wizarding world of Harry Potter

Tom Felton, Evanna Lynch a Rowlingová v Kouzelnickém světě Harryho Pottera v Japonsku!

20. července 2014 v 17:48 | Snitch

Nedávno (15. července) se v Japonsku ve městě Osaka otevřel další HP park, který spadá pod Universal studios Japan, Kouzelnický svět Harryho Pottera. Na slavnostním otevření nechyběli ani herci Evanna Lynch a Tom Felton. Vy si fotky i video z tohoto okamžiku můžete prohlédnout v pokračování.

Další novinky o všech HP parcích

11. července 2014 v 19:08 | Snitch
Dnes pro vás mám článek ohledně Kouzelnického světa Harryho Pottera, a nejen na Floridě.
V HP parku v Orlandu, na Floridě se 8. července konalo velké slavnostní otevření jeho části, Příčné ulice. Videa z tohoto velkého otevření, u kterého nechyběly konfety ani ohňostroje a samozřejmě spousta lidí, najdete níže.


více v pokračování

Další HP herci na návštěvě v Příčné ulici

21. června 2014 v 8:00 | Snitch
Ve středu Harry Potter herci Bonnie Wright, Matthew Lewis, Tom Felton, James a Oliver Phelps, Evanna Lynch, Domhnall Gleeson, Warwick Davis, Robbie Coltrane a Helena Bonham Carter dorazili do Kouzelnického světa Harryho Pottera v Orlandu na Floridě. Všichni se zde sešli při příležitosti brzkého otevření Příčné ulice, další, zcela nové části již existujícího parku. Na fotky z červeného koberce se můžete podívat níže a v galerii.

image host image host image host image host
Harry Potter > Miscellaneous > Wizarding World of Harry Potter Theme Park [Orlando]
více v pokračování

3 HP herci na prohlídce v Příčné ulici a Jimmy Fallon u Ollivandera!

19. června 2014 v 21:09 | Snitch
Jak už jsme informovali na facebooku, Příčná ulice v Orlandu na Floridě se pro všechny návštěvníky otevře už 8. června. Nedávno měli 3 Harry Potter herci Bonnie Wright, James a Oliver Phelpsovi možnost exkluzivní prohlídky Příčné ulice, vyzkoušeli si jízdu Bradavickým expresem, ochutnali jídlo v Hostinci U Děravého kotle, zavítali do obchodu dvojčat Weasleyových atd. Vy si dnes můžete prohlédnout jak fotky, tak videa, která byla pořízena během jejich VIP návštěvy.

Více z Příčné ulice v Orlandu - Gringottova banka a další!

18. června 2014 v 15:11 | Snitch
K dispozici máme nová videa odhalující lepší a detailnější pohled na hlavní chodbu a také na místo, kde začíná atrakce Harry Potter and the Esape From Gringotts.
více v pokračování

Nová videa a fotky z Příčné ulice v HP parku na Floridě!

15. června 2014 v 12:10 | Snitch
Dnes spolu opět zavítáme do Příčné ulice v Kouzelnickém světě Harryho Pottera v Orlandu na Floridě. (V minulém článku jste mohli poprvé vidět skřeta v Gringottově bance).

Jako první tady máme fotky dekorací - jednak okrasné lampy, které byly rozestavěny napříč celou Příčnou ulicí a taky venkovní dekorace jednoho obchůdku v P. u. s názvem Čajovna madam Pacinkové. Všechny fotky najdete v galerii.

VIDEA: Bradavický expres a Gringottova banka v HP zábavním parku na Floridě + Medový ráj před a po rekonstrukci

10. května 2014 v 15:27 | Snitch
V dnešním článku se dozvíte několik nových informací ohledně Příčné ulice, která bude v polovině června otevřena jako součást zábavního parku Kouzelnický svět Harryho Pottera v Orlandu na Floridě.

Na nové koncepty Příčné ulice se můžete podívat v galerii. Bylo zveřejněno video, ve kterém se dozvídáme spoustu zajímavých informací ohledně Bradavického spěšného vlaku, kterým budou moci návštěvníci, až bude otevřena Příčná ulice, cestovat - trasa bude taková: Nádraží King´s Cross v Londýně - Prasinky - Příčná ulice.

[AKTUALIZACE]: Nové info ohledně 3 HP zábavních parků v Orlandu, Hollywoodu a Japonsku

17. dubna 2014 v 12:00 | Snitch
V létě 2013 se otevře nová část zábavního parku Kouzelnický svět Harryho Pottera v Orlandu na Floridě. Jde o Příčnou ulici. Minulý týden byl do parku převezen velmi známý a oblíbený trojitý Záchranný autobus, který se objevil ve třetím díle Harryho Pottera. Můžete srovnat původní koncept se skutečným autobusem.


Diskuze s herci v HP parku na Floridě + nová upoutávka na Příčnou ulici

1. února 2014 v 20:08 | Snitch
Jak jsme informovali v tomto článku, minulý víkend proběhla v Kouzelnickém světě Harryho Pottera na Floridě velká akce Oslava Harryho Pottera. Při příležitosti oslav byla v sobotu uspořádána i panelová diskuze s několika HP herci - konkrétně: Devon Murray, Evanna Lynch, Mark Williams, James a Oliver Phelpsovi. Bavili se o různě o svých oblíbených věcech z Harryho Pottera apod., o scénách, které točili nejraději a dalším.

Příčná ulice v HP parku na Floridě - nové fotky & informace

17. ledna 2014 v 16:21 | Snitch
K dispozici máme nové zprávy ohledně Kouzelnického světa Harryho Pottera na Floridě. Jak víte, v létě tohoto roku bude otevřena zbrusu nová část tohoto zábavního parku, Příčná ulice. První, ústřední část bude s Příčnou ulicí propojovat vlak - skutečný Bradavický expres. Návštěvníci tak mohou cestovat z Londýna do Prasinek (hlavní část parku).

Od započetí stavby Příčné ulice už uběhly 2 roky a nyní si můžete prohlédnout, jak se za tyto 2 roky celá oblast výstavby proměnila. Asi tou nejvýraznější změnou je nádraží King´s Cross, které představuje skutečně impozantní stavbu.
Co se týče dalších nových objektů - kromě základních obchodů v ulici najdeme i hospodu Děravý kotel nebo kouzelnické knihkupectví Krucánky a Kaňoury (zatím se ale neví, jestli bude pro návštěvníky otevřen i interiér).

První fotky z Universal Studios Japan

23. ledna 2013 v 20:15 | Snapeova
Nedávno byly zveřejněny první fotky z výstavby kouzelnického světa Harryho Pottera v Japonských Universal Studios v městě Osaka. Otevřen bude ke konci roku 2014.

HP park prodal 1.milion máslových ležáku

8. ledna 2011 v 21:39 | Snapeova
snapeova.blog.cz
Za méně než rok existence, kouzelnického světa Harryho Pottera se prodalo milion sklenic populárního kouzelnického pití jménem máslový ležák ,všem turistům, kteří navštívili místa, kde se svět Harryho Pottera stal realitou. A na oslavu tohoto úspěchu byla ve čtvrtek 6.ledna uspořádaná oslava,kde se pro děti i dospělé podávalo zdarma 1000 sklenic.Z této oslavy je k dispozici několik fotek,ty najdete níže.

John Travolta s manželkou v tématickém parku Harryho Pottera

7. září 2010 v 17:29 | Snapeova
Slavný herec John Travolta a jeho manželka, herečka Kelly Preston, která je momentálně těhotná, navštívily předevčírem Kouzelnický svět Harryho Pottera na Floridě v Orlandu.Poté, co si pochutnali na máslovém ležáku,tak se prošly do Ollivanderova obchodu s hůlkami.Každého z nich si vybrala hůlka a oni jsou teď jejími šťastnými majitely.Fotku dvojice z Oliivanderova obchodu můžete vidět níže.snapeova.blog.cz
***
zdroj:oclumencia.com.br

První fotky ze zakázané jízdy

3. srpna 2010 v 13:19 | snapeova
Díky jednomu fanouškovi máme možnost se podívat na vůbec první fotografie pořízené přímo ze zakázané jízdy v Tématickém parku Harryho Pottera v Orlandu na Floridě.fotky naleznete níže.
snapeova.blog.cz

Harry Potter park v Indii ?

2. srpna 2010 v 10:39 | snapeova
snapeova.blog.cz
Krátce po otevření Kouzelnického světa Harryho Pottera v Orlandu na Floridě, už jsou zvěsti, že vznikde druhý park,který bude stejný jako ten Americký.Umístění druhého Harry Potter Parku by mělo být v jednom z velkých měst v Indii. Informoval o tom The Wall Street Journal.

Reliance, průmyslový konglomerát vlastněný miliardářem Anilem Ambani, bude plným vlastníkem parku, ale bude platit autorské poplatky a poplatky za univerzální použití ochranných známek a obsahu v souvislosti s populárními Hollywoodskými filmy jako Čelisti, ET, Spiderman a Harry Potter série.Celá park ve,kterém bude zahrnuta i část s tématickým parkem Harryho Pottera bude velmi podobný těm, které postavilo Universal v Los Angeles, Orlandu a Japonsku, s mnoha tobogány, atrakcemi, obchody s oficiálním zbožím z filmů . Očekává se, že komplex bude mít 400 akrů, což by znamenalo,že bude jeden z největších na světě.
Tato informace je pouze fáma,nemáme žádné oficiální prohlášení.

Jsem velice zvědavá jestli je to vážně pravda,ale docela tomu i věřím. Jen mě mrzí,že nepostaví tématický park ve velké Británii,kde měl už dávno být :( První HP park měl být podle mě a mnoha dalších fanoušků postaven právě tam. No,ale aspoň je Indie o dost blíže než Florida.Hned by byl můj sen reálnější :D

***
zdroj:oclumencia.com.brpřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

Maska Bellatrix ke koupi v tématickém parku

6. července 2010 v 17:39 | snapeova
V nově otevřeném tématickém parku (Kouzelnický svět Harryho Pottera) se prodávají různé předměty z filmů o Harry Potterovi! Jednou z věcí, které se tam prodávají je gumová smrtijedská maska zlé Bellatrix Lestrangeové v hodnotě 100 dolarů. Tato maska je vytvarovaná, tak aby se vešla na Heleninu hlavu!

Musím říct,že je skvělá. hned bych jí brala :)
snapeova.blog.cz
***
zdroj:mrs-lovett.orgpřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

Nové video z kouzelnického světa Harryho Pottera

20. června 2010 v 12:29 | snapeova
Universal Orlando vydalo nové video ,sestřih z akcí, které se odehrály minulý týden v kouzelnickém světě Harryho Pottera.Nové záběry ukazují například: Daniela Radcliffa a Ruperta Grinta a Toma Feltonav medovém ráji a jak pití máslový ležák u tří  košťat, J.K. Rowlingovou,která se prochází Prasinkami,úžasné záběry z otevření parku,jízdu na letu hypogrifa a další...

***
zdroj:snitchseeker.com

video:rozhovory s Danem a Rupertem v tématickém parku

19. června 2010 v 11:49 | snapeova
GMTV vydala nové rozhovory s Danielem Radcliffem u Ollivandera v obchodě a Rupertem Grintem na vyhlídce na Bradavicích Hrad z kouzelnického světa Harryho Pottera. Dan mluvil o tom,jak se bude muset vyrovnávat s realitou ,že už nebude Harrym, Rupert uvažoval o tom, proč nebyl skutečný hrad nikdy postaven pro filmy. video můžete shlédnout níže.

***
zdroj:snitchseeker.compřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

Video ze slavnostního otevření kouzelnického světa Harryho Pottera

18. června 2010 v 21:09 | snapeova
Uteklo to neskutečně Rychle a už dnes (18.6.2010) byl tedy otevřen kouzelnický svět Harryho Pottera na Floridě v Orlandu.
U otevření tématického parku byly přítomní herci:Dan Radcliffe, Rupert Grint, Bonnie Wright, Matthew Lewis, James & Oliver Phelpsovi, Michael Gambon, Tom Felton a Warwick Davis.
Všichni uvítaly fanoušky před vchodem a James s Oliverem dokonce odpálili jednu z Weasleyovských rachejtlí :D


***
zdroj:snitchseeker.com
text:vlastní

Potter herci na tiskové konferenci v kouzelnickém světě HP

18. června 2010 v 19:39 | snapeova
Herci Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Bonnie Wright, Tom Felton, James a Oliver Phelpsovi, Michael Gambon, Matthew Lewis, a Warwick Davis, stejně jako producenti David Heyman, David Barron, ředitel Universal Orlando Creative Mark Woodbury, návrháři Stuart Craig a Alan Gilmore, a Thierry Couyp se zúčastnily řady tiskových konferencí uvnitř tří košťat v kouzelnického světa Harryho Pottera První fotografie najdete níže.
snapeova.blog.cz

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

***
zdroj:snitchseeker.com
 
 

Reklama

I am a member