Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews

Fotky Toma Feltona z června a července

31. srpna 2014 v 17:29 | Snapeova
Před časem jsme přišli o galerii, takže nyní tam musíme vše nahrávat znova. Zrovna jsem se pustila do paparazzi fotografií Toma Feltona a už je tam celý rok 2013 i 2014. No a povedlo se mi najít i novější fotky, než ty poslední z května. 6. června se Tom stavil v místním nákupním centru v Londýně a 15. června byl vyfocen na čerpací stanici, kde vypadal poněkud unaveně. Poslední fotky mám z července, kdy byl na charitativní akci v Japonsku. O té si více povíme až se dostanu i k událostem, kterých se Tom v tomto roce účastnil. Mimochodem, kdo z vás sledoval jeho seriál Murder in the first? Já jo a bylo to skvělé. Možná bych o tom mhla také udělat článek a sehnat nějaká proma a fotky ze všech epizod ;)

Tom Felton v časopise Glamoholic - nový photoshoot a rozhovor!

16. června 2014 v 19:02 | Snitch
Nedávno se v časopise Glamoholic objevil rozhovor a nový photoshoot s Tomem Feltonem. Tom mluvil o svém filmu Belle, o seriálu Murder in the First a také o dalších tématech. Scany najdete níže, více v galerii a také si zde můžete přečíst ty nejzajímavější úryvky z rozhovoru (doporučuji přečíst celý, je vážně zajímavý - je na scanech, ale je v angličtině).

Nejnovější candids fotky Toma Feltona

12. května 2014 v 16:09 | Snapeova
Fotky od Paparazziů či případně fanoušků jsem naposled aktualizovala v lednu a ač se to nezdálo, od té doby se jich rozhodně pár objevilo. Bohužel ani Tom nemá žádnou fan stránku, kde by bylo úplně vše, candids fotky se shánějí asi nejhůře, takže jasem zase hledala asi tři hodiny a snad mám vše, minimálně jsem našla naprostou většinu :D Takže tento článek je hlavně pro fanoušky Toma a jeho postavy Draca, můžete se pokochat tím jak mu to sluší a podívat se, co v uplynulých měsících dělal.

Nové fotky z "In Secret"

29. března 2014 v 15:29 | Snapeova
Rozhodla jsem se články s Emmou protknout také článkem s Tomem, který už tu dlouho nebyl. Objevila se nová, zdá se, že photoshootová fotka k filmu a také stills fotografie z filmu "In Secret" Pokud si nepamatujete o čem film je, tak tady je obsah:

Therese Raquin (Elizabeth Olsen) žije životem nespokojené ženy nižší pařížské vrstvy 60. let 19. století. Sexuálně utlačovaná, krásná mladá žena je chycena do manželství bez lásky se svým nemocným bratrancem Camillem (Tom Felton), kterého ovládá jeho despotická teta, madam Raquin (Jessica Lange). Therese tráví své dny za pultem malého obchodu a po večerech sleduje paní domu, jak hraje domino se svou zvláštní skupinou přátel. Vše se změní, když potká Laurenta (Oscar Isaac), svůdného přítele jejího manžela. Spolu s ním rozehrává nebezpečnou hru, která může vést k tragickým následkům.

Panelová diskuze o Murder in the First

24. února 2014 v 0:09 | Lioness
Tom Felton se společně se svými hereckými kolegy v lednu zúčastnil panelové diskuze s novináři ohledně svého nového seriálu 'Murder in the First.' Jedná se o detektivní seriál, který se v průběhu celé série věnuje pouze jednomu případu, a to od spáchání zločinu, přes jeho vyšetřování a zatýkání až po soudní přelíčení. Seriál se udává v San Franciscu a Tomova postava se jmenuje Erich Blunt. První série se bude vysílat v létě 2014 na americké stanici TNT a bude se skládat z 10 epizod.
image host image host image host image host
"Není to jen seriál o policistech. Je to seriál o policistech, právní drama a drama ze soudní síně."

Myslím, že to zní docela lákavě. Osobně jsem se přejedla seriálů, kde je vám právě vyšetřovaný zločin vlastně skoro fuk, jen se těšíte, jak se v onom díle posune vztah hlavních postav. Taky jsem zvědavá na ono propojení všech právních složek - policistů, právníků, soudců... Co si o tom myslíte vy?
Málem bych zapomněla: že to Tomovi sluší? To sako mu jde k očím.

***
zdroj:
snitchseeker.com, wikipedia.org

Candids s Tomem (září 2013 - leden 2014)

2. února 2014 v 11:49 | Snapeova
Když už jsem se také vrhla na ostatní herce, posbírala jsem uveřejněné paparazzi fotky Toma Feltona od doby, co jsem přidala ty poslední. Jak vidíte, období to není úplně krátké, ale máme jen osmero fotek, což je počet, tak akorát a nejvíc to podle mě Tomovi sluší na těch úplně nejnovějších a těch ze sedmého ledna. Na většině fotografií má s sebou fenku Timber nebo přítelkyni Jade.

Nové fotky s Tomem

16. října 2013 v 22:39 | Snapeova
Ahoooj. Pro Merlina, nikdy se mi ještě nestalo, že bych měla tak uboze málo času na to, co mě baví. Měla bych chuť zajít sem častěji, ale ono to prostě není možné :´(. Už jsem vám sem nadšeně zase chtěla nacpat nové fotky Emmy, ale na tu chodím vždy jako první a na zbytek se pak nedostane, tak jsem se tedy rozhodla, že dnes vás potěším Tomem a fotkami za uplynulý měsíc přibližně. :)

10.září byl Tom s Jade viděn, když spolu přijeli do Elgin theatre.
Dále tu pro vás mám tři photoshooty a všechny krásné. Jeden nevím k čemu patří. Objevily se tři fotky a byl focen už v minulém roce. Kdybych měla více času, pokusila bych se o něm něco najít. Dále tu mám photoshoot pro říjnový Bello magazine od Alexandera Beera a k tomu i působivé video. Fotky si zatím můžete prohlédnout jen na scanech. Tom je opravdu k sežrání. Nakonec ještě shoot pro ROLLACOASTER magazine.

Pak tu ještě mám plakát k seriálu Full Circle. Snad jsem vás fotkami potěšila ;)

4 nové fotky z "From The Rough"

6. září 2013 v 14:49 | Snapeova

První fotka a klip z "Therése"

5. září 2013 v 22:09 | Snapeova
Podívat se už můžeme na úplně první fotku přímo z filmu, kde Tom Felton hrál spolu s Elizabeth Olsen, která má hlavní ženskou roli. Objevil se již i první klip, kde jsou k vidění oba.

Tom v Young Hollywood Studio

1. září 2013 v 19:19 | Snapeova
Tom navštívil v pondělí 26.srpna Young Hollywood Studio, aby tam podpořil svůj seriál "Full Circle", který se bude vysílat na DirecTV od 9.října

Tom odchází ze Supermarketu v Hollywoodu (23.8.2013)

31. srpna 2013 v 20:49 | Snapeova

Fotky, informace a video s Tomem Feltonem

5. července 2013 v 22:39 | Snapeova
Dnes pro vás mám jednoho ze svých oblíbenců, Toma Feltona a doplnění jeho novinek. Konečně jsou k dispozici nějaké další Candids s ním. 1. června byl vyfocen s přítelkyní Jade v Los Angeles.

Fotky a vše ostatní v celém článku→

Tom navštívil Danovo divadelní představení

5. července 2013 v 15:09 | Snapeova
Tom Felton v úterý 2.července večer navštívil divadelní představení "The Cripple of Inishmaan", kde je v hlavní roli Daniel Radcliffe. Tom zašel za Danem až do zákulisí a Daniel nám přes svůj účet na google+ zveřejnil jejich společnou fotku z toho večera v šatně divadla Noel Coward v Londýně.

***
zdroj:snitchseeker.com

Tom na St. Louis Comic Conu + nové projekty

25. května 2013 v 22:19 | Snapeova
Doposud jsem ještě nepřidala fotografie z St. Louis Comic Conu, kterého se Tom Felton zůčastnil 23 a 24.března tohoto roku. Najdete je tedy v celém článku.

Dále mám pro vás informaci o Tomově nejnovějším potvrzeném projektu. The Hollywood Reporter oznámil, že Tom Felton se připojil k novému seriálu "Full Circle" pro DirectTV. Seriál o deseti epizodách je charakterová studie, která sleduje 11 cizinců, jejichž životy jsou propojeny. Full Circle bude zkoumat jejich spojení prostřednictvím řady rozhovorů. Každá epizoda seriálu bude obsahovat rozhovor mezi dvěma postavami v restauraci. Jedna z postav pak poskytne vodítko k další epizodě, kde bude nová osoba nějak propojená s tímto člověkem a tak dále až do finále sezóny, kde se sejdou všechny postavy společně. Scénárista LaBute je dobře známý pro jeho filmovou práci a napsal a režíroval The Wicker Man (2006) a The Shape of Things (2003). Natáčení jeho televizního debutu by mělo začít letos v létě, na podzim je plánované vysílání. Tom by si měl zahrát studenta Tima na výměném pobytu z Anglie.

Tom také nedávno získal novou roli ve filmu. Film se jmenuje "Ghosts of the Pacific" a natáčení začalo 15. dubna v Mexiku. Je to pravdivý příběh z druhé světové války. Hlavními hrdiny jsou tři letci námořnictva zmítaní na jižním Pacifiku v roce 1942. Jedná se o Pilota druhé světové války, Bombardéra a radistu, ocitnou se pouze na malém žlutém člunu bez jídla či vody poté, co byli nuceni zbavit se svého letadla během průzkumné mise. Tomova postava se jmenuje Tony Pastula a měl by to být již jmenovaný bombardér. Film by měl být vydán v příštím roce.

Garret Dillahunt (Tomův herecký kolega z filmu) postnul na twitter jednu fotku Toma pod vodou s člověkem z bezpečnostního týmu. V celém článku také najdete upoutávkový plakát.

Tom nám ukázal taky nějaké fotky, ovšem ty se nevztahují tak úplně k natáčení, ale spíš k zábavě na natáčení. Jeden z jeho kolegů mu nacpal kolo do vozíku. Jaká byla Tomova odplata ? Kolegovi vozík velice pěkně zalepil :D No a nakonec třetímu kolegovi zalepili kolo, tedy, Tom s tím prý jen souhlasil :D. Je vidět, že občas bývá na natáčení veliká zábava. Škoda, že kluci nenatočili třeba video.

Pokračování kampaně pro END7

27. dubna 2013 v 17:49 | Snapeova
Jak už víme z článku s videem, který jsem přidávala před týdnem, Tom Felton v současné době spolupracuje s END7 v kampani , která chce eliminovat 7 opomíjených tropických nemocí do roku 2020. V tomto týdnu END7 započalo novou část kampaně zvanou Láska je lék s podporou Sevenly.org. Jde o to, že je nyní možné koupit krásná trička a nejen trička s nápisem Love Is A Cure (Láska je lék). Každým nákupem tohoto trička jde na charitu 7 dolarů a tím poskytujete dostatek léku pro ochranu a léčení 14 dětí od 7 tropických nemocí v Africe na celý rok! Uveřejněny byly dvě fotografie Toma v těchto tričkách. V celém článku máte i propagačni video této kampaně na které pracují společně END7 a Sevenly. Trička, mikiny a jiné věci, které si můžete zakoupit s v rámci kampaně Love is a Cure najdete zde.

39 nových fotografií z "Labyrinthu"

27. dubna 2013 v 15:19 | Snapeova
Všichni už víme, že Tom Felton v roce 2011 natočil mini sérii "Labyrinth", TV adaptaci bestselleru Kate Mosse, Tom si zde zahrál dlouhovlasého Vikomta Raymonda-Rogera de Trencavela. Nedávno se objevila první fotka z jeho promo photoshootu a nyní jich tu máme o hodně víc. K tomu pár fotek z natáčení a také několik fotek přímo ze seriálu, který byl podle informací z minulého roku odvysílán na konci právě roku 2012 v USA.

Tři nové fotky z roku 2010

18. dubna 2013 v 21:09 | Snapeova
Jedna stránka o Tomovi před pár dny uveřejnila zcela nové fotky, které v roce 2010 nafotil při propagaci Relikvií smrti pro magazín Attitude. Jednu fotku možná můžete znát ze scanu, jak je na ní vidět, uveřejnilo jí Teen Vogue, kde se photoshoot tehdy také objevil. Tehdejší článek s prvními dvěma fotkami najdete zde. Nové fotky níže.

Portrait fotka z Moet British Independent Film Awards 2012

7. dubna 2013 v 14:39 | Snapeova
Během Moet British Independent Film Awards 2012 byl evidentně také nafocen portrait photoshoot přítomných herců a tedy i Toma Feltona. Nyní se objevila aspoň jedna moc pěkná fotka :)

***
zdroj:dailyfelton.org

Tom na odchodu z Apple obchodu (5.4.2013)

6. dubna 2013 v 22:49 | Snapeova
Včera fotografové Toma Feltona zachytili, když odcházel z Apple obchodu a to v Grove, v Hollywoodu. Níže pro vás mám několik fotek ze včerejška.

Fotky k filmu Labyrint

2. dubna 2013 v 22:49 | Snapeova
Už je to dlouho co jsem zde k tomuto filmu zveřejňovala nějaké fotky a od té doby se rozhodně něco objevilo. Najdete to v celém článku :)
 
 

Reklama

I am a member