních devíti letech, kdy pracoval na natáčení filmové série o Harry Potterovi, o jeho vztahu s Danielem Radcliffem, a jak vyrůstaly jako herci. Rupert stručně zmiňuje jeho další projekty jako: Wild Target a Cherrybomb.


***
zdroj:snitchseeker.com
 
 

Reklama

I am a member