soutěže

Vyhlášení soutěže o Bestiář Harryho Pottera

3. září 2015 v 5:01 | Snapeova
Čas na posílání odpovědí uplynul a nyní je tu vyhlášení. Tato soutěž měla opravdu ohlas, zapojilo se rovných sto lidí. Sedm z nich však nebylo zařazeno do losování, kvůli špatným odpovědím. Když už si někdo vylámal zuby, tak to bylo na poslední otázce, ale jsem ráda, že naprostá většina emailů byla správně a téměř všichni, co se zapojili, měli opravdu šanci vyhrát.

Každý z vás dostal číslo, podle toho, kdy váš email přišel. Ten kdo zaslal email jako první měl číslo jedna a tak dále. Čísla jsem napsala na papírky, zmuchlala a velice pečlivě protřepala v uzavřeném sáčku. Pak už byla na řadě moje šťastná ruka. :D Štěstí se usmálo na email číslo 75. a ten poslala Veronika P. Ve své schránce by již měla mít email s žádostí o adresu. I zde jí srdečně blahopřeji!

Velice mě mrzí, že cenu může dostat jen jeden z vás. Nejraději bych vás odměnila všechny, kdyby to nějak šlo, ale bohužel. Tak to chodí. Třeba se mi v budoucnu povede uspořádat další zajímavou soutěž a štěstí se usměje na někoho, komu se tentokrát vyhnulo.

Byla opravdu radost pro vás tuto soutěž pořádat. Každý se se svým emailem popasoval jinak. Někdo zcela jednoduše, jiní posílali trochu vtipnější zprávy, u kterých jsem měla možnost se i pobavit. Někteří z vás byli opravdu moc milí a psali mi tam mimo jiné chválu ohledně blogu nebo prostě jen děkovali za soutěž.

Já vám děkuji za účast. Když jste knihu nevyhráli, určitě na ni časem našetříte nebo se stane vašim vánočním či narozeninovým dárkem. Věřte, že za to stojí. Můžete se přesvědčit v mé recenzi.

Pokud už nechcete otálet a chcete knihu brzy vlastnit, znovu připojuji odkaz, kde si ji můžete objednat

Ještě jednou děkuji nakladatelství Slovart za možnost tuto soutěž uspořádat.

PS: pokud někdo z vás chce dál pokoušet štěstí a ještě jste se nezapojili do soutěže u Veroniky, tak do toho. Pořádá stejnou soutěž o jeden výtisk Bestiáře a emaily můžete posílat až do 14. září. ;)

Snapeova

Soutěž o Bestiář Harryho Pottera!

23. srpna 2015 v 21:49 | Snapeova
Jak někteří už možná vědí, podařilo se mi pro vás uspořádat soutěž, ale ne jen tak nějakou. Cena věnovaná do soutěže bude zatím nejhodnotnější (ne jen cenou, ale i celkově pro každého HP fanouška) ze všech věcí, o které jste dosud na tomto blogu mohli soutěžit.

Jeden z vás bude mít možnost vyhrát nově vydanou knihu Bestiář Harryho Pottera, která by neměla chybět v knihovničce žádného fanouška. Stejně jako Filmová kouzla, i tuto knihu vydává nakladatelství Slovart, které ochotně poskytlo výtisk Bestiáře pro tuto soutěž. Pokud si budete chtít knihu koupit, můžete tak učinit zde.

Jestli dosud netušíte, co je tato kniha zač, přečtěte si článek, který jsem o ní psala. Můžete se přes něj dostat i do galerie, kam jsem nahrála spoustu fotek z anglického vydání této knihy, abyste si mohli udělat představu o tom, jak to bude vypadat.

Tato kniha byla také poslední potterovskou prací Pavla Medka, který knihu redigoval. Jak všichni víme, v únoru tohoto roku bohužel zemřel. Nakladatelství Slovart mu vzdává hold kvalitou zpracování této knihy.

Teď už k samotné soutěži. Připravila jsem si pro vás takový kvíz právě o kouzelných tvorech a zvířatech. Mnohé můžete znát z Harry Potter knih nebo z knížky Fantastická zvířata a kde je najít. Pokud vaše dosavadní znalosti nebudou stačit, ujišťuji vás, že vše z toho se dá vyhledat na internetu.

Každý, kdo se chce zúčastnit musí zaslat email na adresu: snapeova.blog.cz@seznam.cz. Do emailu uveďte vaše celé jméno a odpovědi na otázky. Adresu si vyžádám až přímo od výherce.

Otázky:
1) Co musíte udělat, abyste propustili Domácího skřítka ze svých služeb?
2) Jakou vlastnost mají slzy Fénixe?
3) Jednoduše popište, jak vypadá Hipogryf
4) Leprikón se vyskytuje pouze v jedné zemi. V jaké?
5) Jaké zbarvení mají hříbata jednorožců?


Vaše emaily můžete zasílat do půlnoci dne 1. září 2015, pak proběhne vylosování výherce. Adresu následně předám Slovartu, které knihu zašle přímo výherci. Přeji vám hodně štěstí !

***
Děkuji nakladatelství Slovart za věnování výtisku do soutěže a jmenovitě Janě Klimešové za příjemné a ochotné jednání.

Vyhlášení soutěže o DVD: Ten, kdo stojí v koutě

26. června 2013 v 19:09 | Snapeova

Před týdnem jsem vyhlásila soutěž k příležitosti premiéry filmu Bling Ring: Jako VIPky v níž se soutěžilo o 3 DVD filmu :Ten, kdo stojí v koutě, věnované společností Bontonfilm.

Odpovědi na otázky jste mohli posílat do pondělní půlnoci a účast byla tentokrát skvělá. Zůčastnilo se 32 lidí, z toho jeden email bohužel obsahoval špatnou odpověď, tudíž jsem ho nemohla uznat. Emailům jsem přidělila čísla podle pořadí v jakém přišli. Úplně první došlý email jsem odměnila za rychlost a zbylé dva jsem vygenerovala pomocí generátoru čísel a ten ukázal čísla 11 a 15 (můžete se přesvědčit). Výhercům jsem poslala emaily a už jsem obdržela i odpovědi s adresami. Výhercům Gratuluji a DVD se pokusím poslat, co nejdříve to jen půjde.

Snad jsem vás touto soutěží potěšila, určitě se v budoucnu budu snažit o další. Děkuji za vaší účast

Výherci:
Veronika Š.
Blanka V.
Dominik R.

Už na vás čekají

22. června 2013 v 11:09 | Snapeova
Včera mi přišla zásilka od Bontonfilmu k soutěži k příležitosti premiéry filmu Bling Ring: Jako VIPky. Tři krásná DVD s filmem Ten, kdo stojí v koutě už jsou tu pro vás připravena, tak se nezapomeňte do soutěže zapojit, pokud jste tak ještě neučinili :)

Soutěž k příležitosti premiéry filmu Bling Ring: Jako VIPky !

18. června 2013 v 20:39 | Snapeova
Je to více, než rok, co se mi povedlo pro vás uspořádat první soutěž a to o DVD k filmu Wild Targed (Neřízená střela). V červnu minulého roku jsem vám pro změnu nabídla vstupenku na Festival Fantazie.

Na Facebook profilu blogu jste už dopředu byli informováni, že něco chystám. Tentokrát jsem kontaktovala distribuční společnost Bontonfilm. Odpovědi jsem se dočkala docela rychle, ale přímo k Bling Ring bohužel nemají žádné ceny, co by mohli věnovat a tak mi nabídli, že si můžete zasoutěžit o DVD k filmu Ten, kdo stojí v koutě (The Perks of Being a Wallflower), kde má Emma Watson také důležitou roli. Já jsem navíc film už viděla a mohu jen doporučit. Je to úžasný film a Emma tam podala skvělý výkon.

Vzhledem k tomu, že soutěž je k příležitosti premiéry filmu Bling Ring, soutěžní otázky se budou týkat právě tohoto filmu. Pokud pravidelně sledujete můj blog, s odpověďmi nebudete mít problém, ale na internetu nebo přímo zde určitě nebude těžké informace případně dohledat, pokud jste tu poprvé, nebo si vše nepamatujete.

Co udělat pro možnost výhry?

Pošlete email na adresu snapeova.blog.cz@seznam.cz
Do předmětu napište: Bling Ring soutěž
Zatím nemusíte psát nic o sobě. Pouze pošlete správné odpovědi na otázky a v případě, že budete vylosováni, vyžádám si od vás jména a adresy a DVD vám osobně rozešlu.

Odpovědi posílejte nejpozději do příštího pondělí 24. června, do 23:59. Poté pošlu emaily výhercům a vyhlásím je až mi odepíší.

Soutěžní otázky:

1) Jaké je datum České premiéry filmu Bling Ring: Jako VIPky ?
2) Kdo je scénáristou a zároveň režisérem filmu ?
3) Jak se jmenuje postava, kterou hraje Emma Watson ?
4) Čeho se film týká ? (ve zkratce)

Za věnování cen do soutěže děkuji společnosti Bontonfilm!

Soutěže se mohou zůčastnit i lidé ze Slovenska!

Vyhlášení vítěze o vstupenku na FF

1. června 2012 v 21:20 | Snapeova
Vím, že už je to skoro týden co byla uzávěrka soutěže o jednodenní volnou vstupenku na festival fantazie, ale opravdu jsem kvůli učení neměla čas jí dříve vyhodnotit. Celkem se zapojilo 5. soutěžících a z nich jsem vylosovala výherce. Losovala jsem opravdu poctivě. Napsala jsem si jména na papírky a pak jsem naslepo jeden vytáhla, to aby jste si nemysleli, že to vybírám bůh ví jak ;) Výherkyní se stala soutěžící s pžezdívkou HanisShka. Již jsem jí odeslala e-mail a gratuluji jí k výhře. Vám ostatním děkuji za účast a doufám, že zas budu mít příležitost pro vás příště něco uspořádat :)

Soutěž o vstupenku na Festival Fantazie

25. května 2012 v 23:50 | Snapeova
Určitě si vzpomínáte na nedávný článek o festivalu fantazie, kde bude přítomna Natalia Tena, dokonce i se svou kapelou Molotov Jukebox a zahrají tam koncert. Jako odměna za uveřejnění článku a tím propagování festivalu fantazie mi byla poskytnuta jednodenní volná vstupenka a jelikož jsem v tomto termínu mimo Českou Republiku, řekla jsem si, že bych mohla dát šanci někomu z vás a udělat o vstupenku soutěž, protože organizátoři si přejí, aby nezůstala nevyužitá, proto také prosím, aby se do soutěže zapojovali jen lidé, kteří vědí, že tam budou moci jet a nebude jim nic stát v cestě :)

Nebudu vás trápit ničím složitým. Dám vám jen tři jednoduché otázky

1)Koho hrála Natalia Tena v Potter filmech?
2) Kolikátý ročník festivalu fantazie se letos koná?
3) Kde se festival pořádá?

Správné odpovědi zasílejte nejpozději do 26.5. 23:59 hod.
Na e-mail snapeova.blog.cz@seznam.cz

Vyhlášení soutěže o 2 DVD k Wild Targed

6. března 2012 v 23:19 | Snapeova
Minulé pondělí jsem vyhlásila první soutěž o hodnotcé ceny. Hrálo se o dvě DVD k filmu Wild Targed a do včerejší půlnoci jste mohli posílat meily s odpověďmi na otázku: kdy vychází toto DVD. Zapojilo se 24 lidí a všichni odpověděli správně, avšak jen dva měli šanci vyhrát a tak jsem musela provéct náhodný výber z něhož vzešli tito dva výherci, nebo spíše výherkyně :)

Nela L. a Marie V.

Obě už by ve svých Emailech měly mít zprávu. Gratuluji vám, ostatním děkuji za účast v soutěži a nezoufejte, doufám, že se mi příště povede zase něco uspořádat ;)

První soutěž o hodnotné ceny

2. března 2012 v 23:32 | Snapeova
Je mi potěšením oznámit vám, že mohu vyhlásit svou první soutěž o hodnotcé ceny a to ve spolupráci s distribuční společností Magic Box, která mi do soutěže ochotně věnovala ceny. A co že tedy můžete vyhrát ?

V těchto dnech u nás konečně na DVD vychází film Neřízená střela (v originále Wild Targed), jenž byl natočen už v roce 2010 a zasoutěžit si můžete o dva kusy. Jistě víte, že v něm hraje Rupert Grint (Ron Weasley) a Bill Nighy (Rufus Brousek), o filmu jsem tu několikrát psala. Kdo by i přes to nevěděl o co jde, všechny informace najdete na CSFD.

Co musíte udělat pro to, aby jste měli šanci vyhrát ?
Stačí odpovědět na jednu jednoduchou otázku na níž najdete odpověď snadno, například právě na stránkách Magic Boxu.

Otázka zní: V jaké datum vychází film Neřízená střela u nás na DVD?

Odpovědi zasílejte na e-mail: snapeova.blog.cz@seznam.cz do pondělí 5.března a nezapomeňte připojit své jméno a příjmení. Adresy si vyžádám až od výherců. Přeji hodně štěstí ;)

Také dlužím poděkování Claire, však ona bude vědět za co :)
Snapeova

SOUTĚŽ O 10 VSTUPENEK NA PREMIÉRU ŽENY V ČERNÉM + 10 PLAKÁTŮ

16. února 2012 v 19:39 | Snapeova
Můj spřátelený blog PRO-MUDLY.blog.cz a distribuční společnosti EEAP Film vyhlašují exkluzivní soutěž s filmem Žena v černém.
Pokud jsi z Prahy, nebo jsi ochotný/á si v pondělí udělat do hlavního města výlet, čti dál.
Můžeš totiž vyhrát jednu z 10 vstupenek pro dvě osoby na slavnostní premiéru filmu Žena v černém, která se uskuteční v kině Lucerna 20. února od 18:45. Co pro to udělat?
Stačí, když co nejdříve odešleš své jméno a příjmení na email: PRO-MUDLY@SEZNAM.CZ. Nezapomeň připojit heslo: premiéra.
Distribuční společnost prosí výherce, aby na premiéru přišly v tématických kostýmech, ideálně v černém kostýmu s namalovanou tváří, např. na bílo.
imagebam.com
Vy ostatní, co nejste z Prahy, nezoufejte, stále můžete vyhrát. Společnosti EEAP Film dále nabízí 10 plakátů k Ženě v černém. Co pro to udělat?
Stačí, když do 25. února odešleš na email: PRO-MUDLY@SEZNAM.CZ odpověď na soutěžní otázku, která zní:
Který jiný herec (kromě Daniela Radcliffa) si zahrál i v Harrym Potterovi i v Ženě v černém?
Nezapomeňte připojit jméno a příjmení a heslo: plakát.

Pokud budete soutěž propagovat i na svém blogu, určitě tím Claire velmi pomůžete :)

SOUTĚŽ S FILMEM JEDEN MUSÍ Z KOLA VEN !

26. ledna 2012 v 17:40 | Snapeova
Dnes jsem shlédla film Jeden musí z kola ven, který je opravdu zajímavý a můj spřátelený blog PRO-MUDLY.BLOG.CZ právě pořádá soutěž s tímto filmem.

PRO-MUDLY.blog.cz a distribuční společnost AEROFILMS vyhlašují soutěž s filmem JEDEN MUSÍ Z KOLA VEN.
Pokud jste si oblíbili tento film nebo herce Garyho Oldmana (Sirius Black), čtěte dále!
Můžete totiž získat velmi lákavé ceny, stačí pouze odpovědět na jednoduchou otázku.
Kdy vstoupí film Jeden musí z kola ven do českých kin?
Správné odpovědi zasílejte na email: pro-mudly@seznam.cz do 8. února 2012. Nezapomeňte připojit své jméno a příjmení.

A to nejlepší na závěr. O co se tedy bude soutěžit?
Distribuční společnost nabídla celkem 10 plakátů. A navíc, jeden ze šťastných deseti výherců získá také knihu, podle které byl film zpracován. Šanci na výhru má skoro každý!
imagebam.com imagebam.com

narozeninová bleskovka

19. listopadu 2009 v 19:11 | snapeova
Předem upozorňuji,že to bude spíš pro ty co tu byly alespoň několikrát :)
Původně jsem chtěla udělat párty,ale na to není čas atd... takže bude jen bleskovka :)
jsem velmi zvědavá na vaše odpovědi.Diplom dostanou všichni. pouze pokud odpoví hodně lidí tak udělám diplom jen několika a ostatní dostanou společný.
1) takže ahoj ,vítej u narozeninové bleskovky :)
2)Jak dlouho znáš můj blog ? ? ?
3)Líbí se ti tady nebo si myslíš,že je potřeba tu něco zlepšit ? ? ? (napiš co,hlavně buď upřímný/á a řekni co se ti opravdu líbí nebo nelíbí a co by jsi změnil/a )
4)zajímalo by mě co si myslíš o mě (třeba jaká jsem atd...)
5)co by jsi popřál/a mému blogu k jeho první narozeninám ???
6)co si myslíš o mích designech ???(ocenila bych naprostou upřímnost)
7)Jak dlouho máš blog ty (pokud máš)? ? ?
8)a teď je tady strááááášně těžká otázka. chvilka napětí..... schválně jestli uhodneš kdo je má nejoblíbenější postava z HP ??? :) těžký co ?? ;)
9)jaký dort by jste si dali ??? :)
10) kolik hodin denně tak trávíš na svém blogu ???
11)chodíš rád/a na můj blog ? ? ?
12) chtěla jsem vymyslet pěkné otázky,ale nakonec jsem zas vymyslela nějaké bláboly :-D ,ale stejně se zeptám jestli se ti bleskovka líbila ? ? ?
13)ještě potřebuju vědět co chceš na diplom ? ? ?
14)tak se měj pp a díky za vyplnění

ceny za SONP

21. srpna 2009 v 12:39 | snapeova
No bohužel se nějak nepovedly,ale i tak doufám že se vám třeba budou trošku líbit :)

další jsou v c.č

a výhercem SONP se stává.......

21. srpna 2009 v 10:19 | snapeova
Takže tady máme konec SONP :)

Finále dopadlo následovně :
Takže jak vidíte vítězem se stává VELEDICTION !!!!

Kluci opravdu jste bojovali jak lvi :-D Je to rozdíl jen 6 hlasů.

Blahopřeji vítězi i druhému místu

Jak už jsem říkala ceny budou takovéto:

1.místo: diplom,avatar.animace
2.místo:diplom a avatar

Takže já vám oboum G-R-A-T-U-L-U-J-I

Rozhodně bylo zajímavé toto sledovat. jako poslední tři tam byly soutěžící , kteří měli postavy z Twilight , HP a HSM a nakonec si vítěztví vybojoval Troy z HSM :-D

Ceny budou ještě dnes , jen napište co na ně :)

Finále SONP !!!

19. srpna 2009 v 19:19 | snapeova
Tak a velké finále je tady :)

výsledky minulého kola:
Do finále se tedy dostaly Patricek a Velediction .

Nepostoupila Demetri , která získala krásné třetí místo Gratuluji ti :)

Tady je pro tebe diplomek,snad se ti bude líbit :)
soutěžící atd.. jsou v c.č.

4 kolo SONP

18. srpna 2009 v 23:19 | snapeova
Tak a máme tady 4 kolo. v tomto kole rozhodnete o tom kdo půjde do finále . jsem zvědavá koho tam pošlete. mám svého favorita a jsem zvědavá jestli to dotáhne do zdárného konce :)

výsledky 3.kola:
V tomto kole vypadl James Potter
tady máš diplom :)
soutěžící a anketa v c.č.

3.Kolo SONP

16. srpna 2009 v 23:10 | snapeova
Promiňte že 2 kolo ukončuji tak brzo , ale zítra odjíždím a navíc je naprosto jasné kdo vypadne , takže není co řešit :)

Takže tady máte výsledky 2 kola:

Diplomek pro vypadlíka:

postupující a anketa v c.č.

2 kolo SONP

15. srpna 2009 v 12:30 | snapeova
1.kolo dopadlo následovně:

Bohužel vypadla Tess , které jsem Docela Fandila. Tady je diplomek pro tebe. děkuji ti že jsi se zůčastnila :)

Další Kolo a soutěžící najdete v C.Č.

1.kolo SONP

13. srpna 2009 v 11:19 | snapeova
Takže nakonec se vás přihlásilo 6. to je ideální počet :)
Jsem zvědavá jak to bude vypadat, protože tohle bude podle mě velký souboj :)
Máme jednu postavu z útěku z vězení, jednu z twilight,dvě z HSM a dvě z HP :)
Obrázky jsem si trošku vylepšila aby to líp vypadalo :) akorát velediction trval na tom že si udělá svůj :) akorát jsem mu to musela oříznout protože to bylo moc velké :) tak snad se nezlobíš :)


takže začínáme !!!!!!!!

1 soutěžící-MisHullenkA
její postava:Michael Scofield
další soutěžící v c.č.

SONP-přihlášky

12. srpna 2009 v 20:09 | snapeova
Tak SONB už jsem jednou dělala a teď tu pro vás mám SONP :)
Soutěž o nejlepší postavu.
Takže si vyberte svou oblíbenou postavu a zapojte se :)
Vyberte si jakoukoliv vaší oblíbenou postavu-je jedno jestli bude z HP HSM twilight nebo z něčeho jiného :)

takže stačí vyplnit toto:

1)přezdívka
2)blog
3)postava se kterou budeš soutěžit
4)proč si si jí vybral/a

a pozor beru max. 7 lidí :)

a také není možné aby se přihlásily dva se stejnou postavou , takže dávejte pozor na to co napsali ti před vámi :)
 
 

Reklama

I am a member